Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Literat

Kto pokasował serie fajnych wierszyków o realiach pracy w DS Łódź? Jakaś rozrywka chociaż była ,

Balwan

Co zrobil dobrego, pozytywnego dla firy, dla pracownikow?

xyz
@Balwan

Zszedł na dół. Po ponad roku ale to pierwsza dobra decyzja. Będzie bliżej do bramy jak dostanie 15 minut na spakowanie.... Panie Bałwanie... dużo dźwigania było tych pańskich zapisanych zeszycików z których nic nie wynikało ?

@xyz

Słusznie, tylko to nie jego decyzja.Podobno To Złoty załatwił, tak sie chwalił ze moze wszystko i zrobił - szacun Teraz na kogi kolej?

RazDwa
@xyz

I niech odda wziętą niesłusznie premie.

@RazDwa

Popieram. .Rozrzutność kosztem pracowników. .

Czy można liczyć w Drahtzug Stein na prywatną opiekę medyczną?

Tak jest dostępny pakiet LUXmed , ale trzeba sobie go opłacić

Mariusz

Osoby zatrudnione w firmie Dradura Polska muszą obowiązkowo wykupić pakiet LUXmed, czy może jest on tylko dla chętnych?

Prwcownik
@Mariusz

Dla chętnych Ja nie posiadam

psy szczekają a karawana jedzie dalej.Pan o którym tak źle piszecie nie działa w próżni ma swoich przełożonych i w Łodzi i jeszcze dalej więcj jego działania są przez nich akceptowane, a może wręcz nakazywane.I tyle w temacie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dradura Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej?
anm

Ta firma juz sie topi..... balwan sam juz nie wie, co ma ze soba zrobic.... cala reszta liderow, to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Grażyna
@anm

Nie wiem, co właściwie masz na myśli, pisząc, że firma Drahtzug Stein już "się topi". Wszystko wskazuje na to, iż działa ona w sposób całkowicie normalny - w dalszym ciągu rekrutuje przecież nowych pracowników. Powiesz mi zatem coś więcej na ten temat? Chodzi o konkrety.

@Grażyna

A ja nie widzę rekrutowanych pracowników, na działach nie ma pełnej obsady. Na niektórych brakuje całej zmiany. Pracownicy odchodzą nawet Ukraińcy. Powody to bardzo ciężka praca w bardzo trudnych warunkach, brudno, hałas, wysoka temperatura! Minimalny socjal niskie pensje. Dramatyczna organizacja pracy, brak motywacji. Nie polecam.

anm
@Grażyna

stała rekrutacja...... to oznacza, ze wiele osob sie zwalnia...... a dlaczego? ostatni zgasi swiatlo......

mna
@anm

Musi się nauczyć pływać.Wiem że u was pracuje kilku doskonałych pływaków więc nie powinno być problemu.

Grażyna

W takim razie może masz jakieś sugestie dla firmy Drahtzug Stein jakie zmiany należałoby wprowadzić aby uniknąć zwolnień pracowników? Od czego firma powinna zacząć? Zwiększyć wynagrodzenia, zapewnić nowe benefity?

@Grażyna

Napisałam jak się pracuje i jak się zarabia w naszej firmie. Trudno zrozumieć? zapraszam na produkcje na pół zmiany (chociaż). Od lat nikt z nami nie rozmawia i nas nie słucha , a ostatni rok to w ogóle apogeum. Ludzie nie mają zaufania do zarządu , nie widać przyszłości w tej firmie , a na rynku pracy pojawiły się porównywalne oferty finansowe w lepszych warunkach. A nowi na 3 zatrudnionych , 1 przyszedł do pracy na następny dzień. Tak na marginesie już nie wydaje się że wszystko jest ok?

Mariusz

Twierdzisz, że pracownicy nie mają zaufania do zarządu. Mógłbyś napisać, czy wraz z innymi pracownikami podejmowaliście próby rozmowy z pracodawcą? Może warto by było zorganizować zebranie i przedstawić swoje pomysły na usprawnienie pracy w tym miejscu?

@Mariusz

Wielokrotnie, były rozmowy próby protestu itp. teraz ludzie składają wypowiedzenia,nie widzą przyszłości.

Chcemy zarabiać jak w Niemczech !!! Co? Gorzej pracujemy??? Strajk, strajk,strajk!!!

Piece pracują po 10 godz. Bez słowa sprzeciwu. Ja bym nie liczyła na poparcie twojego postulatu, absolutnie słusznego

Gudłaj

To jedź do Niemjec, ja bylem i zistakem dyrektorem. Na pocztu mi nie szło a tetz to juz za Bałwana mogę robic.

Czapla

Chciałbym wszystkim podziękować za lata świetnej współpracy szczególnie Rafałowi I Dawidowi z elektroluksa.Byliście niezastąpieni I najlepsi.Pozdrawiam Piotrek

Rafał Piasek
@Czapla

Spoko Piotrze mi z Tobą też sie super pracowało.Szkoda tylko że dałeś sie wmanewrować w kierownika a ja mówiłem Ci nie zadawaj sie z wujem....

@Rafał Piasek

No tak (usunięte przez administratora)wiem wiem ale myślałem że Andrzej z Berlina będzie mnie ochraniał i dobrze o mnie mówił po kierownikach I w biurze a on pewnie jak zwykle fałszywie gadał.Myślałem że jestem nieśmiertelny po tym jak mnie na kolacje zabrali...

Okopowiec
@Czapla

Pitterr tęsknimy za twoją wiedzą ala encyklopedia fizyczno teoretyczna.Nie wiedzą jaki szafir wypad im z rąk

Rafał Piasek
@Czapla

Piotrze a mówiłem wsiadaj z nami w wiosenny autobus w 2018 i odjeżdżamy....dostaliśmy cynk z samej góry że idą zmiany......

@Rafał Piasek

Mówiłeś ale wujo mi obiecywał że będe mógł decydować samodzielnie.

Maryśka z półki

Słyszałam bo mi mówił pan jajeczko że go wywalą bo nie zdoła pan kamień 75 % oeeee maszyn uzyskać.

@Maryśka z półki

Do chłopaków z elektroluksa.Chciałbym Was jeszcze przeprosić za to że mówiłem że blaszki na elektoluksie są nie potrzebne jak sie okazało że jednak były potrzebne to już było za późno bo kosz był szerszy od zmywarki,przepraszam w szczególności Rafała bo to on ciął zawsze najwięcej blachy i podkładał i w miare szło,zamykała sie nawet zmywarka bo jak my z Guźcem poustawialiśmy to drzwi od zmywarki trzeba byłowe dwóch zamykać

Ta z tatuażem
@Czapla

A pamiętasz czapsa jak kazałeś malować reszarke żeby szybciej szła Dawidowi. A i filozofowałeś na bsh bajera była,Jak paka but i ogień.Dobrze że siwy porucznik to łykał jak sasha grey.

Właśnie wyleciał na pysk kiero od utrzymania , chodzący śmiech na sali, człowiek o zerowych kompetencjach popierany przez dyra, kiedy bałwan wylatuje?

bratek
@Tomek

zamienił stryjek siekierkę na kijek.pora się pakować.

@Tomek

Pamietam jak Bałan rekomendujac domka mowil o nowym poziomie zarzadzania DUR strategiach, optymalizacjach itp. I nie dał chlopakowi szansy- duzy B . Traz nominuje nowego oszoloma, mowia ze mu nikt reki w DUR nie poda bo jest Kaktus.

@Ge

Zloty govwouscil w maliny :(,

zasmucony
@Tomek

Teraz kierownikiem będzie szlifierz kamieni. Facet który nie potrafi współpracować z ludźmi. Jak rządził galwanizernią to wszyscy mu uciekli. Bałwan ma chyba taki plan żeby zredukować DUR. Pomyślał że da plebana sami się pozwalniają... Młynarski miał kiedyś taką piosenkę .,którą Bałwan słucha co rano -taki Snowman song.: "(...) Otóż: faceci wokół się snują co są już tacy, że czego dotkną, zaraz popsują. W domu czy w pracy (...) bo jedna myśl im chodzi po głowie, którą tak streszczę: "Co by tu jeszcze (usunięte przez administratora) Panowie? Co by tu jeszcze?" Czasem facetów, żeby mieć spokój, ktoś tam przerzuci do jakiejś sprawy, co jest na oko nie do popsucia... Już się prężą mózgów szeregi, wzrok się pali, już widzimy, żeśmy kolegi nie doceniali. A oni myślą w ciszy domowej lub w mózgów treście: "Co by tu jeszcze tego... Panowie? Co by tu jeszcze?" Lecz choć im wszystko jak z płatka idzie - sprawnie i krótko, czasem faceci, gdy nikt nie widzi westchną cichutko. Bo mając tyle twórczych pomysłów, tyle zdolności, boją się, by im czasem nie przyszło tkwić w bezczynności. A brak wciąż wróżki, która nam powie w widzeniu wieszczem: "Jak długo można pieprzyć, Panowie? No jak długo jeszcze?!" Pozwólcie proszę, że do konkretów przejdę na koniec. Okażmy serce dla tych facetów, zewrzyjmy dłonie, weźmy się w kupę, bo w tym jest sedno, drodzy rodacy by się faceci czuli potrzebni w domu i w pracy. Niechaj ta myśl im wzrok rozpłomienia, niech zatrą ręce, że tyle jeszcze jest do spieprzenia, a będzie więcej. " Taki Snowman song.

@zasmucony

Ponoć mają być nowe kursy dla pracowników DUR. Najpierw ich wszystkich wyślą na kurs szlifierski żeby mogli później się rozwijać pod czujnym okiem pewnego master of grind a później mają być kolejne kursy - lepienia garnków i metaloplastyka.

Niki
@Ge

Nowy oszołom w srode zrobił mszę w altanie, myslac ze to bedzie kazanie a wyszły herezje albo marzenia jak u Żeromskiego w Szklanych domach. Miejsce Bałwanka już zarezerwowane nie masz szans nawet jak Ci Pozłacany obiecuje.

@Niki

Wiedzialem ze moze wiele wieke ale zeby Bałwanka wysadzic, szacun kraft z Toba.

Kundel

Od dziś koniec z nadużywaniem zwolnien lekarskich, wsztstki osoby będę zgkaszał do kontroli. Szczyt wszystkiego powrót na jeden dzień i znów l4, dlużej tak być nie może.Jurek tez tak działa i ma rezultaty razem zbudjemy nowy Drahtdziad. To ze mam tylko zawodówkę nie przeszkadza byc dyrektoren, i odczepcie się od mojej, ona cieżko chorowala 4,5 roku na l4 gdyby nie Jacek to jeszcze by ciągła, czy ciągnęła bo język polski trudna jest .

Ge

Teras Balwan i znow bede dyrektorem.

Od 01.07. 2019 firma Drahtzug Stein zmieniła nazwę .Pora to zmienić na goworku

Julka
@Sylwia

Nazwa (usunięte przez administratora) jakich mało"

Wzorowy pracownik

wiodąca firma działająca w branży Agd.Tak trzymać.

@Wzorowy pracownik

To prawda - Drahtzug Stein jest największym zakładem produkcyjnym w międzynarodowej grupie Drahtzug. Firma utworzona w roku 2004 w Łodzi, w centralnej Polsce, ma wiodącą pozycję w wytwarzaniu wyrobów z drutu, szczególnie koszy do zmywarek i wyposażenia piekarników. Sadząc po Twoim nicku, jesteś pracownikiem tego przedsiębiorstwa, dlatego powinieneś powiedzieć nam coś więcej na temat tego, jakie warunki pracy konkretnie stwarza Wam ten pracodawca. Czy możecie liczyć na jakieś ciekawe dodatki pozapłacowe, na przykład kartę multisport czy dofinansowanie do wczasów?

@Wzorowy pracownik

Porażka.....

@Sylwia

Nie na nic takiego nie można liczyć w tym (usunięte przez administratora) zakladzie. Premie też zabrali. Nie polecam(usunięte przez administratora) Dużo można by wymieniać.

Sylwia

Wiele osób w bardzo złym tonie wypowiada się na temat tego pracodawcy. Nie da się ukryć, że i Ty do nich należysz. Jednak w sposób dosyć ogólnikowy wypowiedziałeś się o nim. Zachęcam Cię zatem, żebyś spróbował opisać nam i inne warunki pracy, na jakie można liczyć w Drahtzug Stein. Wiemy już, iż nie dostajesz tam premii. A czy macie tam zapewniony dostęp do podstawowych świadczeń socjalnych?

Ciekawy

A jaka premie zabrali? Może po prostu za dużo złomu wyprodukowałes ? ;)

@Ciekawy

Roczną premię, która dawała fajny zastrzyk gotówki. Tak kolego, tam wyprodukowanie czegokokwiek graniczy z cudem, żeby nie wyprodukować złomu. Chyba, że odkąd nie pracuję wymienili cały park maszyn i zaczęli sprowadzać lepszy materiał do produkcji.

@Ciekawy

Dyskusje o takim charakterze raczej niewiele tu wnoszą. Na forum wchodzą bowiem osoby, które poszukują tu rzetelnych informacji o pracodawcy, jakim jest firma Drahtzug Stein. Wielu użytkowników zastanawia się na przykład, jakie są możliwości rozwoju i ścieżka kariery we wspomnianej firmie? Zechcesz zatem powiedzieć coś na ten temat? Serdecznie Cię do tego zachęcam!

@Sylwia

Przepraszam bardzo, a co tu jest nie jasnego? Nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie, o pracowników się nie dba, park maszyn jest w fatalnym stanie, na niektórych z nich strach pracować, odpowiedzialne stanowiska pracy zajmują ludzie niekompetentni, w szatniach brudno, a toalet biję taki smród, że nawet przebranie sie to jest męka. Prawa pracownika nie istnieją, jeśli ktoś chcę urlop to kierownictwo robi wielką łaskę, wyśrubowane normy. Wystarczająco taka opinia zachęci ludz, żeby szukali pracy gdzie indziej ? Szkoda czasu i zdrowia na tę firmę.

@ByłyPracownik

O żadnym awansie nie ma co marzyć bo często awansują ludzie, którzy chyba mają układy ale zero pojęcia o tym co mają robić, jedyna ścieżka awansu to przenosiny z hali na halę żeby zapchać braki tam gdzie nie ma pracowników a jest pilna produkcja.

Marian
@ByłyPracownik

i tu się mylisz,wiem ze źródeł dobrze poinformowanych ,ze wiele osób zostało zauważonych są już po prezentacjach prowadzonych przez dział kadr i jeszcze chwila i zajmą stanowiska ekspertów ,liderów,segmentów z odpowiednim wynagrodzeniem.Więc zamiast biadolić zastanów się lepiej co musisz zrobić by być takimi jak oni.

@Marian

Myślę, że jesteś jednym z nich. Nie wnikam co zrobiłeś, że cię dostrzegli, ja nie muszę się starać mam normalną pracę z dobrymi zarobkami i jedną zmianą więc życzę wytrwałości. Powodzenia.

ByłyPracownik

Nie wiem, nie znam kogoś takiego, myślę że nie powinnieś kolego rzucać kogoś inicjałami. Życzę powodzenia w tej "męczarni"

pomocna

praca bardzo ciężka w hałasie i strasznym brudzie, na niektórych działach temperatura przekracza 40"C. Tempo zabójcze. Prawo pracy łamane na każdym kroku, BHP pozostawia wiele do życzenia. Jeśli chodzi o socjal dopłacają do obiadów (niesmacznych), jest karta benefit ( skromna opcja). Wynagrodzenie poniżej przeciętnej. Mimo brudu i wysokiej temperatury pracodawca nie zapewnia środków czystości, a odzież robocza zawiera tylko 35% bawełny

(usunięte przez administratora)trzymasz z koleżankami, zapytaj co o tobie mówiły jak byłaś na l4

Sąsiadek lisa

Został tylko (usunięte przez administratora) , on jest następny w kolejce do odpalenia, później już zostaną tylko obiboki i nieudacznicy, niemiecki plan się zrealizuje,

Jan
@Sąsiadek lisa

Najwyższy czas na fałszywca!

Gruber nie fan
@Jan

Gruber , dobrze ci w Sieradzu ?????to twarz w miskę poproszę .

Ewka aleś Ty głupia
@Gruber nie fan

Jak sąsiadka z Justynowa?Tęskni?

Zasmucona
@Sąsiadek lisa

Patrząc oczami pracownika to wszystko wyglada na rozmontowywanie zakładu , z dnia na dzien jest gorzej , nie ma wsparcia od brygadzistów bo ich nie ma, kierownicy przeniesieni na inne działy, utrzymanie nie reaguje bo zarządzanie kulawe , o nic nie można się doprosić , drutu nie ma, obiady zimne , z pryszniców smród od wejścia , premia roczna obcięta , morale zerowe . Jak można zachęcać do pracy skoro sypie się na Każdym kroku, możecie mnie zhejtowac ze mogę zmienić ale pamietam jeszcze rok, półtora temu wszystko było inaczej , może nie super ale dużo lepiej , kto to wszystko tak pokierował ?

kudłaty
@Zasmucona

No właśnie mielone przywozili gorące.

Walczak
@kudłaty

A mój surowy znowu...

Karol
@Zasmucona

Pracodawca informował może pracowników, dlaczego zdecydował się na usunięcie premii rocznej? Mógłbyś cofnąć się pamięcią wstecz i ocenić, od kiedy w Twojej ocenie w firmie Drahtzug Stein zaczęło robić się gorzej pod względem warunków pracy? Wpłynęły na to jakieś kluczowe decyzje, czy może chwilowe problemy firmy na rynku? Wyraź proszę swoje zdanie, które będzie na pewno pomocne dla czytelników tego wątku.

Ferdynand Wspaniały
@Karol

Padło na morde to jak przejął fundusz inwestycyjny.Jacek odszedła wraz z nim jego ludzie.Został tylko ten kundel co go poprzedni właściciel z budą zostawił.

Ferdynand Wspaniały
@Karol

Padło na morde to jak przejął fundusz inwestycyjny.(usunięte przez administratora) odszedła wraz z nim jego ludzie.Został tylko ten kundel co go poprzedni właściciel z budą zostawił.

@Ferdynand Wspaniały

I znowu gruberze szczekasz ????zupka w Sieradzu pyszna ?? To jedz ty nierobie i partaczu, wreszcie linia cięcia odzyskała wigor jak oczyszczyli zakład z handlarzy marnych

Kolega rolnikow
@Siwy

A ja lubie grubera, plot mi pospawal, Kia przetestowal, renowacje bmw zribil i tak moglbym dlugo pozdrawiam.

master
@Karol

Od kiedy wkroczyl emeram zaczelo sie sypac. W Polsce i Niemczech. Ci ludzie wycisna nas jak cytryne, a potem wypluja.

BSH from Siradz
@master

Do końca 2019 umowa z BSH a później nie wiadomo co będzie.Bida będzie

Cane
@BSH from Siradz

Umowa jak widać po postojach linii kosza już zaczyna przestawać obowiązywać , przyszedł bałwan wyłączyli indesit a teraz bsh, naszcEscie mamy jeszcze obiecane gorenje, odrazu mi lepiej....dlaczego tak rozłożyli zaklad który jeszcze dwa lata temu zapowiadał się bardzo dobrze ?

STARY BSH
@Cane

Żeby zmniejszyć koszty, a za tym idzie zwiększenie zysku. I ponownie można sprzedać . Proste

Kanclerz
@Cane

Bo lepiej ogłosić upadłość bo łatwiej skręcić gotówe

@Zasmucona

Ja Wiem, ja wiem kto!!!!B.A.Ł.W.A.N!:)!:)!:) to on!!!!!

Marymont
@BSH from Siradz

Umowa już zakończona , bsh dawno produkuje w Kaliszu , włoska firma nie śpi :)

Ręce opadają
@Marymont

Niestety ale jestem pewien ze tak jest , znam człowieka z BSH i wiem ze Kalisz robi dla nich to co kiedyś robiono na technicznej . Co teraz się pytam panie balwanie ???mistrz zarządzania uciekł mu whirpool najpierw a teraz bsh , spoko mamy jeszcze mega dochodowa produkcje laterali na maszynie która nadaje się na złom, niech zgadnę podpisal ja również .......bałwan????

Najbogatszy
@Gruber nie fan

Do widzenia wszystkim, idę do Grubera. Tera kolej na Lisa farbowanego i Plebana

poinformowany
@Ręce opadają

Wiosna przyszła a bałwan nie topnieje ? To wbrew fizyce. A może włoski biznes z Kalisza wynajął snowmana. Taki walenrod w drahtchtzugu ? Bałwan ile ci zapłacili za przejęcie kontraktu ?

@Siwy

Chciałabym zwrócić uwagę użytkownikom tego forum o dodawanie swoich opinii zgodnych z regulaminem panującym na forum GoWork. Link do regulaminu - https://www.gowork.pl/regulamin Treści, w których obrażacie siebie nawzajem łamią zasady tu zawarte, także starajcie się pisać merytorycznie oraz z poszanowaniem innych osób odwiedzających to forum. Czy napisze ktoś jak wygląda sprawa z umowami między pracownikami a pracodawcami firmy Drahtzug Stein od 2019 roku? Na jaką umowę można liczyć?

Wierny kundel
@Sąsiadek lisa

Załatwułem nową pracę Walterowi, Piotrowi i Jackowi teraz kolej na Bałwanka hihi.

@Wierny kundel

Te, Kundel to ty w HR powinieneś pracować . Może mi też załatwisz, a dla Bałwana jaką masz propozycję?

@poinformowany

Kundel już nad nim pracuje, ma plan ale o tym później.

Aneta
@Siwy

Wasze powyższe komentarze nie są pomocne. Miejcie proszę na uwadze, że na niniejsze forum wchodzą osoby, które poszukują rzetelnych informacji na temat pracy w Drahtzug Stein. Firma ta ma wiodącą pozycję w wytwarzaniu wyrobów z drutu, szczególnie koszy do zmywarek i wyposażenia piekarników. Sądzę zatem, iż sporo można o niej napisać. Może wiecie, na jakim mniej więcej poziomie zarabiają tam nowi pracownicy? Zachęcam Was do prowadzenia merytorycznej dyskusji!

Marian

Podobno zwolnili kierownika od reszarek? Ten siwy miły gość , jedyny co coś potrafił ustawić, jak zwalniają kierowników to się już zle robi

Passerati
@Marian

No co ty głupota,sam sie zwolnił bo już ma tyle kasy ze nie musi robić

Obserwator
@Marian

Szkoda gościa Dobry chłopak był i mało pił ...oj znał się na robocie...

@Passerati

Sam się zwolnił bo za dwóch nie miał zamiaru pracować

stary

Wiem , że wszyscy pracownicy o długim stażu pracy w DS to (usunięte przez administratora)nie mający pojęcia o nowoczesnym zrządzaniu i nieudacznicy ale czas mija, a to co słyszę od kolegów ,którzy zostali w DS nie widać pozytywnych efektów, a wręcz przeciwnie zmniejszona produkcja i niezrozumiałe działania( czyszczenie maszyn przez pracowników biura-może nie mają co robić na swoich stanowiskach).Brak informacji co dalej ze zmianami organizacyjnymi.Może to już nie mój problem ale trochę szkoda.

Pa-to-bek

Czemu czytasz te linijki Jesteś ciekaw mej nawijki ? Co nowego w drutach piszczy Komu Jasiek zdrowie niszczy ? Czy Renesans w sztajnie gości Gdy Bałwanek gniazdko mości ? To najnowsze jest działanie Kierowników wymieszanie Projekt wielki, zacny wielce Blondi kręci go na prędce Analizą poprzedzony W betoniarkę jest wsadzony Takie to są nowe trendy Mózgi wyprać raz w trzy pędy Prawe jajo utopione Na koszyki wywleczone To nie jego jest ideał Rzeźbić gdzie pampuszek zycia nie dał Czapla zarżnął resztki kosza Kiedy wujo wyjął go spod klosza Niby często wchodził za osłony Ale tshirt....wygnieciony Wizerunek Szefa słaby Milion koszy do poprawy .... Lewe jajo z dumy pęka Lecz zarządu to udręka Gdzie postawić durnia tego Krawca wuja zamożnego Niemiec wyszedł tu najlepiej Teraz Wiesiu biedę klepie Prasy mocno dojechanie Wszak przeglądy zapomniane Łysy dostał nową fuchę Dla mattiego na podpuchę Trzeba przecie DS żywic I chemika usprawiedliwić Braki wiedzy i procesów Na spotkaniach król frazesów Mądrzyć wielce się on umie Jeno galvo go rozumie Decydować pozwolili Na swobodę się zgodzili Teraz radzi całej grupie Jak się budzić z palcem w d....e Ale po co to bajanie Toż to samozaoranie Gdy caryca nie pilnuje Bałwan zakład dewastuje.

Prawdziwy poeta
@Pa-to-bek

Co powiecie o Tomaszu Gwiazdą DUR-u jest kiermaszu Jego ludzie bardzo mili Wnet paluchem go ochrzcili Człowiek jako mesjasz objawiony Przez bałwana namaszczony To kopalnia wiedzy wielka Diament wisi jako szelka Doświadczenie zbierał w świecie Przy nim inni niczym śmiecie Do naprawy maszyn rwie się Ale wiedza jednak w lesie Ulubieniec panien w biurze Barwna postać w naszym durze Do mitingow jest stworzony Pupil dyrka narajony Całe dnie obcują z sobą Zaklad napełniając trwogą Jednym zdaniem zakończenie Z diamencikiem same lenie.....

Kris
@Prawdziwy poeta

A doaczego mieszacie w to diamenta, chłopak robi co może , dzięki niemu jeszcze się to nie wysypało .cieszcie się ze jeszcze zostal bo już niedługo .

Wruckowaty
@Kris

Marcin po co sam o sobie robisz wpisy ??przeciez to bezsensu ?

Luć
@Wruckowaty

A ja tam lubię diamenta , zawsze jak wchodzę do pokoju to pokazuje pięknie owłosiony pempuszek ....takie nasze działowe ciasteczko

Ostatni Niemiec
@Luć

@wruckowaty Na szczęście już go chyba nie ma. Dołączył do tych którzy odeszli

@Ostatni Niemiec

Czyli na Wieczne zwolnienie ?????

Byla pracownica

Tu kadry obiecuja umowe i przejscie na zaklad gdzie brakuje kilku godzin człowiek idzie na zwolnienie a tu umowy nie przedłużają. Pytam sie gdzie tu sprawiedliwość dla Polaków gdzie chcą pracować a zwalniają a ukraine cały czas przyjmuja i dają umowy żałosne zachowanie. Nie polecę nikomu tej firmy bo najgorszy (usunięte przez administratora) jaki moze być. Totalne dno

Siwiutki jak najbogatszy

Mam niusa ze grubera nienchca w Sieradzu , wszystko już wszystkim powiedział i nie ma się przed kim mądrzyć , zróbmy zbiorowa listę z podpisami żeby przypadkiem nie chciał tu wrócić, musimy się zjednoczyć i stawić opór wstrętnemu hansowi, niech robi koszyki w tych swoich Pabianicach , paszoł won

OjTam
@Siwiutki jak najbogatszy

Niech wróci, czemu nie. Na piaskarkę ewentualnie na piec

Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dradura Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dradura Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dradura Polska Sp. z o.o.