Opinie o Rahmer Zaitarbeit w Norymberga

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rahmer Zaitarbeit. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rahmer Zaitarbeit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rahmer Zaitarbeit w Norymberga

;)

Dla ciekawych : Wynagrodzenie 9 euro brutto Czas pracy : W zależności od ilości kartonów na cały dzień do zrobienia ;) Czas pracy teoretycznie nie może przekraczać 11h* (odejmujemy od tego godzinę pauzy) Według firmy Loco Service norma to nie akord, żeby zarobić 9 euro brutto na godzine musisz zrobić : AKL 400 albo 440 kartonów na godzinę (unpack 1000/h) Tiko 220 kartonów/h Food 200 kartonów/h Pierwszy tydzień dla osob nowych jest płacony na godziny :P Tyle z mojej strony. Co do narkotyków na tiko bajaaaaaaa :D

den

Jimmi tak mozesz to zgłosic do arbaitzanyu bez problemu ci pomoga

Jimmi

Witam, pracuje w firmie loco w Niemczech od miesiąca i zostałem okradziony na 30 godzin. nie znam języka i nie wiem co teraz mam z tym zrobić. czy zgłosić to do jakiegoś urzędu?

pomocny
@Jimmi

masz Problem z wynagrodzeniem albo godzinami?zostales zwolniony z Pracy na zwolnieniu Lekarskim?napisz i opowiedz nam o tym. skol-tech@wp.pl

iwona lesik

do haha po pierwsze u kobiety w ciazw zmiejsca przy badaniu krwi wykryja narkotyki no ale coz, co ty mozesz o tym wiedziec, po drugie jesli jestes taki pewny co do tych narkotykow to mozemy sie umowic, my zrobimy te badania ale jesli wynik bedzie negatywny to ty osobiscie za nie zaplacisz, jeszcze powiedz kim jestes zebysmy wiedzieli komu rachunek wyslac, teraz zobaczymy czy jestes facetem czy zwyklym tchorzem ktory po kryjomy potrafi tylko wypisywac bzdury wyssane z palca!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Rahmer Zaitarbeit? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
Moonwork Marcin Marciniak
logo firmy Stolarz - Cieśla
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy MAŁŻEŃSTWO POSZUKUJE OPIEKUNKI
Centrum Językowe KONIK
Damian Lesik

Jak dla mnie, to nie ma Problemu....Na badanie jezdze co 3 miesiaca...Ale ty HAHA zaplacisz za wszelkie badania moje i innych pracownikow.....Ktos jest za.... P.S - ja przynajmniej mam odwage sie Podpisac...

asas

naucz sie pisac i przynies testy a nie piszesz glupoty

ktoś.

Jeszcze kilka dni i Ja zamieszczę Swoją opinię na temat tejże pseudo firmy. Z poważaniem ktoś.

jols

Najgorsza z firm jaką kiedykolwiek pracowałam.W dawnym "hotelu" w heilbronie było tragicznie źle ale teraz po tym jak się musieliśmy przeniść do pokoju 4 osobowego o pow 6mk w którym wiszą kable elektryczne i w każdej chwili może prąd porazić a w całym domu mieszka 25 osób i jest jeden prysznic w kuchni a kuchnia nie zamykana to jest już tragedia.Oczywiście osoby które donoszą wszystko i wchodzą w (usunięte przez administratora) pseudo koordynatorce Aśce to dostają nawet jedynki.Za pracę godziny kradną i dają sobie tak robi Aśka.Tutaj jest obóz pracy i gorzej jak w więzieniu

OdA

Dlaczego w opinie firmy rahmer jest mieszana opinia firmy loco?

haha

bo niektórzy ludzie mysla ze skoro to niemiecka firma to pieniądze same poleca z nieba, niestety takie sa realia, w tych czasach jest więcej "kierownikow" niż pracowników :)

beny

sorry za offtopa ale prawda jest taka że jak ktoś wykonuje swoją prace uczciwie i rzetelnie a nie kombinuje na wszystkie możliwe sposoby to może liczyć na jakakolwiek pomoc swojego zmianowego niezależnie czy robi na Tico czy na foodzie. Czy to w zakresie potrzeby dnia wolnego, pracy , czy nawet spraw niezwiązanych z pracą. Jeżeli ktoś zwróci się Do Anki, Michała czy Damiana może liczyć na pomoc w miarę ich możliwości

beny

tak szczerze to mi niektórych naprawdę szkoda. przyjedzie taki jeden z drugim i pomimo że wie co ma zrobić to średnia norma na tico 100/h-150/h gdzie inni potrafią mieć 250/h-300/h( bo se chodzi jeden z drugim na peta co 15 min. i przerwę sobie robią młodzi zamiast wyznaczanego czasu to po 30-60 minut) a później narzekają tu że wypłatę mają niską po ile czasu muszą to niby robić. A WEŹ SIĘ JEDEN Z DRUGIM ZA NORMALNĄ UCZCIWĄ ROBOTĘ TO I PENSJĘ BĘDZIESZ MIEĆ NORMALNĄ. Jakoś niektórzy swoje robią i nie płaczą co miesiąc. A do tych co myślą że moje komenty są pisane przez pixela to są w głębokim błędzie.

xxxx

A szefostwo LOCO myślało że tak łatwo pójdzie w Geisen:) a tu nie wypał jak nie wiem Dyrektor Kaufladu z Geisenfeld ustawił:)

sha

Piksol sam siebie wkopuje :) Ostatnie komentarze dwa razy wpisane no i ostatnie (którymi raczył sie podpisać) dziwnym trafem teZ dwa razy napisałeś :) Do ,,to ta" piksol nie wie co to inteligencja, tylko odgrażać sie umie online co potwierdza ostatni jego wpis :)

to ta

Inteligentny czlowiek rozwiazuje swoje konflikty w inny sposob. Najwieksza odwaga Pan L. wykazalby sie, gdyby potrafil z druga osoba porozmawiac w zywe oczy, zachowujac szacunek dla drugiej osoby jak i samego siebie. Do tego nalezy rowniez uzywac wyrazen, ktore przystaja na czlowieka wychowanego w XXI wieku. Forum powinien sluzyc do oceny firmy i wymiany opin, a konflity prywatne nie powinny byc tutaj nawet wymieniane.

Do Piksola

Ty to człowieku nigdy nie zmądrzejesz :) Po (usunięte przez administratora)j ci rękawiczki ? Jak tam juz nie pracujesz ? Styl pisania tych komentarzy wystarczy porównać z pisownia Łukasza Jaskółowskiego na jego Facebooku żeby zrozumieć kto tu wiecznie pisze...

RAHMER
@Do Piksola

Dobri Den potrebuju info o firmi RAHMER.DE Mam zacet delat tam je tam vse ok nebo jen se rika ze je ok???

Hotelowicz

Witam,zgadzam się z "beny". Niech każdy patrzy sam na siebie. Ja mieszkałem ponad 2 lata na hotelu w Osterburken i dało się wytrzymać. Co prawda Ci "spuszczeni z łańcucha" imprezowali, imprezują i będą imprezować. Tak już jest, fakt przez takie osoby ciężko się jest wyspać do pracy, ponieważ są różne godziny pracy poszczególnych osób i gdy jedni śpią inni wracają z pracy i zaczynają gotować. Na hotelu sytuacja wygląda tak. Gdyby każdy za sobą sprzątał nie było by żadnego problemu. Ale cóż młodzi (i nie tylko) ludzie wyrywają się z domów i pokazują na co ich stać. Kolejki sprzątania to bardzo dobra sprawa, ale powinno się bardziej tego pilnować. tzn kar za nie posprzątanie. Gdyby raz, drugi dostali karę inaczej by do tego podchodzili. Są ludzie którzy potrafią za sobą sprzątnąć i tacy co patrzą tylko zeby się wymigać od obowiązków. To jak kto podchodzi do tego świadczy tylko o nim samym. Wstyd dla rodziców takich osób. Co do warunków na hotelu, to trzeba przyznać że są średnie. W pokojach są łóżka piętrowe, stare materace, brak pościeli, stół, krzesła, lodówka( bardzo mała) i szafa. jak ktoś ma szczęście to może trafić nawet na dwie szafy. Ale nie ma się ci dziwić że nie ma luksusów bo skoro ludzie nie potrafią uszanować tego co mają, to nie opłaca się nic lepszego kupować. Później Ci normalni muszą cierpieć przez te fleje. Jeśli chodzi o pracę, to faktycznie nie jest lekka, ale też nie jest tak źle jak opisują osoby pracujące po 2-3 dni. Jeśli ktoś jest nauczony pracy, to będzie pracował. TO NIE JEST PRZEDSZKOLE!! Nikt nikogo za rączkę nie będzie prowadził i we wszystkim pomagał. Jeśli ktoś uważa że za picie i narzekanie dostanie pieniążki to się myli. Jeśli uważacie że stać was na lepszą pracę i lepsze pieniądze to dlaczego jedziecie do firmy, która nawet waszego CV nie chce? Ogólnie atmosfera w pracy jest ok. Na logistyce Fa. Loco Service jest praca na akord. Ile zbierzesz tyle masz. Na mięsie Fa.Rahmer jest praca na godziny. Zarobki mniejsze niż firma oferuje na początku, gdy się podpisuje umowę ( która jest tylko w języku niemieckim). Zarabia się około 700Euro do 1100Euro, w zależności od klasy podatkowej, którą się posiada. Ale jeśli ktoś pracuje powiedzmy 6 dni w tygodniu to normalne że będzie miał lepszą wypłatę niż osoba która ma co drugi dzień wolne. Jeśli twierdzicie że w PL zarobicie więcej to po prostu nie przyjeżdżajcie tu. Ale sami się zastanówcie gdzie w PL zarobicie w przeliczeniu około 2800-4000 ZŁ za miesiąc pracy? Jeśli ktoś jest dobrze wykształcony to się się zgodzę, to można tyle zarobić. A tu większość osób nawet matury nie ma. Więc nie narzekają tylko się do roboty wezmą. No i w końcu sprawa koordynatorów w biurze. Są to osoby, które znają język ale większość z nich nie ma doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. O wszystko trzeba się prosić. Brak komunikacji telefonicznej. Mało kiedy odbierają telefony od pracowników. Np Pani J.O. pomieszało się życie prywatne z pracą. Jest kompletnie nie kompetentna w tym co robi. Do tego biura też się przez przypadek dostała. Pan K.M. jest jedyną kompetentna osobą, z którą warto o czym kolwiek rozmawiać i cokolwiek załatwiać. Pan M.B. również pomoże w miarę możliwości ale co do komunikacji telefonicznej to kompletna porażka. PS: za hotel potrącają 200 Euro i z tego co wiem ta kwota ma wzrosnąć. Pozdrawiam.

beny

A i sorry ale życie prywatne innych osób z firmy nie powinno was interesować. najlepiej niech każdy zajmie się sobą i swoimi sprawami. i niech każdy pracuje na swoje wynagrodzenie a nie sieje niepotrze4bne ploty

beny

sorry ale czytając niektóre komentarze nie mogę ze śmiechu. Kolego gruby powiedz szczerze kiedy to robiłeś po 15-18 godzin jak to piszesz na Tico? ( podaj konkretną datę) Bo sorry jakoś robiąc tam od długiego czasu nie przypominam sobie abym kiedy kolwiek musiał tyle godzin robić i wiem co mówię bo nie jestem tam od dziś. A co to tyczy się tam komisionujących to mam już dość słuchać dziennie teraz że upomina się was na koniec roboty abyście rozpoczęli nowe zamówienia ( i co najlepsze to co dzień są to praktycznie te same numery), a najśmieszniejsze jest to że później płaczecie jaka to wypłata jest mała. Sorry niech kto chce to mówi ale jak był Pixol to czegoś takiego nie było. Bo prawda jest taka że on to trzymał pewną ręką. Wiem że zaraz pewnie posypią się głosy że bronię Pixela. ale taka jest prawda że za niego było tam zupełnie inaczej.

loco ???

pracuje w tej firmie juz dlugi czas i nie narzekam na zarobki a przede wszystkim mozna liczyc na pomoc michala jak i anny. a ludzie niech sie nie zajmuja zyciem prywatnym kogos tylko niech sie zajmuja swoimi sprawami.a najwiecej do powiedzenia przewaznie maja ci ktorzy popracuja chwile a pozniej rozpowiadaja jaka to firma jest zla i nie mozna zarobic a wiekszosc czasu spedzaja w robocie na przerwach.sorry ale pieniadze z nieba wam nie spadna.powodzenia i pozdro dla wszystkich normalnych z loco.

Zostaw merytoryczną opinię o Rahmer Zaitarbeit - Norymberga

• Jak się pracuje w Rahmer Zaitarbeit?

Zobacz opinie na temat firmy Rahmer Zaitarbeit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rahmer Zaitarbeit