Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka

Opinie o Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka

ja jestem klientem

Udana współpraca z Panem Mecenasem - dobry kontakt, terminowo i na satysfakcjonujących mnie warunkach.

Adrian

Przejrzałem dokładnie stronę tej kancelarii i nie napisali nic, czy przyjmują na staż albo praktyki. Jestem na ostatnim roku prawa i powoli chcę się gdzieś załapać, aby nabyć wiedzy praktycznej, a nie samej teorii. Ogólnie to opinie ze strony klientów widzę są dobre to wierzę, że się czegoś bym tu nauczył. Korzystał ktoś z możliwości pracy w takim charakterze? Przyjmują a później po zakończeniu nauki zostawiają na stałe?

Zbyszek

Polecam, profesjonalna obsługa klienta. Adwokat uważny zaangażowany choć takich spraw miał już setki. Świetny prawnik.

Jurek

Wysokie kompetencje oraz fachowa i życzliwa pomoc.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Stażysta w kancelarii.
Mariusz

Najlepszy adwokat, profesjonalne podejście, sympatyczny człowiek który pomoże z każdym problemem. Bardzo polecam!

Antoni

Rzeczowy i bardzo dobry adwokat. Polecam z całego serca.

B.W łódź

Pan mecenas ma niesamowitą wiedzę, kulturę osobistą i profesjonalne podejście do klienta. Każdego dnia i o każdej porze można było nawiązać z nim kontakt.

Zofia

Ile pozytywów na temat tej kancelarii, super :) Zastanawiam się czy nie odezwać się do nich w sprawie odbycia stażu w formie sekretarki. Jest mi w stanie ktoś powiedzieć czy firma w ogóle zatrudnia na staże? Jest to realny pomysł? Jaka atmosfera pracy tam panuje?

Wikarska

Od progu przekroczenia Pana kancelarii wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrym miejscu. Pana profesjonalizm i mówienie wprost nie zostawiało złudzeń, jednak zaangażowanie doprowadziło do osiągnięcia założonego celu, za co Panu bardzo dziękujemy. Jest Pan nie tylko Mecenasem, ale i człowiekiem godnym zaufania i polecenia.

Marzena

Dziękuję za profesjonalne wsparcie podczas trwania mojej sprawy. Sąd ogłosił korzystny dla mnie wyrok. Polecam

WWN

Kancelaria godna zaufania

Joanna
@WWN

Dzięki za polecenie. Piszesz z perspektywy pracownika czy klienta? Jeśli pracownika, to możesz napisać coś o atmosferze? Planuję aplikować, dlatego pytam.

Zofia
@WWN

Fajnie się czyta te pozytywne komentarze. A kancelarię prowadzi tylko właściciel firmy czy zatrudniani są jeszcze inni mecenasi? Reszta pracowników tej kancelarii tez jest godna polecenia?

Damian

Na 5 gwiazdek dałbym 6. Adwokat z pasją

klientka

Pan mecenas jest osobą niezwykle uprzejmą i wyrozumiałą. Sprawę alimentacyjna poprowadził bezbłędnie. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam!

Violetta

Proszę przyjąć podziękowania, za sprawne i rzetelne przeprowadzenie mojej sprawy rozwodowej. Decyzja o rozwodzie była jedną z najtrudniejszych w moim życiu. Państwa Kancelaria sprawiła, iż trudne i wrażliwe tematy zostały omówione i analizowane w atmosferze wysokiej kultury i zrozumienia.

Teresa W.

Profesjonalne podejście do sprawy, wszystko wyjaśnione z rozłożeniem na czynniki i za i przeciw, ogólnie wszystko na plus, Kancelaria godna polecenia.

Jakub
@Teresa W.

Fajnie, że polecasz. A w jakiej sprawie cie reprezentowali? To znaczy zajmują się prawem cywilnym, czy także karnym?

Sonny
@Jakub

Cywilnym.

Bożena Gawryluk

Szanowni Państwo, chciałabym podzielić się moją historią ze współpracą z mecenasem Komorowskim z Acta Vera. To kancelaria w 100% godna polecenia. Pan mecenas świetnie i cierpliwie tłumaczy wszelkie zawiłości prawne, odbiera telefon, ma doskonaly kontakt z innymi. To, co jednak najwazniejsze - doskonale dogaduje się z osobami starszymi. To było dla mnie ważne, bo współpraca dotyczyła mojej mamy.

Mariusz

Czy kancelaria ma jakiś ustalony ubiór ?

Czy w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Oczywiście!

K.Chmiel

To złoty człowiek, nie tylko jako adwokat, ale przede wszystkim jako człowiek. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna za całą okazaną mi pomoc. Sama w życiu nie poradziłabym sobie. Faktem jest, że usługi pana mecenasa do najtańszych nie należą, ale są one warte tych pieniędzy. Przede wszystkim dużo zaoszczędza się na nerwach, których tak bardzo się już nie traci. U mnie zdecydowanie to był strzał w 10. Dziękuję za całą pomoc. Katarzyna Chmiel

@K.Chmiel

Popieram w milionie procent! To najlepszy adwokat, na ktorego mogłam natrafić! :)

Violetta

Pani Marcin jest naprawdę dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Przede wszystkim jest przyjazny, a to bardzo dużo! Jego zaangażowanie, posiadane doświadczenie oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresujący i nieprzyjemny rozwód.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka - Łódź

• Jak się pracuje w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 20 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marcin Komorowski Acta Vera Kancelaria Adwokacka