Opinie o Pałacyk Łąkomin Krzysztof Śmiglak w Łąkomin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pałacyk Łąkomin Krzysztof Śmiglak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pałacyk Łąkomin Krzysztof Śmiglak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałacyk Łąkomin Krzysztof Śmiglak w Łąkomin

Dżanet Nowy wpis

Byłam tam w czerwcu 2022, tylko karaluchów nawiozlam do domu, biegały wszędzie, brrr...aż mam ciarki jak sobie przypomnę, nie polecam....

M.M. Nowy wpis

Spędziliśmy w Łąkominie walentynki. Spokojne i urokliwe miejsce. Miła, kulturalna obsługa. Pokoje czyste i wygodne. Świetne jedzenie. Dodatkową atrakcja są piwa z miejscowego browaru. Na pewno jeszcze tu wrócimy.

Asia Walczak Nowy wpis

Organizowałam tutaj już 2 szkolenia. Wszystko przebiegło sprawnie. Jedzenie super, piękny teren.

Agata86 Nowy wpis

W porządku pracodawca. Pracowalam jako kelnerka i milo wspominam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Pałacyk Łąkomin Krzysztof Śmiglak? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Marta W.

Urokliwe miejsce. Przepyszne jedzenie. I atrakcyjne ceny.

Artur

Bardzo polecam na romantyczny pobyt we dwoje. Jeszcze tu wrócimy.

Zorganizowane Walentynki to jakieś nie porozumienie. Wszystkie Dania zimne po za purée z ziemniaków , Panie zapominały donosić surówki ,napoji czy sztuccy .Schab suchy jak wiór ,zupa neopolitanska to jakiś rosół z makaronem jak z podstawówki .Jeszcze ten kot kręcący się po kuchni..bardzo słabe jedzenie. Na nic piękne sukienki na romantyczną kolacje, których nie dało się i tak pokazać bo trzeba było siedzieć w kurtkach zimowych , taki był przeciąg i chłod. Śniadanie również na najniższym poziomie, było tak zimno , że nawet nie dało się rozsmarowac masła na chlebie. W pokojach czysto ale również baardzo zimno , ogrzewanie zostało wyłączone po 24 godzinie i nawet nie mozna bylo się ogrzać . Swoje niezadowolenie również podzielali z Nami ,,klienci,, obok przy stolikach. Nie dało się wypocząć w takich warunkach, szkoda.

Polecam na pobyt firmowy.

Zbigniew Bak

Miejsce do wypoczynku idealne pracownicy sa bardzo przyjemni kucharz jest wspanialy obiekt godny polecenia do wypoczynku

Wojtek

No rzeczywiscie wystrój sali zadowoli nawet wybrednych gości, przepyszne jedzenie, ale, no właśnie zawsze musi być jakieś ale, infrastruktura "HOTELOWA" to jakieś nie porozumienie, pokoje w budynku "SPA" jak dla zielonej szkoły, brudno i w standardzie Agro turystyki z lat 90siatych, za cenę nie adekwatną do nazwy i standardów współczesnego SPA, do tego ogromne problemy komunikacyjne z właścicielami, uważajcie i czytajcie że zrozumieniem umowy z nimi za wynajem obiektu na różne imprezy.

Lukasz Domaradzki

Witam, W zeszly roku pracowalem u Panstwa przy weselu. Chcialbym sie spytac czy szukaja Panstwo kelnerow do wesel. Mialem telefon ale gdzies sie zapodzial. Prosze o kontakt na e-mail: lklk893@gmail.com lub tel. 503984941. Dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o Pałacyk Łąkomin Krzysztof Śmiglak - Łąkomin

• Jak się pracuje w Pałacyk Łąkomin Krzysztof Śmiglak?

Zobacz opinie na temat firmy Pałacyk Łąkomin Krzysztof Śmiglak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pałacyk Łąkomin Krzysztof Śmiglak?

Pałacyk Łąkomin Krzysztof Śmiglak

Pałacyk Łąkomin Krzysztof Śmiglak