Opinie o Rahmer Zaitarbeit w Norymberga

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rahmer Zaitarbeit. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rahmer Zaitarbeit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rahmer Zaitarbeit w Norymberga

martin

czy ktoś wie czy potrzebują kierowców C+E do Kaufland logistic w Möckmühl i jakie zarobki ????

olo

ciekawe opinie

kajka....

Dajcie sobie ludzie spokój z ta firmą i wogóle z tymi ludzmi tu. to jest jakaś wielka porażka . jeśli chcecie w najbliższym czasie dopaść za uszy depresje . to zapraszam . (usunięte przez administratora)

bati

Nie polecam tej firmy pracowałem w 2010roku i czytając te posty mogę stwierdzić ze nic się tam nie zmieniło czyli czysty(usunięte przez administratora) 900e to ja teraz w Polsce spokojnie zarabiam i dziennie jestem w domku ze swoją rodziną.Stanowczo ODRADZAM

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Rahmer Zaitarbeit? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

gość

I chyba pracy ze słownikiem...

TOJO

mnie sie tu podobo jo zech jest ze slaska jo zech jest twardo jak rus

-:)

To są prawdziwe opinie o firmie a wnioski z nich musisz wyciągnąć sam.Jeszcze raz nie polecam i radze się dobrze zastanowić przed podjęciem tam pracy chyba że chcecie napychać kasą kieszeń właściciela tej firmy bo sama uczciwą pracą to się tam niczego nie dorobicie chyba że garba.

Mag

Potwierdzam i zgadzam sie z negatywna opinia o biurze i osobach w nim zatrudnionych Nieodpowiednie osoby na tych stanowiskach Bo jako pracownicy biura i kordynatorzy powini sluzyc pomoca czy porada pracownikom A w biurze nie potrafia albo niechce im sie A jak juz to udziela tak pokretnej odpowiedzi z kturej nic nie wynika I jak nic czujesz sie tam intruzem ktury osmielil sie przeszkadzac Wiec o pomocy czy informacji kturej chciales uzyskac zapomnij

ona

Prosze o info na temat firmy czy uczciwa i wyplacalna Jak z zakwaterowaniem no i zarobki na jakim pozomie Jaka atmosfera w firmie A praca na Kauflandzie w Mocmuhl to jakie warunki prosze o podzielenie sie opinia czy warto sie tam wybrac

killer
@ona

Ogólnie nie polecam w biurze siedzą osoby które nie mają zielonego pojęcia o tym co robią nie odpowiednie osoby na nie odpowiednich stanowiskach warunki takie sobie pokoje małe wspólna kuchnia i łazienka do pracy ludzi dowozi kierowca który jest ciągle zmęczony i zasypia za kierownicą ale to do czasu aż kiedyś narobi jakiegoś nieszczęścia trzeba pilnować godzin bo lubią znikać a i najważniejsze nie lubią ludzi którzy walczą o swoje prawa. Naprawde radze się dobrze zastanowić zanim tam podejmiecie prace.

:-)
@killer

dokladnie wiem kto to napisal. z calym szacunkiem ale osoba ktora co chwile idzie do biura z byle pierdola niech sie nie dziwi ze z czasem zaczna krecic na nia nosem. to sa pracownicy biura a nie wasze opiekunki. (usunięte przez administratora) z relacji innych wiem ze miala takiego kaca ze nie mogla na drugi dzien isc do pracy. najpierw popatrzcie na siebie a dopiero potem oceniajcie prace innych.

Arek
@:-)

Prosze o informacje o pracy przez ta firme Chodzi mi o zarobki ile sie da wyciagnac miesiecznie Jak z zakwaterowaniem jakie warunki i atmosfera Czy firma daje stabilne zatrudnienie czy tylko jak jest wieksze zapotrzebowania a po 2 lub 3 miesiacach wywala ludzi pod byle pretekstem Prosze o podzielenie sie prawdziwymi opiniami

Ten Typ

Jak wygladaja warunki w Kaufland Mocmuhl ? Jakie działy tam obejmuje Locko ? Praca jest trudna ? I zakwaterowanie gdzie sie znajduje ?

skiera8

Czy znacie moze (usunięte przez administratora) i co o niej sadzicie czy jest ona prawdo mowna bo rekrutuje wlasnie do pracy w Osterburken w magazynach przy pracy w temperaturze ponizej -22C ? Chciaøbym sie dowiedziec cos o tej firmie i jakie tam sa wogole warunki pracy ???

skiera8

Chciaøbym sie dowiedziec czy ten wyjazd do tej firmy sie oplaca czy to jest tak ajk akzdy mowi oszuswo i nic wiecej ??

Rahmer Zeitarbeit GmbH

Szanowny uzytkowniku "Ewa", doskonale wiemy, kto tak naprawde kryje sie pod tym sprytnie wymyslonym nickiem. Z calej Twojej wypowiedzi pragniemy ustosunkowac sie jedynie do kilku informacji. Po pierwsze forma Twojego zwolnienia: Otoz, to nie ty sam podjales decyzje o rozwiazaniu umowy z firma, a zostales przez nas zwolniony. Jednoczesnie pragniemy przypomniec, ze do podjecia takiej, a nie innej decyzji, przekonal nas klient potwierdzajac, ze wraz z p. [usunięte przez moderatora]., slabo wykonywaliscie powierzona Wam prace). Po drugie kwestia tajemniczego "kata" (zachowanie oryginalnej pisowni): kazdemu nowo przyjetemu pracownikowi dokladnie tlumaczone jest, na czym polega prowadzenie systemu Zeitkonta. Fakt, ze do konca nie zrozumieliscie zasad jego funkcjonowania nie upowaznia Was do okreslania go mianem "tajemniczego", ktore u przyszlych jak i obecnych pracownikow moze wywolac niczym nieuzasadnione niescislosci. Pracownikom, dla ktorych niektore aspekty funkcjonowania firmy sa niezrozumiale, proponujemy skorzystanie z pomocy dysponentow, ktorzy sluza pomoca w wyjasnianiu niejasnosci. Z powazaniem, Rahmer Zeitarbeit GmbH Niederlassung in Heilbronn

Ela

Zgadza się pracowałam tam 2 miesiące i odeszłam bo zarobki są masakra zabierają na jakieś dziwne kąta ludzie mają po 180-190h i co z tego jak Ci zabiorą godz i dostaniesz za miesiąc 900E co to jest większość emerytów bo się słowem nie odzywają a co do alkoholu to brak słów w pracy czuć przez maski od pseudo nie wiem jak go nazwać gościa w żółtym czepku zresztą widać po nim że nie gardzi alkoholem nie polecam omijajcie z daleka

lana

czyli nic się nie zmieniło.nie rozumiem jednego.jesteśmy w unii europejskiej, środek europy i cywilizacji.dlaczego bezkarnie dzieją się takie rzeczy?Brak szacunku do człowieka i pracownika.

............................................

Firma jest do [usunięte przez moderatora] jednym słowem. [usunięte przez moderatora] 2.Mieszkanie- Pary miały swoje osobne pokoje-czyli nie tak źle. Reszcie współczuje. 3. Robota? W Kauflandzie w sumie nie było tak źle, ale [usunięte przez moderatora] strzelał człowieka jak dostawał same ciężkie zamówienia po 30-50colli, a [usunięte przez moderatora] dostawali i po 300colli w jednym zamówieniu i to same werbungi lub lekkie rzeczy. I kto szybciej wyrobi normę? Oczywiscie ten drugi ;) 4. Pralki na monety. Pranie kosztowało euro/godz. Tylko nikt na początku nie informował ze te jedno euro jest na godzine czy na całe pranie. Żółtodzioby dawały się naciągnąć. Szkoda gadać. 5. (usunięte przez administratora) . Po jednej wizycie na którą trzeba było jechać taksówką, bo żaden z KIEROWCÓW nie miał czasu, musiałem wrócić i upominać się o ten nr i dopiero znów taksówką wrócić do lekarza. Szkoda gadać. Nikt z biura nie zainteresował się tym faktem, choć powinien. 6. Raz zdarzyło mi się zaspać do pracy, co każdemu się może zdarzyć, potrącono mi 50euro z wypłaty a [usunięte przez moderatora] jeszcze z złośliwym uśmieszkiem dodała ze ta te pieniążki z bumeli to ona sobie na wakacje pojedzie. [usunięte przez moderatora]

niezadowolona

zgadzam się w całości.. co tam się wyrabia to istna paranoja.. zero odpoczynku w weekend po pracy.. :/ Hotel - wieśniactwo, pijaństwo, burdy co weekend, a nawet [usunięte przez moderatora] i brak kultury zupełny :( - i to Polacy.. WSTYD.. i jak już ktoś wspomniał Patologia.. istna Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną..

była pracownica :D

..hmm.. a ja powiem tak.. sama praca - ok, choć ciężka.. wynagrodzenie - jakieś jaja.. :D:D Hotel w Osterburken [usunięte przez moderatora] dobrze zarabiają w biurze i koordynatorzy.. koordynator taki jak [usunięte przez moderatora]: -

haha

Piszesz głupoty ściemniaczu jeden

Alina

Witam, pracowałem poprzez firmę Rahmer przy częściach samochodowych i gdybym nie był z pracy i wypłaty zadowolony nie siedziałbym tam ponad rok. Mieszkanie, w którym nas ulokowano było w pełni umeblowane oraz znajdowało się blisko pracy. Z naszego opiekuna(usunięte przez administratora) również byłem zadowolony. Zawsze służył pomocą oraz można było się do niego zwrócić z problemami. Ja polecam Firmę!

Zostaw merytoryczną opinię o Rahmer Zaitarbeit - Norymberga

• Jak się pracuje w Rahmer Zaitarbeit?

Zobacz opinie na temat firmy Rahmer Zaitarbeit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rahmer Zaitarbeit