DISPLAY LINK SP. Z.O.O

Katowice

Opinie o DISPLAY LINK SP. Z.O.O

Programista 2016-09-15 14:50:03
Firma poleciła mi rozwiązać zadania online, co też uczyniłem. Po zgłoszeniu rozwiązań przez 2 tygodnie milczenia, potem w odpowiedzi na moje wiadomości uraczyli informacją, że odpadłem bez podania powodu. Ignorancja, niepoważne podejście do potencjalnego pracownika. Nie polecam, strata czasu.
Programista2 2016-09-22 08:19:57
Jeśli chodzi o benefity w firmie to na plus ze jest lodówka z jedzeniem firmowym możesz sobie jeść śniadania za freeko, napoje cola, sprite mirinda syropy kawy itp free. raz w tygodniu spotkanie i zamawiają obiad który również masz za darmo. to na plus. Karta dająca dotacje w lokalnej restauracji w której jedzenie jest mega drogie i niesmaczne tak wiec z tej dotacji starczy ci na zupkę ale zawsze to na plus. I to chyba tyle z dodatnich stron firmy..... ponadto : angielski musisz znać perfekt bo się go na co dzień używa. Wysyłają Cię na szkolenie do Anglii na 2 tygodnie. Z minusów : firma sama nie wie czego oczekuje od pracownika ! Wszędzie konspiracja, nikt Ci nie powie nigdy niczego w oczy co robisz źle. Jeden drugiego podkabluje. Niestabilna praca. Niepotrzebne zawracanie głowy wyjazdami do Anglii, szkoleniami skoro firma nie wie czego oczekuje od Ciebie. Myślisz że świetnie się spisujesz bo każdy głaska i uśmiecha się a na koniec dowiadujesz się że "Usłyszeli że nie chcesz w tej firmie pracować i słyszeli że Ci się nie podoba" (?) albo "za mało pytasz innych o pomoc". A gdy zaczniesz pytać innych to "za dużo pytasz, nie jesteś samodzielny" dlatego do widzenia. TO są jakeś kpiny. Jak powiedziałem, sami nie wiedzą czego chcą. Nieprofesjonalne podejście do pracownika no i kłamstwa kłamstwa kłamstwa. No i rotacja pracowników.
Zostaw swoją opinię o DISPLAY LINK SP. Z.O.O - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DISPLAY LINK SP. Z.O.O