Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Gniech Maciej Gniech w Wejherowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budowlane Gniech Maciej Gniech. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Gniech Maciej Gniech o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowlane Gniech Maciej Gniech w Wejherowo

Aneta Nowy wpis

Hej, wypłaty macie na początku miesiąca czy na koniec ?

Bobo Nowy wpis
@Aneta

W tej firmie nie ma wogole wypłaty na początku ani na końcu miesiąca. Chyba że coś się zmieniło... Jak już to są mini ratki

sewba2 Nowy wpis

jeśli tak gadasz to jesteś jednym z nich bo gdybyś ich dobrze znał to nie gadał byś na ich temat takich bzdur każdy wtedy się z nas trzymał roboty bo miał rodziny na utrzymaniu a oni nas tylko obietnicami trzymali gnoje i oszuści i takim życzę najgorszego złodzieje złodzieje złodzieje

sewba2 Nowy wpis

pracowałem w tej firmie 5 lat mimo że na początku płacili to zawsze oszukiwali inwestorów hurtownie budowlane a potem nas 3 wypłat nie otrzymałem kierownicy w tej firmie to matoły inwestorzy z dala od nich

giks

Jeśli przepracowałeś w tej firmie pare lat to jednak tak źle chyba nie jest u nich. To że firma czasem nie jest wypłacalna też nie znaczy za wiele, bo nie zawsze sama firma ma te pieniądze, ponieważ to oni też muszą dostać pieniądze, w branży budowlanej niestety już tak bywa że trzeba troszku poczekać.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Budowlane Gniech Maciej Gniech spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Brukarz
Kajmar
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
chuck

Pracowałem w tej firmie parę lat: są niewypłacalni, trzeba robić ponad 10 godz jeżeli się odmawia to straszą wypowiedzeniem, mało która budowę kończą do końca przykładem jest szkoła muzyczna w Wejherowie nie dodokończona podobnie szkoła w parchowie gdzie sprawa poszła do sądu następnie to oczyszczalnia w choczewie i wiele innych budow. Ogólnie to oszuści. Do tej pory nie mają ludzi wypłacone

effectinvesting

P.U.H. Effect Investing z siedzibą w Starogardzie Gdańskim , firma nasza wykonywała prace żelbetonowe ,które zostały poprawnie wykonane. Z góry mozemy polecić firmę Gniech z Wejcherowa

effect170

Pracowalismy jako brygada w firmie Gniech Wejcherowo u Pana prezesa Macka robilismy prace konstrukcyjne a potem elewacje. Nie dostalismy pieniedzy oszukuja na wszystkim oszukuja na godzinach odliczaja polgodziny na sniadania Inżynierowie jego to tepaki nie znaja sie na niczym tylko potrafia sie znecac na pracownikach jacy oni sa madrzy- debile tyle błedów obiekty przez nich wykonane powinny byc sprawdzone przez pomorski okreg inzynierow wady techniczne budynkow nie zgodne z projektami szkoda gadac

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Gniech Maciej Gniech - Wejherowo

Przedsiębiorstwo Budowlane Gniech Maciej Gniech
  • Kopernika 9 lok. 2