Swederm sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Swederm sp. z o.o. sp.k.

Piszę jako pracownik z 6 letnim stażem i mogę z czystym sumieniem napisać że Pracodawcy to naprawdę fantastyczne osoby i nie spotkałam w całym moim życiu zawodowym tak wspaniałych i uczciwych ludzi i życzę wszystkim takich pracodawców ! Pracownik jest na pierwszym miejscu a ekipa jest mocno doceniana i szanowana! Wszystko na wysokim poziomie! Wynagrodzenia i warunki pracy są takie że niejedni mogą tylko pomarzyć ! Także którym się nie udało bardzo mi przykro:( (usunięte przez administratora)

Kochana, to Wy jesteście fantastyczne, ściskamy mocno :)))

Jestem pracownikiem z rocznym stażem i do tej pory jestem zdumiona tym, ze to miejsce mogę nazwac praca :) Atmosfera jest rodzinna. Doslownie! Każdego dnia jemy wspolne obiadki i śmiejemy się do łez. Godziny pracy 9-17, zarobki rewelacyjne! Jesli dajesz z siebie 100% firma daje Ci ogromne możliwości. Szefostwu wiele zawdzięczam, to tez glowni odpowiedzialni domowej atmosfery pracy. Dlatego rozumiem rozgoryczenie osob, których juz z nami nie ma w zespole. Firma rozwija sie w zawrotnym tempie, dlatego jest miejscem dla tych, ktorzy potrafią nadazyc.

Dziękujemy bardzo, takie słowa pomagają wierzyć, że idziemy w dobrym kierunku :)))

Ja mam przyjemność pracować w Swederm już ponad 7 lat. Nie wiedziałam od początku czy się sprawdzę, ale dzięki rzetelnej pracy i samodyscyplinie- bo tu dużo zależy od Ciebie:),udało się! Powiem tak, codziennie rano z chęcią wstaje do pracy, jest ona dla mnie jak drugi dom. Wystarczy być punktualnym, pozytywnie nastawionym człowiekiem, który umie pracować w zespole. Czy to dużo? ;) Praca daje wiele satysfakcji i to nie tylko finansowych :) A takich Szefów to ze świecą szukać! Pozdrawiam

Dziękujemy za wiele wspólnych lat i cudowną atmosferę, to dzięki Wam :)))

Pierwsza firma, w której na dzień dobry bhp i badania lekarskie. Owszem pracodawca jest wymagający, ale docenia pracownika i to jak . Wyjazdy interacyjene i to nie tego typu zachód słońca w Wejerowie tylko Hiszpania ,Włochy i to cała ekipa . Jest to firma dla osób kreatywnych ,energicznych z dystansem do siebie i otoczenia . Pytania gdzie mieszkam i tym podobne ,dla mnie zrozumiałe każdy pracodawca chce wiedzieć z kim ma do czynienia, czy nie będzie problemu z dojazdem do pracy .Firma ceni punktualność. Tak jak jedną Pani napisała zarobki na plus ,w ilu firmach pracownik tak może napisać. W wielu firmach są wdzięczni, że wynagrodzenie jest na czas na koncie ..Jest to praca zespołowa więc nie dla osób, które przychodzą do pracy dla prestiżu i żeby lansowac Siebie . Trzeba po prostu dobrze pracowac

Anastazja

Dzień dobry, czy Swederm przyjmuje praktykantów do swoich laboratoriów? Jeśli tak, na jaki e-mail można przesłać swoje CV? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Anastazja

Nasz laboratoria znajdują się w Szwecji i we Włoszech. Obecnie mamy otwartą rekrutację do działu logistyki - do pakowania paczek :) jeśli jest Pani zainteresowana, prosimy wysłać cv na work@swederm.pl

Kandydat Nowy wpis
@Martyna

Ooo. Jestem zaskoczony, bo odszukać udało mi się tylko anons z FB sprzed czterech lat. Również szukaliście do logistyki do pomocy przy realizacji zamówień. Jeśli więc nadal podpisujecie się pod wymienionym wtedy podejściem - dużo płacimy, dużo wymagamy, to ile pracowita osoba może u Was pensji otrzymać?

@Kandydat

Dopiero zaczęliśmy poszukiwania pracownika, jeszcze nie dodaliśmy oficjalnego ogłoszenia. Nadal się pod tym podpisujemy :) zarobki to 6000-8000 zł netto, a po więcej informacji zapraszamy na work@swederm.pl

Lidzia

Dzień dobry, czy to prawda że przy pakowaniu zarobki wynoszą od 6000-8000 netto. Wydaje mi się, że skoro chodzi o skometyki praca na produkcji będzie również odpowiednia dla kobiet. Poprawcie mnie jeśli się mylę i dajcie znać, czy firma przypadkiem nie planuje przyjęć :))

@Lidzia

zarobki są zależne od zaangażowania i wyników pracy, ale tak - są zbliżone do tego przedziału :) obecnie mamy otwartą rekrutację, więc prosimy wysłać cv na work@swederm.pl

6-8 tys na pakowaniu to całkiem dobra kwota! Weekendy i nocki tez są pracujące? Nie widzę oferty a niże ktoś wie czy może nabierają ludzi? Jak wyglada sprawa awansu na magazynach?

Obecnie nie szukamy osób na stanowiska do pakowania a nocą wszyscy odpoczywamy :)

@Swederm sp. z o.o. sp.k.

A szukacie pracowników na jakieś inne stanowiska? Jeśli tak, to jakie? Nie mogę znaleźć żadnych ogłoszeń w sieci... Żadne stanowisko nie pracuje na nocną zmianę?

Dzień dobry. Nie prowadzimy obecnie żadnej rekrutacji. Nie pracujemy (jeszcze :) ) w trybie zmian nocnych. Proszę na bieżąco nas śledzić, będziemy informować o wszelkich rekrutacjach.

Czy w Gdyni firma ma stanowiska, na których potrzebni są farmaceuci? :)

@Anna

Dzień dobry. Z chęcią przyjrzymy się każdemu ciekawemu CV :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Swederm sp. z o.o. sp.k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

W sieci widziałem rekrutację na stanowisko performance marketing specialist. Stawka od 7 do 14 tys brutto. Co sprawia że są takie widełki w zarobkach? System premiowy? Podstawy jest 7tys i drugie tyle możma wyrobić premii?

Dzień dobry. Widełki uzależnione są od doświadczenia zawodowego czyli tego co na start może dać przewagę naszej firmie w przypadku zatrudnienia dobrego kandydata. W widełkach tych nie uwzględniliśmy premii która jest oczywiście możliwa i jest uzależniona od wyniku.

Czy Swederm sp. z o.o. sp.k. organizuje staże dla studentów?

Kamila

Cześć, czy w związku z Waszym rozwojem, potrzebujecie może pomocy w administracji/projektach? Przesłałam do Was w ciemno CV, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Bardzo zależy mi na kontakcie, po opisach atmosfery, myślę że pasowałabym do Waszego zespołu :))

@Kamila

Dzień dobry, proszę o przesłanie CV na maila marta@swederm.pl Skontaktujemy się z Panią :)

Czy pracodawca Swederm sp. z o.o. sp.k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ile się zarabia na pakowaniu kosmetyków? Są zniżki dla pracownic, albo paczka produktów jako bonus na święta? ;)

Osoby na stanowisku pakowania zarabiają od 6000-8000 netto :) Każdy pracownik ma zniżki na produkty, a dodatkowo, gdy wchodzą nowości zawsze dostajemy w prezencie, abyśmy mogli przetestować :)

Jaka jest obecna atmosfera w firmie? Warto aplikować?

@Kandydat

Atmosfera jest bardzo pozytywna. Tworzymy zgrany team, mamy dobre relacje między sobą. Z przyjemnością rano wchodzę do biura i widzę uśmiechnięte twarze pozostałych pracowników :) Warto aplikować!

Martyna
@Kandydat

@Kandydat Wspólne świętowanie sukcesów, urodzin, rocznic w pracy, czy nawet zaręczyn, to tylko część miłych elementów pracy w naszym zespole :) atmosfera przyjemna i wyluzowana, więc zdecydowanie warto aplikować i do nas dołączyć!

@Swederm sp. z o.o. sp.k. Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób należy złożyć CV do Państwa firmy? Czy jest jakiś adres mailowy na który można wysyłać?

@Anonim

Tak, prosimy o przesłanie CV na adres: work@swederm.pl

Brak szacunku do pracowników ze strony pracodawcy. Zwalniają pracownika z dnia na dzień (przeważnie robi to za pracodawców inna osoba).

@Anna

Droga Pani Anno, nasza firma rozrasta się dynamicznie, zatrudniamy wielu pracowników, nie sposób aby jedna osoba była w stanie "ogarnąć" wszystkie kwestie w firmie. Mamy na etacie kadrową oraz managera zespołu, osoby te delegowane są oraz mają pełnomocnictwa do ewentualnego podpisywania oraz wręczania wypowiedzenia. Manager zespołu ma także uprawnienia do przeprowadzania wszelkich rozmów z pracownikami w celu ewentualnego poprawienia jakości pracy. Zwolnienie pracownika nie jest u nas sytuacją częstą, zawsze poprzedzone jest kilkoma rozmowami pracownika z liderem grupy lub managerem całego zespołu. Zwolnienie z dnia na dzień nigdy nie ma miejsca. Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę a więc przysługiwał Pani okres wypowiedzenia. Została Pani zwolniona z wykonywania czynności, w czasie okresu wypowiedzenia wykorzystała Pani urlop a za cały okres wypowiedzenia otrzymała Pani wynagrodzenie. Przykro nam, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań tym bardziej, że pracownicy są dla nas największą wartością. Jeśli jednak ma Pani jakiekolwiek wątpliwości czy pytania w tym zakresie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: work@swederm.pl

@Swederm sp. z o.o. sp.k.

Byłam świadkiem jak dziewczyny nie wiedziały, że zostaną zwolnione, że są po rozmowach odnośnie ich pracy aby się bardziej starać bo są może jakieś rzeczy do poprawy.. po prostu przychodziły do pracy jak gdyby nigdy nic i otrzymywały wypowiedzenie.

@Anna

Szanowna Pani, nie bardzo rozumiemy - "byłam świadkiem"? Ewentualne rozmowy z pracownikiem i przekazywanie mu uwag na temat jego pracy jest zawsze prowadzone indywidualnie a nie nie forum ogólnym. Pracownicy są dla nas najważniejszą wartością, nie chcemy nikomu stwarzać stresujących sytuacji. Rozmowy zawsze prowadzone są indywidualnie - stąd brak Pani wiedzy na ten temat. Pracownik, który jest osobą dobrze pracującą, energiczną oraz niekonfliktową - jest dla nas bardzo cennym pracownikiem, nie jest łatwo dobrać odpowiednią kadrę, nie jesteśmy zainteresowani ciągłymi zmianami. Żaden z pracowników nie jest zatrudniony na umowę zlecenie. W naszej firmie wiele osób ma umowy o pracę na czas nieokreślony oraz na umowy wieloletnie, rotacja na stanowiskach jest u nas rzadkością. Droga Pani Anno (imię fikcyjne), oczywiście możemy ciągnąć tą dyskusje na tym forum, jednak prosilibyśmy aby nie powielała Pani w wielu wątkach tych samych tematów. Pod każdym postem jest Pani komentarz, jeśli ma Pani jakiekolwiek dodatkowe merytoryczne uwagi lub uważa Pani że niesłusznie została zwolniona z pracy zapraszamy do kontaktu na maila: work@swederm.pl

Iwona
@Swederm sp. z o.o. sp.k.

Umowa na czas nieokreślony a umowa wieloletnia to nie to samo ?Nigdy nie słyszałam o umowie wieloletniej ,muszę popytać u siebie w pracy .

@Iwona

Dziękujemy za pytanie :) Poruszamy się w ramach określonych przepisami Kodeksu Pracy, czyli: umowa na czas określony nie może przekraczać 33 miesięcy. Pracownicy z dłuższym stażem posiadają umowy na czas nieokreślony.

Kochana, to Wy jesteście fantastyczne, ściskamy mocno :)))

Dziękujemy za wiele wspólnych lat i cudowną atmosferę, to dzięki Wam :)))

Niedoszła pracowniczka

Byłam tylko na rozmowie o pracę, ale już wtedy zapaliła mi się lampka. Nie dość, że kierowniczka zachowywała się wyniośle to (usunięte przez administratora) Pan Prezes (usunięte przez administratora)pytał o życie prywatne, zainteresowania i o stan cywilny (usunięte przez administratora). Takich pytań nie powinno być ze strony pracodawcy a już na pewno nie tym tonem. Zostałam zaproszona na drugą turę, bo podobno „bardzo się Państwu spodobałam” ale bez wahania odmówiłam. Jestem osobą z dużym dystansem do siebie i poczuciem humoru, ale takie zachowania na wstępie zdecydowanie wyszły poza pewne granice smaku. Wydaje mi się, że atmosfera pracy w tym miejscu może być nieco toksyczna patrząc na same zachowania kierownictwa.

BYŁA Pracownica
@Niedoszła pracowniczka

O właśnie! Też przez to przeszłam, bardziej interesowało Pana Prezesika moje życie prywatnie niż to czym się zajmowałam dotychczas :) Dobrze zrobiłaś, że nie zaczęłaś tam pracy. Ja żałuję tego na MAXA! Stracony czas i stanowisko w poprzedniej firmie.

@Niedoszła pracowniczka

Zgadzam się w 100%!! Atmosfera w tej firmie jest bardzo toksyczna! Również żałuję rezygnacji z poprzedniej pracy na rzecz tej..

Życzliwy anonim
@Niedoszła pracowniczka

"...wyniośle... " "...nie tym tonem..." "...atmosfera toksyczna..."...granice smaku..." - czy aby nie poniosła Cie wyobraźnia, która kazała myśli przelać na ten tekst ze zbyt bujnymi opisami? Na koniec piszesz "...wydaje mi się...", czy ma być to opis rekrutacji czy wypracowanie z j. polskiego? :)) Zwrot "atmosfera toksyczna" bije na głowę wszystko - czy nie warto byłoby się zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie, kto tworzy atmosferę w pracy...? Tak, tak właśnie - tworzą ją sami pracownicy a nie szefostwo, proponuję więc przemyśleć kolejne komentarze na forach innych firm zanim napiszesz o toksycznej atmosferze na podstawie rozmowy rekrutacyjnej.

Zuza

@Pracownik-Dziękuje bardzo za odpowiedz i pozdrawiam:)))

Anomim

(usunięte przez administratora) pójście na urlop to obraza dla "szefostwa" za to też prowizja za sprzedaż obniżana, brak badań medycyny pracy, kamery w biurze bez pisemnej zgody pracowników- A łączą się z obrazem przez komórkę. Żałośni pracodawcy szukających niewolnic.

@Anomim

Szanowny Anonimie. Pomyliła Pani premie z prowizją. Na premie w naszej firmie składa się zarówno prowizja od sprzedaży jak i odpowiednie zaangażowanie, między innymi ilość przepracowanych dni w miesiącu. Jest to uczciwe podejście do sposobu rozliczania, większą premię będzie miała osoba która przepracowała cały miesiąc od osoby, która była jakiś czas na urlopie. Jeśli chodzi o medycynę pracy - nikt nie jest dopuszczony do stanowiska pracy bez badań lekarskich. Każda z osób przechodzi także szkolenie BHP. Monitoring obejmuje salę sprzedaży oraz magazyn. Jesteśmy firmą z branży kosmetycznej, prowadzimy także sprzedaż wysyłkową - monitoring w takim przypadku jest niezbędny, chociażby po to aby weryfikować reklamacje klientów którzy kwestionują zawartość przesyłki lub ewentualne rozbieżności podczas inwentaryzacji stanów magazynowych. Każdy z naszych pracowników podpisuje oświadczenie w którym wyraża zgodę na monitoring. Oświadczenie zawiera zapis o tym, że obraz zarejestrowany za pomocą urządzeń monitoringu jest przechowywany na zasadach określonych w przepisach Rozporządzenia RODO i Kodeksu pracy. Każda uwaga jest dla nas bardzo cenna, jeśli miałaby Pani jakiekolwiek pytania lub uwagi do organizacji pracy w naszej firmie bardzo prosimy o kontakt mailowy pod adresem: work@swederm.pl

@Swederm sp. z o.o. sp.k.

Niestety ja jako były pracownik nie otrzymałam żadnego z powyższych dokumentów do podpisu ani nie otrzymałam informacji z tym związanych.

Droga Pani, jeszcze raz podkreślę, żaden z naszych pracowników nie przystąpi do pracy bez badań lekarskich. Uczciwym byłoby powiedzieć co dobrego jest w naszej firmie. Zapewne była Pani świadkiem szkoleń BHP w naszej sali konferencyjnej jak i wysyłaniem pracowników na badania lekarskie - zwykła przyzwoitość tego wymaga. Jeśli pojęła Pani pracę w naszej firmie, tzn., że ujęliśmy czymś Panią: może finansami? może pracą z najlepszymi produktami? może po prostu dobrymi warunkami pracy? Pozdrawiamy serdecznie życząc dalszych sukcesów zawodowych. Jeśli miałaby Pani jakiekolwiek uwagi zapraszamy do kontaktu na: work@swederm.pl, tam postaramy się wyjaśnić wszystkie kwestie.

@Swederm sp. z o.o. sp.k.

Nie zrozumieliśmy się.. nie otrzymałam dokumentu odnośnie kamer.. sprawdziłam i niestety nigdzie tego zapisu nie ma :) Tak, ujeli mnie Państwo aurą, dobrymi zarobkami. (usunięte przez administratora)

@Swederm sp. z o.o. sp.k.

Urlop jest zagwarantowany w kodeksie pracy jako płatny urlop – za czas urlopu pracownikowi przysługuje wynagrodzenie takie, jakie by otrzymał gdyby w tym czasie pracował i dotyczy to zarówno stałych jak i zmiennych składników wynagrodzenia.

@Anonim

Cieszymy się, że obie strony znają kodeks pracy. To, że jest różnica między osobą pracującą pełen miesiąc od tej która w danym miesiącu korzysta z urlopu wynika przede wszystkim z dodatkowej premii dla tej pierwszej. Jednak nawet osoby, które korzystają w danym miesiącu z urlopu nie narzekają na wynagrodzenia. W razie dodatkowych pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego: work@swederm.pl

Zuza

Hejka! Mam pytanko odnośnie zarobków ,godzin pracy i czy praca jest zmianowa ??? Proszę o odp -pozdrawiam:)

@Zuza

Zuza Praca od poniedziałku do piątku . Od godziny 9 do 17 . Jak komuś zależy na finansach jest możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu osobistego w siedzibie firmy . Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Swederm sp. z o.o. sp.k. - Gdynia

• Jak się pracuje w Swederm sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Swederm sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Swederm sp. z o.o. sp.k.