logo Klimas Wkręt-Met

Klimas Wkręt-Met

Kuźnica Kiedrzyńska

Opinie o Klimas Wkręt-Met

Marian Koniuszko 2014-03-19 15:28
W pracuj.pl kolejny raz pojawia się ogłoszenie z ofertą pracy przedstawiciela handlowego na woj. pomorskie. Średni odstęp od umieszczenia tego ogłoszenia to 2-3 miesiące. Nie wróży to stabilnej pracy ani miłej atmosfery w firmie. Takie ogłoszenia Klimas-Wkrętu na woj. pomorskie widzę już od kilku lat na (usunięte przez administratora)
dolny slask 2014-03-19 15:34
tam rotacja jest większa niz w coca-coli, na dolny slask tez jest ogłoszenie srednio co miesiac
klik 2015-09-23 16:14
Witam.
Czy można się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z autobusami pracowniczymi i czy w przypadku 4-brygadowego systemu pracy(z tego co wiem to taki także istnieje)takie autobusy jeżdzą także w soboty i niedziele?.Z góry dziękuję za odpowiedz.
Robi 2016-03-09 16:56
Czy przy handlowcach zatrudniają na umowy zlecenie a w drugim klimasie na czesc etatu czy tylko na jedna umowe
Kaśka 2016-05-30 20:01
W tej chwili stanowiska są obsadzone, przyjęcia były w styczniu. ( usunięte przez administratora )
Zostaw swoją opinię o Klimas Wkręt-Met - Kuźnica Kiedrzyńska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klimas Wkręt-Met