Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Fan korpo myszki

Paulina zamilkła.Czyżby wzięła sie za prace

Pracownica

(usunięte przez administratora) ucieka z firmy hahaha dobry jestes gosciu zniszczyles sobie zycie prywatne i renome(usunięte przez administratora)Wez gosciu dorosnij bo to co robisz to niezla komedia. Panna wcale nie mysli jak widac i nadal sie zadaje z najgorszym mozliwym wyborem. Gratki! Najpierw ryl z niej beke z chlopakami co moga potwierdzic a ona sie z nim zadaje. Dziewczyno! mozesz miec kogos normalnego a nie taka c(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zyciowa.

Aśka

Ale patologia tam pracuje

Ms.
@Pracownica

No i lepiej dla niego niech ucieka bo tutaj na pewno nic dobrego go juz nie czeka. Itak za duzo dostal jesli chodzi o awanse jak na to co potrafi.

Drahtzug
@Pracownica

Ludzie co Was obchodzi czyjeś życie prywatne??!! Kto z kim się spotyka itd. Niech każdy zajmie się własnym życiem, same materace w tej firmie

Ciocia dobra rada
@Drahtzug

(usunięte przez administratora) Nie chodzi kto z kim sie spotyka(usunięte przez administratora)robocie zamiast pracowac wiec to dotyczy rowniez firmy. Porozdzielac pupilkow! to i czarni sie wezma za robote chociazby z nudy. Tamten jakos ruszy (usunięte przez administratora) jak nie ma pupilka u boku, a tak udaje co to nie on przy niej. Sterczy przy maszynie i na faje chodza wiecznie.

Anka
@Pracownica

Jednak nie ucieka, każdy ma (usunięte przez administratora) nie istnieje.....(usunięte przez administratora)

Anka
@Anka

Dlaczego admin usuwa posty z wysokością wynagrodzenia ??? Jak ludzie maja się dowiedzieć (usunięte przez administratora)

Pracownica

Kierownik komponentow zamiast ogarnąć pracowników i porozdzielać pupilkow czarnych, to pozwala sobie wejść na głowę nic z tym nie robiąc. I czarni takim sposobem robią co chcą czyli nic pogaduchy papieroski kawa. Bo przecież i tak im zapłacą co miesiąc. Panie kierowniku może czas posegregować towarzystwo i ogarnąć ten kącik spotkań towarzyskich.

Patrze z boku
@Pracownica

Czy nie dziwi was to ze kierownik tak sie daje? Maja go za koleszke i dlatego go nie szanuja szczegolnie chudy mysli ze do wszystkich moze sobie pogrywac bo kiedys jego brachol tu pracowal i kumplowal sie z Krzychem. Tylko dlatego dostal pewnie jakikolwiek awans, ale brachol przynajmniej byl ogarnietym czlowiekiem.

@Patrze z boku

Jaki zarząd takie zarządzanie

Nieopodal

Jeszcze w zeszlym roku pol zakladu wiedzialo ze chce sie oswiadczyc bo sie chwalil a jak zwykle kity wciska a nic nie robi. Nie ma nic wspolnego z (usunięte przez administratora) postury. Prawda jest taka (usunięte przez administratora). On jest zwyklym(usunięte przez administratora) Szkoda dziewczyn w sumie szkoda jednej co stracila tyle lat dla takiego bajeranta bo druga jak widac t(usunięte przez administratora). Zeby tak sie pakowac komus w zwiazek (usunięte przez administratora) Dziwne ze pasuje jej to ze przez niego jada i po niej a raczej nie wydaje sie byc az tak glupia. Moze to tylko pozory i tez cieszy sie jak on z tego ze wszyscy wieszaja psy za to wszystko.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dradura Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej?
ByłyPracownik

Widzę, że coraz ciekawiej. Dobrze że dla mnie praca tej firmie to przeszłość.

Andreas

Dwulicowy farbowany lisie!

Kotlet
@Andreas

Chyba kundel

Lew
@Kotlet

Nie obrażajcie kierownika trzech działów!

Gajowy

Wielce brygadzista z komponentów a raczej tylko nazywający się brygadzistą, bo umiejętności to On nie ma. Lizaniem (usunięte przez administratora) dostał stanowisko... Ty skończ romanse i papueroski tylki za robotę się weź, za to Ci nie płacą? Ta Twoja (usunięte przez administratora) mogła zacząć coś robić zwiazanego z firmą i jej obowiązkami, a nie paleniem i zadawaniem sie (usunięte przez administratora) Jeśli Ci czyms imponuje to pozdro, bo nie ma za bardzo czym. Chyba, ze znowu wciska kity, obiecuje w (usunięte przez administratora) dużo rzeczy, a później jedyne co robi, to komuś odwraca życie do góry nogami, po prostu je (usunięte przez administratora) Teraz zgrywa Pana, no odchodzi z firmy, hahaha. Pozdro ziomek, nikt nie będzie za Tobą tęsknił, może zatrudnią kogos kto coś potrafi, bo Ty nic nie umiesz. Aż dziwne, że w ogólę Cie trzymali. (usunięte przez administratora) Dobrze, że jestem na innym dziale i nie ogladam Was często, bo istna komedia.

Hahah

Burak z komponentów

Obserwator

(usunięte przez administratora) Wielce Pan znający wie na wszystkim a tak naprawdę na niczym. Hahaha wszyscy sie z Niego sieją, a z Niej jeszcze bareziej. Ż(usunięte przez administratora) Ty weź się za robotę, jedno jak i drugie swoją drogą, bo płacą Wam za gadanie i palenie a nie zajmowanie sie obowiązkami. Chudy zacznij jesc, bo przy Niej wyglądasz marnie, dziewczyna bedzie mogła Cię na rękach nosić, bo Ty to jej na pewno nie. Teraz jej nie ma, biedny pewnie nie wie jak sobie poradzić, zgrywa Pana bo niby odchodzi z zakładu. (usunięte przez administratora)Obyś nie marnował już życia innym tylko sobie. Zacznij sie też uczyć, bo nic nie umiesz(usunięte przez administratora) Ty sie zastanów co robisz i z kim sie zadajesz. Na samym poczatku sobię taką renime marną wyrobić to trzeba mieć zdolności, z Nim nic dobrego Cię nie czeka. Puste głowy... Praca spoko, dla mnie luzik. Byleby nie robić na jego dziale, a tym bardziej na jego zmianie. Bo wiecej sie stoi niż pracuje jak sie zepsuje, bo nie ma kto naprawić, jak ten niby brygadzista siedzi na romansach i na fajeczce.

Pracownica

(usunięte przez administratora)" renome z reszta sama tez to robi i wiejesz gdzie pieprz rosnie. Dziewczyna nie mysli wcale jak widac. Gratki!

komponenty

Biedny chudy czarny ma nocki, a nie ma jego dziuni

Gejek
@komponenty

Mm ja tez

Ciocia dobra rada
@komponenty

Dobrze za robote sie wezmie!

Wujo

Jak tu zrobić żebyście wszyscy robili więcej za mniej?

Nowy neon nie był tani

Kiedy nastąpi rozbudowa szatni?

Stary
@Nowy neon nie był tani

No właśnie.W szatni smród i ciasnota.Oczywiście mądra pani z bhp czy hr wtrąci zaraz że to ludzie brudzą no ale jest juz odpowiedz że tam jest tak ciasno i przeludnienie ogólne panuje

Praktycznie już była pracownic

Witam Chcialam się dowiedzieć o opinie pana derektora Jacka K. (nawet fajny jest)który u was pracował oraz jego kolegów kierownikow których sciagnsl do siebie do szhnee, czy to jakaś rodzina, między sobą , dlaczego odeszli od was i poszli do konkurencji, jak się zachowywali w stosunku do ludzi i jakie mają umiejętności Chociaż nie wiem czy to coś zmieni, bo i tak zamierzam odejść bo za ich panowania robi się coraz większy bałagan

@Praktycznie już była pracownic

Jacek jest spoko.Czasami myślał że jest gdzie indziej ale to był efekt dnia poprzedniego a raczej wieczoru. Kierownicy bardzo fajnie sie z nimi pracowało szczególnie jak ich nie było.

Pracujemy

Śmierdzi strasznie z oczyszczalni nie idzie wyrobić.Gorąco od piecy i maszyn.Kurz metaliczny. Wypłata na czas.Parking dla rowerów.Obiady po pięć złotych.Szatnia

Pracownica

Nie pierzcie brudów tylko piszcie o firmie

W firmie na hali dziś było 45 stopni....co tu pisac

Hansi

Na hali było 34 stopnie nie wiem gdzie i czym zmierzyłeś więc nie pisz głupot .Temperature max. tj 30 stopni ustawodawca określa tylko dla młodocianych pracowników ważna jest wilgotność nie może przekraczać 65% .Wszystkim pracownikom jest gorąco zatrudnij się w biedronce, lub w rosmanie tam mają klimę

@Hansi

W biedronce płacą więcej.Zapraszam na piec to zobaczysz ile jest faktycznie stopni.BHP szaleje na go work.

Michu

Kto jest teraz kolegą farbowanego lisa ? (usunięte przez administratora)

Przyjacielem jest
@Michu

Mop do podłogi

Jacek

Gorąco co?Trzeba było sie uczyc to byscie w klimatyzowanym siedzieli.

Twój
@Jacek

(usunięte przez administratora) to ty? Napisz co u Ciebie naprawdę masz tak dobrz, pijeszjuz po pół? No to wszystk dobrz się ułożyło tu już byś był z boku torów. Pozdrawiam z H2O2

Jacek
@Twój

A no dobrze.Ściągnąłem kumpli i smolimy gołde jak za dawnych lat

Gal

Pizdrowienia dla bhp.Czy nowa koleżanka od osłon i guzików bezpieczeństwa została już zapoznana z go work.Pamiętam że jej poprzedniczka nawet na szkoleniach nawiązywała do forum

Andrea

A jak żyje ten f(usunięte przez administratora) z półek?

Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dradura Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dradura Polska Sp. z o.o.