Klimas Wkręt-Met

Kuźnica Kiedrzyńska

Opinie o Klimas Wkręt-Met

przedstawiciel 2010-12-09 20:26:47
Praca w firmie Wkręt-met nie napawa optymizmem!! Zwalniaja ludzi bez uprzedzenia także tych co pracują na 120%!! Robią "czystki" co jakiś czas i nawet nie ma pewności dłuższej pracy w firmie. Wszystkim rządzi paniusia joasia klimasowa z myślą że jest dobrą szefowa a tak szczerze zarozumiałą, wystraszoną kobietką.
Nie masz znajomości popracujesz 1-2 lata.
Marian Koniuszko 2014-03-19 15:28:30
W pracuj.pl kolejny raz pojawia się ogłoszenie z ofertą pracy przedstawiciela handlowego na woj. pomorskie. Średni odstęp od umieszczenia tego ogłoszenia to 2-3 miesiące. Nie wróży to stabilnej pracy ani miłej atmosfery w firmie. Takie ogłoszenia Klimas-Wkrętu na woj. pomorskie widzę już od kilku lat na (usunięte przez administratora)
dolny slask 2014-03-19 15:34:52
tam rotacja jest większa niz w coca-coli, na dolny slask tez jest ogłoszenie srednio co miesiac
klik 2015-09-23 16:14:06
Witam.
Czy można się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z autobusami pracowniczymi i czy w przypadku 4-brygadowego systemu pracy(z tego co wiem to taki także istnieje)takie autobusy jeżdzą także w soboty i niedziele?.Z góry dziękuję za odpowiedz.
Robi 2016-03-09 16:56:32
Czy przy handlowcach zatrudniają na umowy zlecenie a w drugim klimasie na czesc etatu czy tylko na jedna umowe
Kaśka 2016-05-30 20:01:17
W tej chwili stanowiska są obsadzone, przyjęcia były w styczniu. Wymieniają się na razie tylko Ukraińcy.
Zostaw swoją opinię o Klimas Wkręt-Met - Kuźnica Kiedrzyńska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klimas Wkręt-Met