DAMS International Ltd. Liverpool

Liverpool

Opinie o DAMS International Ltd. Liverpool

anonim 2009-05-20 10:34:07
Słowa kojarzące się z DAMS International Ltd. Liverpool (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...dobra .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .znaja sie na swojej pracy.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 5,73 funta/godz.
Najbardziej podobało mi się w DAMS International Ltd. Liverpool:praca pomocnika operatora maszyny
Najbardziej nie podobało mi się w DAMS International Ltd. Liverpool:
brzeczyszczykiewicz 2009-06-29 17:37:00
pracowalem w damsie ponad rok az zwolnili cala agencje mlodych ludzi jak ja a zostawili samych starych po 40...lipa jest tam jak [usunięte przez moderatora]..tak samo agencja driving edge ladnie w [usunięte przez moderatora]
christopher23111989 2009-10-05 15:18:12
dams został zamknięty !!!
christopher23111989 2009-10-05 15:23:13
DAMS International Limited (in administration)

Paul Andrew Flint and Brian Green were appointed joint administrators of DAMS International Limited on 30 September 2009.

The affairs, business and property of the company are being managed by the joint administrators.
firma ogłosiła upadłość !!!! szkoda
:) 2016-04-21 22:24:02
Myślę @czoka że będą szukać ludzi jakoś bardziej w okresie wakacyjnym i na produkcję do robienia tych mebli. Podobno jest umowa o pracę i dobre zarobki, bo funt to wysoko stoi.
Zostaw swoją opinię o DAMS International Ltd. Liverpool - Liverpool
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAMS International Ltd. Liverpool