WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.

Opinie o WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.

WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o.

Jestem zadowolony z pracy jako elektryk w firmie Wrosystem Oprócz ciekawych projektów i możliwości pracy za granicą, firma zapewnia nam zakwaterowanie, transport, bez problemu można pobierać zaliczki. To świetna opieka dla pracowników

Gosia

W czerwcu mija mi 5 lat we Wro System. Praca sama w sobie ok, dynamiczna, kontakt z dyrekcją czy kierownikiem bez zarzutów. Czuć, że to nie korpo a klimat bardziej rodzinny. Polecam

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej... Rozmowa przeprowadzona w miłej atmosferze, Pani udzieliła odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Praca zapowiada się ciekawie... z niecierpliwością czekam na odpowiedź

Krystyna12

Mąż pracuje kilka miesięcy. Po wcześniejszych doświadczeniach z innymi pracodawcami, gdzie były różne sytuacje tutaj jest ok. Wypłata na czas, narzędzia i dojazdy zapewnione. Mąż trafił do fajnej ekipy a to też duży plus.

Helena
@Krystyna12

A znasz może widełki wypłaty męża? Sama swojemu coś nowego znaleźć pomagam i porównuję oferty. Na początek jest umowa na 3-miesiące czy jak tu robią?

Krystyna12
@Helena

Może zadzwoń do nich do rekrutacji to odpowiedzą Ci na Twoje pytania.

Seba

Moja pierwsza praca na terenie Niemiec. Firma w pełni przygotowuję cię do pracy. Gwarantuję sprzęt, transport, kwatery, ubrania. A także szkolenia i wsparcie doświadczonych osób. Polecam

Aktualność

Otwarcie biura w Częstochowie

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego biura w Częstochowie.
Tutaj uzyskasz szczegółowe informacje na temat pracy w firmie WRO-SYSTEM oraz dopełnisz wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem na stanowisku "Elektryk/Elektromonter".

Biuro znajduje się pod adresem:
Aleja Wolności 21
42-202 Częstochowa
(teren Dworca PKP, I piętro)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00

Osoba do kontaktu: Krzysztof Janiak
Nr telefonu: +48 660 588 071
e-mail: krzysztof.janiak@wrosystem.pl

Justyna

Długo pracowałeś? Wszystko wypłacali w terminie? Czy jakiś zwrot za dojazd do pracy jest przewidziany?

Grzegorz

Zainteresowało mnie ogłoszenie dla pracownika biurowego z j. niemieckim do firmy, w sprawach uzgadniania formalności. Dlatego piszą o konieczności bardzo dobrej znajomości niemieckiego, jakby przyszło do kontaktów ze stroną niemiecką. Można wiedzieć, co jeszcze ma duży wpływ na wybór osoby do pracy i już teraz poznać przewidywane wynagrodzenie zasadnicze oraz premie?

@Grzegorz

Panie Grzegorzu, jeżeli jest Pan zainteresowany stanowiskiem "Pracownik biurowy z j. niemieckim" - prosimy o przesłanie CV z podanym numerem kontaktowym do Pana.

Beata

Mąż pracuje w firmie Wrosystem już 5 lat. Pensja na czas, pracuje w fajnej ekipie. Nie narzeka. Ma wiele rzeczy zapewnionych przez firmę.

Cześć, W firmie pracuje już ponad rok. Jest to moja pierwsza praca za granicą Brygadzista spoko, rzeczowo i konkretnie wszystko wyjaśnia Samochody zadbane, narzędzia i odzież też. Firma oferuje szkolenia Wypłata zawsze na czas Miałem okazje wziąć udział w jubileuszu firmy, impreza z górnej półki :) Polecam

@Paweł

Zgadza się to co kolega napisał. Dodam jeszcze, ze współpraca z biurem jest bez zarzutu. Pozdrowienia dla Pań z kadr, które zawsze są pomocne.

@Tomek

Sprawdzaliśmy z mężem ostatnio oferty i bardzo dużo jest na Niemcy. Możecie napisać jak jest z zakwaterowaniem? Pisali, że jest bezpłatne. Jakie tam są warunki? Dużo osób mieszka na jednej lokalizacji? Będę wdzięczna za odpowiedź

Kamil
@Justyna

Pracowałem w innych firmach więc mam porównanie. Uważam że we Wro dobrze załatwiana mieszkania i warunki są ok. Dla mnie dużo plus ????

Krzysiek
@Kamil

Nie ma co narzekać na warunki. Kwatery są ok.

Helena
@Krzysiek

A w ile osób się mieszka na kwaterze? I w ogóle to na ile czasu są wyjazdy, jest to jakoś z góry określane? Kontakt z koordynatorem jest dobry?

@Helena

Pani Heleno, prosimy o kontakt z działem rekrutacji pod numerem 662 464 241

Jest ok. Potwierdzam

Pani Justyno, zachęcamy do sprawdzenia na naszej stronie www.wrosystem.pl w zakładce "Dołącz do nas" kogo aktualnie poszukujemy. Może któraś z ofert będzie dla Pani odpowiednia. Serdecznie pozdrawiamy :)

Marzena
@Paweł

Te szkolenia są tylko takie związane z pracą, czy też np. z bhp, podstawy języka? Ile takie szkolenia początkowe trwają czasowo?

@Maniek elektryk

Wszyscy chwalą. A konkrety? Ile kosztują te kwatery? Obcinają to z wypłaty?

@Justyna

Pani Justyno, firma zapewnia pracownikom bezpłatne zakwaterowanie.

Aktualność
2 października 2022 w gronie naszych pracowników, partnerów i przyjaciół świętowaliśmy jubileusz 15-lecia istnienia firmy WRO-SYSTEM.

Atmosfera była wyjątkowa, a uroczystość w znakomity sposób poprowadził Filip Chajzer.

Prezes Piotr Wróblewski podsumował 15 lat z życia WRO-SYSTEM przywołując tym samym wiele pięknych wspomnień oraz kluczowych dla firmy momentów. Niejednokrotnie podkreślał, że kluczem do sukcesu są właśnie ludzie!

Z rąk Prezesa statuetki za wkład pracy na rzecz rozwoju firmy odebrali pracownicy, którzy mogą pochwalić się ponad 5-letnim stażem pracy.
Na zakończenie części oficjalnej był pyszny tort, a później…już tylko zabawa do białego rana.

Jednym słowem: działo się!!!

Dziękujemy całemu #wroteam za wspólne 15 lat.

Świetna uroczystość :)

Napisałem 2 maile z zapytanie o prace na stanowisko elektryka i bez odzewu - trochę to dziwne !

@Piotr

Szanowny Panie, adresem mailowym, pod który należy wysyłać pytania związane z pracą w naszej firmie jest adres rekrutacja@wrosystem.pl. Można również kontaktować się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 pod następującymi numerami: 660 588 071 lub 662 464 241. Serdecznie pozdrawiamy.

@WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.

Wysłałem 2 Meile na podany adres rekrutacje… ze swoim kontaktem bez odzewu …

Panie Piotrze, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 662 464 241

@WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź - będę się kontaktować w najbliższych dniach . Pozdrawiam .

Pozdrawiamy :)

Grzesiek

Pracuję 2 lata. Firma dużo rzeczy zapewnia. Jest mieszkanie, dojazdy do pracy, dobrej jakości ciuchy, narzędzia ok.

Radek
@Grzesiek

Pomocna opinia

Grzesiek
@Radek

Polecam się :)

ANDRZEJ

KWATERY POJEDYNCZE CZY KILKU OSOBOWE?

Rychoo

Ja polecam. Kasa na czas, zapewniają transport, narzędzia. Kwatery mogą być.

Halina
@Rychoo

Możesz powiedzieć coś więcej o kwaterach? W ile osób mieszkacie? Co jaki czas zjeżdżacie do domu?

Maniek elektryk

Pracuje w Niemczech z Wro już od 3 lat. Jest ok. Firma zapewnia kwaterę, narzędzia, ubrania, opłaca transport.

@Maniek elektryk

A na jakim poziomie jest wynagrodzenie? Da się utrzymać i siebie i rodzinę w Polsce? Często można zjechać do kraju?

@Justyna

da się utrzymać rodzinę. Dla mnie zarobki są dobre.

Maniek

Jak ktoś chce pracować to pracować będzie. Ludzie tu są ok. Idzie się dogadać. Ja nie narzekam. Transport, narzędzia, ciuchy są od firmy. Zapewniony jest też nocleg. Pieniądze dla mnie są na dobrym poziomie.

Roman

Współpraca Ok. Firma zapewnia transport, kwatery, wypłata zawsze na czas. Wsparcie od brygadzisty, mocno pomocny przy robicie

Jarek
@Roman

Dla mnie też praca ok. Nie muszę się martwić o kwaterę i transport. Wypłata na czas. Jest ok

Weronika

Cześć, może jednak ktoś powie coś o tym, jak zarabia Elektryk? Widzę, że szukają, pełno jest tych ofert. Ale o zarobkach nie widzę informacji, a chciałabym to usłyszeć od pracownika. Bo widzę, że firma każe pisać na maila, ale czy podadzą zarobki?

Krzysiek
@Weronika

Przecież w ogłoszeniach podają widełki ile można zarobic

@Krzysiek

widocznie nie ufa ogłoszeniom? może miała kiedyś tak, że co innego tu a co innego na rozmowie. Tu w firmie tak nie jest? A na co tu patrzą w trakcie negocjacji?

Mam pytanie odnośnie umowy , jest Polska czy niemiecka ?

@Marek

Szanowny Panie Marku, szczegółowe informacje związane z zatrudnieniem uzyska Pan pod numerem 660 588 071 lub 662 464 241.

Zostaw merytoryczną opinię o WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 39 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WROSYSTEM DEUTSCHLAND WARSZAWA Sp. z o.o.