ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Opinie o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Specjalistka

LOB zaczął inwestować w swoich pracowników i wysyła menedżerów średniego szczebla na dedykowane kierunki studiów!

szefu
@Specjalistka

Niezle bzdury

ciekawa
@Specjalistka

a ilu jest takich szczęśliwców?

Magic

To nie reklama tylko ciezka praca handlowców , prezesik w tej firmie nic nie sprzedał chyba że ponizej kosztów produkcyjnych do Francji wkładki , ale cóż nawet go JK za to nierozliczył , zrobił chłopak wałek

Tom
@Magic

Brawo dział handlowy! właśnie się dowieziałem, że spółka realizuje zyski zgodnie z budżetem wiec będzie PREEEMIA!

Konkurent

Od pewnego czasu klienci chcą tylko zamki LOB lub Yeti, sexistowska reklama działa, wasz prezesik pewnie jest kutas i to nie wydymany ale wie co robić z mareketingiem

@Konkurent

Zarząd może odpowiedzieć za długi Nie zawsze natomiast wyłączona jest odpowiedzialność zarządu za zobowiązania spółki, którą kieruje. W niektórych sytuacjach obowiązujące przepisy wprost stanowią, że osoby pełniące funkcje w zarządzie odpowiadają za długi spółki.Zarząd może odpowiedzieć za długi.

hulak
@Konkurent

dzieci ze związków zawodowych mają więcej. Oni są na innych zasadach.

agi
@hulak

hulak ten komentarz pisales po pijaku? nijak ma sie do calosci za duzo chyba dymu ze świeczek sie nawąchales

marcin
@hulak

to się nazywa NEPOTYZM !!!!

Bania
@marcin

Trzeba było zwolnić wielu pracowników, aby wybrańcom żyło się lepiej.Może to nowy plan związkowy "rodzina na swoim".

Wania

Bok zapiernicza poniżej 1700 netto także nie wiem co to za kręcenie lodu , chyba że chodzi o ludzi z Bielska bo tam każdy ma co najmniej o 500zł więcej, ten tekst powyżej to chyba Pani Gabrysia albo pan Michał M , ten to osioł do potęgi, dał gwarancje swojego majątku za straty spółki w Bielsku , dając wpisać sie w KRS , nikt takiego prezentu by nie przyjął. Tam jest co najmniej za półmiliona towaru do zezłomowania. Hahaha

@Wania

Zdaje się że prezesik nie patrzył zbyt dokładnie na działalność kierownika BOK w Lesznie ... podobno można z nim to i owo załatwić, gość ma spore doświadczenie przez tyle lat...

Magic
@Wania

To w Bielsku jest jakaś spółka? patrzyłem w KRS i nie ma żadnego michała.

Free
@Wania

Kto wie ile zarabia kiero w boku? oficjalnie naturalnie

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Zakupów i Logistyki
Ważka

Rozmawiałam ostatnio z kolegą z branży i podobno największe lody to kręcą w BOKu i handlowcy w terenie ze starego układu, że tez JK się jeszcze nie połapał, cóż ciekawe czy nowy DH się zdąży zorientować zanim go desantują

@Ważka

Ciekawe za co KS kupił nowe volvo??? te 100 tysi musiał skądś dostać, chyba za nic nie robienie w LOBie

virus

Prezesik do tanich nie należy, zdaje się, że goli JK na ponad 40 tysi miesięcznie. Ciekawe jednak ile kasuje dyro finansowy i czym się tak naprawdę zajmuje...

Asia

Proszę nie obrażać naszego Prezesa to taka dobra i uczynna osoba

amal
@Asia

w delegacji?

paczka

tak Pan Sz.W. to prawdziwy impertynent , ale to mało powiedziane bardziej pasuje do niego określenie burak który zgarnia co miesiąc od Pana JK 30.000 i walczy o każdy miesiąc dłużej aby się utrzymać za wszelką cenę, cóż kto bogatemu pozwoli wywalać pieniądze w błoto , widocznie go na to stać , tylko pogratulować

handlowiec

Wpisy tu nie pokazują nawet części problemów trawiących ta firmę, praca jak widać po dużej ilości ogłoszeń - niestabilna.

dobrzeradzki

Karuzela wokół 5 baniek, czas by firmą zarządzał prawdziwy handlowiec, a nie impertynent.

kolega

Nie prawda , proszę się nie sugerować tym co jest na naszej stronie tylko porozmawiać z osobami tam pracującymi , duża nasza grupa szuka pracy , kwestia dobrej oferty , a nasza firma poszukuje pracowników przez posredników

kolega

Odradzam pracę w LOBie , wyciagna z Ciebie informacje , zapomnij o nadgodzinach nie ma czegos takiego , jeśli nie będziesz realizował budżetu to kopna cię szybko w tylek , bez względu czy to będzie twój efekt pracy czy innych , szkolenie to musisz sam sobie wykupić , rotacja wśród nas jeżdżących jest duża , atmosfera to porazka

Karamba

Historia lubi się powtarzać.Misja rozpoczęta człowiek z Gerdy w LOBie.

Waldi

Chciałem się dowiedzieć kilka rzeczy: -czy firma wypłaca kasę za nadgodziny czy są do wybrania -czy są jakieś fajne szkolenia możliwość dofinansowani studiów -czy praca jest stabilna, jak często zmieniają się przedstawiciele -czy faktycznie tylko wypytują się o klientów i tylko się traci czas i pieniądze -jaka w ogóle jest atmosfera Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam wszystkich

Jakiśtam

możebne

branża

hahahahaha

luk
@branża

co chcesz był dobrym specjalistą, przywoził paskiem dobrą chemię z Niemiec.

worker

ostatnie posty to chyba zmiana tematu , aby ukryć prawdę o prezesie i jego braku działań, prawda jest jedna że JK dał się nabić w butelkę prezesowi który rozwalił mu oddział w Bielsku i pogrąży Leszno, cała branża się śmieje

Abloy

Prezesem powinien być specjalista z branży,który gwarantowałby rozwój.Łatwo sprawdzić jak ktoś potrafi rozkręcić sprzedaż na rynku niemieckim.Inaczej optymizm będzie kończył się na przyszłorocznym budżecie i inteligentnej spychologii tak aby utrzymać stanowisko i kasę niewspółmierną do zysku ze sprzedaży.

Borek

Najpierw kazali mi przejmować dużych producentów obsługiwanych przez dystrybutorów, a potem mnie zwolnili.

jeden z dystrybutorów
@Borek

wiemy o tym i wkrótce firmie za to odpłacimy ;-)

jeden z dystrybutorów
@Borek

a teraz frajerzy kolejny już raz szukają na pracuj.pl nowych przedstawicieli handlowych na całą Polskę, zarządowi należy się chyba nagroda słynnego Darwina ;-)

Jachu

Nie wiem co można zrobić bo strategia zmienia się w zależności od kierunku wiatru.podpowiedzcie Panu Przewodniczącemu koledzy, czas przyznać mu order lub przylać mu w m...ę. Dobrze, że ostała się jeszcze jedna pyra, która zawsze czeka przy wc z papierem toaletowym.Zawsze słucha moich poleceń i nie ma swojego zdania za co go cenię... Zawsze z Wami

Zostaw merytoryczną opinię o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - Leszno

• Jak się pracuje w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.