Opinie o Newby Farm w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Newby Farm. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Newby Farm o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Newby Farm w

malaga

marco ty wazeliniażu jeden napewno nie jeden raz wchodzileś w (usunięte przez administratora) pseudo kierownikom.po to placimy szpakom pieniadze za robote zeby dopilnowali abysmy ją mieli i otrzymali wynagrodzenie za naszą ciężką pracę a nie zbywali nas obietnicami i zapewnieniami!!!!!

lol

ty potyr pojechałeś zabawiać się czy pracować , nie jednemu wlazłeś za pazury , ty obiboku

marco

do aga no tak pieniadze nie były na czas ale pracowałas przeciesz u chrisa a nie u michała to z kąt te pretensje .

Aga

Do Marko. Ja nie narzekam na prace(pojechalam za granice zeby zarobic) ale na wyplaty z opoznieniem!!! To jest przeciez skandal. Ja wyjechalam z farmy z polowa pieniedzy ktore tam zarobilam, obiecywali mi ze pieniadze beda na koncie dwa tygonie po przyjezdie do Polski a czekalam 6miesiecy.Musialam dzwonic caly czas do [usunięte przez moderatora] a oni tylko mnie zbywali. Dopiero dostalam pieniadze jak zaczelam im grozic bo nic by z tego nie bylo a na kase czekalabym do tej pory. Do [usunięte przez moderatora] nic nie mialam gdyby nie te wyplaty i kretactwa z kasa. Do tego nie bylo na farmie co jesc bo nie wyplacali tygodniuwek , ktore byly nam obiecane, bywalo ze 3 dni pod rzad chodzilam glodna do pracy no albo jadlam te ziemniaki ukradzione z pola [usunięte przez moderatora]. Wiec Marko nie pisz mi tutaj o mamisynkach bo to jest smieszne i zalosne...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Newby Farm? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
marco

A I JESZCZE JEDNO PISZECIE TAK O MICHALE I BARTKU ZLE ALE ŻADEN Z WAS NIE MIAŁ ODWAGI POWIEDZIEC IM TO WPROST A TERAZ PRZEZ NETA ;TRZYMAJCIE MNIE W DZIESIĘCIU; WŁAŚNIE TAKIE Z WAS CWANIAKI I NIEROBY JAK CHCECIE ZA DARMO PIENIADZE TO IĆ NA BEZROBOTNE DO URZĘDU PRACY I TAK BĘDZIECIE NAŻEKAĆ BO NIEKTÓRYM LUDZIOM TO NIEDOGODZI.

marco

PISZECIE GŁĄBY NA TEMAT FARMY ZLE A TAK NAPRAWDE TO O WAS NIEROBY POWINNI PISAC BO ZAGRANICE SIĘ JEDZIE [usunięte przez moderatora] NIE WYPIC PIWO I POSIEDZIEC W KARAWANIE,TEN KTO PISZE NA TYM FORUM I NAŻEKA TO JEST NIERÓB I MAMUSI SYNUŚ KTÓRY NIE MOŻE SOBIE PORADZIĆ ŻE OBIADKU NIEMA JAK U MAMY.POZDROWIENIA DLA HUGGATE NARA.

Aga

sam smutki piszesz. chodzi o to zeby pieniadze na czas wyplacali a nie grubo po terminie...i to jeszcze za taka ciezka prace w tym [usunięte przez moderatora].ten kto sie bawil ten sie bawil.

potyr

nie słuchajcie tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bylo po co tam jechalicie chyba zeby robic a nie [usunięte przez moderatora] teraz smutki mozna bylo sie zabawic na calego Pozdro dla [usunięte przez moderatora]

szakal

stajenny ty mi możesz skoczyć po zapałki do pubu jak ci powiem i to szybko!!!jak tam wygląda robota przy koniach ihaha ihaha

kkurwa

wypowiadacie się na temat firmy która nie istnieje od ponad dwóch lat - takimi jesteście głąbami że nie wiecie dla kogo PRACUJECIE!!!!!!!!!!!!!!!! TERAZ ROZUMIE WASZ ŻAL!!!!!!! TRZEBA BYĆ DEBILEM(KĄ) ŻEBY NIE WIEDZIEĆ CO?, ZA ILE? , I DLA KOGO SIĘ ROBI?

Miśka89

Byłam w Huggate w 2008r. i zdecydowanie nie jestem zadowolona z pracy ani z pracodawcow to banda oszustow, naciagacze i nic wiecej Fiona udaje na poczatku bardzo mila i sympatyczna osobe a w rezultacie okazuje sie inna. Mysli ze moze rzadzic cala szklarnią ,nikt jej nie cierpi , Trudno uwierzyc zeby osoby z Polski były traktowane gorzej niz zwierzeta, Anglicy są duuuuzo sympatyczniejsi i lepiej mozna sie z nimi dogadac niz z [usunięte przez moderatora] i kilkoma osobami z farmy. Szkoda mi tych ludzi ktorzy musza wysłuchiwac ich zrzedzenia

A ten tekst po wyzej to jakis pustak pisal normalnie idiotka do kwadratu. Jak sie wypowiadasz na forum publicznym to pisz chociaz ze skladem i ladem...

olga

chris być może nic o tym nie wiem a te 100 funtów to był haracz, który szpak zabrał do swojej kieszeni i nie licz, ze je dostaniesz, ludzie szanujcie się, ja już nigdy nie pozwolę żeby banda prostaków z truskawkowym królem na czele mną pomiatała

szakal

ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] slimoku masz pozwolenie na budowe,z tym ryjem to do masarni na salcesony!!!hahahaha

miki.80

Chyba, że pozwolicie aby za wasze ciężko zarobione pieniądze drugi Pan [usunięte przez moderatora] wybudował willę w Gorajowicach, gdzie kupił działkę i wystąpił o pozwolenia na budowę... Apeluję o Waszą solidarność i zgłoszenie się na najszybsze na Policję!!! Nie dajcie z siebie robić idiotów i debili!!!

miki.80

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na Policję w Jaśle, Przestępstwa Gospodarcze. Jest prowadzone śledztwo. Przestańcie się ludzie bać!!!

ANONIM

WRACAJĄ TYLKO [usunięte przez moderatora]!!! BO LUDZIE, KTÓRZY PRZEWIEŹLI NA TEJ FARMIE NIE CHCĄ O NIEJ SŁYSZEĆ... I CIEKAWE KTO TAM WRACA? BO Z TEGO CO WIDZIAŁAM TO POŁOWA OSÓB TO NOWE... I ZAPEWNIAM ŻE JAKIEŚ 80 % W NASTĘPNYM ROKU SIĘ TAM NIE POJAWI... I ZNOWU PANOWIE SZPAK BĘDĄ NAPĘDZAĆ LUDZI DO SWOJEGO [usunięte przez moderatora], ZACHĘCAĆ I ŻE CO TAM NIE MA NA TEJ FARMIE. JA ODRADZAM TĄ FARMĘ

aga

Ta farma już dawno powinna przestac istnieć...a [usunięte przez moderatora] przestac zarabiac na krzywdzie ludzi...

ppppppppppp

wszyscy się odgrażają i każdy tu wraca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

żaba

Widzisz, widocznie słabo w (usunięte przez administratora) wchodziłeś Panom [usunięte przez moderatora] i nie jesteś ich rodziną tudzież podpierdalaczem. A że oszukują tam ludzi to każdy to doskonale wie!!! Czekać tylko aż sprawiedliwości stanie się zadość... Wtedy wszystkich tym "super pseudo pracodawcą" nie będzie do śmiechu oj nie będzie- tak jak teraz nam wszystkim, którzy nie dostali pieniedzy za cięzka prace w angielskim [usunięte przez moderatora]!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Newby Farm

Newby Farm