Pracownik produkcji żywności

Norymberga
Umowa o pracę12,5-14 €brutto / godz.
Oferta opublikowana28.05.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do pracy. APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis, Obecnie poszukujemy pracowników do współpracy przy projekcie w Bawarii. Naszym zleceniodawcą jest fabryka knedli. Na powierzone nam zadanie – pakowanie produktu będziemy potrzebowali od sierpnia 2024r około 20 osób do pracy.
Numer referencyjny:08/UE/2024

Obowiązki

  • sortowanie i pakowanie knedli na linii produkcyjnej.
  • monitorowanie jakości pakowanych produktów.
  • realizowanie ustalonych norm ilościowych i jakościowych.
  • stosowanie się do zasad BHP.

Wymagania

  • doświadczenie w sortowaniu i pakowaniu żywności.
  • sprawność fizyczna i gotowość do pracy na hali produkcyjnej.
  • zdolność do pracy w systemie obrotu sezonowego z elastycznymi godzinami pracy.
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie 12,50 -14,00 Euro / h
  • zakwaterowanie w bliskiej odległości zakładu.
  • pracę od poniedziałku do soboty.
  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1