ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ "LUBIANA" S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ "LUBIANA" S.A.

Chciałbym aplikować na operatora wózka widłowego. Aktualnie szukają na to stanowisko. Są tu pozytywne oponie ale dość stare. Mam nadzieje ze dużo się nie zmieniło do tego czasu? :) W ofercie wspominają o możliwości rozwoju. Napiszecie coś więcej na ten temat? Zastanawiam się czy firma oferuje jakieś kursy/szkolenia?

Nowy wpis

Serdecznie zapraszamy do złożenia aplikacji i spotkania na którym odpowiemy na wszystkie pytania.

Karolcias Nowy wpis

Witam. Czy firma rekrutuję aktualnie na produkcję?

Joanna

tyle lat bez konkretego komentarza o miejscu pracy, co jest przyczyną ? nie ma żadnej rotacji, zwolnien, to stabilna praca ?

Nowy wpis

@Joanna

Zapraszamy do pracy w ZPS LUBIANA S.A. Aktualnie oferujemy stabilną pracę w systemach czasu pracy dwu i trzyzmianowych w ruchu ciągłym. Pozdrawiamy Zespół Kadr

Jak szefostwo w Łubiana w Lubianie? Spoko traktują ludzi?

Szady

Pracowałem tam parę lat i miło wspominam ! !

RandomPeople

Zakład porcelany w ŁUBIANIE który nazywa się LUBIANA.

Pomoc Kuchenna

Chcę pracować u was mam orzeczenie o niepełnosprawności umiarkowanym 01-u

Od kiedy mogę zacząć pracę i ile miesięcznie zarabiają po ile godzin. Ja mam 3 coreczki i mam męża chodzą do szkoły jestem z koscierzyny

Justyna

Może ktoś podzieliłby się jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi zatrudnienia w Lubianie? Jak obecnie wyglądają warunki pracy? Jesteście z nich zadowoleni czy może macie co do nich jakieś zastrzeżenia? Jak wynagrodzenie? :)

Filomena

@Ania Konkurencja bardzo chciałaby przedstawić firmę w złym świetle? Dobry pracodawca i firma o czym świadczą produkty, polecam.

Witam Jestem osobą która jest zainteresowana zakupem serwisu z tej firmy i tak z ciekawości sprawdziłam te konwersacje. Jestem ZSZOKOWANA jak ktoś ewidentnie próbuje udawać osobę która poszukuje informacji o zarobkach lub co ma zrobić w przypadku (usunięte przez administratora) Tu od razu widać że to pisze jedna i ta sama osoba z firmy z wyższego szczebla. ZACZNIJCIE DBAĆ O PRACOWNIKÓW I O MILA ATMOSFERĘ W PRACY bo jak to będzie, to uzyskacie też SUKCES w dochodach firmy!

Wika57899

Uważam że, jest to przedywszystkim realizowanie swoich marzeń mało się też nie zarabia

@Becia Zrozumiałym jest, że możesz być rozczarowana tym pracodawcą, ale pamiętaj jednak o kulturze słowa. Dobrze byłoby, jakbyś szczegółowo nam opisała to, dlaczego właściwie nie polecasz nam pracy w firmie Łubiana w Lubianie, bo na tę chwilę Twoja wypowiedź jest trochę zbyt ogólna. Co do kwestii zarobków - jednemu ta może odpowiadać, a drugiemu już nie. A co z pakietem socjalnym?

Bobo
@Anna

To jak jesteś taka cwana zatrudnij się.Zobacz jak super się pracuje ja mam w tej chwili 23 lata pracy zarobek 2250 zasuwam jak wół i tak zawsze jest za mało zrobione więcej i więcej atmosfera jest tak gęsta od nienawiści i zawiści że robi się niedobrze każdy się zmusza aby iść do pracy gdzie ja mam iść jak mam na utrzymaniu 4 dzieci.Znajomej mąż pracuje gdzieś w innej firmie z tego co wiem od niej samej powiedziano jej że na wielką podwyżkę to nie ma co liczyć bo jej mąż zarobi i wiesz co zrobili nie dali jej podwyżki w kwocie jakiej powinna dostać tak moja droga taka jest prawda ogarnij się i przestań wypisywać te głupoty jakoby interesuje cię praca ja tak myślę że tu jesteś z tych zielonych kiełków

@Bobo

Staram się zrozumieć Twoje rozżalenie, ale musisz i tak widzieć, że sarkazm obecny w Twojej wypowiedzi jest zupełnie niepotrzebny. Tobie praca w firmie Łubiana w Lubianie może nie pasować (bo nie spełnia na przykład Twoich oczekiwań finansowych), co jest całkowicie normalne, ale może innym już będzie ona odpowiadała. Dlatego najlepiej będzie, jak podpowiesz Nam, czy w najbliższym czasie planują tam zatrudnienie nowych pracowników?

Genek
@Bobo

Praca w Lubianie chyba nie moze nikomu odpowiadac - za wyjatkiem nowego szefa i jego swity. Kiedys chodzilo sie tam do pracy bo byla fajna atmosfera, teraz od kiedy pojawil sie nowy prezes z gwardia swoich ukraincow i "linowcow" co o lean nie maja zielonego pojecia to praca stala sie udreka. Czlowiek przychodzi do pracy i przeciera oczy i uszy ze zdunienia co jeszcze glupiego mozna wymyslic.... No i ta wszechobecna propaganda sukcesu... Najlepszym przykladem jest nietrafiona inwestycja - piec Fornax ktory jest wlaczany tylko jak przyjezdza zarzad i schodzi na hale - tak to wielkie osiagniecie, wyrzucic jednorazowo tyle pieniedzy w bloto!!!

Bobo
@Anna

Naucz się jednego skoro tak to ciebie fascynuje otoż Łubiana to jest miejscowość a zakład porcelany to Lubiana. Pozdrawiam fascynatkę zakładu....

@Genek

Nie należy wypowiadać się tu w imieniu innych osób, bowiem może się okazać, że niektórzy chcieliby pracować w Łubianie. Opisałeś tu - jak sam widzisz - aktualną sytuację w tej firmie, a interesowałyby Nas jeszcze tamtejsze warunki pracy. Może zaczniesz od przedstawienia tego, jak wyglądają tam Wasze zarobki?

Hmmm

Dziwne ,że jeszcze nikt nie napisał o wielu próbach samobójczych pracowników , trudno udowodnić mobbing .Pani idealnie opisała sytuacje można to określić przysłowiem "wlazłeś między wrony- kracz jak one."Kto ma trochę lepiej w porę się zorientuje ,zdąży uciec przed depresja,są też tacy co uciekają za późno potem długo z niej wychodzą.Są też osoby które życie zmusza by zostać, łykają antydepresanty by przeżyć w tym kołchozie kolejny dzień .

@Hmmm

W swoim poście piszesz o wielu bardzo poważnych kwestiach, których nie wolno w żadnym razie bagatelizować. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Skoro zatem w firmie Łubiana w Lubianie takie zachowania mają miejsce, to trzeba zgłosić to wyżej usytuowanym osobom. Dlaczego tego nie zrobiłeś?

@Anna

Dlatego ze to korpo .Ciężko znaleźć świadków ,ale szefostwo doskonale o tym wie ! Podobno nawet podjęto działania zapobiegające kolejnym przypadkom.

@Anna

Kiedy przyszedł nowy Prezes wszyscy mieli nadzieje ,że może coś się zmieni,było ciężko ale tylko podkręcił "śrubę"wydajność -nie człowiek się liczy.Wolał zainwestować w Ukraińców ,w agencje pracy niż podnieść pensje .To taka nasza narodowa przypadłość liczy się zysk! Lokalny PATRIOTYZM .Jak ktoś wcześniej napisał że zakład to jedyny duży zakład w tej okolicy

@Hmmm

Dobrze, że zechciałeś wyjaśnić tych parę kwestii, bowiem nie dla każdego mogły być one jasne. Powinieneś mieć jednak mimo wszystko świadomość tego, iż takie rzeczy trzeba niezwłocznie zgłaszać. Może zdobędziesz się na ten krok?

Dzidzia
@Hmmm

Próbach samobójczych chyba kogoś tu ponosi? Po prawie 10latach pracy zauważyłem że największą bolączką firmy która mnie denerwuje to duża ilość pracowników którzy nigdy gdzie indziej nie pracowali i narzekają na wszystko. Niby tak ciężko się pracuje a codziennie parę godzin na plotki się zawsze znajdzie. Plusy pracy: Pakiety emerytalne w PZU premie kwartalne Możliwość przynalezenia do ZKZP Wypłaty zawsze na czas Nie ma możliwości pracy na czarno Składki itd. Pilnuja kadry nie trzeba się martwić że coś gdzie będzie źle Ludzie z doświadczeniem i umiejętnościami operator, mechanik, elektryk, i inny którzy muszą posiadać wiedzę maja szansę na dobrą podwyżkę. Minusy Nieumiejetnie wprowadzany system Lean najbardziej denerwujące rzecz Najważniejsze są tablice itd produkcja jest mniej ważna dla góry. Wynagrodzenia muszą być wyższe

Szok
@Dzidzia

Jeżeli plusem ma być to, co legalna firma musi zrobić, to ja dziękuję.

@Dzidzia

Postarałeś się - mimo wszystko - dostrzec pozytywne aspekty pracy w Łubiana w Lubianie, za co oczywiście bardzo Ci dziękuję. Z Twojego posta wynika, że to uczciwy pracodawca, dlatego też na pewno znajdzie się kilka osób, które chciałby tam spróbować swoich sił. Czy może wiesz, jakie stanowiska mają aktualnie wolne?

Łubiana w Lubianie jest nowoczesnym producentem porcelany stołowej, oferującym wyroby na najwyższym, światowym poziomie. Na ich oficjalnej stronie internetowej w zakładce "praca" możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://lubiana.com.pl/praca/ Jeśli ktoś z Was uczestniczył ostatnio w rozmowie kwalifikacyjnej, to niech nam ją opisze. Może warto tam aplikować?

Oszukany

(usunięte przez administratora) na kasę i dokumenty sprawa trafi do gazety

Leokadia

Ooo.... A widze pani Anna to z kard ktos, analizuje czy pojawi sie jakis pozytywny wpis o firmie? Cos mi sie wydaje ze szans na to nie ma. Chyba ze ktos podstawiony przez kadry zacznie zachecac do pracy w tym beznadziejnie zarzadzanym korpo. Tak, korpo to wlasciwe slowo, kiedys byla to firma rodzinna, teraz to zwykle korpo, i to takie z wszystkimi minusami tego slowa, bez plusow, bez szans na "kariere". No chyba ze ma sie ladne nozki i zgrabny tyleczek...

@Leokadia

@Leokadia Musisz mieć świadomość tego, że nie jestem nikim z firmy Łubiana w Lubianie. I nie analizuję tu niczego - pomagam Wam w zebraniu rzetelnych informacji o tym pracodawcy. Widzę, że Ty masz o nim złe mniemanie, ale napisz nam chociaż, jak wygląda tam kwestia wynagrodzenia - można uznać je za godne?

Leokadia
@Anna

W zadnym wypadku.... Cale zycie w tym 'zakladzie' i teraz po 25 latach pracy zarabiam praktycznie najnizsza krajowa. Odbieram jubileusz i uciekam na kase do biedronki.

@Leokadia

@Leokadia Rozumiem i oczywiście szanuje fakt, że dla Ciebie wynagrodzenie oferowane przez Łubiana w Lubianie nie jest satysfakcjonujące. Ale dla innych, a szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową, może ono okazać się wystarczające. Wiesz może, czy firma zatrudnia właśnie osoby bez doświadczenia?

Na bieżąco

Po pierwsze to jest firma LUBIANA w Łubianie. Największą bolączką firmy jest nisko wykwalifikowana kadra kierowników niskiego szczebla. Bierze się to stąd, że kwalifikacje podczas wybierania na stanowisku nie są warunkiem kluczowym w wyborze. Panuje tu bardzo widoczny podział na "swoich" i całą reszte. Układ zależności jest bardzo powszechny, dlatego podczas awansów stanowi kluczową rolę. Co za tym idzie, poziom zarządzania podległą kadrą jest czasami żenujący. Braki w wiedzy, braki konsekwencji w egzekwowaniu danych zaleceń, niedojrzałość emocjonalna, nadmierne spoufalanie się z pracownikami lub kompletne ignorowanie nie swoich. Pensje są bardzo niskie, większość pracowników pracuje za minimalną pensje plus 10 procent premii plus dodatki brygadowe. Za system 4 brygadowy 300 zł brutto. Atmosfera jak za czasów komuny. Bardzo gęsta, niska kultura osobista, bezczelność i wszechogarniający brak prywatności ( plotkarstwo ). Pozytywy pracy są podstawowe: - terminowa pensja, - wszystko legalnie, - składki w całości odprowadzane, - pracowniczy program emerytalny. Praca dla ludzi, którzy chcą przepracować trudniejszy okres w życiu lub doczekać do emerytury.

Becia

Najgorszy pracodawca jaki może być. Ludzie nie zatrudniajcie się w tym motłochu!!!!!!! Wprowadzają kajzeny lany srany stworzyli liderów przydupasów majstrów. Pracowników tresują jak piesków. Podobno jest to firma w której jest jak w rodzinie niestety wielka nienawiść i zawiść. Ja mam 20 lat pracy i 2200 brutto!!!!!!!!!!

@Tygrysek A zatem na stabilną umowę trzeba trochę w firmie Łubiana w Lubianie poczekać. A jak wygląda sprawa ubezpieczenia, jeśli chodzi o te tymczasowe umowy - jest ono wówczas zapewnione, czy niekoniecznie? Możesz jeszcze nam powiedzieć, czy pracodawca zapewnia wam jakieś benefity pozapłacowe?

Tygrysek

Tak. Umowa na stale po 3 umowach na czas okreslony - wyjdziepo okolo 27 miesiacacach. To chyba jedyny pozytyw tej pracy w chwili obecnej. Jezeli nie masz noza na gardle @anna, poszukaj pracy w normalnie zarzadzanej firmie...

@Tygrysek Z uwagi a to, że niewiele osób wypowiada się na tym wątku, należy Ci szczególnie podziękować za Twój wkład w dyskusję. Zapewne praca w łubiana w lubianie do łatwych nie należy, ale czy naprawdę nie znajdziesz chociaż jej jednego pozytywnego aspektu? Jak wyglądał system wynagrodzeń w tej firmie? Można było liczyć na umowę o pracę?

Tygrysek

Praca w zakladzie to tragedia. Pracujesz za siebie i za ukraincow, za najnizsza krajowa, kto ma troche oleju w glowie ucieka do innych firm, polakow jest coraz mniej a ukraincow coraz wiecej i robi sie z tego bledne kolo a prezes kupuje sobie co rusz nowe auto. Odradzam ta firme karzdemu kto nie ma zapedow sado - masochistycznych.

Gutek

Idealnych firm nie ma ale z pracownikami też jest różnie.

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ "LUBIANA" S.A. - Łubiana

• Jak się pracuje w ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ "LUBIANA" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ "LUBIANA" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ "LUBIANA" S.A.?

Kandydaci do pracy w ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ "LUBIANA" S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ "LUBIANA" S.A.