Supercar.pl

Wrocław

Opinie o Supercar.pl

salesman700 2014-08-13 18:09:06
Nauczyłem się bardzo wielu rzeczy pracując w tej firmie. Szczególnie pomocny jest tam dział analiz, współpraca z nimi (a szczególnie z szefem działu) to sama przyjemność która owocowała wieloma intratnymi umowami.
Simon 2014-08-13 18:48:29
Młody, przyjazny i pomocny zespół. Praca daje duże możliwości (można się sporo nauczyć i dobrze zarobić). Szefostwo przyjazne, uprzejme i bezpośrednie. Polecam
Alonzo 2014-10-23 22:42:31
Szczerze odradzam. Tragiczne podejście do nowych pracowników, bardzo duża rotacja, brak jakichkolwiek szkoleń, zero profesjonalizmu. Oferty pracy skonstruowane tak, aby jedynie zachęcić do podjęcia współpracy - Nie ważne na jakie stanowisko aplikowałeś i tak wylądujesz na słuchawce dzwoniąc przez cały pobyt w pracy. Jeżeli masz szacunek do siebie to po prostu unikaj tej firmy
Mibot 2015-02-06 17:13:53
Największy śmiech na sali dla tej firmy. Pracownika nie szanują, a fakt, że masz zszargane nerwy ich nie obchodzi. Propozycja pracy pięknie wygląda ale polega wszystko na dzwonieniu do klientów, którzy i tak stwierdzą, że tańsze auto sami sobie znajdą. Firma własnych samochodów posiada ok 40-60. Nie polecam, lepiej pracować gdzieś za 7 zł na godzinę - tam więcej zarobisz.

Przynajmniej sprzedawcy to fajni ludzie. Pozdrowienia dla R i Ł :)
Michał 2015-04-01 01:12:50
Pracowałem w supercar.pl kilka lat. Firma dba o pracowników. Stwarza duże możliwości, dają dużo. Ale też oczekują i nie każdy się potrafi utrzymać. Okres próbny trwa trzy miesiące. Albo pokażesz się z dobrej strony i dostaniesz umowę o pracę na czas nieokreślony albo szukasz dalej.
Rozczarowany 2016-08-21 12:40:30
Nie polecam tej firmy. Podejście samego prezesa do kandydata jest karygodne. Niekorzystnie sformułowana umowa i utrudniony kontakt, który następnie zostaje zerwany przez prezesa bez jakiegokolwiek poinformowania co dalej pomimo, że wcześniej prezes wyraził chęć współpracy i umówił się z kandydatem na konkretny termin rozpoczęcia współpracy.
Zostaw swoją opinię o Supercar.pl - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supercar.pl