Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Sardor

Я работаю на Тех-экспорте 2-года.Зарплату дают вовремя,жилье хорошее.транспорт предоставляют.помогают в решении вопросов.спасибо этой фирме и её коллективу????????????????????

Tech-Export
@Sardor

Добрый день , Уважаемый Сардор, приймите нашу искреннюю благодарность от всего коллектива компании Tech-Export за тёплые и откровенные слова. Мы очень рады что компания Tech-Export удовлетворила Ваши ожидания .

yriinagornyi83@gmail.com

@ Мне нравится работать на эту фирму. Хорошая ставка, своевременные выплаты, отличные отношения с куратором. Мне есть с чем сравнивать, я нашел то, что искал в Польше. Рекомендую всем.

Tech-Export
@yriinagornyi83@gmail.com

Добрый день Юрий, мы очень рады что Вы смогли довериться компании Tech-Export и цените нашу работу, спасибо что поделились своим ценным положительным опытом .

Jacek

Jeżdżę z tech-exportu już parę lat na kontrakty, nigdy nie mialem problemów z firmą. Zawsze można było się dogadać i kasa była na czas

Iwona
@Jacek

A miałeś kiedykolwiek z czymś szczególnym jakieś problemy że piszesz o tym dogadywaniu się? tutaj w razie czego zawsze we wszystkim pomogą? jakie są najgorsze sytuacje w jakich ktoś mógł się tutaj znaleźć jaka była reakcja?

@Jacek

Pani wyżej przytoczyła jakieś problemy, czyli w razie czego nie mam się czego obawiać skoro nikt się nawet nie odniósł? Jakaś porada dla nowicjusza odnośnie wyboru kontraktu? Na co zwrócić uwagę?

Szanowny Panie, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi koordynatorami, doradzą jakie projekty można wybrać na rozpoczęcie swojej drogi, dopytają o doświadczenie i uprawnienia i z całą pewnością wybierze Pan coś dla siebie. Z wyrazami szacunku, zespół Tech-Export

Jak długo trwa proces awansu w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c?

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Kacperku Tig

Te komentarze niżej wystarczyło przeczytać jak się tam zamierzało jechać.

Kacper TIG
@Kacperku Tig

Nie rozumiem kompletnie twoich wypocin. Napisałem konkretnie jak wygląda sprawa z zatrudnieniem u nich. Że trzeba podpisywać wekslel na 5000 złotych. Kary za wszystko. Natomiast z umówionych 18 euro jest 10 na ręke, a reszta pod stołem. Konkretnie to chodziło mi o przyszłych kandydatów. W zamian za informację widzę że mój komentarz został usunięty. Bardzo rzetelna firma. Należy im się jakaś nagroda. Ja osobiście z nimi nie nawiązałem współpracy tak więc naucz się kolego czy tam koleżanko z biura czytać :)

@Kacper TIG

Nie zacząłeś pracy a tak wszystko wiesz? Na rekrutacji ci powiedzieli o tym wekslu? Czemu się go podpisuje? Chodzi o jakieś ewentualne zniszczenia mienia firmy?

valdi

jesteś nie poważną osobą ja też mam alimenty tzn jestem osobą z marginesu?

Jedna wielka bzdura! Wielka szkoda, że nie ma weryfikacji kont w takich sytuacjach! Konkurencja niestety słaba! Pracuję w firmie kilkanaście lat, wynagrodzenia na czas płacone i nigdy nie miałam problemów! Żenujące są komentarze tego typu.

Mario
@Marek

Kasa zawsze na czas.

@Mario

No i fajnie że płacą terminowo. Dodałbyś jeszcze w jakiej wysokości? Bo przydałyby mi się chociaż orientacyjne widełki.

spawacz

Pytanko do kogoś kto pracował z tą firmą za granicą jako spawacz. Jakie towarzystwo jeździ na projekty? Czy taka sama stawka jest na umowie jak obiecują przez telefon? Jakie warunki mieszkaniowe ? Z góry dzięki.

...

Pracowałem rok w tej firmie i nigdy, ale to nigdy nie spóźniono się z wypłatą. Takie komentarze piszą ludzie którzy nie nadają się do pracy, bo by chcieli za lezenie mieć płacone

Wielki B

Witam ktoś pracował na hali w proboszewicach, jak jest ogólnie płacone i czy monterzy beż doświadczenia nie obrywają po głowie od innych za drobne blahostki lub czy nie zmuszają do czegoś inni pracownicy

Urban

Pracowałem 2 msc w 2015 na zbiornikach w Niemczech za 13-14e i ogólnie wszystko było ok. Firma wypłaciła pieniądze, robota zrobiona i część do następnego razu, pojechałem spawać rury za większą kase gdzie indziej. Potem znów trafiłem do nich w 2018 na rury za 15e i tak samo jak ostatnio. Zrobiłem swoje i nara. W 2019/20 się klucilem o te Czechy czy tam Słowację że chce więcej kasy i mnie nie wzięli hehe no trudno, nawet niewiem czy ta praca ruszyła przez tego cowida Firmę oceniam jako średnią+, ale taka co można wpaść zrobić swoje i wziąść za to pieniądze. Wiadomo że jak wyślą ciebie do gównianej firmy z gównianymi ludźmi to będziesz się męczył. Akurat tak było w Niemczech ta firma miała polskich pracowników na kontrakcie i oni robili problemy bo czuli się zagrożeni. Powinni podniesc stawki od 16 w górę. Ja rozumiem pierwszy miesiąc za 15 ale czy wy czaicie ze jak ktoś się godzi spawać rury za 14e to pizzzz... Nie spawacz. Tracicie na tym kasę i kontrakty bo zatrudniacie pijaczków Aaa i ciekawe to z tym kredytem co tu czytam ale ogólnie to beka ze ktoś wiąże przyszłość z tak mała firma jak tech export, oni nie mają ciągłości pracy hehe. Ale ostatnio na budowie też był taki dureń co chciał u nich umowę o pracę aby kredyt dostać na mieszkanie hehe Rur kręcić nie umie nierdzewnych ale on już mieszkanie kupuje i kredyty załatwia hehe dostanie kredyt, firma skończy projekt i gdzie on pracę znajdzie? Ludzie wy myślcie trochę.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c?

Kacper

Wymagają znajomość języka ?

Romek

Witam. proponują pracę na Słowacji może ktoś był z nimi gdzieś na jakimś zagranicznym kontrakcie ??

Jakub
@Romek

Pracowałem u nich w Hiszpanii przy remoncie wycieczkowca. Warunki spoko, na miejscu okazało się że mamy zapewnione 3 posiłki dziennie co naprawdę było na duży plus. Wypłata na czas, bez żadnych problemów, godziny pracy zgadzały się ze stanem faktycznym. Polecam współpracę z nimi

Mariusz

Dobra oferta pracy. Firma wypłacalna płaci w terminie.

@Mariusz

Mógłbyś napisać na jakie stanowisko ta oferta pracy, o której wspominasz? Widziałem, że szukają spawaczy i monterów-ślusarzy. Terminowość wypłaty jest tak samo ważna jak wysokość wynagrodzenia, więc dodaj na jakim poziomie jest pensja. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Antek

Czy muszę znać dobrze język obcy żeby wyjechać?

Tomasz monter

Chce jechać od nich na projekt do Niemiec, stawka jaką dają jest ok. Płacą? Warto?

Maniek
@Tomasz monter

Byłem od nich w Finlandii wszytko było ok, kasa na czas.

Marzena

Na jakiej umowie są zatrudnione osoby pracujące w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c? Okresy "przestoju" zdarzają się dosyć często w takich zakładach, Twój komentarz pokazuje, że niestety cierpią na tym pracownicy. Mam nadzieję, że nie dzieje się tak często w tym zakładzie pracy.

Wojtek

Witam tu Wojtek pracuję równy rok w tej firmie jestem w delegacji nie było tak żeby wypłata była przesunięta chociażby o jeden dzień. Powiem tak spotkałem się z gostkiem który mi powiedział że ci co tak piszą żle na drugi dzień są pod firmą i skomlą o pracę.

Adi999

Spawa ktoś w Szwecji przez tą firmę?

Iza

@Pioter, jakie zostały zaproponowane Tobie początkowe warunki zatrudnienia? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy finalnie zdecydowałeś na pracę w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export? Zachęcam Ciebie do podzielenia się odpowiedziami na te pytania z użytkownikami forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 224.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 217, z czego 212 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export