Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

Opinie o Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

Jak to jest z tym zwrotem za szkolenie?? Wszystkie oddziały to mają?? Jeśli np po 3, 4 msc nie będę zarabiać lub zobaczę że ta praca nie jest dla mnie i się zwolnię to muszę oddać 8btys za szkolenie tak??

Motyla noga

Witam, zastanawiam się czy aplikować na agenta nieruchomości. Ostatnio pojawia się dużo ogłoszeń, ze kogoś szukają. Z tego co wyczytałem , nie ma stałej pensji A jedynie prowizja. Jak wygladaja szkolenia? Są stacjonarne w biurze w danym mieście, czy odbywają się w Olsztynie? W jednym , komentarzy wyczytałem, że za to pierwsze szkolenie muszę opłacić z własnej kieszeni?

@Motyla noga

Polecamy umówić się na rozmowę i ocenić zarówno proces, jak i samą markę właśnie podczas bezpośredniego spotkania. Komentarze w internecie mogą zaburzać wyobrażenie ;)

Czy w Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. sp. k. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Q

Oczywiście Skutecznie ci wytłumaczą że ten problem jest jedynie w twojej głowie

@Q

Każdy pracownik może rozmawiać ze swoim przełożonym czy też zadzwonić do działu marketingu i zgłosić ewentualne problemy.

Calaona

Wybieram się na rozmowę rekrutacyjną. Proszę o podpowiedź czy warto? Wiem , że zarobek, to prowizja. Ale jak w końcu wyglądają te szkolenia? Czy jest to opłacane przeze mnie? W rozmowie przez telefon, pani niestety nie chciała za bardzo na ten temat rozmawiac. Sama nie wie. Co myśleć po tych komentarzach.

Q
@Calaona

Ja ma kto cię utrzymywać to idź śmiało atmosfera jest super

Agent Nieruchomości

masakra - wyimaginowane oczekiwania i bezsensowne uwagi

Dorin

Chciałabym zgłosić problem dotyczący jednego z oddziałów. Zanim wydam opinię , to moze ktoś z freedom pomoże rozwiązać problem.

@Dorin

Prosimy o opisanie sytuacji w mailu na adres marketing@freedom-nieruchomosci.pl. Postaramy się wspólnie wyjaśnić problem.

Halo

Widzę tu oponie o różnych oddziałach, ale to akurat strona o oddziale olsztyńskim, więc może ktoś z niego się wypowie ?

AGA

Mialam okazje byc klientka i pracowac w firmie Freedom w oddziale gdynskim.Skutecznosc sprzedazy duza,swietny marketing,zarzad biura z duza wiedza o sprzedazy nieruchomosci.Bardzo duzo sie nauczylam jako pracownik i osoba sprzedajaca nieruchomosc.☺

Agentka Łódź Centrum

Czytam komentarze i zastanawiam się, co powinnam napisać, by treść była obiektywnym źródłem informacji, dla kogoś, kto aktualnie myśli o podjęciu współpracy z Freedom. Zacznę od tego, że mnie się nie udało. Zbieg kilku okoliczności w moim życiu sprawił, że musiałam zrezygnować i zakończyć współpracę z Freedom. Na rozmowie rekrutacyjnej, byłam zapewniana o podejściu partnerskim, o uczciwości z jaką traktuje się pracowników i o tym, że jeżeli podejmiemy współpracę, to wiele się zmieni w moim życiu. Pewnie Was zaskoczę, bo Wszystkie zapewnienia były prawdziwe. Jest, to miejsce pełne świadomych, inteligentnych osób, które w codziennej pracy, grają do jednej bramki. Managerowie, to doświadczeni Agenci, którzy są pomocni i wspierają swój zespół. Szef, obecny na szkoleniach i zebraniach. Bardzo dobry menager, mentor i najważniejsze CZŁOWIEK. Współpracę z Freedom Szczerze polecam.

Meg

(usunięte przez administratora) Nie polecam, chyba, że do Gdańska jak ktoś ma ochotę na pracę w 3 mieście. Obowiązkowe szkolenie w Olsztynie na własny koszt, egzamin na agenta do zdania w biurze. Wysoka prowizja dla klientów jest dużym minusem, ponieważ ciężko się przebić na rynku. Dużo biurokracji i za wszystko trzeba samemu płacić.Szkolenie w Olsztynie ok, ale już nie ma (usunięte przez administratora) najlepszego szkoleniowca w firmie.

Umowa o pracę? Czy własna działalność ?

@Karolina

Pani Karolino! Co do zasady stosujemy współpracę w ramach działalności gospodarczej. Zdarzają się jednak sytuacje, w których dopuszczane są inne formy zatrudnienia. O wszystkich szczegółach i możliwościach polecamy porozmawiać na spotkaniu z menedżerem oddziału ;-)

Inka
@Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

Byłabym wdzięczna za podanie choćby ogólnych warunków poza opcja współpracy na zasadzie B2B. Zakładam, że nie jest to jakaś tajemnica i warunki pracy są klarowne?

współpraca

zadnej wspólpracy miedzy biurami , zadzwoniłem kiedys ze potrzebuje dla klieta dom z ich oferty w rejonie kocmyrzowa i co... nie bo sama chce sprzedac , nie bo mało prowizji maja od własciciela , nie bo NIEEEE .. i taki ton ze "spadaj na drzewo" brzmiało by sympatyczniej ...ogólnie dramat p. joaana ptak sie zwała kobieta po drugiej stronie słuchawki i ten ton pretensjonalny ...a przeciez powinno zalezec na sprzedazy nieruchomosci nawet przy współpracy -niestety nie to biura, nie ta pani ..dlaczego takich ludzi przyjmują ?? dlaczego na szkoleniach nie ma informacji o współpracy ?? dlaczego ..dlaczego .. a wystarczy nieco dobrych chęci , mniej zarobic ale zarobic a tak ..dom do dzis wisi w freedom i pewnie własciciel ma mydlone oczy ze ..brak chętnych , a nawet próby nie podjęli ..no cóż - oby takich biur jak najmniej

@współpraca

Szanowny Panie, jest nam przykro, że Pańskie doświadczenie z naszą firmą nie było dla Pana satysfakcjonujące. Skontaktujemy się z danym oddziałem w celu wyjaśnienia sprawy. Z poważaniem, Freedom Nieruchomości

Droga/-i LOvert! Jak pewnie zdążyła Pani/Pan zauważyć, bardzo dbamy zarówno o naszą opinię, jak i rozwiązywanie problemów na portalu GoWork. Oferujemy też naszym agentom pełne wsparcie w budowaniu ich własnego wizerunku. Kilka dni przed wspomnianą datą owszem, padało, ale przede wszystkim szkoliliśmy się z zakresu personal i employer brandingu. Jak ma to miejsce po takich spotkaniach, znaczna część agentów "ruszyła do sieci", aby zadbać o wizerunek swój i marki, z którą współpracują. Prosimy też pamiętać, że mamy do czynienia z portalem, który moderuje ogromną ilość opinii i w trosce o ich rzeczowość nie zamieszcza ich od razu. Stąd 3-minutowe odstępy w publikacjach. Doceniamy spostrzegawczość i życzymy odrobinę cieplejszych osądów przed coraz śmielej goszczącą się w naszym kraju chłodną jesienią ;-)

Z każdą sprawą jesteśmy bardzo blisko, również z tą, o której Pan pisze. Bardzo chcieliśmy pomóc wyjaśnić to, co Pana spotkało. Niestety jednak, zgłosił się Pan do nas niespełna rok po zakończeniu współpracy, domagając się wynagrodzenia za czynności, których sam nie był Pan w stanie wskazać ani udokumentować. Niestety, przypominało to próbę wyłudzenia, czego dowodem było straszenie wystawianiem negatywnych opinii w razie niespełnienia Pana żądań. Niemniej jednak, po przedstawieniu odpowiednich informacji, dalej z przyjemnością rozwiążemy Pana problem. Co do samych opinii - prosimy pamiętać, że mamy do czynienia z miejscem, w którym zostawia się opinie, a nie forum, na którym trwa żywa dyskusja. Jako marka tu obecna, nie korzystamy nawet z opcji moderowania i usuwania opinii na rzecz dyskusji z każdym zainteresowanym. Robimy wszystko, aby prawdziwie i osobiście podchodzić do każdego wpisu ;-)

jarek

ja jestem ciekaw więcej szczególow, czy we freedom jest jakas minimalna podstawa/pensja, jaki podział % od sprzedaży, czy w tym co zabiera freedom sa koszty tych sesji i hstagegingu, czy koszt tych usług pokrywa agent itd. Interesuje mnie wszystko odnośnie rozpoczęcia pracy tam. A pytam bo tez mam wrażenie, że takie lukrowane te opisy firmy. Pozdrawiam Jarek.

jarek

zainteresowany

Jak można się z Tobą skontaktować?

@zainteresowany

Polecamy też skontaktować się z losowo wybranym pracownikiem ze swojego miasta: http://www.freedom-nieruchomosci.pl/ludzie Każdą opinię warto zweryfikować ;-)

whateva
@Freedom Nieruchomości sp. z o.o.

to tu jest taka opcja???

Robert

Jakie trzeba mieć ukończone szkolenia aby zaczac prace w firmie?

@Robert

Dzień dobry, Wszystkie niezbędne szkolenia związane z przygotowaniem do zawodu prowadzimy wewnętrznie w ramach systemu wdrożeniowego każdego doradcy. Dlatego aby zacząć pracę u nas należy złożyć aplikację w wybranym oddziale, przejść proces rekrutacji a kolejno wziąć udział już z wewnętrznych szkoleniach.

Pamela Panek

Kilka miesięcy temu zaczęłam prace w oddziale Freedom Łódź Centrum . 10 lat pracowałam w gastronomii ... ta branża nie do końca jest łatwa i kolorowa jak to niektórym się zdaje . Trzeba sporo się nadźwigać i fizycznie i psychicznie. Czasem imprezy okolicznościowe trwają po 17 h ( przygotowanie obsługa sprzątanie) Pracując tak przez dłuższy czas , zmęczenie nie pozwala na bycie efektywnym , zmotywowanym a co najważniejsze czerpać przyjemność z pracy ... Podczas rekrutacji we Freedom już poczułam że tu można poszszerzyć swoje horyzonty ! Bardzo interesujący styl pracy , załoga ludzi która się nawzajem motywuje , szkolenia i pomoc ! Już na stażu złapałam pierwsze kontakty z klientami na Targach Mieszkaniowych . Umówiłam spotkania i Dzięki pomocy Pani Menager i Dyrektora pozyskałam trzy pierwsze mieszkania na sprzedaż . Zmotywowana do działania i pełna szczęścia zaczęłam pracować nad ofertami i w bardzo szybkim czasie ( tak to robi Freedom) sprzedałam je :) TA PRACA DAJE bardzo dużo radości , jeśli jest się zaangażowanym można szybko zarobić pierwsze pieniążki . Moje sugestie dla Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.: Kilka miesięcy temu zaczęłam prace w oddziale Freedom Łódź Centrum . 10 lat pracowałam w gastronomii ... ta branża nie do końca jest łatwa i kolorowa jak to niektórym się zdaje . Trzeba sporo się nadźwigać i fizycznie i psychicznie. Czasem imprezy okolicznościowe trwają po 17 h ( przygotowanie obsługa sprzątanie) Pracując tak przez dłuższy czas , zmęczenie nie pozwala na bycie efektywnym , zmotywowanym a co najważniejsze czerpać przyjemność z pracy ... Podczas rekrutacji we Freedom już poczułam że tu można poszszerzyć swoje horyzonty ! Bardzo interesujący styl pracy , załoga ludzi która się nawzajem motywuje , szkolenia i pomoc ! Już na stażu złapałam pierwsze kontakty z klientami na Targach Mieszkaniowych . Umówiłam spotkania i Dzięki pomocy Pani Menager i Dyrektora pozyskałam trzy pierwsze mieszkania na sprzedaż . Zmotywowana do działania i pełna szczęścia zaczęłam pracować nad ofertami i w bardzo szybkim czasie ( tak to robi Freedom) sprzedałam je :) TA PRACA DAJE bardzo dużo radości , jeśli jest się zaangażowanym można szybko zarobić pierwsze pieniążki . Polecam serdecznie . W końcu czuję się spełniona Lubię atmosferę w Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. za: Wspólna motywacja i pomoc zespołu :)

brostito@
@Pamela Panek

,,można szybko zarobić pierwsze pieniążki .'' Jeśli masz rodzine i nie utrzymują cie rodzicie to trzeba zarabiać pieniądze a nie pieniążki notabene raz na pare miesięcy

Natalia

Freedom Nieruchomości poszukuje do swojego zespołu Menadżera. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wsparcie agentów w osiąganiu założonych celów, zarządzanie zespołem handlowym, realizacja celów sprzedażowych, współpraca z zarządem i działem marketingu, wdrażanie nowych pracowników oraz przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych. Tutaj znajdziecie więcej informacji: https://www.freedom-nieruchomosci.pl/praca-w-nieruchomosciach/manager Zainteresowała Was ta oferta?

zzz

Świetne szkolenie wstępne i świetni ludzie co do pracy na początku może być ciężko bo trzeba pozyskać i sprzedać, że by zarobić, ale ktoś kto ciężko pracuje ma szansę na zarobienie sporych pieniędzy. Fajna praca dla lubiących wyzwania i kontakt z klientami

Czy w Kielcach macie biuro ?

Freedom Nieruchomości
@Adam

Dzień dobry! Niestety, w Kielcach nie mamy jeszcze oddziału. Najbliższe biura sieci Freedom Nieruchomości znajdzie Pan w Katowicach, Krakowie i Rzeszowie. Link poniżej przeniesie Pana do podstrony, na której znajduje się spis wszystkich naszych oddziałów. Pozdrawiamy serdecznie! (usunięte przez administratora)

Freedom Nieruchomości

zzzz
@Adam

W Kielcach Freedom był i już go nie ma :)

Dorota Grzelak

Cześć! Już ponad rok współpracuję z firmą Freedom Łódź Centrum jako Home stager. Ta praca, czyli aranżacje wnętrz, pokazywanie ich funkcjonalności i potencjału, dawała mi dużo satysfakcji i zwykłej radości. Przy okazji jednak, podglądałam i obserwowałam pracę agentów...Nie trzeba było długo czekać na efekty "moich zabiegów" Pani Menager i Dyrektor Oddziału zaprosili mnie na rozmowę rekrutacyjną i udało się. Zostałam agentem. Co daje ta praca? Przede wszystkim zmienia postrzeganie siebie, otwiera na ludzi i ich potrzeby, weryfikuje podejście do życia. A to wszystko dzięki niecodziennej atmosferze,jaka panuje w biurze, dzięki ludziom, którzy na każdym etapie wdrażania w pracę nowego agenta, spieszą mu z pomocą. Szczerze polecam Freedom Centrum Łódź, jako miejsce zatrudnienia. Tutaj merytoryczne podejście i dawka dobrego humoru rozwiązuje wiele problemów. I na koniec, wszyscy,wspólnie cieszymy się z naszych sukcesów.

mieszkanie własnościowe 90 m 3

Witam serdecznie dzisiaj podpisałem umowa 2018 Proszę mi powiedzieć jaka to jest firma bo mam mieszkanie do sprzedania i chciałem się dowiedzieć czy to szybko można mieszkanie sprzedać czy trzeba czekać długo Czy to jest jakiś duch kit żeby ino naciągnąć klienta na kasę jak się okaże że przez pół roku nie przez nie sprzedają mieszkania Toi przez rok nic z tego nie będzie dlatego jak nic z tego nie będzie to ja już nigdy w życiu do tej firmy się nie zapisuje Wola później sam szukać klienta żeby sprzedać mieszkanie

Sylwia Śmiałkowska

Od pół roku pracuję w Łodzi w oddziale Freedom Łódź Centrum i cieszę się, że tu jestem. A miałam w ogóle nie przyjść na rozmowę rekrutacyjną, po tym jak przeczytałam opinie na tym portalu... Całe szczęście, że przyszłam, szkoda tylko, że tak późno. Nie wiem, jak jest w pozostałych oddziałach, ale tutaj atmosfera i ludzie są cudowni. Dyrektor oddziału - Przemysław Mularczyk jest przesympatyczną, otwartą osobą, która wspiera, szkoli i motywuje każdego z pracowników. Nasz zespół cały czas się rozrasta i rośnie w siłę :) Każda nowa osoba jest wdrażana i przygotowywana, by mogła rozwinąć skrzydła i dobrze zarabiać. Nie ma żadnego wyścigu szczurów i każdy pracuje w swoim tempie, według swoich możliwości. Jaka jest ta praca? Na pewno wymaga cierpliwości i zaangażowania. Będę szczera - momentami nie jest łatwo, klienci bywają różni, czasami brakuje motywacji, coś nie idzie, tak jakby się chciało. Ale nie warto się poddawać, warto iść cały czas do przodu, a na efekty nie trzeba długo czekać. Pierwsza podpisana umowa i wynagrodzenie wywołują szeroki uśmiech na twarzy i ogromną satysfakcję, a kolejne podpisane umowy i sprzedaże sprawiają, że nabierasz pewności siebie i zarabiasz jeszcze więcej. Zresztą w takim zespole ludzi chce się pracować i rozwijać. Jeśli myślicie o pracy w nieruchomościach w Łodzi, to z całego serca polecam Freedom Łódź Centrum.

Zostaw merytoryczną opinię o Freedom Nieruchomości sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Freedom Nieruchomości sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Freedom Nieruchomości sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Freedom Nieruchomości sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Freedom Nieruchomości sp. z o.o.