Opinie o Airs/Denso w Liberec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Airs/Denso. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Airs/Denso na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Airs/Denso w Liberec

Julia

@borubar, wysokość wynagrodzenia zależy pewnie od wielu czynników, takich jak staż pracy czy wcześniejsze doświadczenie, a także stanowisko, dlatego też nie powinieneś się sugerować opiniami. Czy zdecydowałeś się aplikować do firmy? A może już zacząłeś pracę? Opowiedz proszę więcej o procesie rekrutacji i swoich pierwszych wrażeniach.

Irys
@Julia

Julia, nie spamuj tymi debilnymi komentami! robi sie juz od nich niedobrze!

Może ktoś z pracowników napisze kila wskazówek o pracy?

borubar
@Zainteresowany

napiszcie ile tam się zarabia!

Paulina

Dzień dobry wszystkim, długo tu nie zaglądałam otóż, obecnie zaczęłam prace w firmie Knorr-Bremse w Libercu, krótko zwięźle i na temat, firma ta wyrabia hamulce do autobusów i tych ogromnych trakow dostawczych, jak dla mnie wydaje się że jest o wiele spokojniejsza, nie ma aż tyle ludzi zatrudnionych około 700. 25.000 tys w grubym na start, i to jest zatrudnienie BEZPOŚREDNIE POD FIRMĘ, owszem można się tam dostać przez np. Grafton recruitment których agencja znajduje się w mieście w Libercu, ale wystarczy w google wyszukać sobie nazwy firmy są tam kontakty do konkretnych osób i wysłać CV, bądź bezpośrednio wstawić się w firmie, mam kontakt do osoby zatrudniające gdyby ktos coś. Jak na moje oko jest to tego warte nikt nic nie nakazuje zabrania neguje zapowiada się całkiem zacnie. Obecnie wykonuje się 8h pracy 6-2, 2-10, 10-6 prawdopodobnie po Nowym Roku będą to 12h zmiany krótki długi tydzień tzn 3dni robisz 2 dni wolne i tak dalej, tak i miałam zacząć na 12stki ale się okazało ze sa to 8godzinowe zmiany w dodatku dla par starają się dawać pary na te same zmiany ;) To wszystko ode mnie na ta chwilę powodzenia. Paulina.

Dariusz80
@Paulina

Witam. Jeśli chcesz nocować w Czechach to dopłacają do Ubytowni. Na dojazdy lepszy Work Serwis gdyż dokłada do paliwa tym co jeżdżą z Polski .

@Dariusz80

Wiem na ten temat wszystko, dziekuje. Mieszkam juz w Czechach od 3 miesiecy. Ubytowni stanowczo z gory dziekuje.

@Paulina

Witam Paulina.Mozesz podać kontakt do tej osoby zatrudniającej w tej firmie co opisujesz?

@Paulina

Witaj Paulina. Czy po 2 m-cach nadal podtrzymujesz Swoją pozytywną opinię o pracy w Knorr-Bremse (po przejściu z Denso) ?

@Paulina

Cześć Paulina możesz mi podać namiary do tej firmy co pracujesz ?

Arek
@Paulina

czy są tam aktualnie przyjęcia dla par???

Julia

@dddd, o co Ci chodzi i dlaczego mnie atakujesz? Co możecie powiedzieć o pracy w Airs/Denso oraz warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich jest bardzo ważna.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Airs/Denso? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Julia

@przyszlypracownik, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Airs/Denso. Zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu? A może już pracujesz w Airs/Denso? @Basia, może @Kasia pracuje w innym dziale. Myślę jednak, że w każdym dziale firmy mogą być różne szkolenia. To znacząco podnosi kompetencje pracowników.

Witam. Szukam kogoś kto jedzie w najbliższym czasie na szkolenie . Jestem z Lubania, chętnie podzielę się kosztami dojazdu bądź możemy się dogadać żeby jeździć pół na pół . Mój nr 575 592 752

Basia
@Kasia

Szkolenie? Ciekawe z czego, przeciez to produkcja! Liczy sie twoje tempo, akord!

przyszlypracownik

Czy może mi ktoś potwierdzić zarobki w Denso?Czy to prawda, że za etat płacą 4tys netto? czy jest to kłamstwo?!!! Proszę Was o odpowiedz bo rozważaqm zagtrudnienie! Pilne!!!!

Julia

@Sylwia, czy możesz podpytać męża, czy chwali sobie pracę w Airs/Denso? Czy łatwo jest tam awansować, czy firma stwarza realne możliwości rozwoju dla swoich pracowników? @Nowy, a osoba, o której piszesz, pracuje już w Airs/Denso? Jak ocenia warunki proponowane przez tego pracodawcę? Na Facebooku widziałam, że firma organizuje różne imprezy i wydarzenia - czy są to imprezy firmowe, rodzinne? Jak często są organizowane?

@Nowy
@Julia

Tak pracuje miesiac i jak narazie nie narzeka wrecz chwali

Mayday

Możecie coś powiedzieć o pracy, warunkach, ubycie itp

kolo
@Mayday

Czy to prawda, że Denso to (usunięte przez administratora)?

Witold

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Dobremu pracownikowi z całą pewnością będzie dobrze!!!!

marcinw76
@Witold

Witam proszę o namiary do tej pracy i czy ubytownia jest darmowa i w miarę możliwa

Radek

Chcialbym sie dowiedzieć jakie tam sa zmiany. Standardowo 3 zmianowa pon-pt czy cos innego

Aga
@Radek

Dniówki i popołudniówki zaczynają się od poniedziałku, nocki natomiast od niedzieli. Są też zmiany dwunastogodzinne, ale te wypadają bardzo różnie.

Radek
@Aga

Czyli w teorii sobota niedziela jest wolna a w praktyce to jest właściwie półtorej dnia. A te dwunastki... Prosiłbym o podanie jakiegoś przykładu czy to są 2 dni pacy dwa dni wolnego czy jakoś inaczej? I czy jest do wyboru czy cche sie isc na 12 czy 3 zmianowke czy to jest nazucane przez kordynatora

Kto jezdzi z pobiednej badz z e swiecia do pracy do denzo potrzebuje z kims dojeżdżać

Sylwia
@Nowy

Mój mąż jeździ z mirska

Kayak

Wiem że niektóre wpisy są stare ale rozrzut płacowy jest ogromny i nikt nie podaje netto po opodatkowaniu czy brutto przed opodatkowaniem? niektórzy piszą że przez pośrednika 15000Kč = 2400PLN a niektórzy piszą że bezpośrednio 25000 = 4000PLN Da się za te pieniądze godnie wyżyć w Czechach i coś odłożyć np. 1000PLN?

adler,,,

Witam poszukuję konkretnej pracy w mieście Liberec dla pary , Oprócz Denso i tenecco Najlepiej w samym Libercu , kontakt adlerolx@gmail.com

Przemek oca

Witam firma edymax w Pilźnie jakieś opinie?

Iza

Dzień dobry, jadę 02.11.2017 do Liberec praca w Denso czy jest szansa na informację o warunkach pracy dl kobiet panujących tam.

Pawson
@Iza

Iza, ponoć jest spoko, tylko hotele, ta ubytownia to masakra! Dlatego pasuje z tym ogłoszeniem.

Iza
@Pawson

Dziękuję za informację.

A ty pojechałaś tam Iza?

@Iza

Pani Izo niech sie Pani dobrze zastanowi ! Jezeli pracuje Pani pbezposrednio przez Firme Denso to chyba nie bedzie tak zle. ba! o wiele lepiej niz przez te dojace ludzi z kasy Edymaxy, Workservice i inne agencje. Pracowalam tam z chlopakiem cale 5 dni dopoki nie dostalismy umowy wlasnie od Edymaxu do reki, oczywiscie podpisalismy bo o 13.55 juz mielismy byc na lini produkcyjnej, po powrocie do domu i przeczytaniu wyrazne umowy rece nam opadly, to jak praca byla reklamowana na stronach typu jobs.cz itp nie mialo to ani cienia prawy jak to naprawde wygladalo w umowie, ich bonusy zaleza od tego jak czlowiek zapier... i tak i tak nie ma tej pewnosci ze dostanie ''ladna'' wyplate zaraz na nastepny dzien podziekowalismy za wspolprace, jak cos to bezposrednio pod firme, a ludzi potrzebuja i przyjmowac beda bo jest od groma roboty w tej firmie. wrecz ''majster'' mojego chlopaka chcial go ugadac zeby zostal bo on postara sie go wcisnac pod firme a nie pod agencje, ale i tak i tak nie bylo na to szans.

Paw
@Paulina

Dlaczego niebylo szans? A sama praca ?

Bula
@Paulina

Jak można pracować, nie mając wcześniej podpisanej umowy?Jeśli tak było to podlega to pod sąd pracy.

@Paw

Otóż mój chłopak był na kompletnie niej lince niż ja, i to że jego "majster" Próbował go zatrzymać na miejscu pracy to nie znaczy że mój majster był do tego ochotny, i tak też było po tym jak mój chłopak oznajmil swojemu majstrowi że z dniem jutrzejszym kończy to majstrowi się ziemia pod nogami zapadła i próbował zrobić lub powiedzieć wszystko żeby go zatrzymać, otóż jak poszliśmy za moim majstrem to ten tylko powiedział że możecie iść do kadr i z kadrami porozmawiac czy byłaby szansa przyjąć się pod firmę zamiast być zatrudnionym przez Edymax. Czyli jeden mówi jedno drugi powie co innego. Osobiście robiłam na lini Ford i Porsche, praca wyglądała następująco, 4h na lince Ford i 4h na lini Porsche gdzie na lini Porsche musiałam ogarniać 2pozycje ze względu na to że nie było ludzi bo akurat poodchodzili no i ktoś Musiał normy nadganiac a kto inny jak nie nowa która ledwo zdąży, miałam sytuacje ze "sotrovą" Dzień przed tym jak dwójka ludzi odeszła akurat ta dwójka która robiła na tych pozycjach które ja robiłam na następny dzień sama na raz. Otóż pokazali mi jak robi się jedna pozycję i robiłam ja caly wieczór ale miałam tam te osoby które mi pomagały i pokazywały co się z czym je. Już znałam ta pozycję na drugi dzień po odejściu Tych osób majster mi oznajmia że no dzisiaj robi pani dwie pozycję po czym zawołał sotrova która mi pokazała jeszcze raz to pierwsza pozycję która robiłam dzień przed i po tym pokazała mi druga pozycję której nie miałam szansy robić, na to wpadła druga sotrova i między sobą zaczęły dyskutować "ja ją wczoraj widziałam jak zasuwa na tych pozycjach dlaczego ty jej pomagasz" Stojąc do mnie plecami i myśląc że ja ich nie rozumie bo oczywiście głupia polka języków nie zna a taka niespodzianka że mówię płynnie po Słowacku, puknelam ja w ramię i mówię "stoję za wami jak chcesz coś wyjaśnić to mów do mnie a nie za moimi plecami" No i dyskusja się przedłużyła gdzie wyszło że według sotrovej ja po drugim dniu w pracy mam chyba sobie utrwalić w głowie co robiłam dzień wcześniej i mam (usunięte przez administratora) jak mrówka, otóż była w błędzie bo nie jestem osobą która da sobie skakać po głowie i odrazu jej dosadnie wytłumaczyłam że jak ide do domu to nie myślę o tym jak mam naklejki izolację na pieprz... Część i że po drugim dniu w pracy nie będę zasuwa na 150% i to że pani jest tu od tego żeby mi pomóc i pokazać jak to się robi, poczym odwróciła się na pięcie i zrozumiała że nie będzie mi po głowie skakać dyskusja się zakończyła i każdy robił swoje, pomijając fakt ze już miałam pięść zaciśnięta a nerwy mnie trzepaly do końca zmiany :)

@Bula

no widzisz jednak można pipa z edymaxu miała nam dostarczyć umowę w poniedziałek jak zaczęlismy prace bo w piątek mieliśmy szkolenie, poniedziałek minął umowy nie ma wtorek przyszedł poszłam do officu żeby mi buty zmienili bo okrutnie mnie uciskaly że Tych 8godzin za cholerę bym nie wystawa w jednym miejscu, oczywiście mi oznajmiła że takie buty kosztują w cholere kasy co ja sobie myślę ona że swoich nie wyłoży, na co ja usiadła zarzuciła nogę na nogę i powiedziałam jej że sram na te buty i w nich robić nie będę niech sobie robi co chce ale odmawiam robić w tych butach, wyjścia nie miała i Musiała dać mi papier żebym mogła je wymienić w składzie, padło pytanie czy mamy już umowę podpisana, no skąd mamy mieć jak mieliście nam ja dać już w poniedziałek, nagle się okazało ze mamy sobie po nią przyjść jutro sama już wogle zgłupiałam , oczywiście dyskusja wokół tych butów toczyła się dalej, już nie wytrzymałam i wykrzycAlam że trening w tych butach jest chu* w porównaniu z praca na lince gdzie przez 8 h tuptasz z jednej nogi na drugą obracajac się max 180stopni żeby z jednej strony wziąć plastik i go przysrubowac a z drugiej strony wziąść plastik i go namaścic wazelina, takze umowa trafiła do moich rak na dzień 3 od rozpoczęcia pracy

nie jestem robotem...
@Paulina

czy w umowie w j.czeskim były przedstawione normy pracy dla wykonania określonej czynności produkcyjnej/montażowej? wątpię, więc nie mogą narzucać ilości, a informacja o normie powinna zostać przedstawiona przed przystąpieniem do pracy... Paulina - bardzo dobrze postąpiłaś, trzymać krótko za ryj tych klakierów na najniższych szczeblach kierowniczych! w końcu kto tu jest dla kogo...

@nie jestem robotem...

Normy określone niestety tylko napisane było operator generalny także mogę nawet tam robić jako maskotka firmy, za to masz 30sekund na to aby z twojej pozycji wyszedł produkt Dziękuję, chyba nikt nie da sobą pomiatać owszem są wyjątki gdzie człowiek spuści głowę i zasuwa jak robot, ale to nie jedyna firma w liberum i nie jedyna oferta pracy, szukamy dalej! :)

@Paulina

za kilka dni, konkretnie we czwartek jadę do Faurecja Pisek na rekonesans - obiecuję, iż opiszę ze szczegółami zarówno kluczowe kwestie w umowie; w poniedziałek, jeszcze przed wyjazdem, na moją prośbę otrzymam ją drogą mailową od koordynatora, więc już wstępnie coś naskrobię! pozdrawiam...

@GP74/23

Jasne z chęcią zobaczę co oni mają do zaoferowania, chociaż Pisek to już kawał drogi od Liberca. To jest bezposrednio pod firmę czy też agencja? Miłej niedzieli

@Paulina

tak, oferta przez agencję konkretnie DP Work s.r.o., odnoszę takie wrażenie, iż różnica pomiędzy rzeczoną agencją a Edymaxem zasadza się choćby na rzeczowości opisu oferty jaką otrzymałem od rzeczonych podmiotów...; niestety to może być koniec różnic, ale póki co "gdybam", niepokojąco duża rotacja w Libercu jest sygnałem ostrzegawczym, ale to chyba charakterystyczne dla tego typu zakładów..., generalnie, serdeczne dzięki dla Ciebie za relację z Liberca, można rzec lektura obowiązkowa, a szkoda iż ludzie rzadko dzielą się na forach takimi smaczkami jakie opisałaś, w końcu to nie porażka, wręcz przeciwnie godne aplauzu! zainteresowanym mogę przesłać opis oferty wstępnej jaką serwuje DP work, dla lokalizacji Faurecja Pisek - zaznaczam iż nie jest to umowa, piszcie na poniższy wykreowany na szybko adres gp74-23@yandex.ru , prześlę każdemu zainteresowanemu...

@Paulina

wiem już wszystko w temacie, różnice zasadzają się w nazwie manufaktury, pośrednika i lokalizacji, ale morale zapewne opadłoby równie szybko jak gdzie indziej, już po pierwszej wypłacie... pensja netto w przeliczeniu na zł po kursie 0,16 zł/1 ĆK to jakieś 2300 zł, dodatki jak u innych operatorów, brak dodatku za wydajność, tym samym życzę powodzenia wszystkim zdeterminowanym...

@GP74/23

Oj tam odrazu aplauz doskonale wiemy że na niektóre wyższe pozycję dostają się osoby które na dobra sprawę powinny dostać te ciężkie buciorami i zapier... Równo z całą reszta, bo zarzadzac ludźmi to oni nie potrafią tym bardziej jak traktują cię z góry, choć nie mają pojęcia o twoim pochodzeniu zdolnościach bądź umiejętnościach, i chyba każdy się tu że mną zgodzi. No tak w takich firmach są rotacje ogromne a agencje nie koniecznie dadzą człowiekowi zarobić dobre pieniądze, zwłaszcza że niektóre płace nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Dziękuję za powyższe informacje, pozdrawiam.

Jak w każdej Agencji....

@Paw

Nie ma raczej możliwości przejścia bezpośrednio pod tę samą firmę w której się pracowało - (czyt.: do której było się oddelegowanym do pracy przez wspomnianą przez Paulinę agencję) przez okres sześciu m-cy (licząc od zakończenia współpracy z tą - pożal się Boże - agencją... ) w przypadku gdy umowę zerwie/wypowie Pracownik tej agencji. Dobra wola majstra na nic się tu nie zda...

@Bula

Taka jest metoda działania tej - pożal się Boże - agencji...

@nie jestem robotem...

W umowie w j.czeskim nie ma przedstawionych żadnych norm pracy dla wykonania określonych czynności produkcyjnych/montażowych - chyba z tego powodu, że te są różne dla poszczególnych stanowisk, natomiast informacja o normie zostaje przedstawiona przed przystąpieniem do pracy.

Kolo

Napiszcie może więcej konkretów. Jakie stawki, jakie zmiany, po ile godzin. Napiszcie czy edymax jest warta polecenia. Amen!

@Kolo

Kolo : Odpowiem najpierw na Twoje drugie pytanie. Edymax ? Jeśli nie lubisz czytać tego co podpisujesz, lubisz być traktowany jak idiota lub - (z całym szacunkiem dla Osób, które los pokarał chorobą psychiczną) osoba ubezwłasnowolniona, albo co najmniej niezdolna do logicznego myślenia, a przy tym włożenia odrobiny wysiłku w samodzielne i dokładne przetłumaczenie tego, co podpisujesz - wal do nich jak w dym. W każdym innym przypadku omijaj ich szerokim łukiem. Amen. Jesli chodzi natomiast o Twoje pierwsze pytanie - mogę Ci przekazać konkrety, ale nie tutaj (nie publicznie). Jeśli poważnie jesteś zainteresowany pracą w Denso Liberec - (bezpośrednio pod firmą) odezwij się.

kolo
@Krzysztof

Hej Oczywiście, że jestem. Jak można się skontaktować z Panem? pabloo80@o2.pl proszę się odezwać.

kAMILL

Praca dla Pary w Denso Kamilwajda@wp.pl

Kamilll
@kolo

Witam praca dla Pary ? Kamilwajda91@wp.pl

@kolo

Witaj. Odpisałem Ci przed chwilą - sorki za tak długi czas oczekiwania na moją odpowiedź (brak czasu z powodu przeprowadzki). Pozdrawiam. Krzysztof

@Kamilll

zaw

witam zeby pracowac w denso to przez jaka firme trzeba sie zatrudnic czy mozna bezposrednio u nich ? ma ktos jakis telefon do kadr denso

@zaw

Witam. Zaw : Czy nadal jesteś zainteresowany pracą w Denso Liberec - bezpośrednio pod firmą - tzn. z pominięciem wszystkich wydymaxów, zwłok-serwisów czy innych expressów do dojenia kasy z potrzebujacych pracy ?

Kamilll

Praca dla Pary ? Prosze o kontakt . Kamilwajda91@wp.pl

@Kamilll

nie jestem robotem

pytanie, czy Krzysztof z poniższych wątków dotyczących bezpośredniego zatrudnienia w Denso odpowiedział komukolwiek prywatnie na maila?

@nie jestem robotem

Witaj. Tak odpisałem obu pytającym - lecz dopiero przed chwilą (z powodu przeprowadzki nie miałem praktycznie wcześniej czasu ani sił usiąść do kompa).

Roman

Jadę 21. 11. pierwszy dzien. Mają być testy. Może ktoś napisać coś więcej na ten temat? Co to za testy i gdzie dokładnie się udać? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Airs/Denso - Liberec

• Jak się pracuje w Airs/Denso?

Zobacz opinie na temat firmy Airs/Denso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Airs/Denso?

Airs/Denso