Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Siwiutki jak najbogatszy

Mam niusa ze grubera nienchca w Sieradzu , wszystko już wszystkim powiedział i nie ma się przed kim mądrzyć , zróbmy zbiorowa listę z podpisami żeby przypadkiem nie chciał tu wrócić, musimy się zjednoczyć i stawić opór wstrętnemu hansowi, niech robi koszyki w tych swoich Pabianicach , paszoł won

OjTam
@Siwiutki jak najbogatszy

Niech wróci, czemu nie. Na piaskarkę ewentualnie na piec

masz okres?

Czy ktoś wie jakiego niemca szuka w Poznaniu policja? podobno z jakiegoś wyjazdu firmowego jakiś niemiec kobiety molestował? już ktoś był na przesłuchaniu podobno... ale jaja... nie ma to jak bydło na salony wpuścić...

Pan blaszka

No jak tam panie były kierowniku BSH ?Uśmiech spadł z buźki?

Qm

Pamiętajcie moje słowa , gdzie dwóch się bije tam PJ korzysta.

Bestbuyer all over the world
@Qm

Musiał by najpierw wyjść z pokoju, a odkąd sztab już nie przyjeżdża to już nie zobaczymy go poza magicznym korytarzem pokój - kuchnia. Najbardziej zagadkowa osoba w holdingu, nikt nie wie co ob robi bo nic nienrobi, nikt nie wie gdzie jest aktualnie bo nigdy nic nie robi, nic nigdy nie robi wiec sie nie przerobi nikt go nie może zwolnić bo nie ma za co jak prEciez nic źle nie robi bo nic nie robi.

Łysy

Hahahahhhh, w punkt:)

Krygson
@Bestbuyer all over the world

Serio , kiedyś myślałem ze to jest jakiś gość z zewnątrz , jakieś kanapki chce nam sprzedać czy długopisy , jego wyjściu na produkcje towarzyszy zawsze strach w oczach , sympatyczny gość ale chyba nie ma za bardzo roboty w fabryce, taki dyrektor od spraw niepotrzebnych .

Wasyl
@Bestbuyer all over the world

I o to chodzi. Nic nie może (usunięte przez administratora) bo niecnie robi. Skoro niczego źle nie robo to znaczy ze wszystko robi dobrze. Jeśli wszystko robi dobrze to jest super i jest nam niezbędny.

Piasecki
@Wasyl

Co?PJ to najfajniejszy gość w całym holdingu,zawsze mieliśmy dużo do pogadania.

master
@Bestbuyer all over the world

Jezeli sie nie wie, to sie gada takie bzdury. Z glupi jestes, aby zrozumiec ile robi i co robi.

Bad Boys
@master

Robi więcej niż robił wujo....tyle wydeptanyvh kilometrów i zdartych butów i na nic

Rozmowę kwalifikacyjną w Dradura Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej?
Nowy ale stary

Pracuje w tym zakładzie jakiś czas(usunięte przez administratora) Nie dziwię się że nasz mały bunt nie miał racji bytu jeśli pracują tutaj tak zakłamani fałszywi ludzie (usunięte przez administratora) .Dla swojej kariery kasy pracy(usunięte przez administratora)ajmują się płotami życiem prywatnym innych...Bo prawda jest taka że ich życie prywatne to jedna wielka klęskaDla pracy kariery i niby dobrej atmosfery są słodkie urodzę niby uczynne..Śmiech a prawda jest taka w życiu prywatnym puści bez miłości wsparcia zazdroszczę bym którzy prywatnie co tego zaznali.W pracy udają przyjaciół a są nierobami nygusami wykorzystując gminy najewnosc innych .Podli (usunięte przez administratora).ale pamiętajcie karma wraca ze zdwojoną sila

Riso Riso

Pozdrowienia z Polesia dla wtajemniczonych !!!! Odbieraj telefon!!!

Parowkozerca

Diament to chodząca kiszka i parówa.

Pleban

Szkoda tylko prawego, dobry chłopak jest już ugotowany, zakład zniszczył kolejnego któremu trochę sie chciało, klątwa działu koszy surowych wciąż działa .Z drugiej strony zakład trzyma słabych pracowników którzy po mimo wielu lat pracy maja wciąż słabe pojęcie o pracy, czapla się schował w warsztacie ale jakim był partaczem takim pozostanie, dział bsh oddał w rozsypce.Od ponad roku firma jest rozmontowywana i spada na dno, lata świetności drahtzug ma za sobą, dziwne tylko ze nowe auta się pojawiają na parkingu przed biurem , stać nas?????przeciez oszczędzamy ?

Bolek
@Pleban

Wy oszczędzacie a my wydajemy.Czapla?Przecież to gość bez własnego zdania jego celem jest przetrwanie.

Stary
@Pleban

Oszczędza się na produkcji, dla biura i tych nierobów jest kasa.

Zasmucony

Nie odchodz prosze,nie damy sobie bez Ciebie rady....

Mechanik dzielny

Diamencik nie podskakuj bo zrezygnują z ciebie, pamiętaj ze czasy jak miałeś duże i ciężkie plecy za sobą już się skończyły, weź się za uczciwa robotę jakaś , nie wiem może jedz kotlety na czas czy mistrzostwa polski w slow step on the stairs:) nie zadzieraj z kadrami

Anita
@Zasmucony

Oczywiście ze damy, gdzie tu człowieku żyjesz , takich obibokow powinno się zwalniać w biegu, Już dość pasozytowania, paker-ku z Bożej łaski , oddejdz już i nie zasmucaj nas swoim widokiem .

Ździwiony
@Pleban

Chodzi o prawego z pieca ? Cóż to tam złego się dzieję w firmie ,???

Zasmucony

Dlaczego Andreas nie organizuje już wyjazdów na skoki.Ma tulu flagowych że mógłby kibicować każdemu

Troche prądu dodaj

No Panowie kierownicy z pieca.Wreszcie będziecie mogli powalczyć z odpryskami spawalniczymi i dzwonkami.Do boju !!!!

Niemiecki gość
@Troche prądu dodaj

Jestem pewien ze ta zawierucha na stołkach na produkcji skończy się podstawieniem kilku taczek dla zarządu , jedna ładna wyłożona aksamitem dla carycy , jedna brudna z lodem dla snowmana i jedna z kaftanem dla pani od cyferek.

Pantyhosefan
@Niemiecki gość

Caryce moge zabrać do siebie

Jolka brodawka
@Niemiecki gość

Ja tam się ciesze.Jasiek zdobył w moich oczach zaufanie i wielki plus.Juz dawno powinni zająć zaszczytne miejsca na koszach.Jeszcze marude Sowe bym awansował na specjaliste od odprysków.

@Troche prądu dodaj

Jestem skromnym pracownikiem produkcji i moim zdaniem ilość odprysków nie zmieni od zmiany kierownika. znaczenie miała by zmiana drutu. Życzę powodzenia nowym przełożonym, no i zarządowi

Pieter
@Troche prądu dodaj

Dodej prądu bo drut jest z waty

Pracownik 2

Widzisz,masz racje w 100%.Jednak przyda się ta szkoła piecowym cwaniakom aby zrozumieli w czym problem bo oni nie kumają albo ich to nie obchodzi.

Michalek
@Jolka brodawka

Sowa niech idzie na speca od marudzenia i strzelania fochów , dawno powinni go pogonić bo większego lesera i partacza nienawidzialem

Milosnik
@Pantyhosefan

Ja wezmę carycę ty weź księgowa o rozbieganym wzroku, pasujecie do siebie , jak dwa kaftany bezp.:)

Jurek
@Troche prądu dodaj

Teraz ja! Teraz ja Roman. Ja też! Ja też Jurek.

piecowa
@Troche prądu dodaj

zawsze jak był problem z odpryskami to była mowa od 2 hali ze to wina peca.

J.P
@Jolka brodawka

Przecież to nie jest decyzja jaska,on jedyne o czym decyduje to kolor skody jaka mu kupili i na którym pietrze pójdzie sie złamać , decyzje przyszły z Niemiec a on jest takim lokalnym długopisem który trzęsie portkami przed Mateuszem .

Zołza
@Michalek

Pogonić, pogonić

Ktos tu sie nie kryje

Wielkoludku teraz ty nie upilnujesz fr_ajera hahaha naiwna dziewczynka. W kinie obejmuje sie z innymi chyba ze macie luzny zwiazek bez zobowiazan ahahahahahahah Pozdro dzieciaki

Przykre
@Ktos tu sie nie kryje

No wlasnie ja tez widzialam w koncu stara milosc nie rdzewieje. Zdradzil raz to zdradzi kolejny i zawsze sie to sprawdza tym bardziej w przypadku takiego bezmozga. Łach lachem zostanie tyle w temacie.

Starsza
@Przykre

Jak to mowia. Historia lubi sie powtarzac.

Psychopleban zioło parzy
@Ktos tu sie nie kryje

(usunięte przez administratora)ten temat jest na maksa nudny już jak praca na komponentach, dajcie już spokój pisać jakim to on jest zlama-sen, ona bla bla bla, oprócz tego ze jest jednym z większych brygadzistów nierobów (choć zapowiadał się dość niezłe) to w sumie co nas ma obchodzić z kim chodzi do sklepu czy filharmoni. Niech nie robi w bambuko kierownika doklepujac dziuni licznika i weźmie się za robotę przy rozpatrujących się maszynkach a będzie ok, (usunięte przez administratora)

Coffe fan

Mam takie pytanie.Kto został spadkobiercą amuletu poprzedniego zarządu w postaci kubka z księżycem? Uwaga mogą robić się zajady.

Losy kubeczka
@Coffe fan

Najpierw odpadło ucho jak diament próbował wepchnąć łapę , później nosił go trochę po produkcji, ale ze nikt nie mówił szefie , porzucił w kącie i teraz łysy z z galwanizerni popija w nim tabletki.

Cod
@Losy kubeczka

Czyli kariera kubka z księżycem dobiega końca.A był taki ważny.

Doradca jakich mało
@Cod

Spokojnie.Jacek zabierze swój kubek jak bedzie zabierał BSH.

Hahaha

Tak długo jajo żółtko nosi dopóki skorupka nie pęknie.Ale daliście sie wycyckać.Kiedyś jeden dział miał jednego kierownika,ba nawet był kierownik jednej maszyny,teraz jeden kierownik ma kilka działów.W sumie to Was nie żałuje bo wreszcie musicie popracować.Skończyły sie czasy rozpudy......????

Pan blaszka

No i co panie kierowniku były z bsha???Nie pykło?Łatwiej krytykować Arka i wszystkich brygadzistów dookoła niż samemu ogarnąć dział?Miałeś peszka bo Ci parasol ochronny się zawinął.Siwy pułkownik Cie awansował za zasługi na rzecz firmy.Kumpel niemiec nie pomógł.Wszyscy przeciw Tobie.Ale spoczko teraz jesteś specialist für technical.Zawsze dostaniesz suvenira od dostawcy no i nadal bedziesz mógł na chłopaków zganiać.Dam Ci rade.Do nowych spodni które zostaną Ci w spadku zakładaj białą koszule.Bedziesz jak dyrektor.Niebieską odradzam bo to kolor zaufania a z tym w Twoim przypadku ciężko.Jachu nie wie jak zaorałeś nową 60 w rok ale to i tak juz teraz nie ważne.Pozdro i wyciągnij wnioski człowieku bez honoru...

Riso Riso

Panie kierowniku mój wspaniały zbliża sie puchar świata w skokach a ja nie wiem jaką flage do machania szykować bo nie wiem czy pan Polak czy Niemiec jesteś.Prosze o wskazówki. Wierny sługa Misiek

2019

Nie strzelajcie w Sylwestra z petard bo psy sie boją !!!!Nawet te co z ucha strzelają owczarki niemieckie

Kumpel od kawy

Złotnicki (usunięte przez administratora)

Głos z megafonu

Porządna kadra z tej firmy juz dawno odeszła.Teraz zostały już same lizusy,(usunięte przez administratora)

Zmiany, Zmiany, Zmiany...

W związku z nowymi zmianami chciałam zapytać. Kto obejmie nową funkcję Lider of Snowman Team. Głównym zadaniem będzie zapisywanie w bałwanowym kajeciku. Podobno Jaśka już ręka boli.

Mareczek
@Zmiany, Zmiany, Zmiany...

Już jest jeden paluch, trafiony w 10 , siedzi i zapisuje co diamencik mu melduje, niewidzialem go przy maszynie od dwóch tygodni, kopalnia wiedzy i maszynka do relationship:)))))kolejny strzał ku chwale drahtzuga ,

Santa Claus

Ho ho Ho!!!! Marry Christmas 4 everyone!!!! ????

Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dradura Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dradura Polska Sp. z o.o.