Opinie o STALMECH w Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STALMECH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STALMECH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STALMECH w Biała

Witam czy na dział spawalnia ręczna są przyjęcia. W jaki sposób najlepiej złożyć podanie osobiście czy formą internetową.

wszystko jedno ale jak chcesz

@STALMECH

Dziękuje za odpowiedź dostałem szanse z agencji velves dziś mam złożyć próbki pozdrawiam.

Cichy

Pracowałem do niedawna na dziale jakim jest spawalnia ręczna. Nadzór na tym dziale to istna tragedia. Z 5 nadzorujacych to chyba tylko ten najmłodszy brygadzista na plus. Chłopak ma z 20 lat i już takie umiejętności oraz zaangażowanie, że naprawdę szacun. (usunięte przez administratora) Dla początkującego spawacza, rozpoczynającego przygodę może być.

Levi
@Cichy

Zgadzam się w 100%

Max111

Jak jest w dziale firmy gdzie pracują konstruktorzy ? Czy sytuacja jest podobna jak w reszcie zakładu ?

konstruktor
@Max111

u nas jest super , twórcza praca i ciągle coś nowego , człowiek sie rozwija i jest ciągle nowy produkt. ta naprawdę na hali nie jest źle tylko poziom ludzi inny.

Nie wiem co w zakładzie robia Kacapy! Jakaś paranoja Kierownicy to jacyś rusinofile

Spawacz

normalka , sprawdzili czy rzeczywiście coś umiem i dali umowę na okres próby 3 miesiące

Opatrzyk

Dobra firma robię tu od lat

Mam pytanie jako że na świecie dzieję się jeden temat który jest już w Polsce mam prośbę niech w końcu i stalmechu się tym zainteresują a nie udają że nic się nie dzieje. (usunięte przez administratora)pracownicy posiadają dzieci które są zmuszone zostać w domu firma wogole nie rozmawia z ludźmi co dalej jaka jest sytuacja jak będzie dalej jak wirus trafi do Płocka roboty ńie ma to widać granicę zamknęli przemysł spowalnia a tu cisza

aggaeagavs

Kierownika produkcji wyrzucają czy odchodzi z własnej inicjatywy? chyba nie z długo pracował...

nicc

no własnie?

@aggaeagavs

pracował kilka lat tutaj i podobno awansował w innej firmie na wyższe stanowisko

bobi
@aggaeagavs

widać ze nie jesteś pracownikiem firmy bo sam kierownik niczego nie ukrywał dlaczego odchodzi i gdzie odchodzi

zaz
@iwo

Bez przesady że już tak awansował w nowej firmie. Po prostu nie dawał sobie rady, nie czaił bazy..., wypłaty poprawiał ludziom kilka razy, dziewczyny w kadrach musiały mu wszystko tłumaczyć . A tak teraz jeździ sobie do Kutna.

Sylwia

Jakie konkretnie jest to wynagrodzenie dla koordynatorów w Stalmech? I skąd masz takie informacje? Byłeś już na rozmowie?

Janusz

Jeden z kontrolerów,, usprawniających produkcje,, wpływa negatywnie na wyniki całego procesu na spawalni ręcznej oraz atmosferę wśród spawaczy którzy za miesiąc znikną z zakładu. Produkcja polegnie.

pracownik z głową

jak dobrze kojarze, tam gdzie sa dziury to jest droga, zażalenia do gminy ;)

Jjjjj
@pracownik z głową

Ja tam drogi gminnej to nie widze watpie zeby gminna stara biała tak droge zaniedbała to raczej jaki teren niczyj lub policji

Rozwiń myśl . Nie zapłacili wam czy co ? Na wiosne chciałbym składać podanie .

Glut

Zabrali za małą produktywność i "złą" jakość spoin

Logic
@Glut

Czyli nie zabrali tylko nie została przyznana za brak celu, tak?

wp
@Glut

uwazasz ze byla dobra? kazdy wie gdzie bylo zle zrobione

Glut sprawił sobie nowego merc

A 2 dni wcześniej zabrali ludziom całe premie.

@Glut sprawił sobie nowego merc

premie sie daje a nie odbiera, premia jest w naszym przypadku za wykonany plan, czas wziazc sie za robote a nie za narzekanie

wp
@Glut sprawił sobie nowego merc

kazdy wie za co nie dostalismy premi, nie strugajmy ze wszystko zrobilismy ok

Glut

Nowe dyrektorki straszą ludzi zwolnieniami bo Polak ma (usunięte przez administratora). A sami tylko chodzą po hali i tylko patrzą komu by tu premie zabrać.

@Glut

a co ma robić dyrektor? przeciez nie spawac

Laser

(usunięte przez administratora)eden operator na trzy maszyny mnostwo wypisywania roznorodnych papierów. Maszyny nie mogą być zatrzymane ani na sekundę jak już są zatrzymane to zaraz (usunięte przez administratora) się czepia. Jednym słowem chcieliby żeby robota całego świata bula zrobiona w 8 godzin. Nikt tam nie ma umowy na stałe to polega na tym jak jest robota to wtedy przedłużają ludziom umowy na trzy miesiące na pół roku góra jak nie ma roboty to zwalniają ludzi hurtowo.

spawacz

hej kicaj dla ciebie ciebie to bym dal 600 godzin w miesiacu i 1100 netto bez sniadania

Ll

Nie polecam z całego serca. Kierownictwo i brygadziści nie mający zielonego pojęcia o robocie. Monterzy robiący w miesiącu po 290-300h, pracujący na pojemnikach specjalistycznych, dostają wypłaty 4000zł. Premie to jest śmiech na sali i wieczny brak narzędzi do pracy. Auschwitz..

kicaj
@Ll

No to chyba nie tak zle 4 tyś to całkiem ładna pensyjka. Nie widzę powodów żeby narzekać. Chyba warto złożyć papiery o pracę. w końcu jakiś konkret o zarobkach !!

Czy STALMECH organizuje staże dla studentów?

iwo

na razie nie widziałem żadnego studenta natomiast lidzi zaraz po studiach tak byli jako pracownicy

Teresa

To bardzo niepokojące doniesienia, ponieważ wskazują na jakiś chaos organizacyjny w STALMECH. Nie ukrywam, że planowałam wysłanie tam swojego CV, ale zastanawiam się też, jak to tam jest z umowami. Czy można spodziewać się umowy o pracę czy też niekoniecznie?

@Teresa

Okres próbny trwa 3 miesiące, jeśli wysyłasz CV na stanowisko w biurze, wszystkie informacje są w ogłoszeniach

jamik

Witam. Pracowałem tam nie dawno i musze powiedzieć że albo trzeba byc zawziętym na robotę albo być pod ścianą. Zarobki tak obiecują ......... efektem tego jest bardzo duża rotacja pracowników . Sa normy w bardzo częstych przypadkach nie wykonalne a wtedy .........

stary
@jamik

normy jak normy , jak potrafisz spawac to wykonasz ja od kilku lat daje rade i nie narzekam

stary
@jamik

normy jak normy jak umiesz spawac to wykonasz ja pracuje kilka lat i daje rade

Beybe
@stary

Hej mam pytanie czy znaliscie taka Patrycje Makowska I Adżelika tylko nie pamietam jej nazwiska

@jamik

Nie polecam tej firmy lepiej szukać czegoś lepszego uciekać z tamtad

Natalia

Dziękuję Ci za swego rodzaju ostrzeżenie przed tą firmą, ale przydałyby nam się jakieś konkrety. Twoja wypowiedź tak naprawdę jest uboga w informacje na temat STALMECH jako pracodawcy i dlatego prosiłabym Cię o jej uzupełnienie. Dlaczego masz tak złe zdanie o tej firmie? Czy mają na nie wpływ tamtejsze zarobki, brak możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych, nieprzyjemna atmosfera, czy coś innego?

STALMECH

80% pracowników wykonuje normy wiec są osiągalne

@jamik

dla słabych są nie wykonalne dla lepszych już wykonalne ja pracuję juz wiele lat i nie ma miesiąca żebym nie wykonał norm

Dawid
@iwo

Skoro pracujesz od wielu lat w firmie STALMECH i każdego miesiąca udaje Ci się wykonać normy, to mógłbyś napisać, jak pracodawca wynagradza Twoje zaangażowanie? Z tytułu tego, że udaje Ci się wykonywać normy, możesz liczyć na atrakcyjny dodatek do pensji podstawowej? Oceń, proszę tę kwestię.

Helena
@Beybe

Na forum nie powinno się podawać nazwisk pracowników. Ochrona danych osobowych i regulamin zabraniają. Jeśli jesteś pracownikiem STALMECH, daj znać jaka atmosfera panuje w siedzibie firmy. Dziękuję.

Dawid

Ile trwa aktualnie okres próbny w Stalmech? Wiesz czy firma przyjmuje osoby bez doświadczenia? Daj znać jak z atmosferą wśród pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o STALMECH - Biała

• Jak się pracuje w STALMECH?

Zobacz opinie na temat firmy STALMECH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALMECH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALMECH?

Kandydaci do pracy w STALMECH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALMECH