logo Colgate-Palmolive

Colgate-Palmolive

Halinów

Opinie o Colgate-Palmolive

zapytanie? 2010-07-14 22:32:09
Ostatnio ukazało się ogłoszenie, na asystenta koordynatora prod. Czy mógłby ktoś powiedzieć czy warto? i dlaczego kogoś poszukują? starego asystenta wywalili czy awansował?
... 2010-07-15 01:17:14
Do pracowników: Jak sami nie wezmiecie sprawy w swoje rece to ta pani dlugo jeszcze bedzie siedziala. Piszcie pisma do Zarzadu (ze wskazaniem na anonimowe, bo jeszcze sie obroci przeciw Wam). Ja juz napisalem, ale tylko do jej szefowej, ktora zdaje sie chronic ją. Pokazmy ze w kupie siła !
he he he 2010-07-16 21:47:11
a to w ogóle to było takie stanowisko?? z tego co pamiętam tam to ta dziewczyna robiła wszystko, wykorzystali ją jak tylko mogli....za nic.Poza tym jesli chcesz do emerytury pracowac jako pracownik czasowy na umowach miesiecznych z tygodniowuym wypowiedzeniem, za grosze to zapraszamy.to kolejna zasługa Pani z (usunięte przez administratora)...a później rzuca mięsemże ludzie odchodza....jak na stała prace pieniedzy nie ma
he he he 2010-07-16 21:47:13
a to w ogóle to było takie stanowisko?? z tego co pamiętam tam to ta dziewczyna robiła wszystko, wykorzystali ją jak tylko mogli....za nic.Poza tym jesli chcesz do emerytury pracowac jako pracownik czasowy na umowach miesiecznych z tygodniowuym wypowiedzeniem, za grosze to zapraszamy.to kolejna zasługa Pani z HR...a później rzuca mięsemże ludzie odchodza....jak na stała prace pieniedzy nie ma
prawda 2010-07-17 14:34:42
dokąłdnie tak jest, nikogon i niczego się nie boi, oststnio wywaliła faceta ktury pracowal ponad 15 lat....bo jednak po 15 latach stwierdzila,ze facet sie nie nadaje...zrobila to z zaskoczenia,długoletnich paracownikow z zastępuje ludzmi bez szkoly i bez umiejetnosci....nie daje ludziom zadnej opcji awansu....
ex-pracownik 2010-08-17 13:07:30
Widze, ze nic sie nie zmienilo i (usunięte przez administratora) wladca CP Halinow. Pisma pismami, (usunięte przez administratora) ja chroni, dyrektor fabryki boi sie podskoczyc, nic dziwnego, ze (usunięte przez administratora) wyzywa go (usunięte przez administratora) (publicznie). Jesli (usunięte przez administratora) kogos nie lubi = brak szans na awans, promocje, cokolwiek. Potrafi beszczelnie faworyzowac jednego pracownika i (usunięte przez administratora) drugiego. Chcesz nabawic sie nerwicy - zapraszamy do Colgate Palmolive Halinow. Strasznie sie ciesze, ze juz nie pracuje w tym miejscu. :-)
anonim 2011-01-30 14:53:23
HEJ POWIEDZCIE COS WIECEJ O TEJ PANI(usunięte przez administratora) KTO TO JEST JAK WAS TRAKTUJE I DLACZEGO MACIE CO TYDZIEN PRZEDŁUŻANE UMOWY PRZECIEŻ TAK NIE MOŻNA PRACUJE W ZWIĄZKACH ZAWODOWYCH I CHETNIE TA PANIĄ SIĘ ZAJMIEMY CZEKAM NA WASZE ODPOWIEDZI...
anonim 2011-06-14 23:22:55
wiem od znajomej ze nizly tam jest (usunięte przez administratora). Najważniejsza jest wydajność kosztem zdrowia ludzi. Jak ktoś ulegnie wypadkowi lub zachoruje na dłużej to kierownictwo sugeruje aby nie wracał już bo zepsuje statystyki wypadkowe
Anna 2012-03-24 11:05:43
(usunięte przez administratora)nic się nie zmienia na przestrzeni lat. Jak Cię panie z "administracji" nie polubią to masz obsmarowanie za plecami gwarantowane. :)
gazon 2012-08-01 09:03:59
rodzina Colgate totalna obluda i falsz (usunięte przez administratora)w Halinowie chyba sam ta rodzine stworzyl chyba zapomnial ze w rodzinie szacunek to podstawa
gazon 2012-08-01 09:21:54
Na karzdym spotkaniu (usunięte przez administratora) Colgate Halinow pali glupa ze nie rozumie pytan od pracownikow i unika odpowiedzi choc pytania sa proste szczere i dobitne. Jezeli ten (usunięte przez administratora) tak odpowiada na pytania we wlasnej rodzinie jak w obludnej rodzinie Colgate to tylko wspulczuc.Ten gosc poprostu prowadzi gre ktora urwala mu (usunięte przez administratora) i odebrala odwage przed wlasnym robolem.Tak to prawda tylko (usunięte przez administratora) a produkcja niech (usunięte przez administratora) i przygotowoje sie do projektu 200.
milczeć ! 2012-09-06 12:23:59
Nie mogę powiedzieć nic o tej firmie gdyż miałem zastrzeżone w umowie że nie mogę pisnąć słówka o niej ... milczenie jest złotem , wypuszczenie pary z ust oznacza kłopoty. Dlatego wszystkich piszących ostrzegam że mogą wam wytoczyć proces za złamanie umowy i pójdziecie do pierdla jeżeli mieliście taki zapis w umowie ! Zrozumieliście czy o 6:00 rano chcecie mieć antyterrorystów u siebie ?
Pracownik 2012-09-19 20:23:28
Musieliby przejść przez cały proces znalezienia kto co pisał, a póki nie podaje się zastrzeżonych informacji jest OK. My wyrażamy tylko własną opinię dotyczącą pracowników/pracodawcy. To nam jeszcze wolno.
Właśnie przez takich milczków jest jak jest, bo wszyscy się własnego cienia boją.
xyz 2012-09-21 00:22:18
ten milczek to może być sam (usunięte przez administratora)aby go nie wylali. Słyszałem że w wyższych strukturach nic nie znaczy, nawet wiecej jest uważany za najgorszego jak do tej pory. chce się wykazać za wszelką cenę jakimiś idiotycznymi oszczednościami, słyszałem że rozważa zakup pralki do prania papieru toaletowego, stac go na to... (usunięte przez administratora)
qwe 2012-10-14 00:57:54
hej, je tam pracowałam, powiem szczerze że w powyższych opinianiach o (usunięte przez administratora) i jego poplecznikach to sama prawda. Takich cwaniaków, to nie widziałem w żadnej innej pracy.
Mistrz zmiany 2012-10-26 11:42:13
Hej,a ja jeszcze pracuje he he bo nie ma to jak banda (usunięte przez administratora)i cwaniaków a najlepsze jest to ze nic nie potrafia poza (usunięte przez administratora) i wymyslaniem glupot tylko po to by widac było jak bardzo cieżko pracują i jak bardzo im na nas szaraczkach zalezy, w kiblu potrafia i dwie godziny przesiedziec we dwóch w jednej kabinie hehe......
deko 2012-11-06 00:10:35
Likwidują w 2015 fabykę w Halinowie więc powoli zaczną pozbywać się pracowników by nie płacic odszkodowan. Nowym zaproponyją umowy czasowe albo będą posiłkować sie pracownikami z agencji pracy. Więc rezygnuję z ubiegania się o pracę w tej firmie...
BatNaNierobów 2012-11-29 00:19:16
(usunięte przez administratora)Fabryka popełniła błąd zatrudniając was w ogóle. Szanuje się tam ludzi zdolnych do pracy potrafiących coś więcej niż tylko dłubać w nosie i marudzić. Wysokie zarobki i ludzkie warunki pracy. Polecam!!!
kapusta 2012-12-09 19:15:39
(usunięte przez administratora) wysokie zarobki 1500 brutto i zatrudnienie przez agecję pracy to twoja propozycja dla nowych pracowników. Umiesz jedynie straszyć, pracowników np. głupkowatym nikiem "bat na leni" zacznij chłostać od swoich wyleżanych pleców - (usunięte przez administratora)....
BatNaCiebie 2012-12-12 08:20:46
(usunięte przez administratora)dobrze ze juz nas likwiduja bedzie szansa poszukać lepszej pracy a dla tych (usunięte przez administratora) dopiero sie zacznie jak beda musiali popracowac hehe
Magister 2012-12-12 08:24:49
Oooooooooooo znalazl sie uczony,wszyscy mistrzowie i wiekszość kierowników (usunięte przez administratora)
kciN 2012-12-29 01:13:00
(usunięte przez administratora)To firma nieudolnych kolesi, kliki cwaniaków i prostych adoratorów - takie znajomości, kirownictwa doprowadziły do upadku zakładu w Halinowie i dlatego najwyższe władze z USA podjęły decyzję o zamknięciu tego przytułku dla (usunięte przez administratora)
Były 2013-01-24 11:30:42
W 2015 zamykaja fabryke...ciekawe gdzie ta banda (usunięte przez administratora)(kierownictwo,pseudokoordynatorzy po zawodowkach wraz ze swita przyboczna)znajdzie prace?ludzie z lini sobie poradza,bo sa przyzwyczajeni do ciezkiej pracy a te (usunięte przez administratora)?
on nono ona 2013-02-10 16:51:07
Pracuję w tej firmie od niedawna ale teraz żałuje, takiego bałaganu, (usunięte przez administratora) i cwaniactwa dawno nie widziałem. Wszystko to firma zawdzięcza dyektorowi i kierownikom, są to ludzie, którzy na niczym się nie znają, potrafią gadać miernie po angielsku i to wszystko. Niezły kibel... szukam nowej pracy, bo tu PRL-nie minął...
PH z Rady 2013-02-24 18:35:52
Jak macie jakieś pewne info na temat przejęcia elmexa przez waszą firmę to dajcie nam znać. Co niektórzy z nas będą chcieli z odpowiednim wyprzedzeniem zmienić pracę, żeby nie zostać na lodzie. Dzięki
fdf 2013-02-25 21:12:21
Elmex jest produkowany w higenicznych warunkach, fabryka (ruina) w Halinowie mogłaby co najwyżej pomarzyć o takich warunkach...
Sanepid by się nie zgodził.
Don Lucjano 2013-02-28 10:16:04
Weź się chłopie do roboty
krzysiek 2013-03-04 18:08:27
Elmex bedzie produkowany w Świdnicy
bezpieczna jadwiga 2015-02-11 16:49:41
ja tez lubię jak zakład poracy ode mnie wymaga dlatego chętnie pójdę do Colgate pracować, liczac ze tak duża korporacja mi to zapewni. wiem że skoro big korpo to pewnie przepisów przestrzegają, ale wolę upewnić najpierw tutaj. jest bezpiecznie u nich w pracy i bhp jest trzymane na jakim poziomie? pozdrawiam
byly pracownik 2015-02-19 17:01:22
Przepisy pracy i BHP sa trzymane na zadnym poziomie. Jesli ktos nie pracowal w tej firmie a tylko slyszal zle/dobre opinie od wujka babci cioci kolezanki to lepiej niech sie nie wypowiada. Zmarnowalem w tej firmie 5 lat na stanowisku biurowym. Ciezka praca to jedno, a uczciwosc pracodawcy i godziwe wynagrodzenie to drugie. Nikt nie oczekuje pensji dyrektora generalnego ale praca zmianowa, ciezka, fizyczna, powinna byc jednak ceniona, bo to nie samo siedzenie za biurkiem i picie 5-tej kawy...
szafir 2015-07-05 20:17:00
Jaka firma wykupila Colgate w Halinowie?
Taśmowa 2015-08-23 19:51:24
Buhahahahaha tak skuś się - zwłaszcza teraz gdy przyjechali 'przyjaciele' z dalekiego kraju i zabierają ludziom prace
lakos 2016-05-08 11:18:23
Jeśli zatrudniasz się na stanowiska typu Order to Invoice czy też Credit to Cash, to jednak @ojojoj musisz płynni znać język niemiecki już na samym wstępie.
Zostaw swoją opinię o Colgate-Palmolive - Halinów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colgate-Palmolive