Regenersis

Dodaj raport z rozmowy

Opinie o Regenersis

technik

ja - 2013-01-03 19:07:00 Tak (usunięte przez administratora)netto ale na dwóch albo (usunięte przez administratora)netto ale w rublach na jednego.W agencji mówili że tyle zarobię niestety podobno oferta jest już nieaktualna. A powiedz ile realnie technik z doświadczeniem może tam zarobić? Zastanawiam się czy wysłać tam swoje CV.... A szczerze nie chce tracić czasu na firmę która by mi mogła zaproponować(usunięte przez administratora)

technik

Mam pytanie do pracowników czy technik od telefonów może wyciągnąć(usunięte przez administratora) netto? Pytam się bo mam ofertę pracy z agencji i wspominali o takiej kwocie ale słyszałem o Regenersis że słabo płacą. Szczerze taka kwota by mnie na początek satysfakcjonowała. Czy można liczyć u was na więcej jeszcze? Za odpowiedzi z góry dzięki.

Pan Y

pracownik - 2012-11-05 17:44:21 anonim_ - 2010-03-22 22:46:23 pomocnik (usunięte przez administratora) na cały etat + premia młodszy (usunięte przez administratora)o na cały etat + premia technik (usunięte przez administratora) na cały erat + premia Regułą jest to ze dają 3/4 etatu . Awanse są jak najbardziej a przynajmniej były. Dużo ludzi marudzi że firma kiepska ale prawda taka ze pracuje tam sporo ludzi bez wykształcenia a Ci bardziej kumaci jak się czegos nauczą to zmieniją robotę :). Teraz pracuje tam chyba okolo 700 osob. Ja na SE miałem super kierwonika i pracowało mi się dobrze. Potwierdzam umowa na 3/4 etatu robiłem prawie trzy lata jako pomocnik, zero szans na awans. Szczerze zarobki tam są marne i śmieszne dobrze że już nie pracuję tam. Lepiej rozglądać się za czymś innym i mieć spokojne życie i lepszą kasę. Ciekawe czy [usunięte przez moderatora] by robił na trzy zmiany za (usunięte przez administratora)brutto. Pamiętam jak się zwalniałem to nawet się nie zapytał dlaczego a może podnieść Panu pensję itd. Po prostu podpisał i do widzenia. Sory ale nie byłem pierwszym lepszym gościem który robi miesiąc i się zwalnia żeby z nim nie zagadać.3 lata jako pomocnik to stanowczo za długo ,ale najprawdopodobniej się nie nadawałeś do awansu na " młodszego " żeby lepiej zarabiać trzeba coś w głowie mieć ,coś z sobą reprezentować. Nie dawałeś rady z najprostszymi rzeczami i chciałeś dostać awans ? masz pretensje do dyrektora że nie błagał Cię żebyś został ? :)))) Rozwaliłeś mnie:)))))) Czarno widzę Twoją przyszłość :))) nie mogę.... " ...a może podnieść Panu pensję" myślę że te(usunięte przez administratora) to dla takich jak ty stanowczo za dużo i Twoje zwolnienie wyszło firmie na dobre.Nikt nie chce utrzymywać pasożyta

anonim_ - 2010-03-22 22:46:23 pomocnik(usunięte przez administratora) na cały etat + premia młodszy (usunięte przez administratora) na cały etat + premia technik (usunięte przez administratora) na cały erat + premia Regułą jest to ze dają 3/4 etatu . Awanse są jak najbardziej a przynajmniej były. Dużo ludzi marudzi że firma kiepska ale prawda taka ze pracuje tam sporo ludzi bez wykształcenia a Ci bardziej kumaci jak się czegos nauczą to zmieniją robotę :). Teraz pracuje tam chyba okolo 700 osob. Ja na SE miałem super kierwonika i pracowało mi się dobrze. Potwierdzam umowa na 3/4 etatu robiłem prawie trzy lata jako pomocnik, zero szans na awans. Szczerze zarobki tam są marne i śmieszne dobrze że już nie pracuję tam. Lepiej rozglądać się za czymś innym i mieć spokojne życie i lepszą kasę. Ciekawe czy [usunięte przez moderatora] by robił na trzy zmiany za(usunięte przez administratora)brutto. Pamiętam jak się zwalniałem to nawet się nie zapytał dlaczego a może podnieść Panu pensję itd. Po prostu podpisał i do widzenia. Sory ale nie byłem pierwszym lepszym gościem który robi miesiąc i się zwalnia żeby z nim nie zagadać.

technik serwisu

Spoko dostałem telefon do rozkrecenia i opisalem dlaczego akurat ja sie nadaje do tej roboty

czas dojazdu twoja kariera atuty.

sonny mallone

pomocnik technika robi to samo co młodszy technik i starszy a nawet często więcej, tylko że za mniejsze pięniądze... chyba że trafi na tak przesrane czasami działy jak testy albo softy, wtedy robi dużo więcej (lub mniej) (ale cały czas to samo) za mniejsze pieniądze (ta reguła jest można powiedzieć - uniwersalna)... proste? a jak jeszcze jest zatrudniony przez agencję (częste, bo wtedy łatweij go zwolnić jak nie ma dużo do roboty, czyli w miesiacach zimowych najczęściej) to musi oddawać za ten zaszczyt 1/4 pensji, a nie bedzie miał opłacanego ubezpieczenia zdrowotnego (częste) więc jak zachoruje...

Biały

Witam, Chciałem się dowiedzieć czym dokładniej się zajmuje pomocnik technika i czy w tej chwili jest dostępna tam owa posada, poszukuje pracy na wakacje/lub stałe jednak ciężko to idzie, w związku z tym że nie dostałem się na studia dzienne chce pracować i jednoczesnie studiować. Od znajomych usłyszałem że ta firma to całkiem dobre rozwiązanie, czy jest ktoś kto mógłby mi opowiedzieć o tej pracy i zarobkach ? Mam tu na mysli tylko i wyłącznie pomocnik technika ponieważ nie posiadam zbyt wielkiej wiedzy potrzebnej na inne stanowisko. Z góry dziękuje

xD

A ile płacą serwisantowi za zalanie telefonu?? Myślałam, że Producenci płacą za usługi naprawcze a nie za celowe uszkodzenie sprzętu no chyba, że nie każdy technik odróżnia uszkodzenie mechaniczne od wady produkcji...Firma tak dobrze zna się na sprzęcie, że nie jest w stanie wystawić prawdziwej ekspertyzy :)

elkai

Zajrzalem tu przez przypadek i żal to czytać.... Możecie mi wierzyć że lepszego kierownika niż [usunięte przez moderatora] w firmie nie będziecie mieli( no chyba że [usunięte przez moderatora] jeszcze tam jest), a jego zmiana za moich czasów była najlepsza w tym bajzlu choć wtedy były fajniejsze czasy a nie fabryka na 700 osób. Ale cóż ... po prau latach pracy trafiłem na takiego [usunięte przez moderatora] co nie wiedział co to jest imei i kazał zamawiać w magazynie [usunięte przez moderatora] a po paru spięciach zostaem wytypowany do plutonu i papa. Zresztą słyszałem panie [usunięte przez moderatora] że pan też już się pożegnał :) A co do techników z RR to szkoda że tych co narzekają nie można wysłać już na szkolenie do naszej siedziby, ciekawe ilu z nich wyrobiła by normę bez części, więc o klasie techników się nie wypowiadajcie bo nie macie pewnie pojęcia o czymś takim jak się ma magazyn na którym leży nawet cewka do głośnika. Pewnie i tak nikt ze starej ekipy tego nie czyta ale pozdro dla całego dawnego serwisu nokii niemcy i dla chłopaków z RR-a ja na szczęście zapomiałem już o telefonach i bardzo się z tego cieszę tylko czasami jak wysyłam coś na gwarancję to boję się elektrokorozji :)

Firma mierna. Kasa bardzo słaba. po wielu latach zarabia się tam kasę jak w innych firmach na wstępię. podwyżki na poziomie(usunięte przez administratora) netto ! ! ! to już wiele mówiKadra zarządzająca ludzmi kiepska. atmosfera średnia raz fajnie raz beznadziejnie. Przemiał szczególnie na magazynie bardzo duzy. Polecam tylko na chwile albo na pierwszą pracę.

pracownik ale juz nie długo

[usunięte przez moderatora] Jak człowiek chory to jeszcze zabiorą .Podwyżka wysokości (usunięte przez administratora) brutto jak na taka firme to śmiech. To nasze małe rączki pracują na wielkie pieniądze tej firmy.

jakis tam

Coraz gorzej w Regenersis.... [usunięte przez moderatora] coraz bardziej premie srubuje... tak ze ledwo 40% mozna wyciagnac... na noki.... masakra... jeszcze jak to bylo crc to bylo ok, a teraz to z roku na rok coraz gorzej... wszystko idzie do gory, a tutaj place albo stoja w mniejscu, albo jak u mnie poszly w dol...

siemasz, czy ktoś mógłby udzielić mi informacji jak to jest z przyjeciami do Regenersis na dzień dzisiejszy, potrzebują kogoś? Jakie są zarobki na dziale obsługi klienta? i czy włąsnie tam potrzebują kogos? Będę wdzięczny za odpowiedz, pozdro

toJa :)

ktory z Was byl na szkoleniu w Glasgow w regenersis?

Anon

Wszystko ladnie wyglada jak jestes na rozmowie jaka to rodzinna atmosfera(jest moze ale miedzy zwyklymi pracownikami) i jakie mozliwosci awansu a tak naprawde to (usunięte przez administratora) a nie awans was czeka i podwyzki 50zl brutto i to nie kazdy. Najpierw co innego mowia a pozniej w [usunięte przez moderatora] leca ze zwyklym pracownikiem.

Peruwiański Koczkodan

Dyrektor [usunięte przez moderatora] -(usunięte przez administratora) premii, ja - (usunięte przez administratora) zł pseudopodwyżki w nowym roku. Pracuję tu dłużej od dyrektora i o niebo lepiej wywiązuję się ze swoich obowiązków. Starczy za opinię?

zgadnij

Tak sobie czytam o tym wszystkim i chętnie przyłącze się do pisania ;) Ja pracuje także na zmianie HL. Moi poprzednicy pisali wcześniej coś o "cwaniaczkach z radomia" bez tych cwaniaczkow samsung tak szybko na pewno by się nie rozwinał... Fakt pensje?? Hmm... To są raczej zasiłki xD Faktem jest ze jak caly team sie sprezy to mozna zrobic nie zle pieniadze i nawet pomocnicy technikow wtedy nie narzekaja bo maja po 2 na lape lecz takich miesiecy w roku jest kilka... Wiekszosc miesiecy nie przekracza pomocnik technika (usunięte przez administratora). Awanse??? To jakies zarty chyba... Pracuje prawie dwa lata i na mojej zmianie na samsungu byl tylko jeden chlopak wyznaczony na awans na mlodszego technika i jeden na technika - awans otrzymali. Co do podwyżek bo sprawa jest całkiem świeża to też większość może sobie pomarzyć xD W ogóle podwyżki w tej firmie to jedne wielkie jaja :) Chłopak pracujący prawie 7 lat dostał (usunięte przez administratora)brutto podwyżki??? Jaja, ale firma przecież "nie jest biedna" jak to powiedział nasz Pan dyrektor więc moim zdaniem(usunięte przez administratora) za 7 lat pracy jest trochę ośmieszeniem się ze strony "nowego" dyrektora. System motywacyjny..... Porażka.... Firma co nowego wymyśli to wymyśli nie po to żeby było lepiej pracownikowi tylko żeby (usunięte przez administratora) pieniądze z kieszeni pracownika. Kontrola jakości [usunięte przez moderatora] siedzą w tym [usunięte przez moderatora] kurniku i narzekają, że mało zarabiają a prawda jest taka, że zarabiają więcej od niektórych techników za to, że sprawdzą czy telefon ładuje czy ma zasięg itd itd i odrzuty robią za to np że nie napisałeś w uwagach, że zaślepka odstaje. Gdyby każdy technik patrzył na to to nikt by nie robił norm, które i tak są wysokie. Najlepiej moim zdaniem jest na HUAWEI i na lutowaniu. Ogólnie ludzie spoko na serwisie za to z górą nie ma opcji żeby się dogadać... W firmie można troszkę dorobić ale to wtajemniczeni wiedzą w jaki sposób i trzeba jednak troszkę siedzieć w firmie żeby się dowiedzieć bo świeżak nie ma na co liczyć :) POZDRO dla wariatów z serwisu :)

Anonimowy anonim-anonimowo

Ja mam prawie (usunięte przez administratora) na rękę... jak wszędzie za nieróbstwo kasy nie dają,więc trzeba się przyłożyć,ale się opłaca..Kasa zawsze na czas i pełne świadczenia.....to nie cyrk tylko poważna firma. Parę firm już za mną,wiec coś o tym wiem...Jak sie chce to można. [usunięte przez moderatora].

anon - 2011-02-23 19:21:41 a ja zarabiam(usunięte przez administratora)usunięte przez moderatora] edytuj bo jedno zero ci sie dopisalo na koncu.

Twoja Stara

[usunięte przez moderatora] Serwis polecam jedynie dla ludzi którzy szukają pierwszej lub drugiej pracy w swoim życiu. Na start może być, dużo studentów zaocznych jakoś sobie tutaj radzi. Brak jakichkolwiek możliwości rozwoju (w sensie intelektualnym) dodatkowo blokowanych przez niskie zarobki (od (usunięte przez administratora)brutto + premia w zależnosci od wskaźników realnie 20-50%). Niezgodny z zaleceniami BHP 3-zmianowy tygodniowy tryb pracy, który szczególnie okresami zimowymi potrafi psychicznie dobić gdy słońca nie widuje się przez 5-6 dni. No i dojazd - albo trzeba sie organizować w kilka osób na 1 samochód albo jednym z kilku sporadycznie kursujacych autobusów. Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy - jak powyżej - dwa światy, gdzie zdecydowanie wole być po tej stronie co to "siedzi cicho" niż po tej co sie non stop wysmiewa ludzi [usunięte przez moderatora]

przystanek

po co sie tutaj uzalacie nad soba?!skarzcie sie swoim psychoterapeutom a nie tu ;] zreszta jak wam nie pasuje to WON z firmy!!!!moze i jest gorzej niz pare lat temu,ale takie czasy....teraz zatrudniaja przez agencje za niecale 1500 zl na reke jak nie mniej i ludzie wala drzwiami i oknami....firma da sobie bez was rade uwierzcie :) zacznijcie [usunięte przez moderatora] to moze jakas fajna premie sie wezmie,a nie ciagle na was trzeba robic!wyzwiska?to sa zarty wsrod 100 facetow na zmianie o innych nie moze byc mowy o innych,a przynajmniej troche one rozluzniaja atmosfer.praca jak praca nie jest zla!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Regenersis?

Kandydaci do pracy w Regenersis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Regenersis