Opinie o Colgate-Palmolive w Halinów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Colgate-Palmolive. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Colgate-Palmolive o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Colgate-Palmolive w Halinów

BatNaNierobów

(usunięte przez administratora)Fabryka popełniła błąd zatrudniając was w ogóle. Szanuje się tam ludzi zdolnych do pracy potrafiących coś więcej niż tylko dłubać w nosie i marudzić. Wysokie zarobki i ludzkie warunki pracy. Polecam!!!

deko

Likwidują w 2015 fabykę w Halinowie więc powoli zaczną pozbywać się pracowników by nie płacic odszkodowan. Nowym zaproponyją umowy czasowe albo będą posiłkować sie pracownikami z agencji pracy. Więc rezygnuję z ubiegania się o pracę w tej firmie...

Mistrz zmiany

Hej,a ja jeszcze pracuje he he bo nie ma to jak banda (usunięte przez administratora)i cwaniaków a najlepsze jest to ze nic nie potrafia poza (usunięte przez administratora) i wymyslaniem glupot tylko po to by widac było jak bardzo cieżko pracują i jak bardzo im na nas szaraczkach zalezy, w kiblu potrafia i dwie godziny przesiedziec we dwóch w jednej kabinie hehe......

qwe

hej, je tam pracowałam, powiem szczerze że w powyższych opinianiach o (usunięte przez administratora) i jego poplecznikach to sama prawda. Takich cwaniaków, to nie widziałem w żadnej innej pracy.

Brałeś udział w rekrutacji do Colgate-Palmolive. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
xyz

ten milczek to może być sam (usunięte przez administratora)aby go nie wylali. Słyszałem że w wyższych strukturach nic nie znaczy, nawet wiecej jest uważany za najgorszego jak do tej pory. chce się wykazać za wszelką cenę jakimiś idiotycznymi oszczednościami, słyszałem że rozważa zakup pralki do prania papieru toaletowego, stac go na to... (usunięte przez administratora)

Musieliby przejść przez cały proces znalezienia kto co pisał, a póki nie podaje się zastrzeżonych informacji jest OK. My wyrażamy tylko własną opinię dotyczącą pracowników/pracodawcy. To nam jeszcze wolno. Właśnie przez takich milczków jest jak jest, bo wszyscy się własnego cienia boją.

milczeć !

Nie mogę powiedzieć nic o tej firmie gdyż miałem zastrzeżone w umowie że nie mogę pisnąć słówka o niej ... milczenie jest złotem , wypuszczenie pary z ust oznacza kłopoty. Dlatego wszystkich piszących ostrzegam że mogą wam wytoczyć proces za złamanie umowy i pójdziecie do pierdla jeżeli mieliście taki zapis w umowie ! Zrozumieliście czy o 6:00 rano chcecie mieć antyterrorystów u siebie ?

gazon

Na karzdym spotkaniu (usunięte przez administratora) Colgate Halinow pali glupa ze nie rozumie pytan od pracownikow i unika odpowiedzi choc pytania sa proste szczere i dobitne. Jezeli ten (usunięte przez administratora) tak odpowiada na pytania we wlasnej rodzinie jak w obludnej rodzinie Colgate to tylko wspulczuc.Ten gosc poprostu prowadzi gre ktora urwala mu (usunięte przez administratora) i odebrala odwage przed wlasnym robolem.Tak to prawda tylko (usunięte przez administratora) a produkcja niech (usunięte przez administratora) i przygotowoje sie do projektu 200.

gazon

rodzina Colgate totalna obluda i falsz (usunięte przez administratora)w Halinowie chyba sam ta rodzine stworzyl chyba zapomnial ze w rodzinie szacunek to podstawa

(usunięte przez administratora)nic się nie zmienia na przestrzeni lat. Jak Cię panie z "administracji" nie polubią to masz obsmarowanie za plecami gwarantowane. :)

wiem od znajomej ze nizly tam jest (usunięte przez administratora). Najważniejsza jest wydajność kosztem zdrowia ludzi. Jak ktoś ulegnie wypadkowi lub zachoruje na dłużej to kierownictwo sugeruje aby nie wracał już bo zepsuje statystyki wypadkowe

HEJ POWIEDZCIE COS WIECEJ O TEJ PANI(usunięte przez administratora) KTO TO JEST JAK WAS TRAKTUJE I DLACZEGO MACIE CO TYDZIEN PRZEDŁUŻANE UMOWY PRZECIEŻ TAK NIE MOŻNA PRACUJE W ZWIĄZKACH ZAWODOWYCH I CHETNIE TA PANIĄ SIĘ ZAJMIEMY CZEKAM NA WASZE ODPOWIEDZI...

ex-pracownik

Widze, ze nic sie nie zmienilo i (usunięte przez administratora) wladca CP Halinow. Pisma pismami, (usunięte przez administratora) ja chroni, dyrektor fabryki boi sie podskoczyc, nic dziwnego, ze (usunięte przez administratora) wyzywa go (usunięte przez administratora) (publicznie). Jesli (usunięte przez administratora) kogos nie lubi = brak szans na awans, promocje, cokolwiek. Potrafi beszczelnie faworyzowac jednego pracownika i (usunięte przez administratora) drugiego. Chcesz nabawic sie nerwicy - zapraszamy do Colgate Palmolive Halinow. Strasznie sie ciesze, ze juz nie pracuje w tym miejscu. :-)

prawda

dokąłdnie tak jest, nikogon i niczego się nie boi, oststnio wywaliła faceta ktury pracowal ponad 15 lat....bo jednak po 15 latach stwierdzila,ze facet sie nie nadaje...zrobila to z zaskoczenia,długoletnich paracownikow z zastępuje ludzmi bez szkoly i bez umiejetnosci....nie daje ludziom zadnej opcji awansu....

he he he

a to w ogóle to było takie stanowisko?? z tego co pamiętam tam to ta dziewczyna robiła wszystko, wykorzystali ją jak tylko mogli....za nic.Poza tym jesli chcesz do emerytury pracowac jako pracownik czasowy na umowach miesiecznych z tygodniowuym wypowiedzeniem, za grosze to zapraszamy.to kolejna zasługa Pani z HR...a później rzuca mięsemże ludzie odchodza....jak na stała prace pieniedzy nie ma

he he he

a to w ogóle to było takie stanowisko?? z tego co pamiętam tam to ta dziewczyna robiła wszystko, wykorzystali ją jak tylko mogli....za nic.Poza tym jesli chcesz do emerytury pracowac jako pracownik czasowy na umowach miesiecznych z tygodniowuym wypowiedzeniem, za grosze to zapraszamy.to kolejna zasługa Pani z (usunięte przez administratora)...a później rzuca mięsemże ludzie odchodza....jak na stała prace pieniedzy nie ma

...

Do pracowników: Jak sami nie wezmiecie sprawy w swoje rece to ta pani dlugo jeszcze bedzie siedziala. Piszcie pisma do Zarzadu (ze wskazaniem na anonimowe, bo jeszcze sie obroci przeciw Wam). Ja juz napisalem, ale tylko do jej szefowej, ktora zdaje sie chronic ją. Pokazmy ze w kupie siła !

zapytanie?

Ostatnio ukazało się ogłoszenie, na asystenta koordynatora prod. Czy mógłby ktoś powiedzieć czy warto? i dlaczego kogoś poszukują? starego asystenta wywalili czy awansował?

Zostaw merytoryczną opinię o Colgate-Palmolive - Halinów

Colgate-Palmolive