Hotel Magellan

Wolbórz

Opinie o Hotel Magellan

Lidia

@Knrd ale zawsze warto spróbować. Minął miesiąc, więc może już jesteś po aplikacji i rozmowie. Zdradzisz czy się dostałeś do pracy w sprzedaży w Hotelu Magellan? I powiesz jak przebiegał proces rekrutacji?

Knrd

Zależy w którym dziale. W Gastronomii jest obecnie zespół tzw. wakacyjny także od września zostanie stała ekipa, która jest ok. Kumpel pracuje.. ja chcę aplikować do sprzedaży, ale jest teraz duży zespół tam więc chyba nie ma szans no i same laski pracują :)

XXXXX

nie polecam tam pracować były wojskowy który nie jest kucharzem p. Kamila każdego podpier..... brak organizacji z strony marketingu brak współpracy narkotyki przede wszystkim kierownik kelnerów gnębi kucharzy i pomoc kuchni. więcej kierowników niż wart praca. praca w tym hotelu to samobójstwo a nie praca różnica miedzy hotelem a burdelem nie ma różnicy tylko w hotelach jest obsługa a kelnerzy albo ćpają albo są zatrudniani jako studenci i brak doświadczenia maja, a klientom wchodzą aż w dupę aby zdobyć napiwek . kelner to nasz wróg jako kuchni nie douczeni debile

ew

Z obecną osobą na stanowisku prezesa - nie polecam. W ciągu kilku miesięcy odeszła około połowa pracowników (wiele z nich pracowało od początku istnienia hotelu bądź od kilku lat). Z podejściem: nie ten , to inny - gdy pracownik stara się np. o podwyżkę - dobrego personelu nie będzie, co przekłada się na pogarszającą się jakość obsługi w tym hotelu. Gnojenie pracowników, wywyższanie się i nie zgodne z prawem pracy zasady to zajęcie obecnej prezes, od której uciekły już nawet koleżanki, które za sobą ściągnęła do pracy

ooo

Praca w tym hotelu to dobre zaplecze do szukania nowego i fajnego zatrudnienia ... z tego powodu warto się choć na chwilę w nim zatrzymać.

Zaz

Hotel Magellan ma naprawdę jedne z lepszych obsług jakie widziałem, dlatego uwazam, że warto do nich dołączyć

Albo polubisz tę pracę albo nie, dużo od Ciebie zależy. Praca jak wszędzie ale ludzie rewelacyjni. Na nich zawsze można liczyć. Jeśli nie spróbujesz sam nie dowiesz się co i jak. W zależności od stanowiska które zajmujesz i wynagrodzenie zmienne. Skoro piszesz że ta praca byłaby czymś... więc zakręć się za nią i sprawdź czy jest to coś czego szukasz? Jak można chcieć czegoś i nawet nie spróbować?

Chcecie pracować w Magellanie? złóżcie cv ... bez tego nikt nie wie, że szukacie pracy. Do odważnych świat należy - pamiętajcie o tym.

ida

Interesuje mnie praca w Hotelu Magellan, nie mam wymagań co do stanowiska, bo jestem technikiem hotelarskim, wiec w sumie mogłabym robić na prawdę wiele. Tylko czy w ogóle kogokolwiek poszukają do magellana? nie mam wymagań finansowych, przyjme cokolwiek, najbardziej to teraz póki jestem młoda to chciałabym zdobyć doświadczenie

za5 szósta

Firma Hotel Magellan opublikowała nowe nabory do pracy, zobaczcie jakie stanowisko teraz proponują i proszę skomentujecie, bo się zastanawiam czy warto spróbować. Hotel Magellan w Bronisławowie      poszukuje kandydata/ki na stanowisko     Kierownik Dz... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5737772?keywords=&region=

A ja polecam pracę w Magellanie - w każdej firmie trzeba pracować i robić co należy. Każdemu proponuję spróbować, nie sugerować się opiniami innych bo dla każdego coś innego.

Jak

Tylko prezesi zmieniają się cały czas. Poza tym lichy obiekt.

leosia

zarabiasz 5,5o/h

Anonim

A ile się zarabia w takim hotelu jak Magellan?

Co masz na myśli przecież to taki fajny hotelik

wowie

Znany hotel, lecz nie polecam pracować tam.... Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niski. Atmosfera i ludzie tam pracujący są nieznośni. Pensje bardzo kiepskie. Najbardziej podobało mi się w Magellanie: ????? Nic nie przychodzi mi do głowy.. Więc odpowiem krótko: NIC :)

Miło i przyjaźnie nastawieni pracownicy.

Zostaw opinię o Hotel Magellan - Wolbórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Magellan