Bracia Sadurscy

Opinie o Bracia Sadurscy

Marzena

Serdecznie polecam firmę Bracia Sadurscy a przede wszystkim Panią Julię T. , która w 2 tygodnie znalazła kupca na moje mieszkanie ☺️ Pani Julia chętnie wyjaśnia i pomaga w całym procederze. Wszystko przebiega sprawnie i bez komplikacji.

@Marzena

Bardzo dziękujemy za opinię :) U Pani Julii takie szybkie sprzedaże, zdarzają się bardzo często. Pozdrawiamy

Jako pracownik firmy Bracia Sadurscy w Krakowie mogę z pełnym przekonaniem polecić to miejsce jako profesjonalne i rzetelne. Pracując tutaj, miałam okazję spotkać się z wysokim poziomem obsługi klienta oraz fachowym doradztwem, zarówno ze strony kierownictwa, jak i pozostałych pracowników. Wszyscy jesteśmy wykwalifikowani i posiadamy duże doświadczenie w branży nieruchomości, co pozwala nam skutecznie przeprowadzać transakcje i doradzać naszym klientom. Biuro oferuje szeroką gamę usług, takich jak: doradztwo prawne, doradztwo finansowe, obsługa formalno-prawna transakcji oraz usługi home stagingu, dzięki którym nieruchomość jest odpowiednio przygotowywana do sprzedaży lub wynajmu. Ponadto, biuro posiada nowoczesne narzędzia marketingowe, dzięki którym oferty są skutecznie promowane i docierają do szerokiego grona potencjalnych klientów. Ogólnie rzecz biorąc, praca w w tej firmie to dla mnie cenne doświadczenie zawodowe i okazja do rozwoju. Z przyjemnością polecam to miejsce innym osobom zainteresowanym pracą w tej branży.

Jacek
@Michał

Podsumowując - polecasz. Zarobki też są godne pochwały? Podaj kwotę.

Czy Bracia Sadurscy organizuje staże dla studentów?

Zofia

Czy powodem tego jest brak czasu czy coś innego? w ewentualnej przyszłości można się spodziewać takiej opcji?

Zbigniew

Miałam przyjemność współpracować z firmą Bracia Sadurscy. Profesjonalne podejście, szybka realizacja i sfinalizowanie umowy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bracia Sadurscy odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Dawid

Współpracowałem parę dobrych lat z firmą Bracia Sadurscy. Trafiłem na lata, w których chyba mieli mniejszy nacisk na szkolenie wewnętrzne. Teraz widzę, że wygląda to inaczej i inwestują w nowych pracowników, jak również nie zapominają o tych pracujących już dłuższy czas. Fajnie, że pomimo wyrobionej marki, nadal dbają o wiedzę i doszkalanie pracowników.

Krystyna
@Dawid

O czyli pracownicy mają szkolenia? Jakie? Jak często? :)

Agnieszka

@P. możesz coś więcej powiedzieć o atmosferze panującej w Bracia Sadurscy? Jak wyglądały relacje pracownicze oraz kontakty z kierownictwem? Mógłbyś opisać czy prowizja 40% jest do osiągnięcia przez pośrednika czy może to próg, który udaj się osiągnąć nielicznym?

P.
@Agnieszka

Atmosfera bardzo pozytywna, świetni ludzie w czasach kiedy pracowałem. Kierownicy też w porządku, nie narzekałem. Prowizja 40% jest zawsze. Niestety jest to jedyny zarobek. Tracisz na paliwo, tracisz eksploatacje samochodu. Brak karty multisport, brak dodatków. Biorąc pod uwagę te ujemne, 40% prowizji nie jest to duża suma biorąc pod uwagę koszty.

@P.

Skoro zarobek polega jedynie na prowizji, to na jakiej podstawie zawierana jest umowa z pracownikiem? Ciekawi mnie, jak to jest ujęte. Fajnie natomiast, że wspominasz o pozytywnej atmosferze w firmie - to jeden z tych ważniejszych czynników branych pod uwagę przy podejmowaniu pracy.

Agnieszka

Czy każda osoba pracująca u Braci Sadurskich zgodziła się na taką umowę i właśnie taką umowę podpisała? Jest to dla mnie ciekawe, w jaki sposób jest ona skonstruowana. A czy zdarzają się takie tygodnie, gdy ciężko jest wyrobić plany i dostać godziwą wypłatę?

@P.

A co nie wiedziałeś o tym zatrudniając się ?

@Agnieszka

Wszyscy Agenci mają te same stawki. Nie ważne ile pracują. Tylko osoby zaczynające pracę mają na starcie kroplówkę finansową ze strony firmy, dopóki nie nauczą się zawodu i nie zaczną dla niej zarabiać.

@P.

W tej firmie nigdy nie będzie karty multi sport, nawet jak dostaniemy milion negatywnych komentarzy na temat warunków pracy. Nie ugniemy się przed szantażem negatywnych opinii i nie wprowadzimy kart multi sport.

Elka
@Bracia Sadurscy

To żenujący wpis.Oparty na złości i pogardzie dla ludzi pracujących dla Tego Biura.Wasi pracownicy tak się ulatają ze nie potrzebują chyba tej karty.

Krzysiek
@Elka

Pogardę to my mamy, ale przede wszystkim dla ludzi pracujących w marketingu szeptanym, którzy się na nas uwzięli, a zwłaszcza tych opłacanych przez firmę, która nadal nie daje za wygraną i dalej próbuje nam wciskać swoje produkty.

@P.

Właśnie zastanawiałem się nad pracą jako agent nieruchomości, bo widziałem, że jakiś nabór ostatnio ogłosili, i zastanawiałem się, czy pomimo samodzielnej pracy i życia tylko z prowizji będą wspierali czymś dodatkowym jak właśnie karta multisportu czy opieki prywatnej zdrowotnej. Trochę się zastanawiam czy złożyć swoje CV, ale tak jak piszesz @Agnieszka atmosfera jak jest pozytywna to może warto spróbować swoich sił, bo to jednak ważniejsze niż karta na siłownię :)

Dawid
@Marcin

Pewnie że atmosfera jest ważniejsza. Przynajmniej dla mnie bo benefity i tak są nie w każdej firmie. Szkoda tylko że nie ma żadnej podstawy. No ale prowizja spora. Jakbyś był na rozmowie daj znać czego się dowiedziałeś bo może ja też spróbuje takiej pracy.

Czy w Bracia Sadurscy odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Jako były pracownik firmy Bracia Sadurscy na stanowisku agent nieruchomości, uważam, że firma daje dużo możliwości, dużo też wkłada w możliwość szerzenia wiedzy, bądź zdobywania jej od podstaw, ale również dużo wymaga. Jeżeli chodzi o agenta ds.nieruchomości, to najważniejsze jest samozaparcie i osobista motywacja do działań. Nikt tam niczego na tacy nam nie przyniesie, więc dla osób ambitnych polecam firmę, bo sama w sobie znajduję się moim zdaniem na wysokim poziomie.

Przed chwilą byłem na rozmowie o pracę na agenta. Poprosili mnie o napisanie opinii. Wszystko OK.

Szymon
@Tomek

Dobra, to napisz coś o tej rozmowie lepiej, jak przebiegała i czego wymagali. Przyjęli cię w ogóle?

@Szymon

Rekrutacje odbywają się w zależności na jakie stanowisko jest nabór. Przeważnie na pierwszej rozmowie jest zapoznanie się z systemem pracy, wynagrodzenia ( sprawdzana jest również znajomość Krakowa pod kątem ulic i dzielnic ) a kolejny etap rekrutacji to już wprowadzenie w działanie firmy plus podpisanie dokumentów współpracy. Od jakiegoś czasu pracuję w tej firmie i mogę polecić ją z czystym sumieniem.

Mariusz

Z perspektywy byłego pracownika: miejsce do pracy na pewno ciekawe. Najważniejsze to przyjść i się sprawdzić, inaczej się nic nie dowiemy. A co z tego wyjdzie to już mniejsza rola firmy, a większa własnej “gimnastyki”. Dla mnie na pewno nie, ale zdążyłam poznać wiele osób, które nie widzą życia poza nieruchomościami.

Katarzyna
@Mariusz

Oni dają wędkę a nie rybę. I nie każdemu takie warunki pasują, to zrozumiałe.

Joanna

Na prośbę rekrutera: byłam na rozmowie o pracę na stanowisko fotograf. Wszystko odbyło się bardzo szybko i sympatycznie. Wynagrodzenie jest atrakcyjne, ale wiąże się z bardzo dużą ilością pracy. Nie przyjęłam oferty.

Najlepsze są te komentarze odnośnie Multi Sporta. Ludzie, ja akurat przeniosłem się do Braci S z konkurencyjnej firmy, która zapewniała benefity pod korek - samochody służbowe, karty służbowe, multi sporty, wszystko pięknie. Czy za nimi tęsknię? Nie!

Na rekrutacji nie mamią bajkami o tym jaka to wspaniała firma, nie opowiadają żadnych typowych pięknych bzdur. Warunki dla agentów są banalnie proste. Dla doświadczonej w branży osoby to strzał w 10.

Jolanta S

Wysokie zarobki, niezależność i otaczanie się pięknymi wnętrzami. Jednymi słowy, jeśli lubisz prace, w której otaczasz ludźmi chcący spełniać swoje małe marzenia to praca dla Ciebie. Polecam.

Tomasz

Super współpraca. Pan Grzegorz - pełny profesjonalizm. Polecam

Dobry pracownik nigdy nie narzeka bo potrafi docenić dobrą firmą i prace w dobrej atmosferze, ja spokojnie polecam.

Dziadek do orzechów

W skrócie - dla rozgarniętych ludzi to super robota. Zarobki nieporównywalnie większe do innych branż. Dużo zmian ostatnio w firmie. Ale ku mojemu zaskoczeniu - pozytywnych. Coraz fajniej się pracuje mimo wirusa. Jestem tu od paru lat i przez ten okres ściągnąłem już kilku znajomych. Ja polecam.

Nitka
@Dziadek do orzechów

Szkoda że ta "rozgarniętość" oznacza średniawe zarobki na początku. Ale przynajmniej podchodzą do sprawy w uczciwy sposób. Zadali mi dosłownie kilka pytań i już wiedziałam, że to nie praca akurat dla mnie. Bardzo możliwe że zarabia się sporo po jakimś tam czasie, ale ja nie mogłam na przykład sobie w obecnej sytuacji pozwolić na takie ryzyko. Ale doceniam szczerość. Jako pierwsi otworzyli mi oczy

Czy w Bracia Sadurscy zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Zbyszek

Tak. Każdy kto zaczyna zaczyna od umowy zlecenia.

Darek

W dawnych czasach tak, pracowało się w Agencji długo na podstawie umowy zlecenia. Ale nie teraz. Sekretarki pracują na umowie zleceniu maksymalnie do pół roku. Agenci, aż sami zdecydują się przejść na samozatrudnienie. Jak zbyt długo nie przechodzą na samozatrudnienie, pomaga się im podjąć tą decyzje.

Tak na okresie próbnym są umowy zlecenia. Ale nie trwa to dłużej niż pół roku. Dziwne, że na temat warunków pracy wypowiadają się tylko osoby, które pracy nigdy nie podjęły i nigdy nie były brane pod uwagę, że do pracy będą przyjęte. Tak jak informujemy na samym początku każdej rozmowy w sprawie pracy: tylko kilka procent populacji nadaje się do pracy jako agent nieruchomości i około 15% do pracy w biurze na stanowisku na które zwykle rekrutujemy. W trakcie rozmowy staramy się raczej zniechęcić potencjalnych kandydatów do pracy, niż do niej zachęcać. To nie jest praca dla każdego. Prawdziwe warunki na jakich się tu pracuje po przejściu okresu są objęte tajemnica handlową i nie poznaje ich nikt na pierwszej rozmowie w sprawie pracy.

Ziutek

Początki są trudne, ale potem jest coraz lepiej.

Darek

W ostatnim czasie postanowiłem sprzedać mieszkanie. Wybrałem firmę Bracia Sadurscy i to był strzał w dziesiątkę. Moim "aniołem stróżem" był pan Michał Dzięcioł. Dzięki jego dużej fachowj wiedzy, dzięki umięjętnościom negocjacyjnym, sprzedaż mieszkania była prawdziwą przyjemnością. Pan Michał okazał się bardzo skuteczny i mieszkanie sprzedałem szybko i nawet powyżej moich oczekiwań finansowych. Gorąco polecam firmę i i pana Michała.

jarosław.n

nmbbnm - Aplikowałem na stanowisko pośrednika bo innych tam stanowisk do objęcia nie ma. Rozmowa odbyła się miło ale te warunki to śmiech na sali w dzisiejszych czasach. Umowa zlecenie, brak jakichkolwiek dodatków, brak multisporta, brka karty medycznej, brak ubezpieczenia, nie zwracają za paliwo, jeździsz swoim samochodem (ekspolatacja samochodu) sam dokładasz do interesu a właściciel szuka takich naiwniaków. z tego co było mi mówione na rozmowie, wywnioskowałem że ciągle ktoś przychodzi i odchodzi, teraz sie nie dziwie po tych warunkach jakie proponuja.

@jarosław.n

Pracuję tu od dawna. Nie było tu nigdy kart multisport. Od kiedy pamiętam zawsze były jednak pakiety medyczne, nawet dla podwykonawców. Nie dostają ich osoby na okresach próbnych. A z tego co wiem od szefa, kart multisport nie będzie w tej firmie nigdy z uwagi na nachalnych naganiaczy, którzy próbowali szantażem wymusić wprowadzenie ich do firmy. Ja osobiście też nigdy nie dostawałem żadnej kasy na paliwo przy użytkowaniu własnego samochodu, ale dostawałem na początku swojej pracy przez pierwsze 3 miesiące dodatek dla początkującego. Dodatek był wielokrotnie większy niż kasa, którą wydawałem na paliwo w tej pracy. Ja w pracy zostałem i mnie się opłaci ten system, który tutaj panuje. Z kolei kolega, który ze mną startował nie dał rady. Według firmy za mało zarabiał. Kolega nie był wymagający, twierdził, że tyle mu wystarczy. Ale firma uważała, że nie są jej potrzebne osoby, które za mało według niej zarabiają.

Zostaw merytoryczną opinię o Bracia Sadurscy - Kraków

• Jak się pracuje w Bracia Sadurscy?

Zobacz opinie na temat firmy Bracia Sadurscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bracia Sadurscy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bracia Sadurscy