Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

zgadzam się z tym , czasy tak poucinane że dajcie spokój, kiedyś zrobiłeś 15 kompletów i było te powiedzmy 550 minut teraz przy 20 ledwo te minuty wyrobisz

Kadra

No ponoć na tapicerni najlepsze zarobki ale chyba u kadry rządzącej bo jak na razie na koncie bez zmiany poczekajmy aż po zmieniają do końca cały dział i nawet najsilniejszy zrobi ledwo 100 % zobaczymy czy wtedy pani prezes znów powie ze z torbami chcemy ją puścić bo jak na razie to nas z torbami puszcza ona tak pani pani PREZES

@Kadra

a napiszesz ile na tapicerni można zarobić? tam jest stawka akordowa? bo ktoś niżej pisał, że jest akord...dają do tego pracownikowi jakieś premie?

Szpara

Opierdolili czasy tak że głowa mała ilość kompletów nic niem ma wspólnego z akordem dlatego że możesz zrobić 4/5 kompletów lub wiecej ale tylko zakład zarabia a gdzie my tak ja i ty kolego i nasza wypłata za ten zapierdziel praktycznie 1kompletem zarabiasz na siebie ZUS i inne pierdoły t typu prąd itd. więc troszkę mniej do siebie a troszkę więcej do nas pracownika do mnie i ciebie kolego na myjkę mamie starczy na pewno tobie też spawaczy pozdrawiam buziaczki????

Tapicer

W cyrku widzę nic się nie zmieniło.Kibiel zamykany na klucz aby ktoś za często nie chodził, akord w górę,ból tyłka starszych pracowników że młodzi mają podobną stawkę do nich pewnie kierownik szpara po między zębami nadal robi problemy z waszym urlopem,a w kwartalna ludzie się cieszą jakby w totka wygrali zakład mógł by być fajny gdyby nie chytrość góry

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

Rozum

No rozumiem że robisz więcej niż ja i jesteś bardziej wydajny na swoim stanowisku niż ja na swoim... Zapraszam na pakowanie podejdziemy pod hydrę i sprawdzimy porównamy i dojdziemy do jakiegoś porozumienia Pozdrawiam

Rozum

I jeszcze dodam że fajna zmiana tematu i argument weź się za pracę hahaha Wydaje mi się że cały czas robię odpowiednim tempem do którego moi przełożeni raczej nie mają podstaw się przyczepić a jak już to przyczepią się o to że można zwolnić bo czasy nam znów utną

Były magazynier

A to nie jest tak że jak jest robota do zrobienia to trzeba robić a nie stać i bajere kręcić... Rozumiem że nie raz się nie chce to ciężko idzie robota ale raczej starej gwardii nikt nie przebije kiedyś się auto robiło 20-25 min Nie wiem jak teraz jest na magazynie ale osobiście jak ktoś kręci bajere przez 8 i nie wykazuje chęci do pracy to kiedyś nawet mnie tacy ludzie irytowali... Może słowa nie na miejscu ale weź się do roboty i raczej takich słów nie będziesz słyszał Powodzonka z fatrem

Hehehe

Na stolarni akordowcy znowu mniejsza wypłata od magazynu

@Magazyn
@Hehehe

Pracują średnio 20 lub 30 godz więcej niż stolarnia bo muszą wam zapewnić pracę a jest ich za mało żeby się wyrobić. Więc mają nadgodziny nocne lub zostają do 16na rano. Policz sobie 30 godz po 100 procent dlatego mają wyższe wypłaty niż niektórzy pracujący na stolarni

@@Magazyn

skoro już jesteśmy przy zarobkach to napisałbyś jakie są widełki płacowe na stolarni, a jakie na magazynie? tak się zastanawiam, jeżeli zatrudniłbym się na magazyn to czy też muszę po tyle godzin pracować, czy raczej pracują Ci, którzy są chętni?

Hehe
@@Magazyn

Akordowcy te nadgodziny magazynu wyrabiają w akordzie, bo w 8 godzin pracy wyrabiają 9-10h, więc to to samo i mają te same pieniądze. Sprawiedliwe ? Przemysł to.

Stolarz
@Hehehe

Niestety tak smutna prawda. Niedługo będzie się opłacać przenieść na godzinowke niż tyranie na akordzie i zarabianie śmiesznych pieniędzy a co do nicku,,Magazyn,, i braku pracowników to jakbyście szanowali ludzi to na ich brak i ciągłą niewyròbke byście nie narzekali

Magazyn to świetny dział. Spacerujesz sobie 8h, odwiedzasz toaletę kilka razy dziennie nie tylko żeby z niej skorzystać ale żeby przejrzeć się w lustrze, pogadać przez telefon albo żeby się schować przed pracą. Jak jesteś na taśmie to spacerujesz sobie z dwoma elementami tak żeby zawalić całą taśmę i żeby dali ludzi do pomocy. Pracujemy nadgodziny za które nam płacą, a i tak mamy pełną premię.

Akord
@@Magazyn

Tylko nie zapominaj że ten akordowiec wyrabia grubo ponad 100 procent i mimo to dostajemy mniej niż ty oparty o regał i chodzisz jak na spacerniaku i za to masz 600 premii

Ktokolwiek
@Akord

Ta ja ciebie zapraszam na magazyn. Ułóż 20 wózków. Skoryguj wszystkie błędy z homagów, klipsiarki, gintera, ewentualnie źle rozłożony towar i pobiegaj na dyżur gdzie dzwoni akurat 4 stanowiska na raz.I jeszcze pracuj za trzech bo oczywiście na magazynie są tydzień w tydzień nadgodziny. Chętnie popatrzę jak ci to idzie i oczywiście osądzę jak ty magazyn.

Nie ma ludzi nieomylnych, no chyba że Ty się za takiego uważasz. Może zdarzyć się tak, że wóz ułożony z poprzedniej zmiany z brakami i dlatego dzwonią? A może nie czytasz kartek które są naklejone, że czegoś brakuje i najlepiej zrzucić na magazyn, że nie ma czegoś

Hehe
@Ktokolwiek

Aha, czyli rozumiem że to sprawiedliwe w waszym mniemaniu, że stolarz z 15 letnim doświadczeniem zarabia mniej od pracownika godzinowego? Wy czytacie co piszecie?? 3700-3900zl przy wyrobieniu normy akordowej to dla was sprawiedliwe ? Wy na magazynach ponad 4k macie i co miesiąc 600zl premii. Stolarnia po 400zl premii.

@Staż pracy 15 lat
@Hehehe

Prawo wyboru gdzie się pracuje. Szczucie jednych na drugich nic nie da. Każdy może pracować gdzie chce. A jak idziesz do pracy to pracuj wiesz przecież za ile pracujesz a jak nie pasuje to zmień pracę. A nie jakieś użalanie się bo ten to a ten tamto. Jest wybór nie musisz pracować w danym zakładzie. A jak jest niby lepiej na innym dziale to się tam przenieś. ????

Nieprwda
@Ktokolwiek

To jest całkowita nieprwda ! Nikt nie układa po 20 wozów dzienie a jak układa to 12 do 16 maks i tylko przez 8 godzin to jedno robi ! A zegarkiem jak ktoś biega to o połowę mniej ułoży! A niektóre panie z magazynu lizuski udawaja że tyle zrobią i dopisują sobie pracę której wcale nie zrobiły tego! Taka jest prawda

Młody człowiek

Wypłaty na stolarnia to żenada caly miesiąc robisz masz 100%i dostajesz najniższą krajowa

Normalnie
@Młody człowiek

Nie tylko tam.. jest coraz gorzej, kiedyś janipol dał zarobić biorąc pod uwagę inne firmy, teraz już nie opłaci się tu tyrać , w każdej robocie dostaniesz podobne pieniądze, a masz święty spokój...

Prawilniak

WC jest zamykane na klucz bo rzekomo pakowacze rozwalili coś tam w nim choć to nie prawda .A może oni sami go sprzątają że zamykają na klucz i nikt nie może z niego korzystać

Do siedziby firmy, tutaj w Janikowie poszukują Specjalisty ds. Lean Managementu. Do oddziałów w innych miejscowościach również. Czy to stanowisko dopiero zostało utworzone, że tak aktywnie prowadzone są nabory? Czy to z warunkami jest coś nie tak? Lub trudno dogodzić firmie? ;) Jeśli ktoś zna widełki i chciałby się nimi podzielić byłoby świetnie. Napiszecie coś o pracy w biurze? Jak wygląda atmosfera, czy czas pracy jest elastyczny? Co z pracą hybrydową, jak firma podchodzi do takiego trybu? Może macie jakeś złote rady, na co przygotować się, gdyby zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną?

nowy

Uważam, że aktywne pozyskiwanie pracowników na to stanowisko wiąże się rozwinięcie całego działu / komórki w całej Grupie, której obszar działalności zahacza o LN. Jeśli chodzi o warunki, są konkretnie wyznaczone. Spełniasz je? Jeśli tak, to zapewne zadzwonią, żeby porozmawiać. Co do rozmowy - jak w każdej sytuacji, trzeba być przygotowanym. Znajomość LN, nie tylko z teorii ale pewnie z praktyki. Dalej - Twoje doświadczenie? Duże prawdopodobieństwo, że również w tym kierunku padnie pytanie. Powodzenia! :-)

Czy rozmowa została przeprowadzona? Jakaś ocena po rozmowie?

Dasza

Tak jak ktoś napisał.. stolarnia to najmniej zorganizowana jednostka firmy,są osoby niedoświadczone na stanowiskach i sy pie się produkcją.Bywa,że zajmują się czymś innym niż produkcja... posprzątajmy kurz reszta nie jest ważna

Henojo
@Dasza

Niestety ale za nie doświadczeniem na stanowiskach odpowiada pracodawca. Kiedyś była bardzo mocna ekipa stolarzy z ogromnym doświadczeniem. Dziś pozostała garstka a osoby które przyszły na ich miejsce to w większości osoby młode które albo się nie wyrabiają ponieważ normy są strasznie wyśrubowane i nawet stary pracownik ma problemy albo poprostu nie chce im się tracić zdrowia i poprostu uciekają. To że starzy pracownicy uciekają to nie nowość. Tak się dzieje od dłuższego czasu. Pracodawca nie chce słuchać kiedy są zgłaszane problemu typu za małe czasy na poszczególne elementy albo słabe zarobki. Lepiej nie robić nic. Zwolni się to w jego miejsce przyjdzie następny i tak w kółko a później produkcja opóźniona i są tyły. Człowiek przestał mieć w tym zakładzie jakiekolwiek znaczenie niestety i to są tego skutki.

I jak tam były podwyżki akordu ? Współmiernie z najniższą krajową :d

Pracuś

Czy to prawda, że zaczęli płacić za soboty? Jak to teraz wygląda finansowo i godzinowo?

Podestowy

Czy to prawda że pakowacze spod okna zamierzają się zwolnić ?

Młynek

Jak ocenianie pracę na magazynie w Janipolu ?

A ja mam temat z innej beczki. Pracodawco czy można zmienić należność obuwia roboczego co dwa lata na co rok. My w tych butach pracujemy po 8 godzin 5 dni w tygodniu przez 2 lata. Te buty tyle czasu nie nadają się do noszenia są popękane podeszwy środek powycierany pozalamywana podeszwa. Stopy sobie niszczymy takim stanem obuwia nie mówiąc o zapachu na szatni. Pracodawco zmienimy to dla dobra wszystkich rok to i tak dużo ale już lepiej niż dwa lata.

Ktokolwiek

Nie ma żadnych problemów z wymianą obuwia. Kierownik wypisuje kwit idziesz do bhp- owca żeby zatwierdził i wymieniają

Godzinówka

Kiedy dostaniemy aneksy o podwyżce stawki godzinowej? Przecież już wzrosła

Szwaczka

Ile mogę zarobić jako szwaczka przy normie sto procent.

100%
@Szwaczka

Okolo 3300 plus lub minus 100 zł . W tym masz premie 500.

piter
@100%

Czyli najniższa krajowa bez premi wychodzi....od stycznia ma być 3200 przeszło najniższa więc z premią będzie 3700...chyba że źle liczę to niech ktoś mnie poprawić...

Karolka
@100%

Hej, s szukają teraz szwaczek? Macie na tyle pracy? Bo zastanawiam się czy jak wyśle cv to się ktoś ze mną skontaktuje. Ta premia to za co jest? Są jakieś perspektywy na podwyzke w niedługim czasie?

Kleber

Nie tylko na szwalni zabierają pieniądze z premi za oddawanie krwi ale na tapicerni też, PARANOJA! ludzie tylko nie do JANIPOLU!!.

Wandzie HDK
@Kleber

To ja podziękuję wolę całą premię A ile się zabiera tej premi ??

Byly pracownik tapicerni
@Kleber

Jak to zabierają premie? By się wstydzili zabierać pieniądze za tak dobry uczynek .taka potężna firma a jako jedyni premie zabierają. WSTYD!! OBY TEN CO TO WYMYSLIL NIEBYL W POTRZEBIE ALBO JEGO BLISKI

Rowerowiec

Czy można coś zrobić ze skuterami parkowanymi pod wiatą? To wiata rowerowa a skutery zajmują miejsce innym osoba. Nie ma gdzie odstawiać rowerów.

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 582.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 533, z czego 87 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 293 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.