Terkom

Pyrzowice

Opinie o Terkom

Zainteresowany 2012-07-27 08:50:35
Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko informatyka sprzętowca.
Na miejscu okazało się że jednak będzie test na który przyszło ok.20 osób - pomimo tego że zostałem zarproszony na ROZMOWĘ.
A teraz najlepsze - test miał chyba 20-30 kartek, na studiach nawet nie było tylu pytań, pytania dotyczyły SQL, Win Server ,Linuxa Przerwań w pc (komu to potrzebne).
Albo co oznacza skórt BIOS , pomijając fakt że znałem odpowiedź, komu to potrzebne,szkoda że nie było pytań co znaczy COM albo PS2 ?? Firma informatyczna a pytania jakby układała Pani Zosia z kadr za pomocą Google...

\" ogólny dobry stan zdrowia kandydata
prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów osobowych (min. kat. B i min. 5 lat)
gotowość do świadczenia pracy w terenie
umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
umiejętność pracy w zespole i przestrzegania zasad współżycia społecznego w kontaktach służbowych
bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego PC
biegła znajomość systemów Windows XP, Vista, 7
biegła znajomość pakietu Office 2003/2007/2010 i OpenOffice
dobra znajomość technologii sieciowych
dobra znajomość technologii VPN
znajomość problematyki pracy w środowisku terminalowym
znajomość zagadnień związanych z Active Directory
łatwość w szybkim przyswajaniu wiedzy i umiejętności\"

Nie widzę tu nigdzie ani SQL ANI SERVER WIĘC POCO ZAWRACACIE CZAS LUDZIOM KTÓRZY NIE MAJĄ KWALIFIKACJI!!
Zostaw swoją opinię o Terkom - Pyrzowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Terkom