Fluor S.A.

Opinie o Fluor S.A.

Marek RudaŚ.

A powiedzcie te stawki o ktorych piszecie to dla porjketantów z uprawnieniami budowalnymi czy bez? Jakie mniej wiecej są stawki dla projektantów z UB. ? Pozdrawiam

hudy

Mi proponują 4200 netto trochę więcej niż tobie ja pracowałem od 2004 do 2010 potem mnie zwolnili. Ale zastanawiam się czy wrócić bo mam pracę. Czy za 2 lata nie powtórzą się ponowne zwolnienia.

hudy

jakies 3 lata od 20072008 potem mnie zwolnili, a ty ile zarabiasz i jakie masz doswiadczenie?

hudy

ile lat wcześniej pracowałeś we fluorze

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fluor S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Inżynier ds. Urządzeń Pakietowych i Maszyn Wirujących wydawały Ci się najkorzystniejsze?
nick

mi zaproponowali 3920 na reke ijestem zadowolony

hipo

Coście tak umilkli ?? Co tam we Fluorze? czy stara ekipa wróciła? Niemcy mistrzem europy

gość

j25 - 2012-05-18 14:54:14 Napiście za jaką stawkę brutto wróciliście do fluora?Powinno chyba być napisane: :"Napiszcie..." :-(

j25

Napiście za jaką stawkę brutto wróciliście do fluora?

Don Vasyl

Teraz najwięksi obsmarowywacze FLUORA na tym portalu powrócili z powrotem na cieplutkie stanowiska pracy hehe, to się nazywa sprawiedliwość.

jojo

Nikt zaradny nie wroci do tej firmy za taka gowniana kase. Niestety ale jesli ktos tam zostal to same sieroty bez umiejetnosci i perspektyw.

an

Wielki człowiek wrócił. Dlaczego on wogóle został zwolniony????Szacunek dla szefa!!!

byly

N i nadszedl w koncu te szczesliwy dzien Fluor ma projekty. i w drugiej polowie roku pewnie beda znow masowe przyjecia.

bi da ora

Choć jeden życzenia złożył, czy to były czy może obecny pracownik , ale jeden, a reszta milczy, To w imieniu "pozostałych" jak i w swoim dużo zdrowia i radości w 2012. A gdzie piknik 2012 ? Może na nowym stadionie gliwickim? Czy ktoś ma inne propozycje?

ex-pipa

Życzę wszystkim obecnym i byłym pracownikom FLUOR-a spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia wszelkich planów w nadchodzącym Nowym Roku 2012.

gierek

czy producent taniej sily roboczej drukujacej kartki wskrzesza sie od nowa czy agonia?

Lopez

Powiem tak, lepiej mi sie zyje teraz...tak, większy rozwój mam ...tak, pieniążki też...tak. Ale wszystko zawdzieczam tez i pracy we Fluorze. Nie bądzmy tacy...Polacy. Dużo mam, bo też mi ktoś w życiu pomógł. Nie wyrzygujmy sie na cos tak.....bo ni ładnie! Dziękuje wszystkim wspaniałym osobowościom Fluora, ze mogli ukształtowć tak dobrze myślącego inżyniera, człowieka....fachowca. Nie zapomnajmy o tym. Strata to tylko dla korporacji....i szkoda. Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za wspólne chwile, które pozwoliły mi kształcić moją osobowość i fachowośc inżynierską.

Szczęśliwy że były - 2011-10-20 00:00:21 Jeśli rzeczywiście nie ma żadnego projektu,to cieszę się, że mnie zwolnili w grudniu 2009. To było najlepsze dla mnie posunięcie ze strony naszego \ Ja tez sie ciesze ze mnie zwolnili. Szersze horyzonty, lepsze perspektywy, wieksze pieniadze. Widze ze sporo ludzi zyje iluzja ze fluor zamieni sie znow w dobrego wujka i bedzie praca...Zejdzcie na ziemie, polaczki sa juz za drogie w malpiej robocie, od tego maja tansze malpki bardziej na wschod. Kto ma rece i nogi polaczone z glowa niech jedzie na zachod.

hr

"PRAWDOPODOBNIE" piękne słowo. Prawdopodobnie będziemy mieli autostrady, prawodpodobnie będziemy mieli atomówkę, prawdopodobnie będzie praca, prawdopodobnie mamy ropę w Polsce, prawdopodobnie gaz łupkowy ...........itd remonty zgliszcza to chyba można tylko zburzyć, a z zewnątrz widać szarne, ponure, puste, przerażone, 80% puste biuro. Prawda bardzo boli zejdź na ziemie.

Ken

W styczniu 2012 prawdopodobnie firma otrzyma nowe zlecenie, a jest teraz dobrze, przecież wszyscy pracują na pełny etat, a remonty idą pełna parą - co widać chociaż z ulicy, idź i sam zobacz - więc kto mówi że jest źle

Zostaw merytoryczną opinię o Fluor S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Fluor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fluor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fluor S.A.?

Fluor S.A.