Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka

Opinie o Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka

Alan Sułecki

Profesjonalne podejście do sprawy, szeroka wiedza, pełne zaangażowanie oraz dyspozycyjność.Wysoki poziom wiedzy prawnej oraz umiejętność łączenia przepisów prawa ze specyfiką prowadzenia biznesu w Polsce. Pan Komorowski chętnie odpowiadał mi na wszystkie pytania, przedstawiając przy tym możliwe rozwiązania. Praca Pana Komorowskiego cechuje się niezwykłym zaangażowaniem! POLECAM !

Paweł Artek

Kancelaria godna polecenia, wygrali wszystkie założone przeze mnie sprawy. Pan Mecenas Komorowski jest bardzo rzeczowy, ma wspaniałe podejście do klienta, świetnie reprezentował mnie na rozprawach. Zarówno on, jak i jego asystenci to klasa prawnicza! Posiada ogromną wiedzę z zakresu prawa, jest sumienny, działa bez zbędnych emocji. Warci swojej ceny! Polecam.

Anka Białkowska

Poznałam pana mecenasa przy okazji mojej sprawy związanej z prawem rodzinnym. To była dość skomplikowana sytuacja, która wymagała mocnego zagłębienia się w rodzinne problemy i to... nawet kilku pokoleń. Ale na całe szczęście, pan Mecenas w ogóle nie zląkł się sprawy, podjał się jej bez żadnych problemów! Bardzo dziękuję, za całą okazaną nam pomoc.

Tadek Baton

Kolega polecił mi tego adwokata, któremu prowadził sprawę karną. Ja na szczęście nie miałem takich problemów, tylko dużo brudniejszą - rozwód ze zdradzającą żonką. Mecenas prowadził mi sprawę rozwodową, odbyło się super i bez bólu. Świetny adwokat, teraz zlecę mu swój podział majątku. Polecam tego adwokata bo jest bardzo dobrym prawnikiem.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Stażysta w kancelarii.
Joanna Kołodziejczyńska

Adwokat z prawdziwego zdarzenia. Byłam w naprawdę nieciekawych i niestety, dość poważnych tarapatach, z których pomógł mi się wydostać, a także mojemu synowi, bo problem dotyczył głównie nieletniego. Profesjonalnie i z zaangażowaniem podszedł do sprawy. Rzeczowy, konkretny i co najważniejsze skuteczny

Zuza Stępień

Również polecam Pana mecenasa Komorowskiego. Nie dziwię się, że ma tyle doskonałych opinii, naprawdę. To absolutnie wspaniały człowiek i fachowiec. Moją sprawę przeprowadził sprawnie i z sukcesem. Trafiłam z polecenia, nie zawiodłam się. Życzę każdemu takiej pomocy prawnej i wsparcia mentalnego jakie daje mec. Komorowski.

Najlepszy Prawnik
@Zuza Stępień

Zgadzam się w 100%. W Życiu nie spotkałem tak dobrego prawnika jak mecenas Komorowski. W pełni popieram tę opinię.

Krystain Pch.
@Najlepszy Prawnik

Ja tez w 100% się zgadzam z tą opinią. Mecenas Komorowski jest bardzo rzetelnym człowiekiem, który świetnie prowadzi sprawy - od A do Z. Z każdym problemem można się z nim skontaktować. Świetnie nadaje się do prowadzenia m.in. spraw rodzinnych. Podobno daje rade też w karnych - ale tutaj, na szczęście, nie miałem przyjemnosci korzystać... mnie poprowadził "tylko" rozwód.

Zdzisław Kwaśniewski

Pan Mecenas pomógł mi uzyskać odszkodowanie po tym, jak w moim domu wybuchł pożar. Ubezpieczyciel bardzo kręcił, nie chciał wypłacić należnych mi pieniędzy. Często zmieniał zdanie, wysyłał różne pisma. Dopiero, dzięki wkroczeniu mecenasa Komorowskiego udało się otrzymać to, na co tyle czasu wpłacałem! Dzięki temu mogłem zorganizować sobie miejsce do spania, a nie tylko pomieszkiwać kątem u znajomych. Dziękując za okazaną mi pomoc, chciałbym też powiedzieć, że to człowiek o wielkim sercu. Świetnie sprawdza się jako motywator do działania. W innym przypadku, lub przy innym prawniku, zapewne bym się załamał.

Wiktoria
@Zdzisław Kwaśniewski

@Zdzisław Kwaśniewski Bardzo mnie cieszy pozytywne załatwienie Twojej sprawy poprzez Acta Vera. W jaki sposób ta Kancelaria rozlicza się z klientem?

Brazyliana

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mecenasa zarówno jako prawnika, jak i pracodawcę. Nie miałam okazji współpracować z lepszym, bardziej życzliwym człowiekiem. Do każdej sprawy podchodzi w 100% indywidualnie, nie ma kwestii mniej lub bardziej wazny. Każdy Klient traktowany jest w ten sam sposób - podobnie jak pracownicy. Polecam go w każdej kwestii, dawno nie miałam przyjemności poznac kogoś tak przyjemnego.

Zoonia

Korzystaliśmy razem z moim mężem z porady prawnej w kancelarii Pana Mecenasa Komorowskiego. To człowiek, którego cechuje kompetencja i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Jest świetnym doradcą i doskonale rozumie człowieka. Pan Mecenas Komorowski jest osobą bardzo kontaktową, co zdecydowanie ułatwiło nam zrozumienie subtelnych niuansów prawa. W końcu nie my tutaj jesteśmy specjalistami. Dlatego znakomicie nam się z nim współpracowało. Wiele rzeczy, tak trudnych czasami do wyłapania dla laika, było nam wytłumaczonych. Jestem naprawdę bardzo usatysfakcjonowana sposobem zakończenia sprawy, tego jaką pomoc otrzymaliśmy.

Marta Ucińska

Mówi się: właściwy człowiek na właściwym miejscu. To powiedzenie idealnie pasuje do pana mecenasa Marcina Komorowskiego. To najlepszy człowiek, jakiego mogłam spotkać na swojej drodze. Przede wszystkim, Pan mecenas jest adwokatem z powołania. Nie dość, że rzeczowy, kompetentny, charyzmatyczny i elokwentny, to osobiście zaangażowany w sprawę! Świetnie radzi sobie na sali sądowej, korzysta ze wsparcia młodszych, w tym chyba studentów, którzy mają bardzo otwartą głowę. Mam niebywałe szczęście, że trafiłam akurat na Pana mecenasa, który zrobił wszystko, by sprawę, która była bardzo złożona doprowadzić do szczęśliwego końca. Polecam!!

Ewa Sztelkurtier-Stańczyk

Witam, Skorzystałam z pomocy pana Mecenasa Komorowskiego i jego kancelarii Acta Vera. Prawda jest taka, że gdyby nie on - nie wiem, gdzie bym teraz była. Została oszukana przez najbliższą rodzinę, więc serce pękło mi z każdej strony. I wtedy zdarzyło się jeszcze gorzej - rodzina pozwała mnie do sądu! O coś, co sami zrobili... Już wiedziałam, że nie mam na kogo liczyć. Przyjaciółka powiedziała do mnie, żebym zgłosiła się do mecenasa Komorowskiego z prośbą o pomoc. Jesteśmy obecnie w trakcie działań, rozpraw... liczę, ze będzie dobrze, pan mecenas na każdym kroku mnie pociesza, doradza i mówi, że będzie ok. Ja też liczę, że prawda, co jak co, ale zwycięży.

Ilona
@Ewa Sztelkurtier-Stańczyk

W ostatnim czasie naprawdę wiele osób chwali tu sobie jakość usług Kancelarii Acta Vera, co bardzo cieszy. Daj mi koniecznie znać, jak Twoja sprawa posunie się już trochę do przodu. Nie zapomnisz?

@Ilona

Bardzo polecam Ilonko. Zdecydowanie jest tak, że moja sprawa posuwa się na przód i jestem bardzo zadowolona ze sposobu jej prowadzenia! Pan Mecenas jest znakomitym człowiekiem. Czeka nas już prawdopodobnie ostatnia sprawa, na której będzie odczytane postanowienie końcowe. Nie mogę się już doczekać :) Polecam!

Jakub
@Ewa Sztelkurtier-Stańczyk

Fajnie, że masz tak dobre zdanie o Mecenasie i Twoja opinia na pewno będzie dobrą rekomendacją dla innych klientów. Ciekawi mnie za jakiego zakresu prawa kancelaria bierze sprawy do prowadzenia. Możesz o tym napisać?

@Jakub

@Jakub - z różnych, najlepiej będzie jeśli odwiedzisz jego stronę lub przedzwonisz. W moim przypadku było to prawo rodzinne, ale też kwestie związane z finansami, ubieganiem się o spadek, zapomogi etc. Głębsza sytuacja.

Beata Wojciechowska

Pan mecenas pomagał mi w sprawie rozwodowej. Przede wszystkim załatwił wszystko: - dzieci zostały ze mną, - kontakt z ojcem mają ograniczony, - otrzymałam solidne alimenty, - doszło do podziału majątku, - otrzymałam mieszkanie. Wszystko, na czym mi zależało! Co wiecej, druga strona przy argumentach Mecenasa Komorowskiego nie była w stanie nic zrobic. Ja w końcu jestem wolna, moje dzieci szczęśliwe, a to wszystko dzięki naszemu nieocenionemu Adwokatowi. W ogóle atmosfera w kancelarii jest naprawdę znakomita. Nie czuje się presji ani "sztywności".

Ilona
@Beata Wojciechowska

Nie da się ukryć, że na tym wątku przeważają opinie Klientów Kancelarii Acta Vera. Super, iż jesteś zadowolona z jakości ich usług. Pierwszy raz z nich korzystałaś? Ja z kolei czekam na opinie osób, które pracują w Acta Vera. Jestem ponadto ciekawa, czy kancelaria przyjmuje młode osoby na staż. Wiecie coś o tym?

@Beata Wojciechowska
@Ilona

Korzystałam pierwszy raz i mimo, ze pan Mecenas jest cudowny, mam nadzieję, że więcej nie będe musiała korzystać, bo każde problemy z prawem są bardzo stresujące. Proponuje skontaktowac się bezpośrednio z panem Komorowskim - to wspaniały człowiek @Ilona, więc na pewno udzieli Ci wszystkich odpowiedzi. Co do stażu nie wiem, ale w kancelarii są pomocnicy, bardzo bardzo młodzi, przeuroczy ludzie, o dużej wiedzy. Chętnie odpowiadają nawet na najprostsze pytania, bez cienia zawahania czy jakiejś pogardy, więc możliwe że są. Ja polecam.

Jagoda W.

Z czystym sercem polecam tą kancelarię. Mój Tato miał przeogromną przyjemność współpracować z Panem Mecenasem Komorowskim przez niemal rok. Pan Mecenas został nam polecony przez znajomych, więc ufaliśmy od razu, że to dobry wybór. Zresztą również i opinie o panu Adwokacie są świetne, więc nie ma, co się dziwić, że ma aż tylu klientów. Wszyscy pracownicy są tam naprawdę bardzo dobrze wyszkoleni, mili, świetnie radzą sobie ze sprawami. Do tego mają ludzkie podejście, a to bardzo wazne w takich delikatnych sprawach. Dodatkowo nie jest prawdą, że pan Mecenas nie angazuje się w sprawy! Wręcz przeciwnie. Mecenas przez rok rozmawiał z Tatą wiele razy, reszta czasu rozmowy z jego wieloma aplikantami. Wszyscy Ci ludzie sa bardzo otwarci, świetnie poinformowani. Oczywiście usługi ACTA VERA nie są tanie, ale, jesli komuś zależy na wygranej sprawie, to nie ma co oszczędzać!

Bartosz

Miałem problem z mobbingiem w miejscu pracy, nie wiedziałem, jak sobie z tym poradzić. Próbowałem odezwać się do przełożonego, ale to nic nie dało. Niestety było tylko gorzej. Postanowiłem odejść z pracy, jednak skończyło się tylko gorzej - nie mogłem odejść na własnych warunkach, więc już w akcie desperacji zgłosiłem się po pomoc do mecenasa Komorowskiego. Wystarczyły dwa spotkania, by dojść do porozumienia. Nie wiem, ile nerwów bym stracił, gdybym musiał sam stawić czoła mojemu pracodawcy. Nie ma co ukrywać - nie było to łatwe doświadczenie. Ale dziękuję za pomoc. Dochodzenie na własną rekę byłoby praktycznie niemożliwe.

Aleksandra
@Bartosz

Rozumiem, widzę jednak, że jesteś klientem Kancelarii Acta Vera, a forum GoWork.pl służy do umieszczania opinii pracowników, którzy w tym miejscu mogą podzielić się swoją oceną warunków pracy. Czy Kancelaria Acta Vera zatrudnia pracowników i czy mogę prosić ich o opinie co do różnych aspektów zatrudnienia?

Antonina Białek

Różnie z alimentami bywa - raz byli mężowe płacą je regularnie, raz nie płacą ich wcale. I z moim mężem, a raczej byłym mężem było właśnie tak, że płacił i pomagał mi w wychowaniu dziecka w zależności od tego, jak wiatr zawiał. Były mąż cały czas próbował się tłumaczyć tym, że on nie zarabia tak wiele, a ma mieszkanie i w ogóle masę rzeczy na utrzymaniu. Wtedy za porada znajomej skorzystałam z pomocy prawnika. Trafiłam na mecenasa Komorowskiego, który jednoznacznie zajął się moim problemem. Bardzo zależało mi na tym, żeby kwestie rozwiązać dość polubownie (z uwagi głównie na dzieci), ale nie udało się. Trafiliśmy więc do sądu, gdzie okazało się, że kwestie zasądzonych alimentów zależą nie od tego, ile ktoś zarabia, a de facto od tego, ile zarabiać by mógł. Uzyskałam więc pieniądze na dzieci, które pomogą mi w ich utrzymaniu. Dziękuję.

Marcin M

Bardzo polecam Kancelarię Acta Vera. Moją sprawę związaną rozwodem przeprowadzili w bardzo profesjonalny i szybki sposób. Pan Marcin w sposób rzeczowy opisał wszystkie ważne aspekty, które będą poruszane podczas rozprawy. Doświadczenie Pana Marcina jest pełne podziwu. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Andrzej Szejna

Serdecznie polecam Pana Marcina - rzetelny fachowiec, bardzo duża wiedza i kompetencje. Współpracujemy z kancelarią Acta Vera już od dobrych 3-4 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Serdecznie polecam Andrzej Szejna

Magdalena Krysińska

Pan Mecenas to złoty człowiek - mógł obedrzeć nas (dosłownie) z każdej złotówki, ale wręcz przeciwnie. Działa terminowo, bardzo sprawnie - pomaga rozwiązać każda sprawę. A co najważniejsze dla nas, jako zwykłych ludzi, tłumaczy, co się dzieje, czemu jest tak a nie inaczej, o co dokładnie w danym momencie rozprawy będzie chodziło, dlaczego pismo będzie szło w tym terminie, a nie w innym. Ogolnie rzecz ujmując, po prostu mieliśmy wsparcie z absolutnie kazdej strony. Jestem niewymownie wdzięczna panu Mecenasowi, za całą życzliwość i szybkie rozwiązanie sprawy. Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny Krysińskich!

Mariusz Stoiński

Z czystym sumieniem mogę polecić kancelarię Acta Vera reprezentowaną przez Pana Marcina. cenię sobie terminowość, lojalność oraz płacę adekwatną do zlecenia. Kancelaria w sposób szybki wygrała dla mnie sprawę, gdzie inna kancelaria (również Łódzka) nie potrafiła tego wykonać przez kilka miesięcy. Kiedy sprawa cywilna szła ku końcowi (i niestety z negatywnym skutkiem dla mnie) postanowiłem zmienić kancelarię , która będzie mnie reprezentować. TO był strzał w 10. Jeżeli kogoś sprawa ciągnie się zbyt długo a jej efekty są bardzo słabe polecam zmienić kancelarię na Acta Vera. Serdecznie polecam.

Jakubmilcarz

Serdecznie polecam usługi świadczone przez kancelarię Actavera. Po 2 miesiącach od zmiany kancelarii Pan (usunięte przez administratora) ogarnął sprawę zaskakująco szybko i rzeczowo (tego brakowało w poprzedniej kancelarii). Po rozpoczęciu współpracy z Actavera rozwój sprawy nabrał tempa. Sprawa została wygrana bez żadnego problemu (trzeba było dobrze napisać odwołanie i już). Serdecznie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka - Łódź

• Jak się pracuje w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 20 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka