Opinie o PED-BRUK w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PED-BRUK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PED-BRUK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PED-BRUK w Skierniewice

Lechu

Wstrzeliłem się w termin na czerwiec tego roku. Jak zrobią kostkę, to napiszę jak wyszło.

Mayday
@Lechu

W sierpniu 2020 u nas układali kostkę (150m2). Warto ich wziąc, bo ułożenie kostki ułożeniem kostki - nie sprawia problemów, ale doskonale sobie poradzili z podłożem, które było krzywe, podmokłe, ogólnie beznajdzieje. I za to im się należy 10/10 punktów.

Sebastian

Firma solidna jeśli chodzi o świadczone usługi brukarskie.

Łukassz

Narobic sie trzeba, ale kasa jest dobra.

Dan
@Łukassz

Niestety, pracownicy fizyczni lekko nie mają, ale są coraz bardziej doceniani, bo po prostu zaczyna brakować fachowców. Teraz firma wybiera sobie klientów, a nie na odwrót :) Kasa jest dobra i z tym się trzeba zgodzić.

Katarzyna
@Dan

Super, że w PED-BRUK pracownicy są doceniani. Czy mogę wiedzieć w jaki sposób? Czy jest to właśnie wysokie wynagrodzenie czy też jakieś np. premie lub inne dodatki? Zależy mi by się dowiedzieć ile wynosi pensja w firmie. Podpowiesz?

@mirek a jak z wolnym ? Można dostać jeśli się potrzebuje?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PED-BRUK? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Mirek

Pracodawca jest OK, a wypłaty na czas co do dnia. Robota w porządku, bywa, że trafi się trudny klient, ale cóż takie ryzyko pracy z ludźmi.

Migge

Firma całkiem ok. Płacą i to nieźle. Ja odszedłem z pracy, bo żona dostała ofertę pracy w Łodzi i wyprowadziliśmy się ze Skierniewic.

MG

Miałem okazję pracować, niestety tylko chwilę słyszałem różne rzeczy, dlaczego pracownicy odchodzą szybko z tej firmy, podobno ciężko, aczykolwiek nie do końca, moim zdaniem. odszedłem tylko dlatego, że zostałem wyzwany przez pana prezesa od piz* w rurkach. może dlatego ludzie, tam tak krótko pracują... bo "szef" nie szanuje ludzi.. po wysłaniu 2 wypowiedzen z winy pracodawcy- cisza. osobiście nie polecam tam pracy, z racji lekceważącego podejścia do drugiego człowieka.

Szymcio
@MG

Ja cię chyba kojarzę xD Nie wnikam w wasze problemy z szefem, bo to nie mój biznes. Natomiast ja sobie chwale robote - kasa dobra i na czas, ekipa z ktora pracuje bardzo w porządku.

Domin23456
@Szymcio

A jak było na początku, długo przyzwyczajałeś się do roboty? Mnie przez pierwsze 2 tygodnie ręce do ........ chciały wejść. Teraz to już jestem starym wyjadaczem :)

Szymcio
@Domin23456

Na początku jak wracałem z pracy to nie wiedziałem, gdzie ręce włożyć, gdzie je położyć xD Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i wprawy. Teraz jest po prostu dobrze.

Ciężko się z tym Panem pracuje, jeśli nie masz szacunku do siebie samego

To jest to idealne miejsce pracy. Szkoda czasu i nerwów.

Zygi

Ale z jakim/którym panem? W Pedbruku pracuje wiele panów :) Ja pracuję z 3 kolegami, no ale to chyba nie o nas? :)

@Zygi

Chodzi o właściciela.

@MG czy to był jedyny powód odejścia ?

Opinię dodaję jako klient, nie pracownik. W Skierniewicach wbrew pozorom nie ma dużo firm zajmujących się ukladaniem kostki brukowej. Bratowa z bratem chwalili Pedbruk za wykonanie dobrej roboty u nich na ogrodzie. Skorzystalem i ja i musze powiedziec ze kostke ulozyli ladnie, dobrze przygotowali podloze. Wszystko trzyma się kupy, wygląda ładnie, teren idealnie rowny. Jestem zadowolony z uslug tej firmy.

Firma z całą pewnością to dobry pracodawca i z pewnością wymagający czemu nie każdy potrafi sprostać.

Arnoldzik
@Andrzej

Bardzo dobra jakość wykonania podjazdu, dotrzymanie umówionych terminów i bardzo dobry kontakt.

Jusia

@Teo a ta na określony na ile czasu? Standardowo najpierw na 3 ?

Jans
@Jusia

Wszędzie najpierw dają umowę na 3 miesiące, tutaj też. Jak się sprawdzisz, to później masz na stałe.

Dobromir

Podpowiedzcie jaka atmosfera między pracownikami? Jaką umowę proponują nowemu?

Teo
@Dobromir

Normalnie masz umowę o pracę na czas określony, a później na czas nieokreślony. W kieszeni nikomu nie siedzę, więc o kasie nie napiszę.

Mefisto
@Dobromir

Umowa na okres próbny na czas określony. Wszędzie dostaje się taką pierwszą umowę. Atmosfera w pracy dobra, fajni ludzie pracują, ekipy są zgrane.

Sebastian

Porządny i uczciwy pracodawca. Umowa od zaraz, stawka warta ciężkiej pracy, a takie właśnie jest brukarstwo.

Ola

Na jakie stanowiska są wakaty? Czy można liczyć na stałą posadę?

Luigi

Dobra firma skierniewicka. Układają kostkę według projektu czy widzimisię klienta, no i dobrze stabilizują grunt pod kostkę. Żadnych pęknieć, wybrzuszeń i tym podobnych problemów.

Ludwig
@Luigi

Mają doświadczenie, bo na rynku działają już bardzo długo. Ale przede wszystkim nie mają zaporowych cen.

Czarek

Ogromne doświadczenie w tym co firma robi, dobry pracodawca, polecam chętnym pracę.

Tymek

Pracowałem tam rok w czasie, kiedy zrobiłem roczną przerwę między liceum a studiami. Ogólnie było fajnie, warunki pracy dobre.

Axiom

Solidna firma, pełen profesjonalizm w tym co robią i w podejściu do klienta.

Teresa
@Axiom

Rozumiem, że swój komentarz dodałeś z pozycji klienta, mam rację? Odwiedzając stronę internetową firmy PED - BRUK -->https://www.pedbruk.com.pl/ można wyczytać, że firma ma bardzo dobre referencje, czy przedkłada się to również na zadowolenie osób tam zatrudnionych? Co na temat tego pracodawcy powiedzą pracownicy firmy?

Axiom
@Teresa

Tak, dodalem komentarz jako zadowolony klient Ped-Bruku. Bardzo fajni pracownicy, którzy nie ociągali się i uwijali się sprawnie jak mrówki :)

Zenn
@Axiom

W dodatku nie oszukują i nie naciągają niepotrzebnie na koszty. Robią niedrogo i dobrze.

Adi
@Axiom

Usługi brukarskie mają na wysokim poziomie, a jak kupujesz u nich kostkę, to jest o wiele taniej.

Geox
@Zenn

A kostkę też można u nich kupić czy tylko zajmują się usługami brukarskimi?

Rollo
@Axiom

Duży wybór kostki, ceny najniższe w okolicy, kostka ułożona dokładnie. Zgadzam się, to solidna firma.

Teresa

@Krzysztof, bardzo miło czyta się Twoją opinię odnośnie pracodawcy firmy PED-BRUK ze Skierniewic. Twoja opinia brzmi bardzo zachęcająco i z pewnością wiele osób, które szukają pracy w tej branży zechce zatrudnić się w tej firmie. @Tom, Twoja opinia jest również pozytywna jednak nie do końca wyjaśniłeś dlaczego masz taki zdanie o PED-BRUK, napiszesz proszę coś więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o PED-BRUK - Skierniewice

• Jak się pracuje w PED-BRUK?

Zobacz opinie na temat firmy PED-BRUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PED-BRUK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PED-BRUK