Driving Edge Ltd.

Liverpool

Opinie o Driving Edge Ltd.

MAGI 2009-09-01 18:06:20
JA PRACUJE W DRIVING EDGE W MANCHESTERZE ! I NIE NARZEKAM MAM PRACE I KASE NA CZAS ! a wszystkim co narzekaja radze powrot do polski i prace za 600 zl , TU NIKT NIKOGO DO NICZEGO NIE ZMUSZA
RK 2009-10-22 12:45:55
A mozesz podac namiar do nic??
Marko 2009-11-18 11:49:57
Pracowałem w Driving-u przez 3 miesiące potem przeniosłem się do Tesco. Nie jest to najlepsza agencja w UK ale są też gorsze. Jak przyjmowałem się do Drivinga to płacili mi 6,5 Łph w tym czasie niektóre agencje płaciły 7-7,5 a niektóre 5,5, czyli na agencje nie najgorzej. Niektórzy moi znajomi nadal pracują w Driving-u i zarabiają 6,5 do 7 Łph, jak na dzisiejsze warunki nie jest to rewelacja ale jakoś da się przeżyć. Dla porównania powiem, że w Tesco teraz zarabiam niecałe 9,5 Ł. Co do kadry zarządzającej to faktycznie, na początku są bardzo mili - czyli jak potrzebują ludzi do pracy - a potem kładą na ciebie wielki ... i traktują cie jak mięso armatnie. Podsumowując jak ktoś dopiero zaczyna pracę w UK to na początek może być a potem to już według własnych ambicji.
rrrrr 2014-01-25 11:54:12
nie polecam obcinaja godziny managerowie to ciotki problem zeby cokolwiek załątwic
Obozowicz 2014-11-04 00:50:49
(usunięte przez administratora) - zero profesjonalizmu i wyzysk. Powinni tego zabronić jebią cię w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z każdej możliwej strony - nic nie zalatwiaja i maja cie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca dobra na przeczekanie i spierdolenie do innej :D salut !
Darek 2015-07-17 01:25:15
Ja pracowałem w Drivingu prawie rok. Praca w Tesco nie należy do lekkich - tescowi ustalili performence i jak nie wyrabiasz min 95% ( a i to często za mało ) to można nie mieć godzin. Jak się wyrobisz to są tacy co walą 60 tygodniowo. Kasa jest zawsze na czas. Czasami jakieś godziny znikną ale reklamacje zawsze są uznawane bez szemrania , mi przez ten czas może ze 4 godziny obcięli ale na następny tydzień oddali. Myślę, że na start jak kolega pisał można zacząć , a potem powolutku coś poszukać
kopinnn 2016-05-13 15:51:42
Są to dobre pieniądze @kawior, bo miesięcznie wychodzi Ci ponad 1500 funciaków. Co w przeliczeniu na złotówki daje ponad 6000 złotych. Tylko wiadomo, połowa kasy Ci idzie na zakwaterowanie, oraz na wyżywienie, z tego co wiem to na początku zapewniają zakwaterowanie
Zostaw swoją opinię o Driving Edge Ltd. - Liverpool
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Driving Edge Ltd.