Opinie o PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O. w Wolbórz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O. w Wolbórz

Łukasz

Warto aplikować na magazyniera ? Jak atmosfera i jakie zarobki na magazynie

Logiczny
@Łukasz

No opinie nie zachęcają do wysyłania CV .Ale od zawsze tak jest było w tej firmie ? Bo kolega parę lat temu pracował i chwalił sobie ?

Łukasz

Warto aplikować na magazyniera ? Jak atmosfera i jakie zarobki na magazynie

Alicja
@Łukasz

mineło pare miesiecy od twojego pytania a oferta na magazyniera nadal na stronie wisi, ciekawe czy wyslalales w koncu cv na to stanowisko i cos napiszesz sam czy warto ? bo nie wiem ostatecznie bo nikt od dawna nie dodaje nowych informacji

@Łukasz

Szczerze mówiąc pracowałem tam atmosfera jest napięta co dzień. Szefostwo w (usunięte przez administratora) ma samochody, pracowników ogólnie (usunięte przez administratora) na wszystko i wszystkich. Przez pierwszy okres kobietki przynajmniej próbują ci pokazać ze tam jest wszystko ok, jednak gdy przychodzi dzień wypłaty zaczynają się schody. Wypłata w 3 turach w 2 zależy od miesiąca. Gdy poprosisz o mydło lub rękawiczki do pracy odmówią ci twierdząc ze to nie zdaje egzaminu bo poprzednicy nie szanowali rzeczy :) :) mało tego sprzęt typu wózki np.paleciaki zwykle oraz elektryczne są w bardzo bardzo złym stanie technicznym co jakiś czas się psują oczywiście naprawiać każe szefostwo pracownikowi magazynu, który ma w umówię układanie magazynu rozładunek i załadunek jednak się składa, że praca polega na praktycznie wszystkim od cięcia szlifierką do zbierania petów przed rampami itp najbardziej irytuje brak szacunku jaki tam panuje niestety nikt nie próbuje tego zmienić pracownicy chodzą marudzą non sto dzień w dzień jednak najgorszym zjawiskiem jest tam Gandalf szary ”szef firmy” powodzenia wszystkim życzę w tej firmie i zdrowia dużo !!! ????

Julia Nowy wpis

Piszesz o wypłacie w ratach. To jest tak zawsze? Ludziom to odpowiada? Mąż miał aplikować, ale potrzebujemy stabilnej pracy z kasą na czas.

Były pracownik Nowy wpis
@Julia

Jest tak zawsze niestety, osobiście odradzam z całego serca pracowałem tam do dnia dzisiejszego mniej więcej rok z miesięczna przerwą. Wypłata to nie jest największy problem to ze płaci ja pare dni po 10tym jest pikuś, jeśli ktoś lubi być tak traktowanym to powodzenia i to odpowiednia firma na utratę zdrowia, humoru a nie do szukania stabilnej pracy niestety

Były pracownik Nowy wpis
@Julia

Nie szanują ludzi, nie dbają o pracowników, o miejsce pracy, o sprzęt do pracy. Samochody kierowców, niektóre sprawne jednak pozostałość dramat co chwila się psuje a to winda a to wał a to koło a to klocki a to coś. Wózki którymi pracują magazynierzy nie są nawet w dobrym stanie tylko tragicznym na 10paleciakow które stoi 2 sprawne a pracowników troszkę więcej oczywiście pozostałe sprawne wózki maja kierowcy twierdząc ze to ich ???? problemu tam nie trzeba szukać przychodząc do pracy szef lub kierownik zawsze ten problem sam znajdzie i wyżyć próbował będzie się na tobie psychicznie najgorzej jeśli sobie dasz wejść na głowę i zobaczy ze wykonujesz o co poprosi delikatne przegięcie pałki

Logiczny Nowy wpis

Logic

Jak sytuacja w firmie? Magazynierów nie potrzebują?

Helena
@Logic

Ale chcesz się zatrudnić czy dopiero badasz rynek? Ktoś ze znajomych Ci ich polecił czy jakoś przypadkowo tu wpadłeś?

Logic
@Helena

Ktoś polecił Ktoś odradził sprawdzam

Alicja
@Logic

a co mówił Ci polecający, co mówił odradzający? :D

Tmv

Widziałem ogłoszenie na administratora IT w tej firmie. Jest ktoś kto pracował? Warto? Widełki zarobków są ciekawe, a jak jest z atmosferą? Chetnie posłucham opinii :)

Zxv
@Tmv

Chcesz to możesz przyjść i zobaczysz :)

Maciej
@Zxv

Po to jest to forum, żeby dowiedzieć się o takich rzeczach zanim zacznie się pracę. ;) Więc jak, powiesz coś na temat atmosfery?

Martyna

Nie trzeba do firmy księgowej ?

Bardzo sprawny i profesjonalny przebieg rekrutacji od aplikowania poprzez podjecie decyzji o zatrudnieniu.

Szeroki wachlarz pytań: zakresu kwalifikacji i doświadczenia oraz psychologiczne( case study)

Bsjsj

Ciekawe kiedy podwyżki będą... Płaca jak na tyle roboty jest śmiechem

@szef bezpieczeństwa o co chodzi? Napiszesz coś więcej?

Konrad

Jest tak dobrze i dlatego przestaliście być aktywni na tym forum?

Maxi

Jak księgowość tej firmy? Bo widziałam ogłoszenie do księgowości??

Takto jest

Pepco - atmosfera coraz gorsza, kierownicy ścigają sie kto więcej zrobi - oczywiście kosztem pracowników, straszenie zwolnieniem, wyróżnienia pracowników tzw. pupilki, coraz większe normy - ale oczywiście szukają wszystkiego żeby uciąć premie, umowy co miesiąc. Jedynie co to fajna kasa.

Damian

Każdy zainteresowany złożeniem na pewno chciałby najpierw poznać opinie z pierwszej ręki na temat pracy w firmie PARTNER LOGISTIC. Czy któryś z pracowników mógłby napisać coś na temat warunków, które firma oferuje? Poza tym, powiedzcie proszę, czy jesteście zadowoleni z pracy w firmie PARTNER LOGISTIC? Jak układa się Wam współpraca z firmą? Uprzejmie dziękuję za każdą merytoryczną opinię.

@Damian

Pracowałem i nie polecam . Krótko brak szacunku dla pracownika i za moich czasów uważam że panował mobbing do tego doznałem uszczerbku na zdrowiu a firma w nagrodę zwolniła nie płacąc odprawy która się należała bo firma wyznaje zasadę że odprawy tylko przy zwolnieniu grupowym co nie jest prawdą przy zwolnieniu indywidualnym z przyczyn zakładu również należy się odprawa stosownie do przepracowanych lat.

Dawid

Czyli oczekiwania firmy wobec pracownika , że wykona swoją prace nazywa się żerowaniem na pracowniku? Ciekawe!!

wol

Poczawszy od prezesa Apostolidisa,poprzez dyrektora i kierownika ta firma to (usunięte przez administratora) żerowanie na pracownikach oraz inne falszywe zagrywki na ktorych ta firma sie wzbogaca to tam chleb powszedni.Nie polecam.

XXXXXXXXXXXXXXXXX

Co Wy gadacie? Juz nie pracuje ale dla mnie bylo ok.

Xxx
@XXXXXXXXXXXXXXXXX

widocznie nie na twojej zmianie może nie co nie znaczy że nie było tak na innej

Xxx

wybiórcze traktowanie pracowników przez kierowników zmiany i brygadzistów są lepsi ( koledzy ) i gorsi ( ci co nie są kolegami ) koledzy mają lepsze pobrania jak i dużo czasu na pogaduchy a reszta żeby się zajechała to normy nie wyrobi a jak chwile pogadają to od razu afera że norma i pracujemy a nie stoimy. Więc praca w miare ale kolesiostwo, kolesiostwo i jeszcze raz kolesiostwo

Gall Anonim

W Partner Logistic jest fatalna atmosfera wśród pracowników.Przypisują brania wybranym osobom i pracownikom z firmy zewnętrznej po to aby pracownik zatrudniony na umowę o pracę nie dostawał premii i miał słabą wydajność.

admin

Jak oceniasz firmę PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O. - Wolbórz

• Jak się pracuje w PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O.