Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

To ile udało Ci się zarobić w tym miesiącu? Wypłata była lepsza niż do tej pory? Dostałaś jakąś premię/dodatki? Rozwiń, jeśli możesz. Bo mam zamiar tu aplikować...

Gg

Jestem nowy w zakładzie i mam pytanko. Dlaczego kawa z automatu kosztuje 1,20 za mały kubeczek , a w biurach mają ekspres i darmową kawę do woli.... przecież my na to pracujemy. To nieuczciwe.

Elwis.

Nie ma potrzeby, ale zawsze też można nie wpaść z produkcji do biura. W tej konfiguracji chyba nie uda bo zawsze coś po coś.

Kuba

Jak tam sytuacja, urlopy dają? Czy znowu nie ma ludzi do roboty bo chorobowe, a o pójście na krew trzeba walczyć? Kiedy i gdzie ta coroczna wigilia firmowa, podczas której pracownicy mogą wspólnie usiąść, porozmawiać zjesc świąteczne potrawy sponsorowane przez najlepszy w regionie zakład zarabiający setki mln złotych rocznie i odczuć jak to firma ich szanuje i docenia?? Dobrze jest poczuć ta rodzinna atmosfera i porozmawiać z przełożonymi o mozliwosciach rozwoju, jasnej ścieżce kariery ;)

Haha

Plusików tu nie uraczysz, tylko minusiki żeby Ci premie zabrać za niedobita zszywke w fizelinie od spodu. Żeby jeszcze była widoczna i wpływała na cokolwiek

Nicky

Wyjście ze strefy komfortu jest trudne, ale jeżeli chodzi o ten zakład to jednak komfortu ciężko się dopatrzeć. Ja osobiście odszedłem z tej firmy i to była najlepsza decyzją jaka mogłem podjąć. Jakie było moje zdziwienie, że praca w innym miejscu na podobnym stanowisku jest totalnie inna, niestety Janipol to w dużym uproszczeniu (usunięte przez administratora)...

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

Ok

Jestem młodą osobą poszukująca pracy czy jest szansa by dostać do janipolu?

Ile w firmie osób pracuje, skoro aż tak dobrze się znacie wszyscy? To duża firma, sporo osób zatrudnia? :) Jestem nowy w okolicy i dopiero ogarniam, gdzie ewentualnie będzie miejsce wolne do podjęcia pracy. Niby na ich stronie mają ofertę pracy jako pracownik do prostego montażu stelaży mebli, co myslisz? Polecasz się przyjąć? Macie w firmie regularne podwyżki? Można tu jako tako zarobić? Są dwie zmiany podobno, tak? Pierwsza od której już?

Jest jakaś odprawa po 13 latach pracy jak się zwolnie ?

Hehe
@66

Po 13 wezmą wszystkie premie i jeszcze za narzędzia i ciuchy bedziesz musiał zapłacić..

Hgtt

Jakoś cicho na pakowaniu teraz cisza spokój teraz można pracować normalnie

Dejv . Nowa hala ????

Jak ktoś chce pracować , a nie narzekać to spokojnie można wyrobić 130 %. Wystarczy chcieć , a nie narzekać na wszystko i wszystkich . Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma . Ciekawe czemu Ci co odchodzą to wracają .

Wioletta HDK

O nie níe ma takiej możliwości ja i tak będę oddawać krew robię to Od kilu lat i nikt mi nie zabroni Co do premi to hyba 300 zł zabierają Kiedyś mój synek potrzebował transfuzji i to go uratowało

NaMa

Każdy komentuje tutaj na stronie wszystko tajne ! Nikt nie potrafi wprost powiedzieć kierownikowi czy brygadziscie w czym jest problem!

@NaMa
@NaMa

Znam dużo ludzi z Janikowa że za plecami kierownika i brygadzisty tyle mają do powiedzenia ale jak coś do czego dojdzie to każdy milczy bo straci premię! Takie (usunięte przez administratora)są !

czyli trzeba donosić na innych pracowników, żeby uzyskać benefity lub awans u nich? a sporo jest takich osób, które donoszą? i co się dzieje z tymi osobami, na których ktoś inny doniósł? taka osoba zostaje zwolniona?

Nicky

Podlizywanie się to podstawa, przecież zieloni muszą jakoś podbijać swoje ego. Z tym donoszeniem to zależy od działów, ale u mnie jest taki. Wystarczy popełnić jakiś nieistotny błąd, który na nic nie wpływa, albo da się go naprawić w 5sekund. Wrócić z przerwy minute za późno, albo wg tej osoby siedzieć w toalecie za długo co jest totalnym absurdem. Przede wszystkim nie używać telefonu, bo to SUROWO zabronione, przecież wiadomo, że wszyscy nie mają życia prywatnego czy dzieci. Po takim donosie zazwyczaj premie są zmniejszane, albo kierownik ma pretekst, żebyś nie mógł odmówić soboty, bo jak wcześniej wspominałem każdy nie ma życia prywatnego. O benefity ciężko, bo tutaj takich nie ma, chyba że chodzi o premie, które raczej podciągają wynagrodzenie do najniższej.

Wandzie HDK

Czy na szwalni za oddanie krwi będę miała zabraną premię. Jeśli tak to ile Dzięki za szybką odpowiedź

Tak jak już nieraz tu pisaliśmy, zapraszamy do kontaktu o.madej@janipol-meble.pl

Krwiodawca

Za oddawanie krwi i pochodnych jest zabierana premia. Zakład docenia i pochwala w ten sposób

A to nie można im powiedzieć tego wprost tylko za pomocą portalu? Jesteś taki/a pewny/a, że oni to przeczytają?

Chyba nie jestem zagłębiony niestety w wątek. O jakich pensjach mowa, dla których stanowisk? I sam jaką funkcję pełnisz? Teraz nie wiem na które lepiej aplikować skoro tak zestawiacie sprawę. Na którym zarobki będą najbardziej adekwatne co do zakresu zadań?

Zniesmaczony

Zapytam jeszcze raz, za jakie stawki robią obcokrajowcy? Jeżeli mój komentarz zostanie znowu usunięty sprawa zostaje zgłoszona do prokuratury. Skończy się samowolka pracodawców i pseudo zarządzających ta strona działającym na szkodę innych jak pracodawca. Jeżeli janipol boi się przyznać, że płaci więcej przybyszom jak Polskim pracownikom, to co oni i cały zarząd jeszcze tu robią? Może czas wrócić do Niemiec i tam za stawki Polskie poszukać pracowników?

Nowy pracownik.

Czy to prawda, że godzinówka ma te same, lub podobne pieniądze co godzinówka? Jeśli tak to jaki sens jest pracować na gdzinowce? Nie wiem jakie stanowisko wybrać, ale chyba godzinowka

Dobre
@Nowy pracownik.

Nie wiesz jakie stanowisko wybrać? Myślisz że masz jakiś wybór? Jedyny wybór jaki masz to to czy wybrać janipol czy inny zakład/pracodawcę. Radzę wybrać stanowisko poza zakładem którym jest janipol. Zniszczysz sobie tylko psychikę i zdrowie.

RW

Witam, chce zapytać czy sprzataczki mają tutaj ciężka pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 582.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 533, z czego 87 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 293 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.