JW 3294 Świdwin

Świdwin

Opinie o JW 3294 Świdwin

Wyzwolony 2013-11-26 19:35:37
Niestety nie polecam pracy w tej firmie. Kierujący jednostką widzą tylko czubek własnego nosa i w pogardzie mają szarą masę podwładnych. Zamiast pozbyć się problemu pozbywają się ludzi. A to dlatego, że nie chce im się zgłębiać tematu, który jest kontrowersyjny. Najprościej zwolnić człowieka i po problemie. Niestety, takie myślenie ma krótką przyszłość. Jeśli chcecie pracować w spokoju, to omijajcie jednostkę w Świdwinie. Praca tutaj to katorga psychiczna.
Googoo 2014-01-07 20:43:13
Popieram przedmówcę. Praca w JW 3294 jest pełna stresu i nie sprawia przyjemności. Dużo zawiści i zazdrości. Każdy widzi tylko swój interes. Zwalanie winy na innych za swoje niepowodzenia jest tu normą. Tą jednostkę powinni rozwiązać!!!
bloger Wawa 2014-01-20 14:52:10
Ja też po latach pracy mam takie odczucie jak koledzy. Dowódcę interesuje tylko latanie, a zastępca dowódcy jest fachowcem od strzyżenia trawników. Każdy robi co chce, byle się ta machina toczyła. Jeśli taka armia ma nas bronić, to ja sam się obronię. Pozdrawiam
tropiciel 2015-05-04 13:07:17
Pracownicy jednostki zakładają firmę i stają do przetargu. Przetarg wygrywają i realizują usługi na terenie który im podlega służbowo. Dowódca jednostki albo nie wie, co się dzieje albo udaje że nie widzi. Narusza się ustawę o zamówieniach publicznych i inne przepisy prawne. Ale to inni są ci BEE!
liktnik z bożej łaski 2015-08-14 14:58:48
Znam stosunki panujące w tej jednostce z autopsji. Były już dowódca nie był zainteresowany niczym innym jak tylko lataniem. W końcu jest pilotem. Ale jego bezpośredni podwładny i podwładni niższego szczebla wykorzystywali to i stąd ta afera. Przetargi i ich przebieg były szyte tak grubymi nićmi, że ślepy by zauważył, że coś nie jest w porządku. Po tyłku dostali ci którzy bezpośrednio kombinowali i naciągali prawo, a ci sprawujący nadzór i kontrolę cieszą się, że im się upiekło. Czyli wyszło jak zawsze. A opinia w wojsku idzie o korupcji w Świdwinie. WSTYD !!!
hen 2016-04-18 22:04:27
myślę kolego Acha że pracownik powinien dobrze zajmować się pracą a o porządek w jednostce na pewno ktoś zadba
Zostaw swoją opinię o JW 3294 Świdwin - Świdwin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JW 3294 Świdwin