Willman SwÖrem

Bytów

Opinie o Willman SwÖrem

austria 2011-03-23 13:55:13
witam niejaki Paweł wrasinski oferuje prace w Austri uwaga to [usunięte przez administratora] dostaniecie maila z wpłata pieniedzy na konto tak działa ten człowiek UUUUUUUUUUWWWWWWWAAAAAAAGGGGGGGGAAAAA
oszuscik 2011-03-23 14:02:56
[usunięte przez administratora] praca austria szklarnie kaze po niemiecku cv wysyłac a potem wpłacac na konto ale nie bierze duzo 15zeta ale od 500osów to juz troche jest
Kamilnn 2011-03-23 20:34:34
dokładnie też dostałem takiego maila, dla mnie śmierdzi to oszustwem na kilometr, także ostrzegam, ja nie wpłaciłem pieniedzy.
anonim 2011-03-23 21:40:10
normalne ze przy takiej pracy sie nie wpłaca pozatym sprawdziłem istnieje takie gospodarstwo ale nie przyjmuja gosc naciaga po 15 zeta cwaniaczek moze znajde cos w holandi tam juz byłem i było ok pozdrawiam
anonim 2013-05-30 20:39:53
To wszystkich tak oszukuje? Te 15 zł to opłata za co? Czynności rekrutacyjne? Może jednak ktoś dostał pracę w Willman SwÖrem? Wówczas proszę o napisanie czegoś o pracy. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Willman SwÖrem - Bytów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Willman SwÖrem