Platforma Dystrybucyjna EDU-Książka

Platforma Dystrybucyjna EDU-Książka

Opinie o Platforma Dystrybucyjna EDU-Książka

admin 2015-05-20 17:16:00
Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Platforma Dystrybucyjna EDU-Książka. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.
Majka 2016-09-14 18:35:46
bardzo nie podobało mi się załatwienie mojego zamowienia.
Książkę zamówiłam 2.09, nie dostalam żadnej odpowiedzi przez caly tydzień co z moim zamowieniem. Potem jak napisałam i dostalam odpowiedz, ze książkę mogę odebrac w oddziale w warszawie i po nią pojechałam, to okazalo się, ze nie było tam tej książki. Stracilam czas na dojazd, stracilam czas na oczekiwanie zrealizowania zamowienia a i tak nie dostalam tej książki.
Pan w oddziale w warszawie zwalal winę na magazyn, ale mnie to nie interesuje kto jest winny, ja stracilam dwa tygodnie na oczekiwanie na książkę, czas na dojazd i koszty benzyny.
Organizacja pracy miedzy magazynem a oddzialem chyba nie powinna tak wyglądać.
W ten sposób nie traktuje się klientow.
NIezadowolony 2016-10-03 23:20:38
Wrocławska księgarnia EDU-Książka przy ul. Odrzańskiej: Osoba obsługująca zakup (z paragonu fiskalnego - KWOJC) - nieuprzejma, zawzięta, traktująca klienta jako zło konieczne. Najwyraźniej niezadowolona z życia i wykonywanej pracy. Może czas na zmiany? Ja już tej księgarni na pewno już więcej nie odwiedzę.
Zostaw swoją opinię o Platforma Dystrybucyjna EDU-Książka - Platforma Dystrybucyjna EDU-Książka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platforma Dystrybucyjna EDU-Książka