Galeria mody

Opinie o Galeria mody

Joanna

Witam, pracowałam kiedyś w galerii mody i nie mam złych doświadczeń związanych z praca tam ani z osobami tam pracującymi. Moge śmiało stwierdzić, ze panuje tam fajna atmosfera, od czasu do czasu organizowane są imprezy firmowe, grile dla wszystkich pracowników. Nigdy nie byłam świadkiem sytuacji, które są opisane wyżej. Wiadomo, ze nie zawsze wszystko układa się w pracy idealnie ale prace w galerii mody wspominam bardzo pozytywnie . Mam nadzieje, ze moja opinia będzie przydatna. Pozdrawiam

Julka

Bardzo dobry sklep są tam najlepsze dobre ciuchy w mieście bardzo polecam

Adriana

Bardzo dobry sklep :)) polecam

Emila Nowy wpis

Dziewczyny, kiedyś firma wrzuciła na Facebooka info, że prowadzą nabór do sortowni odzieży. Chyba więcej szczegółów podawali w wiadomości prywatnej, bo nic nie ma ani o stawce ani o wymiarze etatu. Napiszecie mi ile na rekę oferują i czy szykują się do was jakieś przyjecia?

Natka Nowy wpis

Chciałabym znaleść właśnie prace w jakimś sklepie jestem bez doświadczenia i chciałabym się czegoś nauczyć mam status uczennicy ale nie chodzę codziennie do szkoły a teraz to już prawie w ogóle nie mam zajęci w szkole

Czy w Galeria mody zatrudniani są obcokrajowcy?

Janusz Nowy wpis

Dzień dobry czy praca aktualna moj numer telefonu 791235810

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Galeria mody spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Sławomir

Nadal kasa na rękę, bo jednak wolałbym dostać przelew na konto z opłaconymi wszystkimi składkami. Jak jest teraz? Poprawiło się i wszystko jest na legalu czy ciągle takie dziwne procedury?

Obserwator z boku

w sedno ! ! !

Jaki jest okres rozliczeniowy w Galeria mody? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Blablabla

Kasę dostajesz do ręki najczęściej w ostatni czewartek miesiąca :)

Fifi

Chciała bym się dowiedzieć czy Galeria Mody jest sieciówką? Sklep np w Łukowie jest tego samego właściciela czy to jakaś franczyza?

Na jakie wsparcie w Galeria mody mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Xvxvx

Jeżeli pracujesz dłuższa chwila po zajściu w ciąże dostajesz umowę o prace , jeżeli chcesz iść na zwolenienie to możesz ale już do końca i nie wcześniej niż po miesiącu pracy na umówię .

Luisa

Czy Spadek teraz jest otwarty? Jest jakiś nowy towar? Ktoś chodzi?

@Luisa

No raczej ze jest zamknięty (usunięte przez administratora). Nawet oni mieli ba tyle rozumu żeby zamknąć wcześniej niż to zostało narzucone

@Xyz

Droga pani, ja tylko zapytałam a co do otwarcia to już było wiadomo, że jest koronawirus a oni mieli otwarte,dlatego pytam. Mi akurat do głowy nie przyszło, żeby teraz iść a(usunięte przez administratora)każdy niech swojej pilnuje!

@Luisa

Z pewnością zapytała Pani o nowy towar i otwarcie tak o dla zaspokojenia czystej ciekawości ????

@Xyz

No dokładnie tak - z czystej ciekawości, tak trudno w to uwierzyć?

Anka

Najłatwiej jest narzekać, może trzeba zmienić pracę? Firma dobra ale nawet najlepsi mogą mieć ogromne perturbacje przez koronawirusa.

Czy Galeria mody narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Xyz

W galerii mody nie istnieje nic takiego jak urlop wypoczynkowy . czy w normalnej sytuacji czy teraz w czasie pandemii URLOP jest zawsze bezpłatny a teraz nawet przemusowy bezpłatny :)

Kaśka

Jak teraz wygląda sytuacja na sortowniach? Są jakieś przerwy, ile godz sie pracuje?

Sławomir
@Kaśka

Jeżeli jesteś zainteresowana zatrudnieniem to na facebooku firmy https://www.facebook.com/spadekgaleriamody/ jest ogłoszenie, że firma przyjmie dziewczyny do pracy do sortowania odzieży. Zainteresowane osoby mogą odzywać się na priv. Niestety nie wiem w jakich godzinach się pracuje, ale wszystkiego na pewno dowiesz się podczas rekrutacji. Daj znać jeśli się zdecydujesz i napisz jak się pracuje.

Kaśka
@Sławomir

Wiem, że jest ogłoszenie dlatego pytam czy coś sie zmieniło.Opinie poniżej nie są pozytywne,zastanawiam sie czy wogóle jest sens wysyłać cv.

Agnieszka już nie Orzechowska

grubas złośliwy już nie pracuje masz szczescie możesz wrocic :D skoro bezprawnie podajesz moje dane osobowe biorąc pod uwagę RODO To od tej istnej patologi wcale nie odbiegasz zbyt daleko :D a nieroby nie nadające się do pracy nawet przy myciu butów kończą wlasnie na tej stronie z wielkim bólem (usunięte przez administratora) ????????????

Joanna

Inna

Szanowna administracjo zamiast usuwać pojedyncze wyrazy w opiniach myśle, ze w tym komentarzu powinny być usunięte dane osobowe dziewczyny ! Zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku O Ochronie danych osobowych w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). DANE OSOBOWE SĄ CHRONIONE !!!!!

Aleksandra
@Inna

@Inna Używanie na forum publicznym danych personalnych nie jest zgodne z jego regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin. Także takie wpisy zostają usuwane. Ciekawi mnie czy Galeria mody podczas zatrudnienia oferuje benefity pozapłacowe? Będzie mi miło jeśli ktoś mi odpowie.

Marysia

Bzdury! Bardzo dobry sklep z miła obsługa :*

Martyna

Dziwny wpis, gdyż firma ma bardzo dobrą opinię na Facebooku!!!

Marysia
@Martyna

Bzdury!!! Bardzo dobry sklep z miła obsługa ????

Julka

Bardzo dobry sklep są tam najlepsze dobre ciuchy w mieście bardzo polecam

Adriana

Bardzo dobry sklep :)) polecam

GOSIA

masakraa

Weraaa

Pracowałam tam 3 m-ce i mimo normalnych zarobków jak na Zamość nigdy więcej tam nie wrócę. Atmosfera fatalna, (usunięte przez administratora) Zero pomocy i jakiejkolwiek empatii. Umowy śmieciowe, 45h pracy tygodniowo wraz z sobotą za 1800 zł miesięcznie na rękę. Wynagrodzenie jeszcze przejdzie ale atmosfera pracy jak w czasach II w.ś. (praca w barakach przy segregacji ciuchów z ssmanem za plecami). Nie polecam chyba że ktoś lubi być traktowany przez współpracowników jak nic nie znaczące (usunięte przez administratora)

GOSIA
@Weraaa

zogdzę się z Tobą w 100 procentach pracowałam tam i wiem jak tam jest wyśmiewanie się i ponizanie pracownika krzyki szarpanie i ponizanie masakraa nie polecami nikomu pracy tam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Galeria mody - Zamość

• Jak się pracuje w Galeria mody?

Zobacz opinie na temat firmy Galeria mody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Galeria mody