Indesit

Opinie o Indesit

anka

Praca w tym zakladzie ponizej krytyki,placa nielepsza.srednio najwiecej mozna (usunięte przez administratora) zarobic.Jesli chodzi o atmosfere-ten zaklad to[usunięte przez moderatora]l!!doslownie i(usunięte przez administratora) chyba nie musze pisac dalej ..swiadczy to o poziomie osob tam pracujacych.Kobiety szukajace wrazen,rozpusta.(usunięte przez administratora)

luka

Witam ja też jestem pracownikiem Indesit pracuje juz ładnych pare lat na dziale mechanicznym i jakoś nie narzekam na prace i zarobki a pracuje tylko na jedną zmiane jak komuś się pracować nie chce to zawsze wymówke jakąś znajdzie że buty ma zaciasne że zagorąco jeśli wam praca dana przez pracodawce nie odpoiada zapraszam do HR-u nikt tu nikogo nie trzyma nie podoba wam sie prosze zmienić pracę a nie oczerniać pracodawce naprawde nie ładnie !!!!!

Racja nic specjalnego,kasa mala a nagany daj za bele co,nie wolno jesc ani pic na linii ,[usunięte przez moderatora]a kierownicy to istne nieroby,ludzie dajcie sobie spokoj z tym [usunięte przez moderatora].Zastraszaja ludzi i traktuja jak smieci a no i zapomniala bym nie wolno chorowac to grozi wypowiedzeniem Pozdrawiam.

jestem w tym momencie zatrudniony w Indesicie poprzez agencję. Mam pytanie odnoście przejścia z agencji na Indesit. Czy to się wogóle w jakikolwiek sposób opłaca? Ile się zarabia w Indesicie na pierwszej umowie? Chodzi mi o zarobek na rękę

Frezer

No gitarka była, szybko po wysłaniu CV zostałem zaproszony do bióra pana szanownego Krzysztofa, który okazał się być straszny. Rozmowa z nim nie była miła, ale to jeszcze nic w porównaniu z tym, co czekało mnie po dostaniu pracy....

O używki, wcześniejsze miejsca pracy, wykształceniu, rodzina, i kilka niewygodnych pytań o których nie chciałbym sie tutaj wypowiadać

lukon6

(usunięte przez administratora) powiedz mi gdzie sie znajduje taki dział jak PRAMONTAZ DZWI?????pewnie sie pomyliło jezeli juz to dział tamburo gdzie sie odbywa pianowanie drzwi freezerów i frigo!!ale pozdro i miłej pracy!!

spróbuj kolego w Manpower na Dąbrowskiego 268- po przeciwnej stronie Indesit.Jest to wejście chyba od ulicy Technicznej.Wiem,że właśnie oni prowadzili całkiem niedawno nabór do owej firmy.Pracowałem tam 1,8 r. w kontroli i nie ukrywam-chciałbym wrócić,ale nie na linię...

gość

ale dostac sie nie można -próbowałem kilka razy-składałem apliacje na portierni-bo dalej nie wpuszczą , byłem w posrednictwie adecco tym na kosciuszki i nic a wiem ,że przyjmowali na początku stycznia trzeba chyba mieć znajomego w Indesicie -bo już nie wiem co o tym mysleć

Tomek indesit

Ludzie nie jest tak źle ja tam juz pracuje ponad pol roku , pracuje na premontazu dzwi liderzy sa spoko jesli potrzeba zastapia cie kierownik tez jest ok i wcale nie jest tak zle z płaca ja w pazdzierniku przepracowałem cały miesiac bez 1 dnia bez sobot inadgodzin i zarobiłem (usunięte przez administratora) takze nie jest zle idzie sie przyzwyczic!!!

fleja

sa ludzie co zarabiaja(usunięte przez administratora) a reke, 3 zmiany + sobota (i bluzgi od szefa) i co oni maja powiedziec?

takanahana

2 razy sobota + pare dni po 12 h i(usunięte przez administratora) to taki dobry wynik? to już lepiej sie zająć sprowadzaniem samochodów z pakistanu chyba...

lala

okolo (usunięte przez administratora) na reke

domino

a ile można na początku jeszcze przez agencję zarobić w tej pracy? chodzi mi o zarobek netto (na rękę)

kolega

musisz poszukacz innej robotylub zaczac pracowac a nie narzekac i narzekac "pracusiu"

Soko

tak 15min to troszke mało . Jak ktoś jest dobry ma te zdolności to odrazu go kierownictwo wychwyci i wtedy masz wzgledy np: lider cie zastąpi masz przerwe na fajke , co do liderow zrob sam 80 lodowek na lini w 1h musiał byś sie troszke uczyć jak w ogole jestes w stanie zapamietać te czynności wszystkie ja w 3 dni opanopwałem 5 stanowisk 3 na perfect jak lider kierownik lini i kierownik produkcji widzi ze sobie radzisz wtedy otwieraja ci sie drzwi nie przez agencje za 1(usunięte przez administratora):) mi sie podoba tam mam tą smykałke do śrubek i innych pierdoł pozdrawiam całe rzycie w indesicie:D

lukon

he człowieku wiem cos o tym bo robiłem tam ponad rok czasu tam jest tylko robota i robota nie licza sie ze nieraz trza było robic na dwoch stanowiskach i jeszcze nieraz pogac innej osobie !!! bo kierownik tak powiedział!!! ja robiłem na roznych działach tagze mam troche praktyki z tej całej firmyQ!!!!! pozdrawiam wszytkich tam pracujacych i byłych pracownikow i powodzenia nowym!!!!!!!!!

idesitwdupkekopany

w tej firmie nie da sie normalnie pracowac montaz robi nie tylko swoja robote ale i musi robic poprawki po tamburo.Po drugie kierownicy lin sa to osoby ktore pracowaly na liniach montazu i nie sa przeszkoleni na wyzsze stanowisko.Przerwy sa stanowczo za krotkie (15 min)gdzie dojscie na jadalnie zajmuje okolo 3 minut,a drugie 1,5 min na palarnie to w sumie jest okolo 9 min.W tych pozostalych 6 min trzeba zjesc i skozystac z WC.Jezeli nie zdazymy tego zrobic to potem nie ma mozliwosci zejsc z lini bo nie ma kto zastapic,mimo tego ze sa lidezy i pomocnik.A to wszystko az za (usunięte przez administratora) netto.

Zostaw merytoryczną opinię o Indesit - Łódź

• Jak się pracuje w Indesit?

Zobacz opinie na temat firmy Indesit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indesit?

Kandydaci do pracy w Indesit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indesit