Przedsiębiorstwo Budowlane GNIECH

Wejherowo

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane GNIECH

effect170 2015-01-18 18:05:08
Pracowalismy jako brygada w firmie Gniech Wejcherowo u Pana prezesa Macka robilismy prace konstrukcyjne a potem elewacje. Nie dostalismy pieniedzy oszukuja na wszystkim oszukuja na godzinach odliczaja polgodziny na sniadania Inżynierowie jego to tepaki nie znaja sie na niczym tylko potrafia sie znecac na pracownikach jacy oni sa madrzy- debile tyle błedów obiekty przez nich wykonane powinny byc sprawdzone przez pomorski okreg inzynierow wady techniczne budynkow nie zgodne z projektami szkoda gadac
effectinvesting 2015-02-03 17:05:47
P.U.H. Effect Investing z siedzibą w Starogardzie Gdańskim , firma nasza wykonywała prace żelbetonowe ,które zostały poprawnie wykonane. Z góry mozemy polecić firmę Gniech z Wejcherowa
chuck 2015-04-13 20:03:41
Pracowałem w tej firmie parę lat: są niewypłacalni, trzeba robić ponad 10 godz jeżeli się odmawia to straszą wypowiedzeniem, mało która budowę kończą do końca przykładem jest szkoła muzyczna w Wejherowie nie dodokończona podobnie szkoła w parchowie gdzie sprawa poszła do sądu następnie to oczyszczalnia w choczewie i wiele innych budow. Ogólnie to oszuści. Do tej pory nie mają ludzi wypłacone
giks 2015-10-18 06:03:34
Jeśli przepracowałeś w tej firmie pare lat to jednak tak źle chyba nie jest u nich. To że firma czasem nie jest wypłacalna też nie znaczy za wiele, bo nie zawsze sama firma ma te pieniądze, ponieważ to oni też muszą dostać pieniądze, w branży budowlanej niestety już tak bywa że trzeba troszku poczekać.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane GNIECH - Wejherowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane GNIECH