Opinie o LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LEROY MERLIN POLSKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LEROY MERLIN POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelec

Marudząca Para :)

Chcielibyśmy pozdrowić i pogratulować Państwu takiego pracownika jak Klaudia z działu drzewnego. Pomimo naszego niezdecydowania i braku pomysłu na wykonanie skrzydeł przesuwnych z lustrami, Pani Klaudia wykazała się dużym spokojem, podpowiedziała kilka ciekawych opcji i fachowo doradzała w trakcie budowy co jeszcze można dodać lub czego nie robić :) BARDZO ALE TO BARDZO DZIĘKUJEMY

@Marudząca Para :)

Fantastycznie, że jesteście zadowoleni z wizyty w sklepie i spotkaliście się z profesjonalnym podejściem do klienta a pracownik firmy odpowiedział wyczerpująco na wszystkie Wasze pytania. Czy w przyszłości gdy będziecie Państwo mieli taką potrzebę to także skorzystacie z usług właśnie LEROY MERLIN?

Ile jest działów w leroy?

@Karolina

STEFAN

DZIĘKUJE PANI ZA FACHOWĄOBSŁUGE MIŁO I ŻETELNIE .BRAWO DLA BLONDYNKI W MASECZCE MYSZKI MKI PAN OD LAMP MARUDA

Agata

Jak wyglada obsługa podczas wirusa ?

Doradca Klienta

Proces rekrutacji oraz weryfikacja aplikacji prowadzona jest przez Kierownika działu, do którego aktualnie poszukują Pracownika. Proces wspierany jest przez Personalną. Swoją aplikację wysłałem pocztą elektroniczną.

Zaproszono mnie na rozmowy kwalifikacyjne prowadzone w oparciu o technikę wywiadu kompetencyjnego (selekcji ukierunkowanej). W rozmowie rekrutacyjnej skoncentrowano się przede wszystkim na zachowaniach, które są powiązane z kompetencjami kluczowymi dla Kodeksu Etyki Leroy Merlin Polska. Celem takiej rozmowy jest więc przede wszystkim zweryfikowanie, czy kandydat, biorąc pod uwagę jego doświadczenia i zachowania, jak również jego motywację, będzie efektywny na oferowanym mu w korporacji stanowisku. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej weryfikowano również poziom mojej wiedzy technicznej, umiejętności i doświadczenia w odniesieniu do stanowiska, na które aplikowałem. Dodatkowym atutem jest znajomość języka Niemieckiego. Trzeba być gotowym na prace w godzinach nocnych, również poza miejscem zatrudnienia w innych sklepach należących do danego regionu.

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Zgorzelec
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Pomoc kuchenna restauracja Picaro
Zgorzelec
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
gaz

jakiś absurd.....byłem dzisiaj kupić gaz ,biorę butle zasuwam 30 metrów (nie ma gdzie zaparkować)a tu mi oznajmiają -proszę zostawić butle i pójść przez sklep do tego miejsca co jestem ale za szlaban.no to poszedłem 100 m . w jedną stronę ,potem przez caluśki sklep (narażając siebie i innych )aby stanąć metr dalej niż byłem.inne sklepy raczej ograniczają osoby w środku a tu na odwrót.kto wymyśla takie przepisy.wystarczyło by gdyby młody który stoi i nic nie robi na szlabanie wzioł pustą i dał pełną.szybko i bez zagrożenia .przemyślcie to

Chciałbym pochwalić Panią za profesjonalną obsługę i doradzanie w doborze chodnika pani przemiła. Brawo dla Pani z dywanów

@Karolina

To forum bardziej przeznaczone dla pracowników LEROY MERLIN, a nie dla Klientów. No ale faktem jest, że takie właśnie opinie również mówią na coś na temat firmy. Fajnie, iż można tam liczyć na profesjonalną obsługę. Często robisz tam zakupy czy raczej zdarza Ci się to rzadko?

Kamil S

Chciałbym pochwalić panie które były 14.01 w godzinach porannych na dziale Dekoracji panie bardzo pomocne nie to jak w Jeleniej Górze brak kultury. Dziękuję za doradzanie w wyborze firanek i rolet. Zakupy udane 100%

Cześć. Czy to ciężka i wymagająca praca ? Trzeba dziwgac ciężary ?

Grazyna

Podziękowania dla pani Katarzyny z działu łazienek za profesjonalne podejście handlowe do klienta Pomogła mi wybrać i Zamówić wybrany towar

Aga

Podczas zakupów węgla (a jestem kobietą ) nie ma nikogo kto pomógł by załadować ciężkie worki na wózek A gdy już uporalam się z tą czynnością po zapłacenia tuż za kasa spadł mi jeden worek z wózka. Dwóch panów z ochrony przyglądali się bezczynnie jak się męczę z ponownym zaladunkiem dopiero kiedy zwróciłam uwagę że to nie ładnie tak się przyglądać jeden Pan podszedł i pomógł komentując że pobudzi sobie ręce. Przykre. Na placu spotkałam starszego pana od estetyki i on pomógł mi załadować worki do samochodu z uśmiechem na twarzy. W Castoramie pomagają przy załadunku.

@Aga

Forum niekoniecznie służy do zamieszczania tego typu komentarzy. Głównie powinny pojawiać się tutaj wypowiedzi pracowników, którzy byli lub są zatrudnieni w danym miejscu - w tym przypadku LEROY MERLIN POLSKA. Czy są na forum osoby, które aktualnie pracują w LEROY MERLIN POLSKA i mogłyby napisać, co wchodzi w zakres ich obowiązków?

Lolek
@Aga

To rób zakupy w casto i nie maruda.W Leroy sa doradcy a nie barany do noszenia ciężkich rzeczy.na drugi raz przyjedź z chlopem

@Lolek

Ale bardzo prosiłabym o kulturalne wypowiedzi na forum i nieobrażanie nikogo - to naprawdę nie jest potrzebne. Czy wypowiadasz się z pozycji pracownika LEROY MERLIN POLSKA? Jeśli tak, to może napiszesz, jak przedstawia się wynagrodzenie w tym miejscu.

frankDux
@Aga

Wszyscy myślą, że przejdzie kobieta to już trzeba jej "wszytko"zapakować.......Droga Klientko, to jest sklep samoobsługowy.Poniżej definicja: - W sklepach samoobsługowych klienci, zazwyczaj zaopatrzeni w specjalny koszyk lub wózek sklepowy, mają bezpośredni dostęp do półek z wystawionymi na sprzedaż towarami, sami je wybierają i przenoszą w koszykach (lub podwożą w wózkach) do kasy, w której uiszczają należność, sami też potem je pakują w torby na zakupy. Pozdrawiam

Bolek
@Aga

Dokładnie Trzeba było przyjść z facetem z mężem Z kolegą lub z kochankiem a nie robi aferę bo nikt nie mógł jej załadować węgla jakbyś sobie sama załadowała też by raczej ci korona z głowy nie spadła pewnie miała pani świeżo robione paznokcie Trzeba było sobie zamówić na Allegro to by miała pani przesyłkę do domu a nie wyzywa pani doradców od baranów i sklep jest samoobsługowy. piss

frank dux
@Aga

Jeszcze jedno Ago, jeśli byś użyła czarodziejskiego słowa: czy mógłby Pan mi pomóc przy........, to na pewno któryś z pracowników sklepu Paniusi by te woreczki ułożył na wózeczku.....a tak to mają po prostu z takich osób jak Ty zwyczajną polewkę!!!

@Bolek

Zarówno z wypowiedzi Twojej, jak i użytkownika @frank dux wnoszę, że pracujecie w LEROY MERLIN POLSKA. Jeśli już wypowiadacie się na forum, to może chcielibyście napisać coś więcej na temat warunków, jakie oferuje swoim pracownikom ten pracodawca? Czy jesteście z nich zadowoleni?

Sobotni klient

Beznadziejny sklep doradców trzeba szukać a jak już się zjawi to odsyłaja do innego doradcy. Odwiedziłam dział dekoracji była tam bardzo niesympatyczna pani która zajmowała się plotkami ze swoją koleżanką i komentując ze ma wyjeb..... na wszystko dosłownie takich słów używała. W końcu więc odeszłam z niczym udając się do castoramy. Serdecznie odradzam sklep w Jelenia Góra

@Sobotni klient

Rozumiem, że chciałaś podzielić się swoim niezadowoleniem na forum, ale zwróć proszę uwagę na to, o czym pisałam już wcześniej - forum GoWork.pl służy do wymiany opinii na temat pracodawców, a nie oferowanych przez nich produktów, czy usług. Ponadto wątek dotyczy LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelcu.

Tak i Nie

Witam chciała bym pochwalić Panią Anię i Krysia za miłą fachową obsługę w dniu dzisiejszym. Lecz z przykrością stwierdzam że pan Mariusz to kawał gbura przeklinać i niechce sprzedać wykładziny bo nie powieści. Ale dzięki Fajnym Panią kupiliśmy wielkie brawa dla P. ANI i P. KRYSI

@Tak i Nie

@Tak i Nie, dziękuję że znalazłaś chwilę na zamieszczenie wypowiedzi na naszym forum, ale zbieramy tutaj głównie opinie na temat pracodawców pochodzące od pracowników firm. Czy ktoś z Was pracuje obecnie w LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelcu? Napiszcie, jak Wam się pracuje w tym miejscu!

Jan

@prawda, masz dość szczegółowe informacje o pracy w LEROY MERLIN POLSKA - skąd wiesz, ilu nowych pracowników pracuje w danym oddziale firmy? Piszesz o szkoleniach, które przeprowadza się osobom pracującym w danym miejscu. Jak długo trwają takie szkolenia i czy są one cykliczne?

Natalia Róg

Chcę pochwalić dziewczynę która pracuje na dziale dekoracji w leroy merlin w Zgorzelcu dnia 2.10.18 o godz. 19 zostałam bardzo fajnie obsłużona pani doradziła profesjonalnie tkaniny do obicia. Nigdy w żadnym sklepie nie widziałam tak miłej obsługi pozdrawiam Panią i napewno częściej będę robić na tym dziale zakupy

pracuje tu nadal
@Natalia Róg

Dekoracje mają najwyższe pensje w całym LM Zgorzelec dlatego obsługa jest na wyższym poziomie, zasługa byłej kierowniczki, która opuściła już ten przybytek.

prawda

Wyjazdy na idiotyczne szkolenia w Falentach, z całej Polski ludzi się tam ściąga aby jakiś stary alkoholik wciskał ludziom kit że trzeba bardziej bajerować klientów na produkty no i najważniejsze sprzedaż komplementarna ha ha, zamiast pieniądze przeznaczyć na pensje i zachęcić tym samym ludzi do pracy to wydaje się kase na to aby prać mózgi ludziom, męczyć ich i do tego robić z nich idiotów o podróży na tego typu debilne spotkania z drugiej części Polski już nie wspomnę, program o nazwie ,,Akademia Orląt'' proponuje zmienić na nazwę Akademia Prania Mózgów i Manipulacji bo na tym to wszystko polega, Leroy Merlin to zwykły pośrednik sprzedaży, kupują tanio produkty i sprzedają drogo aby zarobić na tym a ludzie w Polsce dziwią się czemu tak jest drogo - no jest drogo bo tacy pośrednicy francuscy zarabiają na Polsce i Polakach, mam nadzieje że w miejsce takich firm powstaną polskie firmy, które nie będą robiły z polskich pracowników idiotów poprzez różnego rodzaju kursy ideologiczne, Leroy merlin Zgorzelec znowu 10 nowych pracowników bo zeszli mieli już dosyć propagandy i wszechobecnego kitu, Leroy merlin Piaseczno 4 nowych pracowników - zeszli zwolnili się, Leroy merlin Targówek 3 nowych pracowników, Leroy merlin Białołęka 3 nowych pracowników ach jak ta firma dba o ludzi pracy, jako już były pracownik pisze o tym aby ludzie zaczęli walczyć o swoje, kto nie walczy zawsze będzie niewolnikiem głowa do góry Kochani jesteście o wiele bardziej wartościowymi ludźmi jak ci, którzy wami zarządzają gdyby nie wy te nieroby musiałyby same pracować oni sie na was dorabiają - Nie zaciskajcie pasa zaciśnijcie pięść walnijcie w stół i powiedzcie dosyć tego wyzysku i krętactw !!! Najlepsze są kłamstwa i manipulacje związane z premiami jest to tak wszystko stworzone abyście nie dostali zadnej premi a nawet jak wyrobicie lepszy wynik w odniesieniu do roku wczesniejszego to i tak pozmieniają wszystko abyście nic nie dostali choć tak naprawde pieniądze wasze dostaną ale dyrektorzy za to że mają pod sobą niewolników, których mozna robić w konia,ja Kochani mam już nowa pracę i jestem zadowolony że już w tej zakłamanej firmie nie pracuje, żałuje tylko czasu, szkoda mi że tak wielu wartościowych ludzi jest oszukiwanych przez ludzi którzy biora za nich premie ale i lepsze pensje, podstawowa pensja 1900zł netto to dziadostwo, do tego programy ideologiczne typu orbita czyli jak zająć pracownika czymś aby się za bardzo nie nudził, śmiać mi się chce jak o tym pomyśle, koordynatorzy zarabiają 400zł netto więcej i są tak naprawde naganiaczami, trzeba być naprawde idiotą aby wierzyć w sukces firmy, która traktuje swoich pracowników jak baranów Ps. tymi telefonami służbowymi chcieliście nieroby dowartościować pracowników to na serio ???

Jam

Wiedziałem że mało zarabiają,bo mają wszystkich i wszystko w dupie.obsługa sięga dna.

Natalia Róg
@Jam

Kłuciła bym się ją odczułam inne wrażenie

Jan

@Jam, rozumiem, że piszesz z perspektywy klienta LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelcu. Bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi! Przypominam także, że na forum liczymy głównie na opinie pochodzące od pracowników firm. Czy któraś z osób zatrudnionych obecnie w LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelcu jest obecna na forum i chciałaby napisać kilka słów o tym pracodawcy?

Jan

@:/, starałeś się o pracę w LEROY MERLIN POLSKA czy piszesz z perspektywy byłego pracownika tej firmy? Możesz napisać, jak wygląda proces rekrutacyjny w tym miejscu? Czy ktoś z Was aplikował niedawno do pracy w LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelcu? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych, podobnych firm z branży?

Na ten czas proponują 2900-3200 brutto z nie wiadomo jaką premią która jest wyliczana na podstawie jakiegoś tajemniczego algorytmu pisanego chyba przez jakiegoś specjalistę we Francji i to po francusku dlatego nie powie Ci nikt nic więcej o nim bo nikt nie potrafi tego przetłumaczyć... Rozumieć to należy w ten sposób, że ile byś nie pracował i jak się nie starał toi tak nie dostaniesz premii bo zabraknie Ci nagle jakiegoś 0,0001%. Stara taktyka jak świat niestety... Kolejna kwestia to te ich akcje... czyli masz niby jakąś premię za którą możesz kupić tylko ich akcje wypłacić nie możesz no chyba, że napiszesz jakieś tajemnicze podanie i będziesz miał mega powód np ślub córki z powodu wpadki, przedstawisz wytedy USG i zdjęcie przyszłego zięcia na którym widać, że sam sobie nie poradzi i musisz im pokój dziecięcy zrobić... wtedy mogą, ale nie muszą Ci wypłacić... ale podatek pewnie Ci za to naliczą na picie który dostaniesz na początku roku... Podsumowując ... rekrutacja na doradce, za niecałe dwa klocki na rękę, wyglądająca jakbyś startował na stołek prezesa, premia legenda, każdy słyszał nikt nie doświadczył, i każdy rozumie ją inaczej... polecam dla osób zdesperowanych i bez perspektyw, na zakrętach życiowych bez planów na przyszłość oraz ludzi żyjących chwilą (mam na myśli chwile pomiędzy momentem gdzie wpływa Ci wypłata a przelewami za czynsz prąd gaz telefon które musisz opłacić) polecam też ludziom interesującym się survivalem czy jak to się tam pisze bo musicie umieć przeżyć czasami w trudnych warunkach... jak przeliczysz się z premią i będziesz musiał szukać pożywienia w naturze... reszcie proponuję szukać czegoś lepszego... ktoś się śmiał z biedronki... przecież to ta sama branża tylko zamiast ziemniaków sprzedajesz wiertarki więc nie myśl, że jesteś lepszy bo doradzasz spoconym zdesperowanym budowlańcom jaki cement kupić... żenada

Jan

@Kierowca, czy jesteś zatrudniony w LEROY MERLIN POLSKA? Rozumiem, że możesz być niezadowolony z podejścia lub atmosfery w pracy, ale czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o samej pracy oraz warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? To bardzo ważne kwestie. Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelcu? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o LEROY MERLIN POLSKA - Zgorzelec

• Jak się pracuje w LEROY MERLIN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy LEROY MERLIN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEROY MERLIN POLSKA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LEROY MERLIN POLSKA?

Kandydaci do pracy w LEROY MERLIN POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LEROY MERLIN POLSKA