Mirosław Cabaj

Opinie o Mirosław Cabaj

Izka Nowy wpis

Witam serdecznie. Z chłopakiem zastanawiamy się czy są tutaj przyjęcia dla kierowców? Ma wyrobioną kategorie C i pracy szuka, a dowiedzieliśmy się, że praca polegałaby na odbiorze nieżywych już zwierząt i tym podobnych. czy musiałby mieć przy tym wyrobione jeszcze jakieś inne papiery?

Ktoś tam ktoś Nowy wpis

Ja się mogę wypowiedzieć o firmie bardzo dobrze pracuję w tej firmie już parę ładnych lat wszędzie są plusy i minusy ale sory gdzie jest idealnie ? Jest dużo pracowników co pracuje tam na chwilę obecną 5, 7, 10 czy 15lat a nawet znają się tacy co od początku w tej firmie są ale są i tacy co pracują kilka miesięcy czy dni. Nie każdy się odnajdzie w tej pracy nie wszyscy sobie poradzą ale każdemu tu dają szansę żeby się nauczył. Ja rozumiem że każdy z nas źle przyjmuje krytykę swojej osoby ale jak pracujesz i nie ma dnia żebyś czegoś nie (usunięte przez administratora)to sorki ale wielkiej kariery nie wróżę. Zawsze będą tacy co złe zdanie będą mieli bo się dogadać nie mogli bo coś, bo jakiś problem, ale spójrzmy z innej strony jakoś inni pracują po tyle lat o co oni mogą się dogadać i dobrze robotę wykonać i umowy mają normalne. Mi ta praca odpowiada to jest moje zdanie, a i pozdrawiam tych wszystkich nieskazitelnych niezadowolonych chwilowych pracowników.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Fakturzystka w Mirosław Cabaj?

Łucja

Ok ten tekst o jeżdżeniu z dziećmi wygrał... I pierwszy raz chyba widzę tego typu opis atmosfery gdyby chociaż częściowo było to zgodne z prawdą to idzie serio zrozumieć, czemu ta praca tylko przez chwilę się odbywała. Ja aż muszę dopytać o poziom rotacji tutaj, są ludzie którzy mimo wszystko lojalnie od lat pracują? I co do tej kontroli to przypadkiem nie wsypałaś publicznie firmy? ;p

Xxx

Chciałabym panią prosić o rozmowę na temat pracy w zbiornicy, ponieważ złożyłam tam CV. Zainteresowała mnie nieuczciwość tego pracodawcy. Jak mogę się z panią skontaktować poza forum ?

John

Z tym smrodem to oczywiste, bo wiadomo czym zajmuje się firma więc w czym problem ? Jeśli chodzi o pozostałe argumenty które miałaby zniechęcić do podjęcia pracy w tym miejscu...naprawdę taka firma pozwala sobie na zatrudnienia pracowników na czarno ? Może chociaż jakaś umowa zlecenie? Jestem ciekaw, ponieważ chciałem tam aplikować.

Lulu Nowy wpis

Nie zrozum źle wczesniejszego komentaża, ale czuć złość i dlatego chce wiedzieć więcej, bo jest ogłoszenie i nie wiem czy warto wysłać CV. Czy coś więcej tam się jeszcze działo? A inni pracownicy, dalej tam są? Jak z kasą... dlugo tam byłaś? Nie chce mi się wierzyć, że nieodebranie telefonu to powód do zwolnienia, i ta historia z kontrolą, to jak bajka jakaś. Na goglach też są opinie różne

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mirosław Cabaj spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Czy można liczyć w ZBIORNICA SKÓRZEC Cabaj Mirosław na prywatną opiekę medyczną?

Sum

W ich przypadku to nawet na państwową nie można liczyć, ponieważ potrafią nie odprowadzić składki ZUS

Łucja
@Sum

Skoro poważnie nie potrafią to nikt jeszcze nie próbował ich tego nauczyć zgłaszając gdziekolwiek?

Nie

zastanawiałem się, czy tam aplikować, mam tylko pytanie, czy te praktyki zostały zgłoszone do wyjaśnienia np: PIP, by nie narażać na to innych osób?

czy ty miales jakies problemy ze wzgledu na podpisany dokument o odpowiedzialnosci ? przez te 3 lata pracodawca to kidys wykorzystal przeciwko tobie?

Tez

Oo ja rowniez nie polecam. Predzej czy pozniej kazdy ucieka stamtad.

Anonimowa

Stanowczo nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Cabaj - Skórzec

• Jak się pracuje w Mirosław Cabaj?

Zobacz opinie na temat firmy Mirosław Cabaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirosław Cabaj?

Mirosław Cabaj