Opinie o Airs/Denso w Liberec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Airs/Denso. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Airs/Denso na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Airs/Denso w Liberec

Katy Nowy wpis

Firma poświęca dużo uwagi na pracę zespołową, jeśli chodzi o wspólny sukces. Odpowiada mi polityka tej organizacji i chciałam zapytać o pracę w kraju, bo nie mogłam nic znaleźć. Mam doświadczenie jako operatorka i brygadzistka, więc chciałabym celować w cos takiego. Dajcie znać czy w najbliższym kwartale pojawią się jakieś wakaty.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w Airs/Denso pracuje się na open space?

Gabi

Witam wszystkich serdecznie, którzy czytają opinie na temat firmy Denso. Denso jest Japońska firma i taka mają również politykę ( czyli pracuj do granic wytrzymałości za miskę ryżu). Ja akurat pracowałam na linkach produkcyjnych bmw a mianowicie UKL2, była to najgorsza linka pod względem majstra, i niektórych współpracowników poniewaz niektóry po czesku mówili i oni mieli przywileje. Ja na poczatku pracowałam na stanowisku na ktoeym wrecz można było zasnąć, jednak po 2 tygodniach zaczęły aie problemy, ponieważ majster zaczął wyzywać moją siostrę od (usunięte przez administratora) a trafiła na mega trudne stanowisko które było przeznaczone dla mężczyzn. Nie podobało mi się to, więc zgłosiłyśmy to zachowanie do naszego koordynatora Mirka a on do menagera. Na drugi dzień monej siostrze zmienili libke a mnie dali na najgorsze stanowisko. Pracowałam na stanowisku nr 90, miałam utrudniona pracę ze względu na to że było wiele wadliwych części ktore nie chciały za Chiny wchodzić na swoje miejsca, ale to nie miało znaczenia one tam miały być uc. Bo majster powiedział ze on nie będzie stal i czekał na właściwe elementy (mam na myśli komory). Reklamacji jest dużo, ale każda na zdjęciu nigdy nie jest pokazany element na żywo. Jak ktoś znajdzie abnormalite czyli element nie zgodny z standardami i to zgłosi to niech nie liczy na premie bo i tak jej nie dostanie na szkoleniach pociskaja kłamstwo. Majstrzy to są osoby z wybujałym ego, co drugi to(usunięte przez administratora), jeżeli ktoś uważa że w tym momencie przesadzam to niech zwróci uwagę na zachowanie, i trochę podpyta ludzi. Każdy majster ma pkecy takie ze jest w sumie on nie do ruszenia. Każde skargi, zażalenia w ich strone odbiajja soe konsekwencjami na pracowniku, bo niby to anonimo można składać ale on i tak się dowie kto doniósł. Pieniądze nie sa warte tej pracy. Oferują niby fajne zarobki ale nikt nie patrzy na to że od tej podanej kwoty na papierku odciągają mnóstwo rzeczy. A ona niby juz ma być po tym odciągnięciu. Warunki do pracy sa fatalne, szkolenie bhp mówi coś innego a praktyka pokazuje coś innego. Wszystko robi sie na czas, nawet gdy robisz to szybciej i lepiej od majstra to i tak za wolno. Czasami czułam sie jak w (usunięte przez administratora). Nie umiesz czeskiego twój problem ty masz mówić po czesku oni nie mają obowiązku mówić w innym języku. Dobrze napisała ktoś ze ręka rękę myje. L4 jak ktoś ma to ma(usunięte przez administratora) do tej pory nie potrafię się połapać jak jest liczone. Naprawdę. Pracujeaz jak w (usunięte przez administratora). Nie możesz rozmawiac, nie możesz isc do toalety, nie możesz nic. Majstrzy kłamią, wyrzucają z linki bezpodstawnie, i keszcze potrafią tak nakłamać ze do menagera wystosują pismo o zwolnienie. Do pracy przychodzą niektórzy ludzie na mocnym kacu, pod wpływem narkotyków, i oni mają lepiej płatne niz osoby które pracują lepiej, wszystkie dni. Zdążały sie przypadki w których firma work service przed świętami postanowiła zrobić niespodziankę swoim pracownikom i wszystkich (usunięte przez administratora) na pieniadze. Każdemu z wypłaty średnio ucięło 8tys koron. Mimo tego że do pracy każdy chodził cały miesiąc. No ale cóż za coś musieli kupić wino dla 50 majstrów które na półce sklepowej stoi po 400-500 koron. Nie polecam tej firmy Denso nikomu, bo naprawdę to jest żenada, warunki niejednokrotnie sa szkodliwe ale kazdy ma to w (usunięte przez administratora) Firmy work service rez nie polecam bo obiecują gruszki na wierzbie, łamią warunki umowy a ci najlepsze nie daja umowy w języku pilsji co jest podstawą. Jak ktos jest chory jest na liście do zwolnienia. Naprawdę praca tam to jest ogromba porażka.

Wąski Nowy wpis
@Gabi

Tak Denso jest Japońską firmą ,ale nie zgodzę się z opinią ( o pracy do granic wytrzymalości) . Pracuje w Denso Marston UK od 16 lat i szczerze mówiąc nie ma tragedi. Fajni ludzie ,spoko atmosfera, nikt nikogo nie goni, pracujesz swoim tempem . Praca 37 godzin tygodniowo. Nadgodziny, oczywiście jeśli chcesz pracować (nikt cię nie zmusza) masz płatne w tygodniu pierwsze 2 godziny 33% kolejne 2 godziny 50%. Sobota 50%,niedziela 100%. Tylko jak to się mówi `CO KRAJ TO OBYCZAJ) POZDRAWIAM

Jakie narzędzia pracy zapewnia Airs/Denso? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Franciszek

Czyli telefonu nie ma, a coś poza tym jednak się znajdzie? Jakiekolwiek dodatki/bonusy?

Ona Nowy wpis
@Franciszek

Skąd info że nie ma?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Airs/Denso? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Dran

Nie polecam. Przełożeni to ignoranci. Coraz to większe wymagania coraz to więcej pracy coraz więcej obowiązków za coraz to mniejsze wynagrodzenie. Wieczne szukanie za co obciążyć pracownika pomocy żadnej. Ludzie ktorzy pracują w tej firmie po 15 lat i więcej decydują sie odejść bo psychicznie nie wytrzymują. Kiedyś w Denso wymagali dyscypliny ale za to wynagrodzenie było na najwyższym poziomie. Aktualnie zarobki w Denso Liberec sa najgorsze. Żadnych dodatków za nadgodziny. Żadnych profit żadnych bonusów. Jeden wielki (usunięte przez administratora) z najgorsza płacą. Operator to tutaj robol bez prawa głosu. Wycisna z każdego jak z sok z pomarańczy tyle ile sie da po czym zamienia na kogos nowego i tak sie kreci. Fabryka pelna Ukraincow. Polacy uciekają czesi podobnie. Jesli możecie omijajcie ta fabrykę duzym łukiem. Denso dzis to kpina. Bieda na kiju.

Witam. Potrzebny mi nr do koordynatora z Worka, z góry dziękuję za pomoc

Ariel

witam chcę zatrudnić się w tej firmie poprzez Manuvie , jak wyglada zakwaterowanie ilu osobowe sa pokoje , ile miesiecznie bez dodatków wychodzi na czysto?jak daleko znajduje sie fabryka od miejsca zakwaterowania .

Jooint

Czy do denso są jakieś autobusy? Głównie z okolic leśnej?

Piotrek

@Katarzyna to najlepiej nic nie mówić?? Problemy zatrzymać dla siebie?

@Piotrek

Najlepiej tam w ogóle nie pracować. Mówię to jako osoba, która przez dwa lata pracowała na najgorszej pod względem wyroby lince z montażem klimatyzacji. Zwykli pracownicy są tam zwyczajnie traktowani jak śmieci, a ich problemy kompletnie ignorowane. Ja zgłosiłam Majstrową dosłownie znęcającą się nad ludźmi, od jej kochanka menagera, usłyszałam, że już życia mieć w fabryce nie będę. Niejednokrotnie byłam także świadkiem rozmów pracowników kancelarii z podtekstem mocno rasistowskim, więc nie wiem kogo tam można poprosić o pomoc, ta ryba popsuła się od głowy dawno temu. Każdy kto tam naprawdę pracował potwierdzi moje słowa. Koszmar nie praca,do tego wpierają ludziom, że tak jest wszędzie,absolutna bzdura.

@Katarzyna

Pracowałem w denso ponad rok i to co pan pisze jest niestety prawdą

Czy w Airs/Denso jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Katarzyna

Jest żadna, za zgłaszanie problemów, zostaniesz okrzyknięty osobą, która robi problemy i nerwy.

Szakal

Musiałem zapłacić 90 koron, koszmar, to jest nie do przyjęcia co ta firma wyprawia, ludzie kochani, tragedia ta firma ci ludzie w tej firmie, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła, Pozdrawiam wszystkie "Panie" z Bogatyni które że mną stały na tej całej lince, razem z tą beszczelną majstrową, powinniście wszystkie pracować w oborze i doić krowy, albo karmić kury na łące razem z tą majstrową.. No coment????

Szakal

Okropność, pracowałem w srenzo, i też się pochorowałem, byłem w czeskim szpitalu potraktowano mnie jak łachą, pielęgniarki b nie sympatyczne, muszę pomimo tego że niby byłem ubezpieczony przez srenzo

Wyjazd w srode

Jadę w środę za tydzień do liberca denso i się sam muszę przekonać jak jest naprawdę dużo negatywnych komentarzy i coś mi tu nie pasuje

Urszula
@Wyjazd w srode

To świetnie, że postanowiłeś sam się przekonać o tym, jak się pracuje w Airs/Denso. Byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej? Jak wyglądała?

Urszula

Wyzywanie pracowników jest mocno nie fair, w dodatku to forum publiczne i mogą to przeczytać. A na czym polega praca w Airs/Denso?

Ktoś tam

Witam aktualnie pracuje w Denso do końca roku i z tad uciekam tak jak P. Żaneta opisuje to jest prawda, szału z kasą niema, a o traktowaniu pracowników jak smieci nie wspomnę ????

@Urszula

No i bardzo dobrze! Niech czytają! Ten zakład to jedno wielkie gó.wno!

Pracuję w Czechach od kilku lat i: przede wszystkim trzeba przyjąć do wiadomości, że w Republice Czeskiej obowiązuje inne prawo pracy niż w Polsce (niby to oczywiste, ale jakoś nie wszyscy są to w stanie zrozumieć), które niestety z punktu widzenia pracownika jest zdecydowanie gorsze niż w Polsce. Za marovke czyli L4 dostaje się 60% podstawy, a jeżeli trwa ona ponad 14 dni ubezpieczalnia wypłaca zasiłek po 30 dniach od jej zakończenia. Znajomość języka czeskiego jest zwykle niewymagana, ale chyba oczywistym jest, że w obcym kraju ktoś znający język przynajmniej komunikatywnie, osiągnie od startu więcej, ponieważ komunikacja z kimś takim jest znacznie ułatwiona. Agencje pracy zwykle w taki, czy inny sposób (usunięte przez administratora) nigdy, nic nie jest takie, jak mówi koordynator rekrutujący w Polsce i trzeba mieć tego świadomość, a co za tym idzie, należy zabrać ze sobą nie 1000, a co najmniej 4000 KCz, żeby nie utknąć w miejscu, które okazuje się fatalne. Co do reszty wypowiedzi, znam osoby które pracowały bądź nadal pracują w tej firmie i są zadowolone, więc ocena jest chyba kwestią indywidualną.

Pracownik Edymax Panasonic

Work Service od zawsze był (usunięte przez administratora)u.p.y pracowałem w Mysłowicach dla nich kiedyś i problemy z kasa zawsze były najlepsza agencja pracy w Czechach to do work lub edymax pracowałem 10 lat w pilznie w Panasonic przez edymax i było (usunięte przez administratora)

Nowa

A jak wyglada praca w systemie 12 godzinnym jak wygladaja krotkie i długie weekendy? Jest tu ktos kto pracuje lub pracował w takim systemie? Pozdrawiam

Katarzyna

Jedynym pozytywem tej fabryki jest to że jeśli ktoś potrzebuje pracy na już to spokojnie może się tam wybrać, przyjmują ludzi z trybem natychmiastowym wynikającej z ich desperacji, rotacja jest tam na niewiarygodnym poziomie,choć na szkoleniu wmawia się ludziom że wcale tak nie jest. Prawda jest taka,muszą ściągać do pracy ludzi z miejsc daleko zza Ukrainy, ponieważ nawet większość Ukraińców odwala swój kontrakt na trzy miesiące i na pożegnanie mówią że nigdy tutaj nie wrócą. Dużo agencji w Polsce poszukuje pracowników dla Denso i ogłaszają się że nie potrzebują języka i rzeczywiście z pracy nikt nie wyrzuci was za brak czeskiego, ale to nie ochroni was przed tym że wielu majstrow pozwala sobie na niewybredne komentarze,potrafią dosłownie nasmiewac się z takiej osoby na forum publicznym, nieliczni z pozostałych tam czeskich pracowników także obgaduja każdego obcokrajowca który nie mówi ich językiem a pracuje w ich mniemaniu U NICH, w ich Czechach... Po angielsku można się dogadać tylko z niektórymi menagerami choć oficjalnie każdy z nich ma się w nim porozumiewać, w pierwszych dniach pracy gdy próbowałam załatwić kartę pracowniczą w biurze, kobieta zajmująca się tym prawie się na mnie wydarła za to że próbowałam wytłumaczyć jej o co chodzi po angielsku.Ten kto popracuje tam dłużej przekona się niestety że w Denso większość pracowników wyższego szczebla to dosłownie sami synusie, kuzynki, ciotki i koledzy, ręka rękę myje i brak wyksztalcenia nadrabia się plecami przyjaciela, banda ludzi z mocnymi kompleksami i uprzedzeniami,większość własnej zmiany spędzają na kantynie. Na szkoleniu opowiadają także ze jeśli otrzymacie awans na wyższe stanowisko fabryka zafunduje wam kurs językowy, gdy ja dostałam pozycje zastępcy majstra usłyszałam że nie dostanę się na taki kurs ponieważ jestem z Polski, cokolwiek to miało znaczyć. Pracowałam na najbardziej przerobowej lince w całym Denso, za przełożonego mając gościa który dosłownie eksploatowal ludzi do zera, jak zobaczył że ktoś umie zrobić bardzo ciężką pozycję w szybkim czasie to stawiał go tam każdy dzień i co najlepsze Polak nie ma prawa się tam na taką sytuację poskarzyc. Gdy to samo zrobi Czech, reakcja jest natychmiastowa, potrafią mu zmienić linie w kilka dni, Polacy na zmianę lini potrafią tam czekać rok i więcej i się nie doczekać. Jest ciągle zastraszanie i zakaz narzekania, w kółko opowiada się tam bajki ludziom że we wszystkich fabrykach wokół jest to samo a nawet gorzej, ale to nieprawda. Właśnie zatrudnilam się w fabryce obok i dostałam lepsze zarobki niż dostaje Seter w Denso. Moje ostatnie miesiące w Denso musiałam pracować z czeską Majstrową która ciągle krzyczała na wszystkich, a sama pół swojej zmiany spędzała na palarni, nie znała się absolutnie na niczym ponieważ dostała przeniesienie z innej linki, ale udawała najmadrzejsza, ludzie nie mieli prawa nawet iść do toalety, ciągle lamala zasady bhp narażając przez to siebie i innych,bo linka ma zapie***lac . Atmosfera poprostu nie do wytrzymania,jak w jakimś (usunięte przez administratora). Niestety nic nie można na to poradzić, bo jak już wspomniałam najważniejsze to znajomości, zgłosiłam wyżej daną sytuację, bo operatorzy lini włącznie ze mną byli już na wykończeniu nerwowym. Od menagera lini, a także jej przyjaciela usłyszałam że ta Pani załatwiła mi 7 miesięcy temu, kilka dni więcej urlopu i jak ją mogę robić takie rzeczy jej, zdebialam. Powtarzano mi że mam nikomu nie pomagać bo się nieroby nauczą i wszyscy Setrzy będą musieli tak robić... Co do zarobków to (usunięte przez administratora) po całości, ludzie pracujący identyczną ilość godzin dostają inne wypłaty i nikt nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego,będą was zbywac aż dacie spokój z tematem, nawet jak udowodnicie im błąd to wyrównania nie będzie, to znaczy oni będą twierdzić że je dostaniecie na następny miesiąc ale to nieprawda, będą czekać aż odpuscicie i przestaniecie ich o to zaczepiac, jak obrażone dzieci. Gdy tylko Denso organizuje jakąś imprezę okazuje się że do fabryki przyszła reklamacja której nigdy nie zobaczycie na oczy,jest pokazywana na zdjęciu i w związku z tym premii w tym miesiącu nie będzie, i tak w kółko.Są tam linki na których ludzie nigdy nie widzieli pełnej premii. O tym że wiele z tych,, reklamacji,, powstaje na ich życzenie specjalnie w ich laboratorium usłyszycie w pierwszych dniach pracy od innych pracowników. To jest ich legendarny sposób na oszczędności, wypłaty operatorów i nawet nie myślą żeby zrobić takie (usunięte przez administratora) porządnie, raz przynieśli na naszą linie zdjęcie zmienionej części która nie miała prawa przejść testów i po długiej walce przyznali się że rzeczywiście sami zrobili to,, niechcący " przy wyrywkowej kontroli produktu. Zwykle plucie w twarz. To miejsce to zwyczajny dom wariatów, dla dupowłazów którzy umiejętnie trawią własny honor i ambicje w Denso czeka świetlana kariera. Współczuję normalnym ludziom którzy muszą tam jeszcze zostać. Z całego serca nie polecam,

@Katarzyna

Właśnie chce tam jechać ale znalazłem przy produkcji kabli inna pracę edymax ma mi dzwonić wiesz może coś o tej pracy przy produkcji kabli?

@Paweł

Nie pracowałam poprzez Edymax, ale nie słyszałam o tej agenturze dobrych opinii, jeśli ktoś musi jechać to najlepiej jak najszybciej próbować dostać się pod firmę.

White Pride Worldwide

Chce się jechać do liberca przez edymax do denso jakie są tam warunki pracy i zakwaterowanie jestem z Katowic

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Airs/Denso?

MaRiO

trudnych..

Texas

Witam , jadę do Liberca firma Denso ktoś się wybiera ?

@Texas

Witam.Ja się wybieram w przyszłym yygodniu.

Texas
@1705

Okazało się ze wyjazd jest przełożony którego dokładnie jedziesz do Liberca ?

Tyty
@Texas

Jedzie ktoś jutro do Liberca ?

Zostaw merytoryczną opinię o Airs/Denso - Liberec

• Jak się pracuje w Airs/Denso?

Zobacz opinie na temat firmy Airs/Denso tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Airs/Denso?

Airs/Denso