Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka

Opinie o Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka

Marian

Jeśli szukasz kancelarii prawniczej, która jest godna zaufania, pomoże w różnych sprawach - najlepszym wyborem będzie Acta Vera. Naprawdę polecam! Dziękuję zwłaszcza mecenasowi Komorowskiemu, dzięki któremu udało się wygrać sprawę, uznawaną przez innych adwokatów za wręcz "beznadziejną". Dla mnie było najważniejsze to, że otrzymałem wsparcie, zajętą się moją sprawą. Nie zostałem pozostawiony sam sobie. Towarzyszono mi na rozprawach, które ciągnęły się w nieskończoność. Naprawdę nie jest łatwe znaleźć prawnika, który nie będzie tylko ciągnąć od nas pieniędzy, ale przede wszystkim wesprze. Jeśli kiedykolwiek będę jeszcze potrzebował pomocy prawnej – z pewnością z każda sprawą rodzinną lub karną zwrócę się do adwokata Marcina Komorowskiego.

Bozena Galecka

To jedna z takich kancelarii, których dlugo nie trzeba chyba nikomu polecac. Ich osiągnięcia mowia same za siebie. Kancelaria Acta Vera pomoze Wam rozwiklac chyba kazda sprawe. Ja korzystalam z niej dwukrotnie - raz przy sprawie rozwodowej i raz przy spadkowej po moim ojcu. Rozprawa rozwodowa przebiegla gladko, sprawnie. Znacznie gorzej ze sprawa spadkowa. Wlasna siostra wyklocala sie ze mna o pieniadze, caly majatek, pomimo spisanego legalnie testamentu. Dochodziła z kazdej strony. Cyrku bylo co nie miara. Cale szczescie mecenas Komorowski pomogl mi uporac sie ze wszystkim, z takim skutkem jak powinno byc. Nie jest to najtansza kancelaria w Lodzi, ale nie ma co narzekac. Placi sie za jakosc uslug. Zwlaszcza w przypadku spraw prawniczych - oszczednosc jest tutaj moim zdanien kluczem do porazmi. Latwo wziac taniego "fachowca" a potem plakac, ze sie nie udalo. Ja polecam!

Marek B.

Korzystałem z usług Pana Mecenasa podczas sprawy rozwodowej. Nie była to łatwa przeprawa - żona początkowo dość skutecznie próbowała udowodnić wyłącznie moją winę za rozpad naszego małżeństwa i chciała ograniczyć mi prawa do widywania się z naszym 7-letnim synem. Czułem, że świat mi się wali, a dotychczasowy adwokat jedynie załamywał ręce. Wtedy trafiłem do Mecenasa Komorowskiego i wszystko zmieniło się na lepsze. Mówię o tym bez cienia przesady. Gdy myślałem, że sprawa jest przegrana i stracę syna - okazało się zupełnie inaczej. Mogę widywać się z synem, spędzamy razem święta, wakacje, czyli tak jak nam zależało. Pan Mecenas jest empatycznym człowiekiem, który potrafi wesprzeć człowieka w trudach. Zawsze mogłem na nim polegać i polecam wszystkim znajomym w różnych sprawach. Nie bójmy się dochodzić swoich praw! A Mecenas Komorowski naprawdę wie, jak wywalczyć sprawiedliwość.

Emilka

Nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy z Panem Mecenasem. Polecam zarówno jako dobrego pracodawcę jak i bardzo rzetelną kancelarię, która skutecznie reprezentuje klientów we wszelkich sprawach, których się podejmuje.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Stażysta w kancelarii.
Anetta

Poznałam Mecenasa i zespół kancelarii przez krótki czas stażu. Doświadczenie i pracodawcę polecam.

Kacper

Była żona mimo wyroku sądu utrudniała mi widywanie się z dziećmi. Po pomoc zgłosiłem się do tej kancelarii i takową otrzymałem. Adwokat wystosował odpowiednie pisma, pokierował sprawą. Teraz już wszystko wróciło do normalności, była żona nie stosuje już tych negatywnych praktyk

Grzegorzu

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z kancelarią w sprawie o podział majątku. Szybko, konkretnie i z sukcesem, na który nie liczyłem

bartosz Michalik

Polecam kancelarię Acta Vera, które umie rzetelnie zająć się sprawą rozwodową. Wszystko jasno i przystępnie przedstawione, każdy aspekt podpisywanych dokumentów został wytłumaczony. Bardzo polecam Pana Marcina jako osobę godną polecenia w przypadku reprezentowania przed sądem.

Specjaliści od spraw spadkowych. Bardzo dobrze orientują się w tych tematach. 0 problemów podczas współpracy, indywidualne podejście, pozytywne rozwiązanie sprawy. Za to mają moją dobrą opinię

klientka

Trafiłam do tej kancelarii z polecenia. Wielka klasa, życzliwość i profesjonalizm całej ekipy. Dziękuję za pomoc.

marek

polecam gorąco

Niki

Praktykowałem w tej kancelarii. Dobre miejsce żeby wdrożyć się do zawodu, zdobyć szlify i pierwsze konkretne doświadczenia.

Julia

Solidna i szybka kancelaria. W sprawie pomagało mi kilka osób i bez specjalnych turbulencji przeszłam przez trudny rozwód. Jestem wdzięczna że skutecznie uporalam się z ogromnym ciężarem przy wsparciu zespołu kancelarii.

Artur Mikołaj

Polecam jako normalną i normalnie świadczoną usługę. Nie oczekiwałem cudów tylko rzetelnej współpracy i dobrego wyniku sprawy i to uzyskałem. Dobry, komunikatywny i szybko reagujący zespół.

Julian

Faktycznie nie są najtańsi, ale za to skuteczni, w moim przypadku sprawa karna (niesłuszne osądzenie o kradzież i pobicie). Adwokat mnie wybronił

Mila

Z czystym sercem nie polecam tej kancelarii. Mama miała nieprzyjemność współpracować z Panem Komorowskim przez niemalże rok, bo niestety uwierzyła pozycjonowaniu strony, a nie opiniom. Mecenas przez rok rozmawiał z mamą tylko raz, reszta czasu to ciężkie rozmowy z jego wieloma aplikantami, którzy byli kompletnie niedoinformowani, a co za tym idzie nieprzygotowani do sprawy. Ceny za usługi niemożliwie zawyżone, poprzez błędy aplikanta płaci się kilka razy za tą samą usługę. Brak konkretnych planów i propozycji, brak kontaktu z własnej inicjatywy. Wszelka inicjatywa wypływała wyłącznie z naszej strony, a aplikanci zajmowali czas telefoniczny paplaniną, która kosztowała nas sporo, a nie przyniosła żadnych efektów. Chciałabym również zwrócić uwagę na wysokie oceny na Google, są one fałszywe... Wykfalifikowana Pani adwokat powiedziała, że za takie usługi i ceny można jedynie wytoczyć sprawę karną, z czego zrezygnujemy bo mamy dosyć nerwów. Absolutnie nie polecam Actavera, to ludzie dla których liczą się tylko i wyłącznie pieniądze.

@Mila

Dziękuje za opinię o pracy kancelarii, mimo iż krytyczną. Niestety nie sposób stwierdzić, córką której klientki kancelarii jest autorka, a w związku z tym nie sposób stwierdzić, czy istotnie miały miejsce nieprawidłowości czy też nie. Dlatego proszę uprzejmie o kontakt z kancelarią, w celu wyjaśnienia niejasności.

Kazzik

Dla mnie kancelaria okej. Wniosek tai wyciągam na podstawie pozytywnie rozstrzygniętej sprawy, którą żona wytoczyła mi o zwiększenie alimentów. Na szczęście sąd wydał sprawiedliwy wyrok. Nie dostrzegłem negatywów we współpracy z kancelarią, liczył się dla mnie wyłącznie wyrok

Arekarecki

Jeden z prawników kancelarii prowadzi aktualnie moją sprawę, a chodzi o uzyskanie odszkodowania od sprawcy wypadku, który miga się jak może od odpowiedzialności. Dochodzenie na własną rękę sprawiedliwości graniczyłoby z cudem. Kancelaria sprawnie pomaga i jestem przekonany, że wyrok będzie korzystny

Sebastian

Większość opinii na forum dotyczy jakości usług oferowanych przez Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka. Jednak na wątku pomocne są wypowiedzi osób pracujących w kancelarii. Dlatego, jeżeli posiadacie jakieś doświadczenia z nią z perspektywy osoby zatrudnionej, to zachęcam Was do podzielenia się nimi. Wasze wskazówki pomogą przyszłym aplikującym do Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka.

Klient

Zdecydowanie nie polecam Kancelarii Adwokackiej Marcina Komorowskiego ,,Acta Vera".(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka - Łódź

• Jak się pracuje w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 20 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka