ABC COLOREX

Opinie o ABC COLOREX

Ryszard

Szkoda, że nie potraficie docenić pracy w dobrej firmie, to też wartość o której zapominamy.

Dominika

Może trzeba bardziej zaangażować się w pracy i nie powodu do narzekania?

colorex-dziady

Nie dość, że (usunięte przez administratora) płacicie to jeszcze nie na czas.

Janusz

Podpowiedzcie czy potrzebuje pracowników? Na jaką umowę można liczyć?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ABC COLOREX, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Halina

Pracowałam w Colorex 8 lat. Chwalę sobie, nie pracowałabym tak długo gdyby było źle. Odeszłam bo zmieniam profil zawodowy. Polecam jako pracodawcę. Rób swoje i nie oczekuj, że za nieróbstwo ktoś Ci będzie płacił, a będziesz zadowolony z pracy w tej firmie.

Izabela

@ Piszesz, że pracujesz w firmie ABC COLOREX. Czy posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji, jakie się odbywają u tego pracodawcy? Jak wygląda sytuacja z benefitami pozapłacowymi, takimi jak karta sportowa, albo pakiet medyczny? Dajcie znać, co wiecie na ten temat.

Cezary

Czy dobra praca jest przyczyną, że przestaliście pisać?

Ahmed

Tak praca jak Colorex to jest dno . Ludzie pracują po 230h/miesiac i zarobią poniżej 3 tys. Inne hale muszą harować jak woły mają największe przychody z całej firmy ? Nikt o tym nie wspomni ? Cała hala nr. 15 robi jak głupiaby utrzymać wszystkich tylko i wyłącznie przez to że robi się 10 h a nie 12 h Jak dla mnie porażka firma schodzi na psy . Materiał przyjeżdża coraz gorszy prawie na złom ale kierownictwo sądzi że się nadzieje i wystarczy tylko wyheblować ( takie heblowanie materiału to mniej więcej 200 papierów dziennie ) tak nawet nie ma na trawialni SYF SYF SYF

gawron

Słyszałem różne opinie ale dla mnie jest ok Czy biuro to pupilki prezesa to cieżko powiedzieć trochę pracowałem w biurze w trakcie remontu i tu też się trafiają "czarne owce" jak na hali bez różnicy. Tak po za tym firma normalna, zarobki jak gdzie indziej takie same

Mika

Dla mnie jest ok !- Musisz sam spróbować - każdy ma inne wymagania i oczekiwania.

Grzegorz

Normalna firma, pracujący rzetelnie są zadowoleni

Były murzyn

Cały COLOREX z LIFTEM na czele powinien nosic nazwę TYROLEX. Zwierze domowe ma lepsze warunki bo dostaje jesc, pić, mieszkać gdzie ma i sie niczym nie przejmuje.

Pewnie to usuną

Na stronie najgorsza praca znajdują się wszystkie wpisy jakie były robione na temat tego pracodawcy.

Braveheart

Niestety ale to forum jest najwidoczniej kontrolowane przez pracodawcę ponieważ sporo negatywnych opinii znikło. Autobusy można spr. na stronie kmk z krakowa. 110 jeździ od 1957r. 117-1975r. 242-2009r.

Gosia

pozytywne miejsce uczciwe podejście do pracowników - mogę polecić

Wojtek

właśnie dobiega końca moja wakacyjna "kariera" w ABC Colorex. Kształce się w innym kierunku więc pewnie miejsca tu nie zagrzeje ale na przyszłe wakacje chętnie bym tam jeszcze przyszedł bo atmosfera jest spoko, zarobki 10-12 zł, godzin 8, 10 lub 12 jak komu odpowiada. Pracowałem z ludźmi którzy są tam od wielu lat i raczej byli zadowoleni. Jak ktoś szuka pracy fizycznej na hali to mogę polecić

Jacunio

niby są tam jakieś zasady narzucone ale zawsze można się dogadać. Teraz na wakacje jest trochę chłopaków, którzy dogadują się indywidualnie z kierownikami tak jak każdemu pasuje. Trzeba zagadywać do kierownika

Koksik

GRRRRR.Jeżeli się nie krepujesz to podaj swoje nazwisko bo ja się nikogo nie boję w przeciwieństwie do Ciebie co może stracić swoje wymarzone stanowisko

@Koksik

krepowac moze sie krempuje ale nie widze zeby kto kolwiek podawal tu swoje imie i nazwisko. Dla mnie praca w colorexie to juz akurat zamkniety rozdzial ale dziwi mnie dlaczego jezeli ktos osmieli sie powiedziec cos dobrego na te firme to od razu uwaza sie ze jest podstawiony albo z biura? Dla mnie firma jak kilka innych w ktorych pracowalem a pod kilkoma wzgledami nawet lepsza.

adam

robota jest OK

grrrr....

(usunięte przez administratora)robiłem tam 5 lat i zmieniłem głównie z uwagi na dojazd. Z huty nie ma bezpośredniego autobusu, trzeba iść na podmiejski i dlatego szukałem czegoś bliżej domu. Jestem już na 3 lakierni i warunki zasadniczo są wszędzie takie same więc nie rozumie tych co narzekają. W colorexie było przynajmniej to na co się człowiek umówił, pieniądze na czas i te paczki co tu ktoś mówił, że psu dawał kiełbasę :)

Głupi robol
@grrrr....

No takie bzdurne komentarze w obronie to piszą osoby tylko z biura mające chyba niski poziom inteligencji nie sprawdzajac wcześniej nawet rozkładu autobusów ponieważ akurat jest połączenie z huty linie 110,117,242. Pozdrawiam

@Głupi robol

gratuluje detektywistycznego zacięcia. Nie pracowałem nigdy w biurze, a w okresie moich dojazdów na łuczanowicką nie było jeszcze takich połączeń - dziękuję dobranoc

Głupi robol
@grrrr....

Dziękuję za odpowiedź. Pracowałem w tej firmie 7 lat i te połączenie są bardzo długo. Śmiało mogę się dowiedzieć od kiedy bo debilem nie jestem. Podważyć jeszcze to co mówisz oficjalna informacja od mpk?

@Głupi robol

prosze cie bardzo - tylko po co?

Zostaw merytoryczną opinię o ABC COLOREX - Kraków

• Jak się pracuje w ABC COLOREX?

Zobacz opinie na temat firmy ABC COLOREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABC COLOREX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABC COLOREX