ABC COLOREX

Opinie o ABC COLOREX

Jacunio

dla mnie firma w porządku. Pracuje się 8, 10 lub 12 godzin ale to jest rzecz wyboru każdego. Wiadomo u nas część brygady woli robić więcej godzin bo kaska jest wtedy lepsza i na czas.

anonimowy

Wczoraj colorex dał ogłoszenie na OLX: Firma ABC Colorex sp. z o.o., lider w branży lakierowania proszkowego i obróbek blacharskich, w związku z rozwojem poszukuje zarówno kobiet jak i mężczyzn na stanowisko: Pracownik produkcji Miejsce pracy: Kraków / ul. Łuczanowicka 30 31-766 Kraków Opis stanowiska: •Przygotowanie elementów do lakierowania; •Zawieszanie elementów polakierowanych; •Pakowanie gotowych elementów; •Prace pomocnicze przy produkcji. Wymagania: •Dokładność, solidność, obowiązkowość; •Dyspozycyjność: Praca w systemie dwuzmianowym oraz trzyzmianowym. Oferujemy: •Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; •Wynagrodzenie stałe plus premie; •Pracę w dynamicznie rozwijającej się i innowacyjnej firmie; Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem ,,praca na produkcji” Jak przeczytałem te wszystkie opinie to odpuściłem z wysłaniem do nich CV ,najbardziej przekonała mnie opinia "Mały" niezłe (usunięte przez administratora) robią jak macie na umowach 1850brutto a reszta jest w kopercie nieopodatkowana! Ale napewno do nich zadzwonię i zapytam się czy faktycznie tak robią.

sp

Chciałbym zobaczyć tego kolegę, jak będziesz pracował tam po 8h to dostaniesz tylko przelew i ewentualnie parę dyszek za przerób.(usunięte przez administratora) jak będziesz robił na 1 lub 2 hali po 12 + soboty, ale na początku na pewno tyle nie dostaniesz bo na początku nie płacą premii przerobowej.

Janosz

Szukam pracy . Kolega który tam pracuje na produkcji powiedział , iż wychodzi 4 kawałki na mies., na czysto + premia.Podobno szukają ludzi. Proszę o uczciwą i rzeczową odpowiedż.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABC COLOREX, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
czy kasa to wszystko ?

Ja zarabiam 4 tys. za ustawowe godz. plus nadliczbowe, co drugi m-c premia 15-20%. Ludzie czego wy jeszcze oczekujecie ? Warunki ? Zawsze jest coś za coś.Płacą wam i to dobrze , a wy ciągle narzekacie.Wiadomo każdy by chciał jeszcze więcej , ale na litość boską.

rocky

Nadajecie na zarobki , gdyby były małe , nie dałbyś psowi swojej świątecznej kiełbasy . Jak wam nie wstyd zakłamani ludzie ?

Sandokan

Mojemu pieskowi smakowała kiełbaska ze świątecznej paczki. Zeżarł całość tzn. 1 kg.

klaklakla

Som miejsca na produkcji. Tylko alkocholu pić nie wolno. Pozatym nie najgorzej. Jak gożelnik to lepi się nie przyjmować. Tszeba uczciwym zafsze być. Piniondz to nie wszystko.

kupa

Ten ciemniak cukiernik to najwiekszy wazeliniasz ,uwaga oszukuje z pieniędzmi ,bieże nieraz w kieszeń

Pipi

Jeżeli masz dowody to opisz lub zgłoś prezesowi anonimowo a nie oskarżaj

olek

Trzeci świat.

max

NIE POLECAM , WSZYSTKO CO WYŻEJ TO PRAWDA.

Titanic

Uważam że mogę polecić pracę w colorexie ponieważ ona potrafi przygotować do każdego rodzaju pracy. Jeśli ktoś trafi na hale inną niż nr 3 to uważam że nie będzie żałował.Prawda jest taka że rządzą tam trzy osoby: Prezes,kierownik lakierni oraz dyrektor marketingu. Jeżeli ma ktoś za dużo do powiedzenia to wylatuje.Staż pracy czy starzy pracownic się nie liczą w choćby 1%.

marcin

Śmieszne propozycje zarobków, a wymagania z kosmosu. Grafikowi i osobie od reklamy i tworzenia stron www, chcieli by płacić tyle co osobie która kopie doły.

Jak firma rodzinna to powinno być dobrze ja robię w molohu i tam każdy to sztuka nie pasuje to idź bez względu na doświadczenie i umiejętności.

Zostaw merytoryczną opinię o ABC COLOREX - Kraków

• Jak się pracuje w ABC COLOREX?

Zobacz opinie na temat firmy ABC COLOREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC COLOREX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABC COLOREX