Edu-Książka sp. z o.o.

Opinie o Edu-Książka sp. z o.o.

Kara

Odradzam prace w tej firmie ,bardzo niski poziom zarządzania ,dyrektor z przypadku który stara się na sile utrzymać swoje stanowisko,dodatkowo jedno obiecuje a drugie robi,dziwie się ze właściciele nadal mu ufają ,napuszcza ludzi na siebie.

Grzegorz
@Kara

Twoja opinia jest oparta na bardzo ogólnych stwierdzeniach. Rozumiem, że negatywnie oceniasz sposób zarządzania firmą. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat i oprzeć swoją opinię o konkretne argumenty?

@Kara

Zgadzam się z przedmówczynią. Praca w tej firmie to totalna porażka. NIE POLECAM NIKOMU

Aleksandra

@Renata, może dobrym pomysłem będzie skontaktowanie się z firmą EDU-Książka za pośrednictwem strony http://eduksiazka.pl/contactus Niestety nie udało mi się znaleźć aktualnych ofert pracy. Czy posiadasz doświadczenie w tej branży?

Rozczarowana

Bardzo jestem rozczarowana brakiem przepływu informacji w dziale dystrybucja Edu-ksiazka. Chcialam zlozyc zamowienie na kwotę 2332,89zl i nie moge sie doprosic od sierpnia a mamy juz pazdziernik kiedy bedzie dodruk. Nikt nie potrafi udzielic informacji czy dodruk bedzie czy ksiazke wycofuja ani pod numerem do obslugi klienta hurtowego, magazyn edu ksiazka czy Doradzca Pearson przydzielony do konkretnego wojewodztwa. Chyba czas zmienic wydawnictwo na bardziej profesjonalne albo ktos tutaj ma niewykwalifikowanych pracownikow ktorzy zwyklej informacji nie moga uzyskac zeby poinformowac. Ja rozumiem ze moglo zabraknac ksiazek w polowie wrzesnia ale juz pod koniec sierpnia nie byly dostepne w magazynie. Dlatego obawialam sie czy moze wycofuje sie wydawnictwo z tej pozycji ale nie mozna sie doprosic o informacje.

Aleksandra

Jeśli macie pytanie odnośnie ofert pracy i szukacie kontaktu do przedstawicieli pracodawcy Platforma Dystrybucyjna EDU-Książka, skorzystajcie z podanego formularza http://eduksiazka.pl/contactus Może ktoś z Was zechciałby się podzielić swoją wiedzą na temat warunków pracy, jakie można w tej firmie zastać?

Firma Edu-Książka sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Poszukujemy Nauczycieli. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
NIezadowolony

Wrocławska księgarnia EDU-Książka przy ul. Odrzańskiej: Osoba obsługująca zakup (z paragonu fiskalnego - KWOJC) - nieuprzejma, zawzięta, traktująca klienta jako zło konieczne. Najwyraźniej niezadowolona z życia i wykonywanej pracy. Może czas na zmiany? Ja już tej księgarni na pewno już więcej nie odwiedzę.

admin

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Platforma Dystrybucyjna EDU-Książka. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Majka
@admin

bardzo nie podobało mi się załatwienie mojego zamowienia. Książkę zamówiłam 2.09, nie dostalam żadnej odpowiedzi przez caly tydzień co z moim zamowieniem. Potem jak napisałam i dostalam odpowiedz, ze książkę mogę odebrac w oddziale w warszawie i po nią pojechałam, to okazalo się, ze nie było tam tej książki. Stracilam czas na dojazd, stracilam czas na oczekiwanie zrealizowania zamowienia a i tak nie dostalam tej książki. Pan w oddziale w warszawie zwalal winę na magazyn, ale mnie to nie interesuje kto jest winny, ja stracilam dwa tygodnie na oczekiwanie na książkę, czas na dojazd i koszty benzyny. Organizacja pracy miedzy magazynem a oddzialem chyba nie powinna tak wyglądać. W ten sposób nie traktuje się klientow.

Zostaw merytoryczną opinię o Edu-Książka sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Edu-Książka sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edu-Książka sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edu-Książka sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edu-Książka sp. z o.o.