Displaylink Poland Sp. z o.o.

Opinie o Displaylink Poland Sp. z o.o.

nick

Ja bym powiedział, że atmosfera jest bardzo pozytywna. Praktycznie każdy jest dla siebie pomocny i wszyscy mają świadomość gry do jednej bramki :) A w międzyczasie można swobodnie pogadać w zasadzie o wszystkim czy to przy kawie czy wspólnej sałatce itp. Nazwałbym sytuację jako kameralno-rodzinna (może dlatego, że nie jest to wielkie korpo).

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w Displaylink Poland Sp. z o.o. pracuje się na open space?

KandydatujacyKangur Nowy wpis

Odbywałem rozmowę kwalifikacyjną na testera w synaptics. Ta rozmowa wygladała tak, że rekrutujący, osoby techniczne zadawali na początku pytania które strikte związane ze sprzętem który 'tworzą', co zrozumiałe. Szukali kandydata idealnego, który robił takie same lub podobne rzeczy, ja takim nie byłem. Natomiast kiedy przyszedł etap kolejny rozmowy, nazwijmy to "wiedzy branżowej", to ja musiałem wręcz prosić się o kolejne pytania oraz to ja pytałem ich czym oni się zajmują i jak pracują. Mają przestarzałe technologie, którymi nie chcą się najwyraźniej chwalić. Na pytanie gdzie używają technologi wymienionych w ofercie, dopytywali o jakie chodzi i że to na pewno błąd firmy kontaktującej, która prowadziła wstępne rozmowy bo tego u nich nie ma. Jeżeli już przy pierwszym sicie kandydat wam nie pasuje to grzecznie mu dziękujęcie, a nie tworzycie pozory i marnujcie czas. Dopytywanie o live coding? Naprawdę? Sam o to zapytałem... Manager na rozmowie, który miał ją prowadzić siedział jakby połknął deskę i cały czas notował coś na kartce. Miałem wrażenie że to ja z nimi rozmawiam a nie oni ze mną. Pytanie czy już kończyny rozmowę? Pierwszy raz zapytałem na spotkaniu tak ważnym, co by nie mówić, czy to już koniec i czy mogę wstać xDDD. Na koniec od rekruterki telefonicznie dowiedziałem się, że byłem już 1x osobą która ubiegała się na to stanowisko, a która nie dostała pozytywnego feedbacku. Dziękuje za tę rozmowę, mnie ona nauczyła dużo.

Nick Nowy wpis

Dołączyłam do zespołu jakiś czas temu i śmiało mogę DisplayLinka polecić. Atmosfera jest bardzo kameralna, ludzie są otwarci, chętni do współpracy i dzielenia się wiedzą. Jest duża (oczywiście nie nieskończona) elastyczność w zakresie powierzonych zadań, zwłaszcza jak na korporację - nie ma przerostu formalności nad faktyczną pracą. Nie miałam problemu z wynegocjowaniem warunków o wiele lepszych niż w moim poprzednim miejscu pracy (gdzie spotkałam się ze ścianą jeśli chodzi o podwyżkę...). Jako minus wymieniłabym konieczność conajmniej pracy hybrydowej (nie udało się dogadać na full remote), ale z drugiej strony atmosfera w biurze i częste eventy integracyjne to wynagradzają :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w DISPLAY LINK SP. Z.O.O?

nick

Stefania
@nick

Już niemałe korpo - po przejęciu niektórzy dostali kopa w tyłek, inni znaleźli motywację do szukania lepszego miejsca, a reszta coraz bardziej zwiędłą marchewkę. Konto mocno moderowane, więc nie znajdziesz świeżych negatywnych opinii - pewnie tą też wyczyszczą. Sytuacji kameralno-rodzinnej już tutaj nie znajdziesz - rodzina się trochę rozeszła po świecie ;)

Renata
@Stefania

A ty? Pracujesz tam wciąż czy też odeszłaś? Może jednak napisz chociaż w paru słowach jak stawka i jakie minusy widzisz konkretnie, zależy mi bardzo, żeby się dowiedzieć, jak tam jest.

Stefania
@Renata

Poszukaj na linkedin aktualnych pracowników i się ich bezpośrednio zapytaj, czemu jeszcze tam pracują. Może widzą jeszcze jakieś plusy. Powodzenia ;)

Janusz Nowy wpis
@Stefania

A ty już nie widziałaś żadnych plusów że odeszłaś? Możesz dodać ile zarabiałaś? Czy to też był minus według ciebie?

Brałeś udział w rekrutacji do Displaylink Poland Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Wypłacają dodatkowe nagrody w DISPLAY LINK SP. Z.O.O?

Wypłacanie dodatkowych świadczeń w DisplayLink rozpatrujemy każdorazowo indywidualnie i w zależności od sytuacji. W przypadku pytań o szczegóły zapraszamy do kontaktu na adres rekrutacja@displaylink.com – chętnie przekażemy więcej informacji na temat benefitów i świadczeń w DisplayLink (Poland).

Remigiusz

Pewnie trzeba z pokorą przyjąć negatywna rekrutację bo każdy ma swoje kryteria. Firma jest dobra więc stawia warunki.

Rekrutacja na testera oprogramowania

Po wysłaniu cv i kilku dniach czekania zadzwonił jakiś gość, nie przedstawiając się, tylko mówiąc że dzwoni z rekrutacji DLink. Jego pierwsze pytanie to ile chciałby Pan zareabiać, tylko że łądniej to zapakował. Oczywiście po podaniu kwoty ( wcale nie wygórowanej jak na testera ) gość coś zaczął mruczeć, że to poza budżetem na to stanowisko i zaczął wycofywać się rakiem z rozmowy telefonicznej. Potem już go nie usłyszałem ani raz... Ogólnie nie polecam, nie chcę nawet znaćwidełek na to stanowisko na dziś dzień u nich.

ciekawe
@Rekrutacja na testera oprogramowania

Ile teraz proponują testerowi? Dalej 3000 na rękę ? W Lidlu 3100 już dają na rękę :)

Mirek

@F1 a jak wygląda ten cały proces rekrutacji ? Opowiedz.

F1

Szkoda tracić czas na rekrutacje (3 etapy), bo to tylko low-cost center w Katowicach, a i w Cambridge słabo jeśli chodzi o zarobki (proszę sobie sprawdzić widełki na glassdoor). Co do HR dołączam się do opinii kolegi poniżej tj. zadają pytania typu "Czy gdyby otrzymał Pan kontr-propozycje od obecnego pracodawcy to czy by Pan ją przyjął?" Szukają desperatów, którzy albo duszą się w obecnej firmie albo zgodzą sie na niskie zarobki.

BMW

Moje spostrzeżenia z rekrutacji: - Na rozmowie on-side jest inny set osób niż przesłany przed rozmową. - Sztywna atmosfera na interview, jeden z interwiujących robił wrażenie, jakby połknął dechę. - Nieporządek wewnętrzny - inne oczekiwania wobec kandydata na rozmowie telefonicznej, a inne już na on-side, a jeszcze inne w job-description. - Spóźnienie wobec umówionej godziny zarówno na rozmowę telefoniczną, jak i on-side. - Pytanie HR, jakie są oczekiwania finansowe i czy są takie same jak podałem podczas rozmowy telefonicznej – „Czy coś się nie zmieniło wobec oczekiwań finansowych na to stanowisko”.

Czesław

Wie ktoś jakie godziny pracy obowiązują w Display? W jakim zakresie waha się wynagrodzenie? Z góry dzięki za informacje.

Nie znalazłem żadnych dostępnych ofert pracy w DISPLAY LINK SP. Z.O.O. A może wie ktoś czy wkrótce będzie prowadzona rekrutacja? Jak sądzicie, czy warto ubiegać się o pracę w tej firmie? Czy atmosfera i wynagrodzenie są na plus?

MC
@Marcin

Panie Marcinie, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska C++ Swoftware Engineer oraz C++ Embedded Software Engineer. Poniżej linki do ofert: (usunięte przez administratora) Około 50% naszych pracowników jest z nami ponad 3 lata, z reguły kiedy ktoś do nas przychodzi to zostaje już na dłużej... :) W razie pytań proszę o kontakt: (usunięte przez administratora)

Major

Wiecie cos o ewentualnej pracy i rekrutacji? Trudno dostać się?

Programista2

Jeśli chodzi o benefity w firmie to na plus ze jest lodówka z jedzeniem firmowym możesz sobie jeść śniadania za freeko, napoje cola, sprite mirinda syropy kawy itp free. raz w tygodniu spotkanie i zamawiają obiad który również masz za darmo. to na plus. Karta dająca dotacje w lokalnej restauracji w której jedzenie jest mega drogie i niesmaczne tak wiec z tej dotacji starczy ci na zupkę ale zawsze to na plus. I to chyba tyle z dodatnich stron firmy..... ponadto : angielski musisz znać perfekt bo się go na co dzień używa. Wysyłają Cię na szkolenie do Anglii na 2 tygodnie. Z minusów : firma sama nie wie czego oczekuje od pracownika ! Wszędzie konspiracja, nikt Ci nie powie nigdy niczego w oczy co robisz źle. Jeden drugiego podkabluje. Niestabilna praca. Niepotrzebne zawracanie głowy wyjazdami do Anglii, szkoleniami skoro firma nie wie czego oczekuje od Ciebie. Myślisz że świetnie się spisujesz bo każdy głaska i uśmiecha się a na koniec dowiadujesz się że "Usłyszeli że nie chcesz w tej firmie pracować i słyszeli że Ci się nie podoba" (?) albo "za mało pytasz innych o pomoc". A gdy zaczniesz pytać innych to "za dużo pytasz, nie jesteś samodzielny" dlatego do widzenia. TO są jakeś kpiny. Jak powiedziałem, sami nie wiedzą czego chcą. Nieprofesjonalne podejście do pracownika no i kłamstwa kłamstwa kłamstwa. No i rotacja pracowników.

stefan_niesiolowski
@Programista2

Kłamstwa i rotacja powiadasz... Może zamiast jutuba i śmiesznych filmików z kotami wypadałoby trochę popracować. Leserzy zawsze odpadają - w każdej firmie.

Katowiczanin

Projekt jeden i ten sam w różnych wersjach. Cały R&D w Anglii, a w Katowicach naprawa defektów i utrzymanie kodu. Jedyny plus to możliwość znalezienia lepszej oferty pracy w Cambridge w czasie delegacji, gdyż jest ich sporo.

Programista

Firma poleciła mi rozwiązać zadania online, co też uczyniłem. Po zgłoszeniu rozwiązań przez 2 tygodnie milczenia, potem w odpowiedzi na moje wiadomości uraczyli informacją, że odpadłem bez podania powodu. Ignorancja, niepoważne podejście do potencjalnego pracownika. Nie polecam, strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Displaylink Poland Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Displaylink Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Displaylink Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Displaylink Poland Sp. z o.o.?

Displaylink Poland Sp. z o.o.