Nawrot Sp. z o.o.

Opinie o Nawrot Sp. z o.o.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Nawrot Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Marnie wygląda ale wszyscy kręcą lody bo trzeba sobie radzić samemu i póki się nie dasz złapać to będzie dobrze :)

duck'y

Koleżanki i Koledzy !!! Pamiętajcie - nie liczą się Wasze umiejętności ani starania. Nie liczy się nic !!! Najważniejsze pełne poddanie pani dyrektor :) Wielbcie jej warkocze, całujcie stopy i podziwiajcie nowe buty. Bierzcie udział w diecie otrębowo macdonalodowej - słodzić należy na każdym kroku !!! To jedyna gwarancja sukcesu. Broń Cię Panie Boże mieć własne zdanie - to gubi !!! Innej nie ma !!! Bo w tej firmie nie liczą się umiejętności, sukcesy, działania na korzyść firmy. To nie ma znaczenia. Pełna władza jest po stronie dyrekcji - nie zarządu. Jak nasi dwaj współpracownicy się przekonali. Oddani i wierni firmie. I psu na budę !!! I tak zostali wyjebani !!! Na szczęście mnie już też niebawem tu nie będzie. Podobnie jak kilku wieloletnich pracowników tej firmy. I na koniec zostanie prezes z dyrektorami. I to już faktycznie będzie koniec... pozostanie zgasić światło...

Wąski
@duck'y

Podpisuję się pod tą opinią. Nie ważne czy oddajesz wszystko dla firmy czy stawiasz na szali rodzinę i poświęcasz się bezgranicznie..... i tak co powie Szanowna Pani jest jak rozkaz i Prezes dziękuje za współpracę kolejnemu i kolejnemu oddanemu pracownikowi. Czasem zastanawiamy się już w gronie szczęśliwych "byłych" czy ona ma jakieś papiery na prezesa czy co? Niby inteligentny człowiek a jednak głupi ? Nie polecam pracy w tej firmie dopóki dopóty na stołku siedzi .... wiecie o kim mówię .....

Dziku
@duck'y

Dokładnie tak pracujesz osiem lat i nagle każą ci (usunięte przez administratora) zabierają premię za byle co. Robisz nadgodziny masz za dużo to szukają pretekst żeby zabrać ci

Bartek

Czy jest jakiś powód, że tak długo nikt nie pisał? Jaka jest atmosfera?

HKB

Pracuję w firmie Nawrot i jestem zadowolony. Polecam pracy w tej firmie.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Nawrot Sp. z o.o. na stanowisko Księgowa(y)/Kasjer? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
?

chciałbym ustosunkować się do opinii kolegi. masz całkowitą rację! tam jest ładnie od przodu, głębiej traktują człowieka jak szmate. kierownictwo to szajka, która sprytnie mydli oczy prezesowi. nie polecam tam pracować!

@

Zgadzam się w 100%. Ta firma to totalne nieporozumienie z "Wielką" Panią Dyrektor na czele. Jak będziesz tańczył i donosił oraz spekulował dla kierownictwa to jeszcze jako tako będą traktować jak partnera. Widać w najbliższym otoczeniu Pani Dyrektor. Atmosfera tragiczna w dosłownym tego słowa znaczeniu. Prezes właściwie sam utrzymuję tą firmę wywożąc większość samochodów do Francji. sprzedaż samochodów we Wrocławiu na słabym poziomie a dodatkowo oparta tylko o ogłoszeniach internetowych, no ale jak ma być wysoka skoro jest takie podejście do pracownika jak w poprzednich komentarzach. Płace poniżej 2000 netto... Nie polecam tam pracować.

Miłek

Nie wiem kto użył mojego imienia do tego wpisu ale nie mam z tym nic wspólnego a osoba, która dokonała wpisu niezaluguje w mojej opinii na jaki kolwiek szacunek. Wpis jest tak obrazliwy, że powinna zająć się tym nawet prokuratura! Prawdziwy Miłek, były pracownik

Opinie piszą tylko rozgoryczeni. Szkoda że nie pisze nikt zadowolony, bo ten kto jest zadowolony nie szuka w internecie opinii innych.

NICK

Firma Nawrot jest firma porządną pod względem wypłat zawsze wszystko jest wypłacane i nie ma nigdy żadnych zaległości. Gorzej jak dochodzi do liczenia prowizji nagle wychodzą dziwne koszty odliczane do jej liczenia. Prezes firmy to straszny pracuś i nie można mu nic zarzucić po za tym, że jest parę osób, które już dawno nie powinny pracować na swoich stanowiskach patrz Pani Dyrektor. Najbardziej denerwuje jej podejście do pracowników - wymagania wysokie a od siebie mało. Wiecznie na telefonie z przyjaciółeczkami i jak chce się coś ważnego pilnie to trzeba niestety uzbroić się w cierpliwość aż skończy:(. Druga sprawa która najbardziej razi w oczy to wypłata - cała firma dostaje w umówiony termin z reguły to pierwszy dzień roboczy miesiąca a Pani D. nigdy nie zdąża zrobić bo jest tak zarobiona pod koniec miesiąca szukaniem nowych bucików. Szlak człowieka trafia jak wchodzi do gabinetu a ona siedzi gada o pierdołach albo ogląda ciuszki, buciki i ect. pod koniec miesiąca a gdy przychodzi "1" nie ma wypłaty bo nie zdążyła:(. w umowie jest do 10 więc teoretycznie czepiać się nie można ale cóż. Ulubieńcy Pani Dyrektor - im więcej podpierdziulasz tym jesteś lepszy i możesz czuć się bezpiecznie. Podsumowując z takim człowiekiem jak Prezes zaszczyt jest pracować, Dyrektor techniczny tez godny szacunku niestety Handlówka kwiczy z braku dobrego szefa :(

DO NICK
@NICK

I tutaj zgadzam się całkowicie z opinia. Lepiej nie można było ująć ciężkiej pracy Pani Dyrektor.... Nie wiem co ona robi na tym stanowisku ale pozbyła się już chyba wszystkich pracowników, którzy mieli coś do powiedzenia i stanowili zagrożenie dla tego ciepłego stołeczka na końcu salonu ...a w tym wypadku trzeba tylko otaczać się głupszymi od siebie a o to raczej w jej przypadku nie trudno. Prezes generalnie zapracowany od rana do nocy i gdyby nie on to wyników by nie było na takim poziomie jakie osiąga firma. Klienci od jakiegoś czasu zaczęli narzekać na poziom obsługi oraz terminowość wykonywania napraw. Nie polecam pracy w tej firmie i myślę ,że już niedługo "kadro-śmietanka"która tam dalej funkcjonuje i mydli oczka Prezesowi , zrobi swoje i położą tą firmę na amen.

Pracuję w firmie Nawrot. Zarobki są adekwatne do wyników pracy a atmosfera dobra. Nie ma wyścigu szczurów więc nie można mówić o wysokiej rotacji.

EX-UNTPZ

Nawrot Sp. z o.o. - Polecam. Firma jak każda inna w sektorze motoryzacyjnych , zarabia i funkcjonuje dzięki sprzedaży towarów i usług, więc trudno wymagać od pracodawcy wyimaginowanych pieniędzy jedynie za to że figuruje się na liście płac. Zarobki na opisanym poziomie 2000 to czysta nieuczciwa fikcja stawiająca pracodawcę w złym świetle, zarobki są podobne jak u wszystkich dealerów nie odbiegające od rynkowych standardów. Jeżeli chodzi o możliwości rozwojowe, to każdy jest kowalem swojego losu i tak naprawdę tylko i wyłącznie od nas zależy jak bardzo się rozwiniemy i jak wiele nauczymy w danej pracy na określonym stanowisku, nikt nam tego w tej firmie zdecydowanie nie utrudni. Kadra kierownicza jest uczciwa rozumiejąca potrzeby pracowników i zarządzająca w sposób partnerski a nie totalitarny. Rotacja w firmie jest na poziomie marginalnym, jednostkowym, jak wspomniane zostało we wcześniejszym poście trudno wymagać aby w firmie liczącej 100 osób nie było żadnych ruchów personalnych. Prezes to człowiek uczciwy i darzący zaufaniem swoich pracowników ceniący uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę. A teraz, żeby nie było zbyt różowo, aż nierealnie, to w każdym stadzie musi się znaleźć jakaś czarna owca i tak jest w tym przypadku, owieczka która porę nowych szpilek stawia ponad pracę i życzliwe słowo dzień dobry, cześć, witam, co słychać itd..... Ale jest to jednostkowy przypadek nie burzący ogólnego całokształtu. Jeżeli jesteś człowiekiem, uczciwym i zdystansowanym do samego siebie, lubiącym pracę w zespole i ceniących kontakt z innymi ludźmi szczerze polecam pracę w firmie Nawrot. Były pracownik.

BARET

NIE ZGADZAM SIĘ ZE WSZYSTKIM JEŚLI CHODZI O ROTACJE TO JAK MOŻNA O NIEJ MÓWIĆ SKORO ŚREDNIA STAŻU PRACOWNIKÓW TO PONAD 10 LAT, W FIRMIE KTÓREJ PRACUJE PONAD 100OSÓB ZAWSZE KOGOŚ BĘDĄ POTRZEBOWAĆ. A O ZAROBKI 2000NETTO O PRZEPRASZAM ALE JAK NIE SPRZEDAJESZ TO NIE ZARABIASZ NIKT CI ZA NIC NIE BĘDZIE PŁACIŁ. JEŚLI CHODZI O PANIĄ DYREKTOR TO SPORO RACJI

;-)

Ogłoszenia są bo rotacja masakryczna....a i normalny człowiek tam nie wytrzyma, chyba że lubi pracować na innych spijających tylko śmietankę bo większość to kierownicy-kierowników itd.. ;)

:-D

co mają ceny i obroty do pracy w firmie ? to jest fabryka pieniędzy masz robić i się cieszyć że robisz to ich motto ale powoli już nie te czasy :-D . Prezes patrzy w tabelki co go obchodzi pracownik będą następni.

Balcer

Witam. A jak jest z jakością sprzedawanych aut?

,,,

Sad But True