Opinie o STALMECH w Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STALMECH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STALMECH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALMECH w Biała

pysiia

Kobiety pracujecie na starej?

tomson

pracuje jako spawacz i od trzech miesięcy nie szedłem z wypłato poniżej 2400 zł ostatnia 2700 pracuje jako spawacz po prostu tu trzeba zapierdalać kto lubi palić porozmawiać lub po prostu tylko być ciałem w pracy to gówno zarobi to firma z normo gdzie trzeba cisnąć kto nielubi potu to niech od razu zrezygnuje chyba ze zadowala go 1600 wypłata

kiero
@tomson

chłopie ty chyba nie wiesz ile zarabiają spawacze, albo nim nie jesteś. Pensja 2700 dla spawacza to jałmużna a tu piszesz, że jeszcze trzeba wykonać nieżle napięte normy. Znależli młodego naiwnego, zresztą ta niby firma z takich żyje. Nawet piekarza czy stolarza nauczą heftować.

bak

Ilu ludzi łącznie pracuje w Stalmechu?

tiktak

spawacze mają więcej 15 złotych , a jeśli chodzi o atmosferę to po zmianie kierownika jest wporzo

Spawacz

normalka , sprawdzili czy rzeczywiście coś umiem i dali umowę na okres próby 3 miesiące

logo firmy Kafelkarz
kicia

na ABB

Jak to stalmech!?
@kicia

Aaa tam ja trochę obok :)

Jak to stalmech!?

kicia Na której zmianie zarabiasz 13zł i na którym konkretnie dziale ??

boy

Tak i to nawet interesujace kobiety:)

kicia

nie wiem czy teraz są przyjęcia bo nie dawno były są różne stanowiska i różnie można zarobić na lakierni pewno około 10zł na spawalni przy układaniu detali to zarabiamy i 13zł /godzinę zależy gdzie stoisz

pysiia

Czy w stalmechu pracuja rowniez kobiety?

hiho

to zależy w jakim dziale pracujesz ale ok 10 do16 zł

hehehihi

hej koleżanki i koledzy jakie zarobki w stalemchu ?

bu

powtarzam ze uczą tam cheftować pytanie do tamten co to za spawanie pachwinowe z góry na dół na kursie w godzinę uczą a tam w stalmechu ludzi którzy nigdy niespawali robio tam spawaczami w 2 dni wiec jaki jest tam poziom 80 procent to spawacze bez uprawnień niech dadzo w stalmechu rury pod kątem 45 stopni do spawania na przetop wypełnienie lico ciekawe ilu by pospawało moze 2 zaznaczam fachowco ze stalmechu ze spawa sie rury i blachy na przetop z dołu do góry jedz na kostrukcje i jebnij spaw z góry nadól to spawalnik ci na kopach wyniesie jedz na stocznie i ciągnij pachwine wielo sciegowo po 10 metrów nawet niewiesz jak palnik ułożyć zeby ręka ci wytrzymała taki długi scieg pospawaj na podkładkę porcelanowo pisze bo tam pracowałem kiedyś na abb i wyrabiałem norme miałem 96procent wyrobienia przez 3 miesiące tam jest wyscig szczórów a nie praca po 8 latach to powinieneś ogarnoć iną robote tylko pewnie próbki nigdzie byś niepszedł taka jest prawda zal cie sciska ze zarobisz 2 tysie a ini mogą wiecej koleś w pól roku za granico zarobi wiecej niż ty tam w rok

nowy

nie wiem czego sie nacpales czy co piles ale chyba masz jakis ciezki problem, spawaj jesli to twoj szczyt. nigdy nie bylem spawaczem pracowalem na produkcji detali ale z uprawnieniami na polautomat masz wiele drog po 8 latach spawania a nie (usunięte przez administratora) za 2 kafle, pozdro

nowy

koleś spawasz tam 8 lat to masz grubo w głowie, cud, że Ty w ogóle jeszcze żyjesz po 8 latach w stalmechu.

tamten
@nowy

a no widzisz spawam i dalej będę spawał bo tylko słabeusze albo tak zwani spawacze zmykają bo nie mogą zdążyć. Inni jadą za granice i było tu takich wielu, z tym że jak wracają po pół roku to ich żonę kto inny pieści. A ja tu zostaję bo wszędzie są problemy a tu jest pewność zatrudnienia i pensji, bo jak widzę jak wielkie inwestycje robią od 4 lat, firma powiększyła się ze 3 razy to tak szybko nie znikną.

tamten

koleś spawam tam od 8 lat i nie obrażaj kolegów bo pewno ty cheftujesz

bu

tam uczą cheftować a nie spawać

spawacz

Sam przyszedłem prawie świeżo po kursie i znikomym doswiadczeniu. Na początku było ciezko nawet bardzo cięzko teraz wyrabiam normę bez problemu. Jeśli się starasz to szybko ogarniesz co i jak

spawacz

jak tam z tymi spawaczami jest w końcu początkujący da rade czy będzie ciężko ? mowie i mag 135?

@spawacz

to zależy jak ci zależy na robocie , 2 lata temu przyszedł chłopak po zawodówce i był stolarzem, najpierw pracował jako ślusarz ale potem go nauczyli i spawa do dziś. czasem spawamy razem. ale go przesunęli od jakiegoś czasu na roboty spawalnicze

nowy

zostal tydzien do wyplaty, swiat okaze prawde :)

stalker

Pójdzie ale po wypłacie

tyomi

i co z młodym

nowy

sie okaze :) entuzjastycznie podchodze do sprawy

nowy

koncze 2 tydzien pracy tam i calkiem niezle to wyglada, troche bola nogi od stania ale generalnie nie jest zle mam nadzieje, ze na wyplate tez nie bedzie az tak zle

ddd
@nowy

nie bedzie az tak zle bedzie bardzo zle

Zostaw merytoryczną opinię o STALMECH - Biała

• Jak się pracuje w STALMECH?

Zobacz opinie na temat firmy STALMECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALMECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALMECH?

Kandydaci do pracy w STALMECH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALMECH